PSY

Mnie wyszedł Nowofundland  😉, Bernardyn, Briard, czyli dokładnie tak jak zawsze marzyłam  😀, a zamiast dużego rasowego psa, mam średniego mieszańca  🤣
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
16 czerwca 2011 15:30
Jakbym tego testu nie rozwiązywała nie trafiam na psy z mojego "kręgu zainteresowań", wyskakują mi głównie teriery i myśliwskie.
tet   Nie odbieram wiadomości priv. Konto zawieszone.
16 czerwca 2011 15:36
Z ciekawości przejrzałam test. Pytania sa idiotyczne i świadczą o braku znajomości tematu przez osobę test układającą. I pomysleć, że ktoś na serio potraktuje wyniki  😵
Tet myślę, że jeżeli ktoś potraktuje te wyniki poważnie, to już naprawdę nie jest wina osoby konstruującej taki test 😉
Jeszcze raz dziękuję JARA oraz Blow za pomoc w rozwianiu wątpliwości i przegonienia czarnych myśli o tym jak jestem złą właścicielką, skoro nie czyszczę gruczołów swojego psa. I dziękuję za komplementy. Fakt, Jack kartofel jest jak na takiego burka z podwóka ładny z tą swoją sympatyczną mordką. Często ludzie mnie zaczepiają na ulicy i się nim zachwycają, pytają co to za rasa. Kiedyś jakieś facety pytały czy to nie pół-wilk 🙂

edit: Mnie wyszedł briard i właściwie ostatnio o nim myślałam,że jak tylko zmienię warunki mieszkaniowe mógłby się nadawać na kumpla do szaleństw i kolejnego podopiecznego do kochania.
Aaaa Jack jest na lince na zdjęciu ze względu na to, że nie puszczam go nigdy na otwartym terenie, bo wystarczyłby byle hałas i psa by nie było. Już miałam nauczkę. Te 8 metrów swobody wystarcza mu na dłuższe spacery do lasu i nad jezioro, bynajmniej mam nadzieję, że nie cierpi w duchu.
Kupiłam dzisiaj mojemu biszkoptowi piękną czerwoną obrożę, pokazuję ją tacie, a on mówi do mnie, że czerwony to kolor dla pedałów i woła teraz na Hektora per "HekCiotek".  😵
Altiria.... Tata zarąbisty 🙂
Shagyaaa bardzo fajny psiak.... Ma bardzo radosny wyraz pyska 🙂
shagyaaa: rzeczywiście sympatyczna mordka, piękny jest  😀
Bardzo dziękuję w imieniu mojego Królewicza 🙂 Dziś akurat świętujemy trzecią rocznicę naszego wspólnego życia. Oby jeszcze przynajmniej 10 lat w zdrowiu i radości z nami spędził.
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
16 czerwca 2011 21:07
Sienka, gratulacje, rzadko tu wpadam, a ty babo wstrętna nawet mi nie napisałaś SMS'a, że to już  😅 Jakie imie w końcu, bo chyba nie doczytałam.  🤔

I wiecie co?
Pamiętacie:?




Boniusia kończy dzisiaj rok  😲  🥂
arivle, wow - duża dziewczynka już 🙂

a ja zwariowałam - pies bądź suka ma 7 dni, a ja zanabyłam obróżkę i smycz  😜  🏇
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
16 czerwca 2011 21:39
Ja to pojechałam po psa bez smyczy i bez obroży 😀
JARA, ładnie 😉))) ja się kompletnie zafiksowałam :P już nie mogę się doczekać odwiedzin 😀
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
16 czerwca 2011 21:55
Anaa no a odwiedziny juz na dniach 🏇
Sierra trzymam mocno kciuki!!!
Arivle Ona jest boska 😜

A my z Keszem idziemy jutro do fryzjera 💃
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
16 czerwca 2011 22:00
JARA, ładnie 😉))) ja się kompletnie zafiksowałam :P już nie mogę się doczekać odwiedzin 😀


Miałam małą wyobraźnię i myślałam, że:
1) pies dostanie wyprawkę
2) smycz nie będzie w aucie potrzebna
3) w ogóle nic nie myślalam 😀
ja się w ogóle zastanawiam jak ogarnąć transport... 😉

a tak jeszcze się spytam, bo pytałam w różnych źródłach i opinie są różne...
w jakim wieku szczepiliście szczeniaka przeciwko wściekliźnie?

w jednym źródle znalazłam info, że ustawowo między 2 a 5 miesiącem życia
od mojej zaufanej pani wet. że zwykle po skończeniu 3 mies, a najlepiej ok 5

macie jakieś doświadczenia ze zbyt wcześnie zaszczepionymi szczeniakami? Wiedzę o jakichś problemach, które mogą wystąpić?

Generalnie chciałam zaszczepić psa na wściekliznę przed wyjazdem nad morze - żeby nie mieć ewentualnych problemów "w razie w", z ewentualnymi właścicielami innych psów, ani schizy przy spacerach po lesie...
Pies akurat skończy 3 miesiące (będzie miał 13 albo 14 tygodni) - można szczepić czy wstrzymać się z wyjazdem albo ze szczepieniem (i nie przejmować się, że pies nie będzie miał zaszczepionej wścieklizny)?
Dodam, że wybieram się w okolice Helu, więc nie jakieś zapadłe okolice 😉 Psy raczej albo miejscowe (kilka dosłownie - do policzenia na palcach) albo "turyści" na smyczy...
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
16 czerwca 2011 22:20
jezeli zaufany wet mowi ze po 3 msc. to ja bym zaszczepiła i z zaszczepionym psem pojechala nad morze
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
17 czerwca 2011 06:58
Ziva miała równo 3 miesiące kiedy została zaszczepiona przeciwko wściekliźnie.
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
17 czerwca 2011 09:14
Moja amstaffka pierworodka rodzi!!!
Porod zaczal sie o 9.05, widze wszystko na skypie. Live cam.
Bo suczka jest w Holandii. Jeen juz jest!  😅 😅 😅 Musialam sie z wami podzielic ta nowina.  😜
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
17 czerwca 2011 09:17
Z jakiej hodowli?
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
17 czerwca 2011 09:24
z zadnej ja nie prowadze hodowli. A mojej suki rodzice byli sprowadzani ze stanow, posiadaja rodowody. Z tym ze ja nei planowalam rozmnazania, wzstaw. Wiec bez sensu bylo mi placic za rodowod.
Reproduktor to Pit bull mojego chlopaka, hodowli nie wiem jakiej. Nie siedze tak w psach jak w koniach. Jedno moge powiedziec napewno te psz beda boskie.  😜
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
17 czerwca 2011 09:29
adrianna32 świetnie!  😅 Dawaj znać na bieżąco co ze szczeniakami! 😀
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
17 czerwca 2011 09:31
Tak zrobie, mama moja jej pomaga. Bo juz ponad godzina od pierwszej szt. 1 to chlopiec.  😍
adrianna32, super , kolejne kundelki powołane w imię.. czegoś. Jakby było mało do adopcji..
nie no swietnie, rewelacyjnie wrecz, cieszymy sie razem z toba... 😵
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
17 czerwca 2011 09:38
Oj, kolejne komentarze bez pojecia. Psy sa w Holandii, tam jest popyt na ta rase poniewaz pare lat temu byly zakazane!!!!
To nie jak w Polsce, tam nie ma nawet dachowcow na ulicy.  🙄 Mowie o bezpanskich....
Poza tym nie planowalam tego. Wiec zostawcie komentarze na pozniej.  😁

I kolejny chlopiec  😜
wszystko fajnie adrianna, tylko te psy juz nie sa zadnej rasy. Sa wylacznie w typie.
sienka, będziesz na cacibie? :>

arivle jej jak ona Ci wyrosła! Cudna jest! Dalej pilnie ćwiczycie? 🙂
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
17 czerwca 2011 09:44
Powtarzam ze tego nie planowalam, jak napisane powyzej nie wyrabialam rodowodu, bo nie mialam planu rozmnazac psow!!! I miesiac przed planowana kastracja suka zaszla i co teraz nic nie zrobie. Nie ma co plakac nad rozlanzm mlekiem. Moge sie jedynie cieszyc.  😉

Mam pytanie czy psiaki po kilku dniach robia sie jasniejsze  ❓ Bo rodzice ojca i rodzice matki sa jasnej masci, rodzice szczeniakow rowniez. A maluchy juz 2 sa czarne.  😁
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
17 czerwca 2011 09:59
Świetnie, rozmnażaj dalej kundle!
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się