Dyskusje ignorowanych

galopada_   małoPolskie ;)
17 czerwca 2011 06:51
ja mysle ze czasami roznica 1-2 ignorow to moze byc przypadek bo czasami mi samej sie wciśnie ,,ignoruj" komus kogo wcale nie chce ignorować i mnieniam to jak tylko zauważe 😡
Ircia   Olsztyn Różnowo
17 czerwca 2011 08:27
He he ja też mam jednego ignora, wiem od kogo  i bardzo się z tego cieszę  😅
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
17 czerwca 2011 09:16
Mi to nie robi roznicy nawet 5 ignorow w ta czy tamta.  🍴
Mam pytanie czy da się sprawdzić kto mnie ignoruje ❓ Jeśli tak to jak  ❓  🥂
było już milion razy o tym. Nie da się sprawdzić.
Tylko ja mogę, sobie sam.  🥂
Haha, ktoś nerwowo nie wytrzymał mojego iście wielkiego problemu w wątku ujeżdżeniowym i właśnie dostałam ignora. Śmieszne  😎
Dworcika   Fantasmagoria
22 lipca 2011 10:20
wawrek, nie tylko Ty!
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
22 lipca 2011 10:30
Ja poprzez obserwacje wnioskuje,że ignoruje mnie Burza-nie wiem tylko co mogło być tego powodem 🤔
Ja nie mam pojęcia kto mnie ignoruje w dalszym ciągu  🤔
noen   A story of a fighter of our human race
22 lipca 2011 11:53
a ja od kiedy sa wakacje i przestałam się udzielać na forum, dostałam chyba 3-4 ignory 🤣
Może ktoś doczytał historię o Twoim umarciu  😎
gwash  😁
O, a ja się właśnie dorobiłam mojego pierwszego ignora na re-volcie 😉 Szkoda, że nie ma opcji, żeby sprawdzić, od kogo, bo mnie teraz będzie żżerać ciekawość!
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
22 lipca 2011 14:10
Ja w dalszym ciągu uważam,że widzenie od kogo są ignory byłoby dobrym rozwiązaniem,bo wtedy najprościej w świecie możemy się zapytać "dlaczego" a dzięki temu będziemy wiedzieć co denerwuje innych użytkowników w nas,w naszych wypowiedziach.
a do tych których ignorujemy i do nas od tych których ignorujemy pw dochodzą?
Kastorkowa   Szałas na hałas
22 lipca 2011 18:47
Mnie ignoruje 16 osób i ciekawi mnie kto to (jeśli jest tu ktoś taki to niech to napisze) nie obrażę sie bo nie ma o co ..
Ja napiszę otwarcie,że ignoruje ankers bo mnie denerwuje.
a do tych których ignorujemy i do nas od tych których ignorujemy pw dochodzą?


Dochodzą :P Z tego co zauważyłam
Facella   Dawna re-volto wróć!
22 lipca 2011 18:56
zauważyłam ten wątek i z ciekawości zajrzałam, ile ja mam ignorów... cztery! o matulu! toż to koniec świata! przyznać się  🤬
incognito, no ty chyba żartujesz? 🤔 absolutnie nie! nie odpisałam na pytanie co z Piorkiem- bo przez ostatnie dwie strony kilka razy o tym pisałam.. 😉
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
22 lipca 2011 20:56
U mnie niezmiennie 4 ignory 😉 Ciekawa jestem, kto mnie nie lubi/nie może czytać/ma dosyć, ale nie mam ja tego sprawdzić 😉 Sama się jeszcze na żadnego nie pokusiłam, bo nie widzę takiej potrzeby. Kusi mnie wprawdzie czasami żeby zignorować ElęPe, ale czasami napisze coś mądrego ;P
Ale muszę przyznać, że moje ignory mnie nie dziwią... niestety mam dosyć dziwne/radykalne/rąbnięte poglądy...  😡 Ostatnio uczę się je zmieniać, jeśli ktoś wysunie logiczne i trafiające do mnie argumenty, ale dłuuuuga droga przede mną...  😡
A ja bym po prostu chciała wiedzieć na ile sobie zasłużyłam a ile dostałam w prezencie przez zakład  😡
11  😁 Kilku się domyślam, ale chyba lepiej, kiedy nie wiadomo kto kogo ignoruje, bo z tego mogą wyjść tylko kwasy. Ewentualnym plusem byłaby tylko wiedza do kogo się nie odzywać, bo tego nie odczyta, ale z drugiej strony... po co to komu, pw też istnieją.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
24 lipca 2011 18:10
Sankaritarina, akurat myślałam, że Ty jesteś z tych co ingorów nie dostają 😀



Widzę, że niektórzy strasznie przeżywają ignory 😀
Czy mógłby mi ktoś podlinkować historię o umarciu noen, bo nie wiem jak i gdzie znaleźć a ciekawi mnie to (sama nie wiem czemu 🤔wirek: ) ?

A żeby offtopowo nie było to przyznam się, że kiedyś ignorowałam ElęPe (przez jakąś godzinę 😁 ), bo nie mogłam wytrzymać tego, że tak przeraźliwie broni regulaminu 🤔wirek: Na forum chyba nikomu za skórę nie zalazłam, bo ignorów nie mam. (Jeśli po tej wypowiedzi dostanę ignora od kogoś, niech się przyzna 😎 ).
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
24 lipca 2011 18:49
jej, kiedy czytam te pełne szczerego smutku posty, to aż mnie w sercu kłuje, że można takie "żarty" robić z ludzi. wierzę, noen, że to nie Twoja sprawka, ale trzeba być pozbawionym jakiejkolwiek przyzwoitości, żeby robić takie numery jak ta jolamucko.

a żeby OT nie było, to ja mam dwa ignory. jeden pewnie od Paci, drugi nie wiem i tak naprawdę średnio mnie to obchodzi 😉.
m.indira   508... kucyków
24 lipca 2011 19:02
ja się dorobiłam 4 , trzy po sprawie ze złym tłumaczeniem, to na bank a to jedno od Kjed bo jej pojechałam w nieuczciwych...
tez bym wolała widzieć od kogo mam ignora bo na forum bywam ale raczej się nie wypowiadam
Nie rozumiem, jak można sobie z takich rzeczy żarty robić... :/ Na dodatek kilka dni po innej tragedii :/
Facella   Dawna re-volto wróć!
24 lipca 2011 19:16
jej, kiedy czytam te pełne szczerego smutku posty, to aż mnie w sercu kłuje, że można takie "żarty" robić z ludzi. wierzę, noen, że to nie Twoja sprawka, ale trzeba być pozbawionym jakiejkolwiek przyzwoitości, żeby robić takie numery jak ta jolamucko.

a żeby OT nie było, to ja mam dwa ignory. jeden pewnie od Paci, drugi nie wiem i tak naprawdę średnio mnie to obchodzi 😉.


Kastorkowa pisała wyżej...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się