pielęgnacja i stylizacja włosów, fryzury

Ada   harder. better. faster. stronger.
07 czerwca 2011 15:50
korsik, siedzę chora w domu i dużo czas spędzam na kanapie przez tv :p dziś widziałem reklamę szamponu, którym możesz być zainteresowana -->

😉
dziękuję  :kwiatek: jutro zabaczę czy mają go u nas
ah,jestem załamana, ostatnio strasznie zaczęły mi wypadać włosy i w sumie..nie wiem co mam robić? Skonczyłam kuracje u dermatologa [,ale to na twarz było] i miałam też jakieś tabletki wzmacniające włosy i paznokcie. I odkąd zakończyłam kuracje są nie do opanowania. Co poradzić na to? jak je uratować?
hanoverka mam nadzieję, że to pomoże :kwiatek:

Atutowa jeżeli po odstawieniu suplementu włosy zaczęły się od razu sypać, porządnie zastanowiłabym się nad tą kuracją... Lekarze z którymi mieli do czynienia moi bliscy, albo uprzedzali o skutkach odstawienia, albo polecali inny preparat.
Ada   harder. better. faster. stronger.
16 czerwca 2011 17:00
Czy ktoś stosował Capivit piękne włosy? lub Bio-Uroda (dla pięknej skóry, włosów i paznokci)?
Akurat przeglądam gazetkę Super-Pharm, są w promocji i w sumie moim włosom by się coś przydało, strasznie zaczęły mi się końcówki rozdwajać.

Oraz czy ktoś stosował INNEOV?
Tata, który niestety traci włosy prosił żeby poszukała czegoś dla niego.
Opinie w sumie są dobre ale zastanawiam się czy w takim przypadku przy odstawieniu problem nie wróci.
pony   inspired by pony
16 czerwca 2011 20:05
Ada, co do wypadajacych wlosow (tylko przy na serio duzych problamch, bo wydatek spory- przynajmniej jak dla mnie) to rewelacyjna (widzialam efekty) odzywka: http://www.revitalash.com.pl/index.php/produkty-revitalash (musisz zjechac na prawie sam dol) 🙂
Ada   harder. better. faster. stronger.
16 czerwca 2011 20:44
pony, łoł rzeczywiście cena nie mała. Niestety na wydatek tego rzędu raczej tata się nie zgodzi. Znając jego stwierdzi że w takim wypadku woli brak włosów  😁
Ada, Na rozdwajające końcówki suplement diety nie pomoże.
Ada   harder. better. faster. stronger.
16 czerwca 2011 22:07
ewabe, ale z tego co mi się wydaje to musi się to wiązać z jakimś ogólny osłabieniem włosa.
A na to tak.
noen   A story of a fighter of our human race
16 czerwca 2011 22:32
byłam u fryzjera i od wczoraj rycze za każdym razem kiedy spojrzę w lustro...
Miał ktoś może te włosy?:
http://allegro.pl/zestaw-clip-in-wlosy-naturalne-60-cm-i1654656074.html

nie stać mnie na coś powyżej 100zł, może macie jakieś dobre, sprawdzone doczepiane włosy ? 🙁
buuu noen, co się stało??? co chciałaś zrobić a co Ci zrobili?? kurcze... a taką miałaś teraz fajną fryzurę!
noen   A story of a fighter of our human race
16 czerwca 2011 22:55
Breva, chciałam ściąć włosy o 3cm najwyżej, a teraz ich łączna długość mierzona od czubka głowy wynosi 37cm 😕 I wyglądam zamiast jak wcześniej na 18 latkę to teraz jak 13latka się czuję 🙁
ojoj🙁 to jest niestety największy problem z fryzjerami - Ci z przerośniętym ego nie rozumieją podcinania o dosłownie pare cm.. zawsze chcą tak zmieniac fryzury zeby bylo widac że coś zrobili...:/ masakra!!! trzymaj się i powtarzaj sobie że pięknej w każdej fryzurze jest pięknie!! a bob jest teraz modny😉
noen   A story of a fighter of our human race
17 czerwca 2011 01:00
Breva, 😁 dzięki! Jestes jedyną osobą, która w tak przykrej i strasznej chwili ( 🤣 ) potrafiła mnie rozśmieszyć 😁 Tak po Polsce nie mam zamairu chodzić dlatego myślę, które ''włosy'' sobie kupic 😀
pony   inspired by pony
17 czerwca 2011 07:21
noen, kolezanka miala takie wlosy na tasmie. Znalam ja dwa lata i dopoki kiedys razem nie szykowalysmy sie na impreze i nie zdjela ich na chwile, zeby poprawic, nie mialam pojecia, ze to nie jej wlosy i musze przyznac, ze bylam w ciezkim szoku kiedy zobaczylam ja zwlosami "do ucha"- te sztuczne miala za ramiona:P
Ada   harder. better. faster. stronger.
17 czerwca 2011 08:39
A tak z ciekawości, w opisie aukcji jest napisane że to naturalne włosy.
Czyli po prostu ścięte u kogoś?
Macie godnych polecenia fryzjerów w Warszawie? (najlepiej zachód)
Właśnie takich, który rozumieją ile to ścięcie pare cm itd.  😉
noen   A story of a fighter of our human race
17 czerwca 2011 11:33
Ada, są to naturalno syntetyki, czyli chyba troche tego i troche tego 😁
pony, a miałabyś okazję spytać się jej skąd ona je kupiła ? :kwiatek: Byłabym bardzo wdzięczna!! 🙂
ja od dziś zaczynam olejową kurację lniano-rycynową (swoją drogą śmierdzi jak nieszczęście 😁 ). i mam pytanie czym zmywacie oleje? wyczytałam że najlepiej jakimś ziołowym szamponem oczyszczającym bez dodatku tych wszystkich sls. macie jakiś sprawdzony? ogólnie z dostępnych na rynku szamponów które nie zawierają silikonów? :kwiatek:
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
18 czerwca 2011 23:23
Te włosy na taśmie są tandetne.
noen   A story of a fighter of our human race
18 czerwca 2011 23:35
JARA, a mogę wiedzieć skąd wiesz? i ile wytrzymują ? :kwiatek:
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
18 czerwca 2011 23:45
Moja koleżanka kupiła takie włosy. Miała różne rodzaje, na taśmie (przyklejane na klej), na tych klipsach, na ringach..

Widać, że są sztuczne, bo strasznie się święcą, są proste jak druty. Po założeniu ich wygląda się jak strach na wróble, trzeba z nimi iść do fryzjera albo je pocieniować. spod Twóich włosów nagle wyrastają długie proste włosy o zupełnie innej fakturze.
Poza tym w ogłoszeniu jest napisane, że są z domieszką włosa naturalnego, ale nie za taką cenę. Nie trzymają się długo, zanim je założyć musisz swoje włosy u nasady głowy natapirować żeby te spinki się nie zsunęły z głowy.
fruity_jelly, szampony bez silikonów, sls i innych chemicznych dodatków znajdziesz w sklepach z naturalnymi kosmetykami. Najlepiej żeby miały jakiś certyfikat to masz większą pewność, że nic tam nie dodają. Nie wiem czy szukasz stacjonarnego czy może być sklep internetowy ?
ovca   Per aspera donikąd
19 czerwca 2011 07:48
Ja zmywam olejem szamponem Radical do zniszczonych włosów, jakieś 7 zł w rossmanie 😉
no właśnie szukam czegoś do kupienia 'od ręki' czyli raczej stacjonarny. dzisiaj się do rossmana wybiorę :kwiatek:
jeszcze jak wczoraj szukałam w necie to wynalazłam takie: http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=140497
W rossmannie masz jeszcze szampony alterra bez sls 😉
kupiłam w końcu Radicala ze skrzypem. i Babydream, bo nie mogłam się zdecydować a kosztował niecałe 4 zł, jak mi nie podpasuje to będzie mi służył w stajni 🙂
Laski, nie mylcie pojęć! SLS/SLES to środki myjące, silikony coś zupełnie innego.

ROZPUSZCZLNE W WODZIE
-dimethicone copolyol
-lauryl methicone copolyol
-hydrolyzed wheat protein hydroxypropyl polysiloxane
-kazdy silikon z PEG na poczatku
NIEROZPUSZCZALNE W WODZIE, LATWO USUWANE ZA POMOCA LAGODNYCH SZAMPONOW (np. na bazie coco betaine)
- amodimethicone ( ktory czesto jest laczony z trideceth-12 i cetrimonium chloride co jeszcze bardziej ulatwia zmywanie) - bardzo fajny silikon
-dimethicone
-dimethiconol
-beheonoxy dimethicone
-phenyl trimethicone
NIEROZPUSZCZALNE W WODZIE, CIEZKO USUWANE PRZEZ LAGODNE SZAMPONY (trzeba szampon zostawic na pare minut)
-simethicone
-trimethicone
WYMAGAJACE SULFATES DO USUNIECIA - lepiej sie od nich trzymac z daleka
-cyclomethicone
-cyclopentasiloxane
-trimethylsilylamodimethic one
- trimethylsiloxysilicates


Te z pierwszej grupy są łagodne, można je stosować. Przy zmywaniu odżywki rozpuszczają się w wodzie, nie zostają na włosach.

Dobry wybór fruity_jelly. Przerzuciłam się na Radical kilka miesięcy temu i szczerze przyznam, że w końcu trafiłam na mój nr 1 w szamponach.
Do zmywania olejów należy wybrać szampon dobrze myjący o stosunkowo krótkim składzie. Spróbuj Babydreamem, mi dobrze zmywał oleje, z tym że strasznie plącze włosy, odżywka obowiązkowo.
maracuja :kwiatek: cholerka, plącze włosy? moje po rzadko którym szamponie bez odżywki rozczeszę 😵
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
19 czerwca 2011 20:23
blond w wersji bez grzywki 🙂 (sory za niewyraźne zdjęcie, ale nie mam żadnych porządnych)



Z jednej strony tęsknię za brązem, z drugiej jednak cieszę się blondem i z pewnością nie zrezygnuję z niego przez najbliższe pare miesięcy 🙂 Widać na zdjęciu jak długie kłaki sobie wyhodowałam 😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się