Sesja/Studia i t d ;)

subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
13 czerwca 2011 15:09
ninevet co to za psycholka ?


A ja zdałam 😀 Z teorii 😀 Z farmagedonu mam ok 60 kilka % 😀 z prawa też raczej zdam 😀
I jak w środę ładnie napiszę receptę, to od września mogą mi mówić "Pani Technik"  😎 Dziękować Wam za kciuki  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: i trzymam za resztę !
Ninevet, a jaki program statystyczny? Bo moze szybciej bedzie to zrobic w tym programie, nie w wordzie.
trzynastka   In love with the ordinary
13 czerwca 2011 18:52
spss statistic wersja 18.0

Żeby nie było... ja nie mam problemów z tym, że ona mi poprawia prace. Super, że poprawia, szkoda, że teraz. Skoro JUTRO muszę ją oprawić. Mam problem z tym, że mój pierwszy rozdział, który nagle jest źle miała od stycznia. Metodologie, która dostała miesiąc temu i 2 razy poprawiała, nagle jest źle.
No i wisienka na torcie, rozdział trzeci, który miała od ponad tygodnia i jest źle, bez wskazówek co zrobić by było dobrze.
Gołe uwagi "a gdzie tabela?!?!", "hipoteza wątpliwa", "tak nie może byc" i tyle, a ja siedzę wkur***na jak stopiędziesiąt i dyskutuje z plikiem w wordzie, czytam jej komentarz "a gdzie tabela?!" i krzyczę do monitora "JAKA KU*** TABELA !?" etc.  👿
Scottie   Cicha obserwatorka
13 czerwca 2011 19:04
Udało mi się zaliczyć warunek z ubiegłego roku i w dodatku na 3+ (najwyższa ocena u tego doktora!!), nie spodziewałam się, że jednak się uda i to w dodatku na PLUS 😀

Przede mną ostatni egzamin, z religii, a tak mi się nie chce do niego uczyć... mam jeszcze 3 terminy (3 podejścia, dopiero za 3 jak nie zdam to facet stawia 2 😉 ) i to mnie chyba skutecznie demotywuje...
sei   . let's grow old together & die at the same time .
13 czerwca 2011 19:22
ninevet, szczerze współczuję...

subaru, Scottie, gratulacje! 🙂

egzaminu z gen popu wolę nie komentować. był strasznie prosty ale oczywiście ja się nie popisałam  🤦

oddałam projekty z analizy fundamentalnej i technicznej i... jest 5. moje pierwsze 5 od ... w zasadzie to chyba w ogóle pierwsze ever  😲 dziękuję mojemu koledze z pary  🙇

o zaliczeniu z instrumentów finansowych wolę w ogóle nie myśleć  😕
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
13 czerwca 2011 19:52
Scottie, sei gratuluję

sei dasz radę , zobaczysz 😉

Nie przenieśli mi terminu z mikrobiologii  😵 😵 więc jutro z moją nikłą wiedzą z mikro idę pisać egzamin 😉 Posiedzę tyle ile wytrzymam i spać idę. Chociaż chcę ogarnąć wykłady tyle ile mogę, i jutro znowu kombinować. Chciałabym uniknąć września ... łaa ...
w środę tylko jeszcze pisemna recepta i czwartek obliczenia z chemii  😵
sei   . let's grow old together & die at the same time .
13 czerwca 2011 22:28
subaru, trzymam kciuki! 🙂

biorę się za naukę. nie chciałabym siedzieć dłużej niż do drugiej. no ale zobaczymy jak to wyjdzie...

strzyga, a jak twój egzamin?
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
13 czerwca 2011 22:33
sei, czekałam 3 godziny, wkurzyłam się, poprosiłam o 3, wyszłam po 3 minutach.
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
13 czerwca 2011 22:33
A ja idę spać, mam wylane na jutrzejszą mikro, bo jestem padnięta i tak nic do mnie nie dociera. Dziś chcę się wyspać, bo jutrzejsza noc też może być zerwana.

Więc 3majcie się wszyscy markujący i piszący jutro egz / koła itp ! 😉  :kwiatek: Dobranoc. 🙂

Strzyga  😲 też tak chcę ...
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
13 czerwca 2011 22:36
subaru2009,  to był fakultet.
trzynastka   In love with the ordinary
13 czerwca 2011 22:40
Zrzucam do PDF'u.
Moje poprawki zostały zaakceptowane i mój mail pt "nie zmienię ani kropki więcej, bo to bzdura" też został przychylnie potraktowany. Uh...

Strzyga - fajny system 😉
Sei, Scottie gratuluje 🙂
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
13 czerwca 2011 22:42
subaru2009,  to był fakultet.



Ale zawsze coś 😉 W każdym razie ważne że do przodu ...

ninevet doczekałaś się 😉
trzynastka   In love with the ordinary
13 czerwca 2011 22:52
ninevet doczekałaś się 😉


Wiedziałam, żeby tego nie pisać  👿 Właśnie dostałam maila "zapomniałam Pani dosłać ostateczne poprawki" i załącznik !  😂 UMRĘ TU !  😵
sei   . let's grow old together & die at the same time .
13 czerwca 2011 23:35
trzeba przyznać że babeczka ma poczucie humoru  😁 biedna jesteś  🙁 trzymam kciuki za 'ostateczne poprawki'.
🙇 Błagam o kciuki jutro o 9  , pierwszy egzamin, farmakologia, niby zerówka, ale uczyłam się 2 dni i mam strasznego stresa i wogóle wstyd mi tam iść ..będzie jedna wielka masakra.
trzynastka   In love with the ordinary
14 czerwca 2011 14:39
Tadaaam  😍



a teraz błagam o kciuki jutro, bo jak nie zdam to po nic napisałam takie cudo :/
trzymam 🙂
ninevet, piękna jest! będę jutro trzymać kciuki przez cały dzień!🙂

a ja dzisiaj o 17:30 mam egzamin z angielskiego (z 2 lat). i nic nie umiem nadal:/ ale mam to gdzieś - przetłumaczę sobie jeszcze parę słówek, poczytam o gramatyce i idę na żywioł!
sei   . let's grow old together & die at the same time .
14 czerwca 2011 15:04
ninevet, są kciuki! na pewno będzie szał 😉
a tak w ogóle umknęło mi... o czym jest twoja praca tak ogólnie?

zaliczyłam dzisiaj projekt z grafów na 4. ufff. ćwiczenia zaliczone 🙂

byłam turystką na statystyce. a teraz biorę się dalej za naukę...
proszę o kciuki jutro o 14 za matme ubezpieczeniową!

a do osób z kierunków informatyczno-matematycznych mam prośbę. jesli ktoś z was jest po egzaminie licencjackim albo akurat się przygotowywuje... wrzucam w załączniku 'moje' pytania. jesli któreś się pokrywają może mogłabym od was dostać odpowiedzi?  :kwiatek:
trzynastka   In love with the ordinary
14 czerwca 2011 15:13
Sei, Hierarchia organizacji pozarządowych w świadomości obywateli 🙂

Breva, Chuda, Sei.. Błagam trzymajcie !
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
14 czerwca 2011 16:37
ninevet
Moje kciuki masz cały czas! 🙂
Współczuję całego cyrku z pracą i promotorem. Idę o zakład, że gdybyś nic nie poprawiła w pracy, baba nawet by tego nie zauważyła.


U mnie nadal cyrk z ostatnim egzaminem. Debile ode mnie z roku wypisywali do pani dr maile z prośbą o obniżenie progu punktowego na zaliczenie (raz już obniżyła z 13 na 10, dzięki temu 60 osób się uratowało od poprawki), kobieta zdenerwowała się i postanowiła, że zostanie taki próg, jak był pierwotnie i egzamin będzie ustny. W rezultacie ok. 150 osób musi się na niego stawić na 11.30 i pewnie będziemy kiblować na uczelni do wieczora 😵
W głowie mi się nie mieści jakim trzeba być półgłówkiem, żeby w imieniu całego roku pisać maile (oczywiście anonimy) i nękać prowadzącego zajęcia 🤔wirek:

Najgorsze jest to, że nie jestem w stanie się uczyć, bo dopadło mnie jakieś okropne przeziębienie, ledwo patrzę na oczy 😵
trzynastka   In love with the ordinary
14 czerwca 2011 20:57
Eh tragedia. Ze stresu mam problemy żołądkowe. Zawsze mi się dobrze uczy w stresie, teraz mam czarne scenariusze "co zrobię jak ja nie zdam !?" i nie potrafię się skupić na nauce.
Tyle godzin za mną a nic nie umiem !  😕 Do egzaminu zostało mi 11h.
Najwyżej zafunduje sobie moją słynną nockę.
sei   . let's grow old together & die at the same time .
14 czerwca 2011 21:16
facet od matmy przesunął zaliczenie z 14 na 16  😵
mam ochotę się rozpłakać... nie jestem wstanie przed sie uczyc czegos innego wiec mi skrocił czas nauki na 3 czwartkowe zaliczenia o 2h. poza tym takie nagłe niespodzianki zawsze mnie stresuja/denerwuja. a w czasie sesji to juz w ogole jestem bliska histerii  🤔wirek:

nine, ja zawsze jak sie stresuje. nawet podswiadomie. to żołądek daje o sobie znać. ewentuanie dostaje migreny 😉
trzynastka   In love with the ordinary
14 czerwca 2011 21:24
Sei, tez nienawidzę zmian w czasie sesji.
Jezu jak ja sie boje jutra... nic nie wiem ! 🙁(
Markuje ktoś dziś ?
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
14 czerwca 2011 21:26
BŁAGAM O KCIUKI JUTRO! Zostały mi 2 egzaminy, 2 najgorsze, a jutro jeden z nich.

Z góry NIE dziękuję, co by nie zapeszyć 😉
ninevet, martva, będę trzymać kciuki!

sei niefajnie  🙄

Mi zabrakło 0,5 punkta do zaliczenia kolosa z mega beznadziejnego przedmiotu, jakim jest teledetekcja  😵 W czwartek pójdę się popytać, a może...  🙄
Dodatkowo "popsułam" sobie stopę, w związku z tym odezwała się moja stara kontuzja kostki i nie jestem w stanie chodzić  😵 Ledwo kuśtykam, a w piątek mam zajęcia terenowe. Nie wiem jak ja to przeżyję, chyba połknę masę apapu i będę jak nowo-narodzona  💃
sei   . let's grow old together & die at the same time .
14 czerwca 2011 21:28
do 1-2 nie dłużej 😉
mam zamiar się wyspać czyli pierwszy raz od dawna przespać 5h  🏇

nine, spokojnie. meliska te sprawy :jogin: będzie dobrze!

karolinag4, najgorzej jak brakuje tak mało. trzymam kciuki żeby się okazało że gdzieś ci punktów nie doliczyli albo żeby po prostu naciągnęła ocenę 😉
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
14 czerwca 2011 21:30
Dacie radę dziewczyny

Ja jutro mam praktyczny z technika od którego zależy czy będę miała "Tech." przed nazwiskiem buuuu :< zanim się dorobię mgr ...

Fck ...Ciekawe co jutro wymyślą ...
trzynastka   In love with the ordinary
14 czerwca 2011 23:32
Trzymajcie kciuki. Musze dostać 3. Byle 3, nawet na szynach, nawet na szubienicy ale 3 !
Jak nie to znajdę zastosowanie dla wszystkich trzech egzemplarzy pracy, które będę miała przy sobie a do września nie będę mogła oddać. Potne się papierem egzemplarza w miękkiej okładce, zatłukę się egzemplarzem w twardej, a tym na płytce spróbuję się udławić  😵
sei   . let's grow old together & die at the same time .
15 czerwca 2011 00:38
mówiłam że mam zamiar się wyspać? o słodkie życie zweryfikowało moje plany 😉  😵

nine, chyba sobie nie wyobrażam co przeżywasz. mój pierwszy start na zawodach był pewnie mniej stresujący  😁 świetne zastosowania masz dla swojej pracy! ale jednak trzymam kciuki żebyś nie musiała wprowadzać ich w życie  😅 😅 😅 potraktuj to jako mój gorący doping  😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się