sklepy internetowe

Ja podbijam moje pytanie o internetowy sklep Dodsona, zamawiał ktoś? Wczoraj się zarejestrowałam, złożyłam zamówienie, zrobiłam przelew, wysłałam wiadomość bezpośrednio z mojego konta mailowego, ale nie dotarł do mnie link aktywujący konto, dzisiaj nie mogę się zalogować, kliknęłam o przypomnienie hasła, znowu żadnej wiadomości :/ A potrzebuję sieczkę na już 😉
Forkate, ja zamawiam od nich. Jak do tej pory nie miałąm żadnych problemów. Pasza zawsze jest w ciągu max dwóch dni u mnie.
Ok dzięki Klami, poczekam do jutra na odpowiedź, a potem najwyżej będę się martwić 😉
ostatecznie GIGANTYCZNY MINUS  dla Stefanidisu..

Pasza na stronie "w  magazynie" paszy nie ma, i oczywiscie ciagle slysze , ze  maja problemy z tranbsportem... a co my w Mongolii  mieszkamy? Ze stanow idzie 6 dni.. niech wezma transport i przywioza..

Rowny miesiac czekam i jutro rezygnuje. Kon by zdechl z glodu.. A kiedys taka porzadna firma, w kazde miejsce w PL mi wysylali..
Dlaczego polski sklep (ARCUS) przesyła do mnie mail w jezyku angielskim  🤔
Gillian   four letter word
06 czerwca 2011 21:39
crazy, ja zamawiałam pasze 5 maja i do teraz nie dostałam. A przyznam szczerze, że zamówiłam od nich po pozytywnych komentarzach przeczytanych tu na forum. No cóż, nie pykło 🙁
A u mnie sprawa wyjaśniona, Dodson ma awarię strony, ale na szczęście zamówienie zrealizowano 🙂
+ + dla ATOS , za szybkość realizacji i dostępność pasz  😀
czy możecie polecić mi jakiś fajny, dobry sklep z artykułami do pracy naturalnej ? 😉
starałam się przejrzeć strony wątku ale mogłam coś przeoczyć... 👀
czy możecie polecić mi jakiś fajny, dobry sklep z artykułami do pracy naturalnej ? 😉
starałam się przejrzeć strony wątku ale mogłam coś przeoczyć... 👀

www.lagat.pl
www.wwrshop.pl
crazy, ja zamawiałam pasze 5 maja i do teraz nie dostałam. A przyznam szczerze, że zamówiłam od nich po pozytywnych komentarzach przeczytanych tu na forum. No cóż, nie pykło 🙁



Ja 8 maja.. zrezygnmowalam.

Pani ciagle mowi o problemach z transportem... zalosne.

Animalia jak zwykle  Gigantyczny PLUS!
Centuria dziękuję  :kwiatek:
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
09 czerwca 2011 10:57
minusik dla Pasi-konika za newsletter- zapisałam się bo chciałam być z promocjami na bieżąco a tymczasem 8 czerwca dostałam mail że 1 czerwca mogę korzystać z darmowej przesyłki 😵
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
10 czerwca 2011 11:16
Czy ktoś wie czemu nie mogę się dodzwonić do Siodlarni? Od dwóch dni próbuję i nic, a są mi pilnie potrzebni! 👿
Crazy,Gillian potwierdzam z przykrością
STEFANIDIS na "-"

potrzebuję paszy na szybko, zamawiam specjalnie te z magazynu, czekam do usrania kolejny tydzień, bo już zaraz czekają na dostawę

jak z tego zrezygnować?
dobrze, że pobraniowa to była chociaż :/
Czy ktoś wie jak dodzwonić się do Dodsona? Telefonu o numerze 788828888 nikt nie odbiera.
Ja również wstawiam [font=Verdana]-[/font] dla wyżej wymienionego sklepu STEFANIDIS, zupełnie nie polecam.
Byłam przygotowana na odrobinę dłuższe oczekiwanie ponieważ zamówionej paszy nie było na magazynie, no ale bez przesady.. Dopiero po interwencji telefonicznej łaskawie zostałam poinformowana że zaistniały problemy ze strony producenta pasz, od sklepu nie zależne. No dobrze ale mogli mnie poinformować wcześniej, prawda? Gdybym nie zadzwoniła pasza i moje pieniądze zaginęły by pewnie w czasoprzestrzeni.  🙄  Zamieniłam paszę na inną dostępną w magazynie, Pani powiedziała że pasza zostanie dostarczona na następny dzień. Hm, czekałam trzy dni. Ale uff w końcu pasza dotarła wszystko super, właśnie odebrałam przesyłkę, Pani kurier strasznie się spieszyło. Dopiero kiedy odjechała na spokojnie obejrzałam karton.. I co? Dziura. Nawet dwie. Dziura w kartonie i w worku z paszą..  😵 Nie złoże reklamacji z własnej winy bo nie obejrzałam paczki przy kurierze.
Zero profesjonalizmu, już na pewno nie zamówię z tego sklepu.  👿
to i tak nieźle, moje też z magazynu i ponad tydzień cisza
A u mnie sprawa wyjaśniona, Dodson ma awarię strony, ale na szczęście zamówienie zrealizowano 🙂

To dość dziwnie długo trwa ta awaria bo przynajmniej 2mc...  🤔
asior   -nothing but eventing-
10 czerwca 2011 16:00
W atos.sklep.pl sa serio tak niskie ceny pasz, czy jest jakis haczyk?  😁
Makrejsza   POZYTYWNIE do przodu :)
10 czerwca 2011 18:27
[quote author=Forkate link=topic=81.msg1033716#msg1033716 date=1307427144]
A u mnie sprawa wyjaśniona, Dodson ma awarię strony, ale na szczęście zamówienie zrealizowano 🙂


To dość dziwnie długo trwa ta awaria bo przynajmniej 2mc...  🤔
[/quote]
No nie żartujcie - ostatnio kupowałam w sklepie doddsona i wszystko odbyło się beż żadnych problemów. na czym polega ta awaria?
Z tego co się orientuję to ta awaria strony Dodsona nie trwa ciągle tylko .... regularnie sie powtarza. Strona im się deczko sypie.
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
10 czerwca 2011 20:53
Ja zamówienia do Dodsona wysyłam im na maila. Wszystko bez zarzutów, zamówiłam paszę a na drugi dzień miałam ją w domu 🙂

Nikt nie wie co z tą Siodlarnią?
+ dla Mustanga
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
10 czerwca 2011 21:05
Czy Equiversum ma sklep stacjonarny czy nie?
Madzuaa   optymizm przede wszystkim :)
11 czerwca 2011 00:18
Strucelka nie ma.
Czy ktoś z Was zamawiał coś ze sklepu horse-expert.pl? Mają uprząż, która mnie interesuje, ale trochę na 'sklep-widmo' wyglądają 🤔
W atos.sklep.pl sa serio tak niskie ceny pasz, czy jest jakis haczyk?  😁


na serio  😁
szczerze polecam 🙂
Złożyłam zamówienie w środę, bez odzewu i potwierdzenia, pieniądze wysłałam w czwartek rano, nadal nie było odzewu i potwierdzenia zamówienia, potem czekałam na jakiś odzew odnośnie przelewu i wysyłki, piątek minął bez reakcji ze strony Dodsona. Od czwartku próbuję się dodzwonić na ich numer telefoniczny i nikt nie odbiera. Bardzo nie lubię jak sklepy internetowe tak się zachowują....
W atos.sklep.pl sa serio tak niskie ceny pasz, czy jest jakis haczyk?  😁

Nasi (szczecińscy) dystrybutorzy ciągną pasze bezpośrednio z niemieckich hurtowni - a tam o niebo taniej niż u nas... Stąd niskie ceny pasz...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się