Sesja/Studia i t d ;)

trzynastka   In love with the ordinary
15 czerwca 2011 00:41
Ja ciągle się staram coś zrozumieć ale to wszystko robi się coraz bardziej takie same.
Chyba to jeszcze dwa razy przeczytam [a dużo tego jest] i koło 3-3:30 zasnę tak do max 7 rano. Na 9:30 egzamin, czyli będę miała co najmniej półtorej godziny na powtórki.
sei   . let's grow old together & die at the same time .
15 czerwca 2011 02:46
na dzisiaj kończę.
trzymam za wszystkich kciuki! 🙂

edit: aaa stresuję się. liczę na wasze kciuki też 😉
trzynastka   In love with the ordinary
15 czerwca 2011 13:05
Jak wam poszło ?  👀 Kciuki trzymałam !

Ja zdałam  😀 ale pracy nie oddałam, bo zapomniałam potwierdzenia z praktyk  😵 Jutro jadę oddać, bo wyżebrałam w dziekanacie. Ale generalnie dzisiaj tyle się działo, ze teraz powinna już być co najmniej godzina 20.
Bieganie, załatwianie, podpisy, zaliczanie, czekanie na wpisy, błaganie o wsteczną datę w indeksie. DRAMAT.
Jeszcze dzisiaj wyciągnęłam z opony 3 gwoździe  🤔 Ciekawe komu podpadłam. Na szczęście nie kosztowało mnie to wiele, bo spodobałam się Panu od opon i wszystko dostałam w cenie łatek 😉
gratulacje  😅
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
15 czerwca 2011 14:00
A ja dzisiaj pisałam praktyczny z technika  😵 szczerze mówiąc nie mam pojęcia jak mi poszło, chciałabym zdać, byłoby cudownie ...  😵

ninevet gratulacje 🙂 :kwiatek:
Moon   #kulistyzajebisty
15 czerwca 2011 14:15
Nine, a widzisz - Można, można?  😎  😅

Ja ładnie proszę o kciuki jutro o 9, bowiem najgorszy egzamin z ochrony środ. morskiego może się okazać jawną rzeźnią. Plus jeszcze potem ustny  🤔wirek: ... Jak przeżyję jutrzejszy dzień to mam wakacje. Yhm.
Z tego wszystkiego zapomniałam Wam napisac jak było 🙂

Ogólnie egzamin nie trwał zbyt długo , gdyż okazało się, że  pani prof wstawiła 5 do indeksu i podziękowała za współpracę  😅 😅

Jeszcze tylko 2 egzaminy ....
jak sie sprawdza oceny w usosie?


Gratuluje ninevet
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
15 czerwca 2011 18:29
Za nic w świecie nie mogę się zabrać za chemię...  😵
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
15 czerwca 2011 18:43
ninevet, GRATULACJE!!!
A ja jestem w czarnej d*pie z całkami i równaniami różniczkowymi, a jutro egzamin... Proszę o trzymanie kciuków
trzynastka   In love with the ordinary
15 czerwca 2011 19:00
Dzięki dziewczyny :kwiatek:
Mogę nieoficjalnie (bo oficjalnie dopiero jak praca będzie w dziekanacie) napisać, ze 29.06 mam obronę  😅  😲
ninevet, Gratulacje!!!
Nie udzielałam się chwilowo, ale czytałam, kciuki trzymałam. 🙂 Teraz tylko piękna obrona i luz! 🙂

subaru2009, Dużo Ci jeszcze zostało? Gratulacje zdanej teorii!

barbor, całki i równania różniczkowe brzmią straszliwie. Za to kciuki trzema trzymać, więc trzymam! 🙂

martva, I jak tam poszedł ten dzisiejszy jeden z najgorszych egzaminów?

sei, Kciuki pomogły. Dostałam dzisiaj ładną nagrodę przy zaliczeniu 🙂🙂

Został mi ostatni egzamin za tydzień.... chodząca srogość.... ogarnęłam notatki dzisiaj....
Za dwa tygodnie po drugie zaliczenie do Katowic, ale to już będzie fajne, mam nadzieję.
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
15 czerwca 2011 20:07
ninevet
Wiedziałam, że wszystko ci się uda 😉

Ja jutro mam ostatni (mam nadzieję) egzamin. Bardzo bym chciała już mieć go za sobą. Kobieta jest wściekła na nasz rok z anonimowe maila, które wysyłał do niej jakiś idiota i obawiam się, że będzie jutro pogrom 🙁
Póki co ostro walczę i nie zamierzam się tak łatwo poddać.

Poproszę wszystkie dobre duszyczki o kciuki :kwiatek:
ninevet, no i super! jednak dałaś radę😀 gratuluję😉

eh a ja za dokłądnie 11 godzin mam egzamin z psychologii różnic indywidualnych z części o temperamencie. Łatwe to dość, materiału mało i przez to kompletnie nie mam motywacji:/ zaczęłam się uczyć może z godzinę temu?? bezensu... a tak mi się nie chce....:/ trzymajcie kciuki jutro od 12:30-13:30😉 strasznie chciałabym mieć to z głowy...
busch   Mad god's blessing.
16 czerwca 2011 03:41
ninevet - gratulacje, od początku trzymałam za Ciebie kciuki  🙂

A ja siedzę na literaturą staropolską, jestem nadal głęboko w lesie, a egzamin (w dodatku ustny) już w niedzielę  😫 Nie mam już sił, na widok książek robi mi się niedobrze - męczę je w stajni, w samochodzie i przy kanapce, a zeszłej nocy śnił mi się Biernat z Lublina  😵 Mimo to szansa zdania moim zdaniem jest żałośnie niska, choć wciąż mam głupią nadzieję że może jakoś uda mi się wystękać wystarczająco dużo na trzy z dwoma minusami  😫

Posiedzę jeszcze do 6 rano, mam nadzieję że dam radę, nie zasypiając w trakcie.
sei   . let's grow old together & die at the same time .
16 czerwca 2011 07:33
nine, wielkie gratulacje! 🙂

Sankaritarina, cieszę się, że kciuki się sprawdziły 😉

ja miałam wczoraj tragiczny dzień pod każdym względem jeśli chodzi o uczelnię. do wieczora się nawet do końca nie pozbierałam więc i z nauką była masakra. posiedziałam do 2 ale nie był to czas dobrze wykorzystany.
dzisiaj tylko wasze kciuki mogą mi pomóc. od 10 do 20  🙇
Pauli, Breva, Kciuki są!
busch, U nas kobieta ze staropolki to postrach pierwszego roku, ale dało się zdać. Jak zauważyła, że człek się orientuje, to naprowadzała i podpowiadała [koleżance wyrecytowała któryś wiersz Szarzyńskiego z pamięci 🤔 ] Najgorzej miały takie puchy marne jak ja, cierpiące na sklerozę, dla których przejście na "system uczelniany" był ciężki.
Nie martw się, a nuż Ci siądą pytania i wyjdziesz z pieśnią zwycięstwa na ustach. Będę trzymać kciuki w niedzielę!

a ja otwarłam gramatykę.... i, kurde, poczułam bardzo mocno jak mi się nie chce. To będzie przebój tego semestru.
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
16 czerwca 2011 10:17
martva, I jak tam poszedł ten dzisiejszy jeden z najgorszych egzaminów?


Dzięki za pamieć!  :kwiatek: Myślę, że poszło całkiem nieźle.  Niestety wyniki dopiero w poniedziałek, chociaż miały być już wczoraj, na miejscu, ale... No dobra, poczekamy 😉 Jutro wyniki z komunikacji językowej.

Nine - gratuluję!
busch   Mad god's blessing.
16 czerwca 2011 10:21
Mam u siebie dokładnie ten sam typ geniusza, nie mam co do tego żadnych wątpliwości że jest mi w stanie wyrecytować potencjalnie jakieś 100-150 utworów, w tym antyczne i po łacinie, wcale nie przesadzam bo dowody na to miałam na zajęciach  😜
Martwię się tak bardzo ponieważ: a)zabrałam się za to za późno, żeby czytanie tych wszystkich utworów miało jakikolwiek sens - znam ich treść z opracowań, jak zapyta o szczegóły, to poległam, b)pytania mają być w stylu "przedstaw historię dialogów przez epoki" - więc ja w panice przed snem wymyślam, pod kątem jakich jeszcze gatunków mogłaby mnie spytać, c)ostrzegała, że oprócz znajomości dzieł z epoki obowiązuje też znajomość materiału z tradycji antycznych - niby dostałam z nich 4,5, ale to powoduje jeszcze większą napinkę bo nie mam czasu tego powtórzyć, a też było tego dużo i też uczyłam się tylko z opracowań  😜 , d)jak już mówiłam, jest piekielnie inteligentna i oczytana, mówi "obowiązuje was naprawdę podstawowa znajomość wydarzeń poszczególnych epok" - po czym recytuje jakieś daty z przeświadczeniem że takie to każdy zna, szkoda że ja nie  😉 , e) były dwie listy lektur, jedna na usosie i jedna na stronie zakładu, uczę się z tej rozszerzonej, także o dzieła zagraniczne i jakieś dodatkowe, bo w końcu nie wiem czy usosowa lista da radę  😵  i last but not least f)jako jedyna z mojej grupy zaliczyłam ćwiczenia, więc nawet nie będzie nikogo, kto będzie mnie trzymał za rączkę  :emota2006097:
Averis   Czarny charakter
16 czerwca 2011 11:17
busch, streszczenia utworów z chomika, analiza z opracowań. Ja na staropolkę mam ciężką alergię. Jutro romantyzm <love>
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
16 czerwca 2011 12:19
A ja poszłam i wyszłąm, odesłali mnie z kwitkiem na poniedziałek jak przyjdą jeszcze 2 pozostałe osoby  😁 nie ukrywam - jest mi to na rękę  😁
Heh, romantyzm to, zaraz po średniowieczu&renesansie, jeden z najprzyjemniejszych egzaminów jaki dotychczas miałam  😅

Właśnie, bo tak teraz czytam.... dziewczyny, macie/miałyście jeden egzamin ze staropolki?

busch, Czyli zdajesz jako jedna-jedyna? To może przymknie oko na tak zdolnego studenta 😉 Nie będzie Cię tam trzymać przez pół dnia. Będzie dobrze!
jestem w dupie z gramatyką na jutrzejszy 5-godzinny egzamin z PNJNu..

trennbare i untrennbare Präfixe, tego szitu się chyba nigdy w niem nie nauczę, zero reguły, same wyjątki..  😵 już wolę Konjunktiv..
busch   Mad god's blessing.
16 czerwca 2011 13:45
busch, streszczenia utworów z chomika, analiza z opracowań. Ja na staropolkę mam ciężką alergię. Jutro romantyzm <love>


Nie wiem czy zdążę zajrzeć do streszczeń, na razie tylko znam treść z opracowań - została mi jeszcze połowa baroku i całe oświecenie, może uda mi się upchnąć w sobotę jeszcze trochę streszczeń  😵

Heh, romantyzm to, zaraz po średniowieczu&renesansie, jeden z najprzyjemniejszych egzaminów jaki dotychczas miałam  😅

Właśnie, bo tak teraz czytam.... dziewczyny, macie/miałyście jeden egzamin ze staropolki?

busch, Czyli zdajesz jako jedna-jedyna? To może przymknie oko na tak zdolnego studenta 😉 Nie będzie Cię tam trzymać przez pół dnia. Będzie dobrze!


Czy zdolnego, to bym nie powiedziała, mieliśmy test z rozpoznawania lektur po cytatach plus znajomość czasu, w których powstały, jako zaliczający ćwiczenia, zdobyłam szalone 41 punktów, od 39 było zaliczenie  😂
Meise, o rany aż mnie przeszedł nieprzyjemny dreszcz jak próbowałam przeczytać Twojego posta!😀 powodzenia..😉 będę tym mocniej trzymała kciuki!

busch, też myślę, że da Ci taryfę ulgową ze względu na te zaliczone ćwiczenia! w końcu to już o czymś świadczy😉 także byle na spokojnie!

Sankaritarina, dzięki - mam nadzieję, że chociaż one coś zdziałają! bo...

.. no załamka jaki nam zrobił facet egzamin:/ 50 pytań 30 min (co do sekundy), a praktycznie w każdym pytaniu odpowiedzi na zasadzie:

a) (treść)
b) (treść)
c) (treść)
d) wszystkie poza a
e) tylko b i c
f) c i a
g) żadne z powyższych

... no żesz:/ najgorsze 10-15 pytań zostawiłam na koniec żeby nad nimi pomyśleć bo kompletnie nie wiedziałam i oczywiście musiałam w mega pośpiechu strzelać jak popadło:/// wrrr a miał to być najlżejszy egzamin z sesji i z niego jednego miałam nadzieję nie mieć poprawki🙁
Meise, o rany aż mnie przeszedł nieprzyjemny dreszcz jak próbowałam przeczytać Twojego posta!😀 powodzenia..😉 będę tym mocniej trzymała kciuki!


mnie też, jak weszłam i znów go przeczytałam  😀 dzięki, zarwę nockę i jakoś pójdzie  :kwiatek:
Powiem tak:

Ostatni mieczyk w sezonie- zjedzony
Studia level II


[size=10pt][size=10pt][size=10pt]WAKACJE!!!!!!!!!!!!!![/size][/size][/size]
Averis   Czarny charakter
16 czerwca 2011 14:40
busch, spoko, ogarniesz- trust me. A tak w ogóle, to z kim masz?
Ja jeszcze nie ruszyłam romantyzmu, ale spoko- mam całą noc.
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
16 czerwca 2011 16:06
Breva
Miałam kiedyś egzamin na podobnej zasadzie, do tego nie można było wracać do pytań, bo były wyświetlane na rzutniku 🍴
To chyba najgorsze paskudztwo jakie może być, gorsze chyba nawet od wielokrotnego wyboru :/


Dziękuję wszystkim za kciuki i wsparcie  :kwiatek:
Właśnie uporałam się z sesją 🏇

Ostatni egzamin zaliczony na 3,5 co w ogóle mnie nie satysfakcjonuje, bo na prawdę dobrze odpowiadałam. Mówi się trudno...
Za to u faceta, który straszył komisem z niezaliczonych ćwiczeń w ostatecznym rozrachunku mam 5 😎

Powinnam jeszcze przysiąść do mojej magisterki, ale to już w ramach odpoczynku w jakiejś wolnej chwili.


Trzymam mocno kciuki za wszystkich, którzy jeszcze walczą, będę sprawdzała jak wam idzie 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się