moda, ciuchy etc...

pianissima2003 myślę, ze może w orsay możesz coś fajnego znaleść 😉
w orsay'u nic nie ma 🙁 same takie oficjalne lub jakies szmatki  🙄
Pursat   Абсолют чистой крови
11 czerwca 2011 17:55
W Zarze są/były granatowe na szerokich ramiączkach lub z rękawami, ale raczej idące w kierunku elegancji. 😉
hmm... to może w cocomore zobacz. Czasami ładne rzeczy można tam znaleść 😉 Chociaż i tak myślę, że najszybciej to w necie znajdziesz jakaś fajna sukienke, bo w Białej to sklepów tyle a coś odpowiedniego kupić to jest problem.
szkoda ze moja wredna siostra o mnie nie myśli  👿 sama ostatnio kupiła sobie 6 sukieniek... oczywiscie o mnie nie pomyslala  😁
Dziewczyny co sądzicie o połączeniu neonowym -pomarańcz z różem ? Wydaje mi się, że to hit lata ! Mogłybyście wrzucić jakieś inspiracje/stylizacje w tych kolorach  :kwiatek:
Pursat   Абсолют чистой крови
12 czerwca 2011 18:39
Jest tego pełno wszędzie i z z tej racji już mi się to nie podoba. 😎
szukam takiej koszuli, biała lub kremowa, lekko prześwitująca, szeroka
[img]http://data.whicdn.com/images/10136190/tumblr_lls33lTMAW1qjs4e1o1_500_large.jpg?1306372240[/img]
widziałyście gdzieś?
Ja mam taką z H&M
noen   A story of a fighter of our human race
12 czerwca 2011 23:58
jak nazywają się takie zakolanówki z takimi paskami 🤔



kiedyś widziałąm jak ślicznie wyglądają do sukienki i mam plany spróbować  😀

edit: mam! Pończochy 😁
Noen- one sa troche krotkie na ponczochy, kiedys byly w sklepach takie rajstopy  nadrukiem, ktory wygladal jakby sie mialo ponchochy dopiete do pasa, tylko wszystko sporo za nisko. Moze to to?
noen   A story of a fighter of our human race
13 czerwca 2011 10:09
karolina_, no właśnie ja chciałam założyć fajną sukienkę, i żeby pod tym były właśnie takie krótsze pończochy i właśnie najlepiej dopięte to majtek 😀 Zyby takie paski były. Kurcze, no super to wygląda IMO! 🙂
tego sie nie dopina do majtek  😎 trzeba kupic pas do ponczoch, ktory zakladasz na majtki. Przy pasie sa paski z klamerkami na koncu, dlugosc jest regulowana, wiec sobie wydluzysz. Jak chcesz to takie krotkie zaraz za kolano, to kup mniejsze ponchoczy, bo one normalnie siegaja za polowe uda. I pilnuj, zeby nie byly samonosne, bo takich jest wiekszosc i nosi sie je bez pasa.
noen   A story of a fighter of our human race
13 czerwca 2011 10:29
karolina_, no wiem, wiem, tylko to tak po prostu nazwałam, nie wiedziałam jak wytłumaczyć 😀 No ale dzięki. Muszę kupić jak będę w Polsce! 🙂
Niektóre samonośne to i tak dobrze jest z pasem mieć, bo tak czy siak spadają. Nie wiem jak"klejący" musiałby być ten żel.

noen, jak dla mnie to wygląda lekko, hm, kurtyzanowato 😉 Na imprezę spoko, ale na co dzień trochę nie bardzo. No chyba, że chodzi tylko o to, żeby zakryć nogi i żeby było chłodniej niż w zwyczajnych rajstopach.
noen   A story of a fighter of our human race
13 czerwca 2011 14:40
Sankaritarina, no własnie to bardziej na impreze jakąś nie na codzień 😁 Raczej nie chcę,żeby na ulicy się zatrzymywali i pytali mnie za ile 🤣
Niektóre samonośne to i tak dobrze jest z pasem mieć, bo tak czy siak spadają. Nie wiem jak"klejący" musiałby być ten żel.

Mi spadaja tylko, jak zaloze za szybko po nalozeniu balsamu na nogi. Ale ja mam grube nogi to sie trzymaja  😡
noen   A story of a fighter of our human race
13 czerwca 2011 15:00
a gdzie takowe dostanę? W jakich sklepach? Czy iśc po prostu na bazar (rynek) mi tam najszybciej znajdę ? 🙂
w Gattcie powinny byc.
noen   A story of a fighter of our human race
13 czerwca 2011 15:19
karolina_, dziękuję! :kwiatek:
ja należę raczej do tych z niedowagą i jeszcze nigdy nie miałam problemu z pończochami samonośnymi - są wygodniejsze i dużo lepiej się trzymają niż zwykłe rajstopy (przez wysoki stan, często krok mam na wysokości połowy ud....  🤔 )

szkoda tylko, że w moim przypadku rajstopy/pończochy są jednorazowe 🙄
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
13 czerwca 2011 16:05
W h&m wyczaiłam fajną białą sukienke w grantowe ciapki na przecenie o 50% bardzo fajna,jeszcze jakies zostały,ale w jasne ciapki-polecam.
Nabyłam również dwa topy w cubusie po 13zł za sztukę na wyprzedazy.
noen   A story of a fighter of our human race
13 czerwca 2011 16:11
a gdzie taką bluzkę dostanę ? 😍
noen ja podwajam pytanie o bluzkę  😍
Pursat   Абсолют чистой крови
13 czerwca 2011 16:34
Romwe
noen   A story of a fighter of our human race
13 czerwca 2011 16:37
Pursat, a masz jakiś link ? :kwiatek:

edit: mam :
http://www.romwe.com/anomalous-stars-and-stripes-style-t-shirt-p-2383.html

ale nie wiem jak z wysyłką stamtąd  🙁
Pursat   Абсолют чистой крови
13 czerwca 2011 17:00
noen   A story of a fighter of our human race
13 czerwca 2011 17:01
a ja jeszcze trochę z innej beczki:

pasuje ? 🙂
są teraz w sprzedaży w jakiś sklepach bluzy baseballówki?
cieciorka   kocioł bałkański
13 czerwca 2011 20:12
ja nie mam grubych nóg i też mi pończochy nie spadają. muszę tylko podciągać raz na jakiś czas- jak z rajstopami.
a swoją drogą mam takie śmieszne pończocho-rasjtopy: czyli jakby pończochy razem z pasem i paskami (szerszymi rzecz jasna, niż normalnie)- wszystko z materiału rajstopowego.
fajne na gorące dni, kiedy nie chce się nosić silikonu i mieć jednocześnie przewiew 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się