hucuły.

Szumka- i tak ma w papierach? A ja się właśnie zastanawiam, czy zostanie w siwiźnie czy będzie dalej ewaluować.
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
09 czerwca 2011 16:55
marysia550 mój Likier też zaczyna mieć coraz więcej siwych włosów na zadzie 😁 to chyba ze starości... albo ze stresu 😜 😁
U Pelki starość odpada, więc pozostaje stres :P Może, bo ona z tych przejmujących się 🙂
Szumka94   This opportunity comes once in a lifetime yo ! ♥
09 czerwca 2011 18:47
marysia a nie wiem co ma wpisane.  😉

Dobrze, że Szum jeszcze nie siwieje  🤣
Następny wymysł z odkażaniem środka transportu- poświadczenie przed bramą będą sprawdzać?
Właśnie dzwonił do mnie właściciel Witki, och jak ja lubię te jego podteksty, że Wicię zaziębiłam  😤 😤
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
09 czerwca 2011 20:29
marysia550 przecież to norma 🙄 ale nikt tego nie sprawdza, bez jaj.

Jest afera, jest impreza 🏇 😁 Czekamy do poniedziałku na decyzję dt. Sielca.
A zgłoszenie do Hawłowic wysłałam już rano 🙂
Huculska Ostoja   Fotografia Beata Gan
09 czerwca 2011 20:37
Strucelka- trzymam za Was kciuki baaaaardzo!!!
Widziałam w różnych imprezach to poświadczenie odkażenia, ale tam jest poniżej że bez dokumentów transport nie będzie wpuszony na teren ośrodka. To już niemalże groźba jest  🤣
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
09 czerwca 2011 21:08
marysia550 to nie za nas trzeba trzymać kciuki tylko za organizatora 😁 nie wiedział o 'genialnych pomysłach' związku, a jak się dowiedział... mam nadzieję, że zrobi im rozpierduchę 🏇
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
10 czerwca 2011 11:13
Muszę post pod postem, żeby podbić tą iście dobrą nowinę 😀

Wszystko odkręcone, JEDZIEMY DO SIELCA!!!! 😜 😜
Strucelka No to super więc się spotkamy jak ty to zrobiłaś 👀 😁
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
10 czerwca 2011 12:22
To nie ja tylko organizator i wspaniała Kasia (forumowa kasiawrz) :kwiatek: :kwiatek:
Teraz latam z piórkiem w du*ie żeby wszystko pozałatwiać przed zawodami 😁
Szumka94   This opportunity comes once in a lifetime yo ! ♥
10 czerwca 2011 12:24
Pokłony dla ORGANIZATORÓW! AVE AVE!  🏇 🏇 🏇  🙇 🙇 🙇 🙇
Gratulacje dla Kasi  😅 😅
Szumka94   This opportunity comes once in a lifetime yo ! ♥
10 czerwca 2011 12:32
To się nazywa MOC i najlepsza impreza sezonu  😉
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
10 czerwca 2011 12:36
To się nazywają wpływy 😎 😁

Już nie mogę się doczekać 😜 Wiecie ile będzie koni? 96!!!!
Ja na miejscu organizatorów urządziłabym płytę w piątek, bo tak to w sobotę będziemy musieli zacząć chyba o 7 😵
Pamiętacie jak wam pisałam że jadę 12 czerwca na zawody amatorskie w skokach i się dowiedziałam dziś że parkur ma być 80-90 cm 😵 a ja dopiero od 4 dni skacze parkur80-82-84 cm ciekawe jak to będzie. Dziś ustawie przeszkody 90 cm i zobaczę czy przeskoczy ale wydaje mi się że przeskoczy ale nie chce zapeszać 🤔
Bischa   TAFC Polska :)
10 czerwca 2011 16:50
Super dziewczyny, że się udało 😀
No to MOC jest z Wami i ze mną też ( a raczej z Witką, bo jest dużo dużo lepiej, tfu tfu nie zapeszam). Muszę iść jeszcze do lekarza, kowala mam w przyszłym tygodniu umówionego, załatwić przyczepę i heja 🙂
Szumka94   This opportunity comes once in a lifetime yo ! ♥
10 czerwca 2011 17:35
to jest Likier strucelki 🙂


a tu masz Szlaka http://www.konpolski.pl/Galeria_zdjec/Sielec_20_21_06_2008/skoki_zaprzegi_wyscigi/slides/609szlak.html . Ja też mam trochę załtwień i do zobaczenia  🏇
Jak oglądam te zdjęcia z Sielca 2008r to niezłe koniki się teraz zrobiły Gratuluje :kwiatek:
Szumka94   This opportunity comes once in a lifetime yo ! ♥
10 czerwca 2011 17:42
a Ty z jakim koniem będziesz? dziękujemy  :kwiatek:
Jadę z Bohemą i z nią byłam w Sielcu w 2009r i w Rudawce też

Właśnie dostałam maila z Hawłowic że limit jest już wyczerpany i że jestem na liście rezerwowych a dziś rano wysłałam zgłoszenie  😵
Szlak technikę miał zawsze obłędną! Gdyby Law tak chciała skakać to... to bardziej by się jeszcze rzucało w oczy, to, jakim ja jestem antytalenciem...  🤣
Wam sie udalo ... ale Ci co sa nowi niestety sa odrzucani...Szkoda ze to taka polityka🙁

Powodzenia i udanej imprezy 🙂
Szumka94   This opportunity comes once in a lifetime yo ! ♥
10 czerwca 2011 18:56
Też byłam ze Szlakiem w 2009
Alissa szkoda, że Was nie będzie!
Alissa ale będziesz w Hawłowicach wysłałaś już zgłoszenie?
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
10 czerwca 2011 20:32
marysia550 tak, to mój młodociany Likieros 😀 i jeszcze bardziej młodociana właścicielka 😁

ja uwielbiam moją serię w wodzie 😜





nie trzeba było wjeżdżać galopcem 😁

Trzymam kciuki za skokówki 🏇


Ja do Hawłowic wysłałam zgłoszenie w pierwszy dzień rano, ale chyba zrezygnuję jeśli jadę do Sielca, więc moje miejsce się zwolni.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się