PSY

CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
17 czerwca 2011 09:59
Sądzę, że jeśli dziewczyna zapewni psom dobry dom i zadba, by nie trafiły na ulicę to nic się nie stanie. Jak pisała sterylizacja była zaplanowana, a każdemu możę zdażyć się "wypadek przy pracy". adrianna32 mam nadzieję, że po odchowaniu szczeniąt suka będzie wysterylizowana?
Wiesz u psów , jak u ludzi, pewna jest tylko matka, ( pomijam embriotransfery), więc to może kundelki po czarnym pudlu, albo nowofunlandzie są?
Jak jest w Holandii, to nie wiesz z kim sie puściła,
Kundel, to kundel, Rozumiem, że nie planowałaś, ale o popycie w tym kraju wiesz?
Ja bym zamilkła na Twoim miejscu, bo dla mnie to co robisz, to sutenerstwo,
Jak się czujesz, jako rajfurka?(sprawdź sobie co trudniejsze wyrazy w wikipedii  🤔
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
17 czerwca 2011 10:07
No chyba to normalne ❓ Mowilam ze tego nie planowalam. A dla mnie najwazniejsze jest dobro zwierzakow, a niestety topic czy cos tam nie potrafie. Tak musialo byc teraz trzeba sie tylko cieszyc, zadbac o maluchy i postarac im sie na miare mozliwosci znalesc jak najlepszy dom. I teraz pilnowac, zeby nie doszlo do kolejnej niechcianej ciazy.  😉

Panu powzyej podziekujemy, widze Pan lepiej wie kto kogo kryl. Wowczas mozemy sie spodziewac psiokotkow.  😁 Najczesciej takie wyjadacze forumowe, na codzien sa niewiele warte. Wiec rowniez odpuszcze sobie komentarze.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
17 czerwca 2011 10:08
Ale skoro nieplanowałaś, to jak do tego doszło? WYdaje mi się, że wiedząc, iż Twoja suczka ma cieczkę nie powinnaś puszczać jej z psem chłopaka(?).
Jest opcja sterylizacji we wczesnej ciąży - usuwana jest macica z płodami. I nie powołuje się kundelków do JAKIEGOŚ tam życia i nie ma problemu..

IMHO pisanie że znajdzie pewny dobry dom.. jak, skoro poród na skype ogląda? I jaki wypadek? Jak ma się sukę z cieczką to się uważa i nie zostawia z psem. I nie ma wypadków.
Bardziej to wygląda na rozmnożenie, bo jest popyt.. inaczej takich tłumaczeń razem z reproduktorem chłopaka i wypadkami nie rozumiem. Brak logiki.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
17 czerwca 2011 10:10
Już się stało. 1) Rozmnażanie psów bez rodowodów i tyt hodowlanych 2) Krzyżowanie psów różnych ras
Czarownica masz pojęcie o astach i o pitach? A masz pojęcie o krzyżowaniu tych ras?
Sorry, ale znalezienie dla takich psów domów gdzie mają legowisko, spacer i pełną miske to jedno. Nie każdy nadaje się na właściciela TTB. Bo na początku to są milutkie szczeniaczki, a bez odpowiedniego prowadzenia, konsekwencji rodzą się kolejne legendy o mordercach. Dlatego przy rasach psów bojowych (gdzie pit w PL jest na liście ras agresywnych i nie jest uznany przez FCI) jest BARDZO ważne posiadanie rodowdów, tyt hodowlnach (gdzie wystawy są próbą charakterów) i przedewszystkim odpowiedzialny właściciel. Tu się bardzo głęboko myśli nad krzyżowaniem psów.
A tu przychodzi laska, która na całym forum jest znana z ptasiego móżdżku i wciska tu, że skrzyżowała asta z pitem i nie wiedziała, że suka żeby zajść w ciąże musi mieć cieczkę (a tego u TTB nie da się niezauważyć!), a steryliowana musi być minimum 2 miesiące po skończonej cieczce. Sorry, te bajki to swojemy arabowi na ucho możesz szeptać..
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
17 czerwca 2011 10:14
JARA wiem, że takie mieszanki potrzebują odpowiednich właścicieli. A dziewczyny nie znam, nie obserwuję wszystkich użytkowników forum... 😉 Ale w takim razie oddaję Wam głos, może faktycznie nie powinnam się do tego mieszać... ale taka już cecha upartych Baranów  😁 Przepraszam i znikam  :kwiatek:

P.s.: To z arabem było do mnie?  🤔
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
17 czerwca 2011 10:15
CzarownicaSa, Nie, do Adrianny 😉


Zapraszam do mojego profiu, tam w stronach jest forum adopcyjne TTB. Mamy dziesiątki astów, pitów i bulli do adopcji, historie wstrząsające, wyrzucone na starość, pobite, głodzone, ktore zagryzaja inne psy.. masakra wiele umrze z glody, zdechnie w schornisku lub przywiazane do drzewa.


Szukamy obecnie transportu na trasie Warszawa-Wrocław dla 5 miesiecznej pobitej amstafki.
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
17 czerwca 2011 10:23
Mieszkamy razem, psy byly izolowane, jednak pies chlopaka sprytnie sam otwiera drzwi. I podczas jak nas nie bylo w domu to sie stalo. Zyczcie dobrze bo porod jest ciezki. Moglibyscie sie na chwile wstrzymac.  😎 😎
Syt. 4 2 chlopcy i 2 dziewczyny.
Nie mam zamiaru dalej sie tlumaczyc, i odpowiadac na nic juz nie wnoszace prowokacji. To nic nie zmieni co moglam itp. Teraz pies rodzi koniec kropka.  😀
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
17 czerwca 2011 10:24
A czy taki TTB, który atakuje/zagryza inne psy ma jakąkolwiek szansę na adopcję? Czy powinien w ogóle być adoptowany? Wydaje mi się, że taki pies nie ma szans na kontakt z innymi, a to bardzo ważne w prawidłowym funkcjonowaniu. I chyba bardzo mało jest rodzin, do których może trafić TTB?
Właśnie Jara , to o czym piszesz mnie przeraża, takie psy, to potencjalbe bomby zegarowe, i niestety, konsekwencje ponoszą straszliwe,konsekwencje ludzkiej głupoty i nieodpowiedzialności, przecież potencjalnie przy czymś takim rottek, to pikuś
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
17 czerwca 2011 10:27
Nie ma opcji na adopcje, zostaje uspiony. Mam psa po walkach.....  😲
Tak czytam, czytam i dochodzę do wniosku, że jak ktoś chce posiadać psa to wcześniej powinien przejść jakieś testy na inteligencję. 😵

No sorry, ale skoro wiadomo, że pies sobie otwiera drzwi (a prawie każdy pies dojdzie do tego w którymś momencie) to się drzwi zamyka na klucz i klucz zabiera ze sobą. A nie potem 'przez przypadek' pieski się spotykają i robią szczeniaczki, kundle, które nie znajdą dobrego domu, w dodatku kundle po tak mało pewnych rodzicach, które mogą być potencjalnie niebezpieczne.

Nie to, żebym miała coś do kundli, sama mam sukę ze schroniska, ale naprawdę trzeba nie mieć sumienia żeby powiększać rzeszę psów nierasowych, z których potem pewnie połowa trafia do schronisk.
JARA, mój facet w środe jechał z Warszawy do Wrocka ... kurczę
teraz to chyba dopiero we wtorek.
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
17 czerwca 2011 10:34
Oj i kolejny komentarz nic nie wnoszacy, probujecie podniesc tym swoja popularnosc_ Czy glupote_ Pies zaczal otwierac drzwi kiedy suka miala ruje, zastanawia mnie ilu z was mialo takie sytuacje, a teraz swiruje.
Poza tym pies po walkach zostal dawno wykastrowany, wlasnie dlatego zeby przypadkiem nie doszlo do masakry. Co do kastracji, na terenie Holandii mozna kastrowac nawet tydzien po ruji.....
Rece mi opadaja jak czytam te glupoty.  😎

Dodam uprzedzajac kolejny inteligentny komentarz, ze nie zaszla w ciaze z wykastrowanym psem....... A dalej tlumaczyc nie mam zamiaru bo to moje zycie, a jak nei macie nic lepszego do roboty. To porobcie na drutach...

4 suczki i 2 pieski  😅
Adrianna, to po prostu się zamknij, zniknij, bo mi sie nóz w kieszeni otwiera, jak Cie czytam i widzę debilne radosne ikonki.

Istnieje coś takiego, jak sterylizacja aborcyjna, robi się to , czasem trzeba.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
17 czerwca 2011 10:46
Opiszę sytuacje adopcyjnych i w ogóle TTB jak wrócę z pracy, bo mam sporo do powiedzenia, a muszę pracować 🙂
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
17 czerwca 2011 10:48
Wiesz ❓
1 nie czytaj, dwa jesli juz zaszla to zaszla nie wysterylizowalam i tyle. To moja sprawa co robie....
Nie jestem w sadzie ani na policji, poki co.
Tak otwiera Ci sie ❓ Chetnie to zobacze wpadnij jak chcesz. Porozmawiamy.  😎
arivle, teraz dopiero zobaczylam Twoj wpis! Moja piekna roczna Bońka, dodam jeszcze ze bardzo madra! 😀
Co do smsa to mialam to w planie, a potem sie zrobila codzienna bieganina no i nie wyslalam, moja wina, wielka wina 😡

k_cian, of kors ze bede! Wiec jezeli bedziesz miala jak, to poprosze o kolejnego dzikola 🤣
nie karmcie trola

sienkahyhy no własnie jakem ciotka muszę pokombinować i się posprężać co by Trufel miał radochę  😀iabeł: aaajjjj cieszę się, że się spotkamy 🙂 strasznie!
tet   Nie odbieram wiadomości priv. Konto zawieszone.
17 czerwca 2011 10:59
no i jak nie ulegać stereotypom, że psy typu amstaf, pitbull są w posiadaniu ćwierćinteligencji po operacji usunięcia mózgu?
sorry Jara, ale bulteriery leżą dla mnie daleko poza kategorią TTB, a poza tym jesteś wyjątkiem potrzebnym do stworzenia reguły. Więc powyższe stwierdzenie nie jest do ciebie skierowane 🙂
adriianna32, ja już nawet nie czytam twoich wypocin, bo ręce mi już dawno opadły. Jesteś dla mnie nieodpowiednim adwersarzem.
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] obrazanie innego uzytkownika
k_cian tez sie ciesze! Kiedy sa flaty?
edit; doczytalam ze w niedziele, dotre dopiero po pracy, mam nadzieje ze jeszcze bedziecie 🙂
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
17 czerwca 2011 11:05
Haha, to tylko na tym bzdurnym forum tak gadaja. Jak widzicie nie robi to na mnie wiekszego wrazenia. Wrecz bawi 😁
Tu wszyscy sa najmadrzejsi, nie maja nic lepszego do roboty jak calymi dniami wisiec na forum i patrzec komu dowalic. Mam to gdzies, skoro moja bezmozgowa popularnosc tak wzrosla, moze otworzycie rownie bezmozgowy watek na moj temat_
Zamiast zasmiecac tak piekny watek ❓

Bo tu gdzie trzeba nikt sie nie udziela wiec wyjasnie wszystkim entelegentnym ze robicie  🚫
I doslownie szczerze sie wypinam na te bzdury.  🙇

A co mi tam wypoce sie ostatni raz, bo widze ze entelegenty nie doczytaly. Rodzice suki maja rodowody, ale ja ich nie wzrabialam bo nie byly mi potrzebne. Tak wiec nie mam problemu aby po oplacie wyrobic je teraz....
A ojciec ma rodowod, z tym ze jak wspominalam nie wiem jaki nie siedze tak w psach jak w koniach.

Wiec wlasciwie ktos tu ma umysl skundlony, nie wie co to znaczy czytac ze zrozumieniem. Ponadto, wiekszosc ludzi uwaza za bzdure placenie za sam papier, jak naprzyklad ja. Wiec jesli zalezalo by mi na zarobku.... Reszte dorysujcie, tzlko tyle potraficie.
Ale coz....
Mamy 7 maluchow 5 dziewczyn 2 chlopaki i to nie koniec  🏇
Zgadzam się z Kocianką, nie ma co karmić trola. Trzeba trzymac kciuki za sukę, w końcu to jej wina, i modlić się, żeby było jak najmniej takich kochających empatycznych (oraz) biednych i bezsilnych wobec zaistniałej sytuacji właścicielek. Tyle ode mnie 😉

K_Cian, Sienka czy wy mówicie o międzynarodówce w Warszawie może?
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
17 czerwca 2011 11:19
sierra z calym szacunkiem nie uwazam sie ani za biedna ani bezsilna, wrecz przeciwnie.  😉
Bede starala sie zapewnic jak najlepsze warunki, ale czasami te komentarze....
Sierra dziekuje za slowa wsparcia sama czekam w napieciu to juz tyle trwa, juz 6 dziewczyn i 2 chlopaki...  😵  😜
Haha, to tylko na tym bzdurnym forum tak gadaja. Jak widzicie nie robi to na mnie wiekszego wrazenia. Wrecz bawi 😁
Tu wszyscy sa najmadrzejsi, nie maja nic lepszego do roboty jak calymi dniami wisiec na forum i patrzec komu dowalic.


To po co siedzisz i sie udzielasz na tym "bzdurnym forum" ?  😎
Moze akurat na tym wlasnie forum siedza ludzie, ktorych poglady sa prawidlowe i probuja je przekazac jak najwiekszej ilosci osob ?
Jesli nie zalezy ci na papierze, to idz i wez psa ze schroniska, a nie plac za psa bez papierow. Bo w schroniskach naprawde jest z czego wybierac...

Wstawilabym zdjecie mojego (naszego z Blow  🤣 ) tymczasa, jak jeszcze byl w schronie. Ale niestety foto zostalo gdzies na starym telefonie.
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
17 czerwca 2011 11:34
Angeel i znowu tlumaczenie, zabrzmi moze logicznie jesli wzjasnie, ze psa ktorego wzielam, mieszanka amstaffa po walkach, odkupilam go od kogos kto zielonego pojecia o tej rasie nie mial. Za 50 zl bo nie chcialam zeby, zostal skazany na ciezkie zycie. Wiec to jak by ze schroniska. Pies byl dorosly i zepsuty, niestety nie trawil ani psow, ani suk. Myslalam o tym zeby pies nie byl sam, wiec postanowilismy wziasc nastepnego psa od malucha....
W schronisku byla ladna suka blue amstaff. Ale tak samo walnieta. Wiec doszlo by do tragedii.
Kupilismy wiec mala, tez byly problemy, jednak od tamtej pory na suki sie nie rzuca na szczeniaki tez. To byla dobra inwestycja, z tym ze nie kazdy sie nadaje. Pies zostal owszem wykastrowany jednak nie zmienilo to jego stosunkow, do przedstawicieli tej plci. Nikt nie chcial sie podjac szkolenia. Pies spal z nami, moje dziecko robi z nim co chce jedznie wiadomo trzeba kontrolowac.....

Sluchaj liczy sie forma przekazywanej wiedzy, to tzw proba dominacji na tym forum, nie pomoc nie rada. I Ile bys nie tlumaczyl to wniosek wyciagany jest z gory. Tak poza tym zastanawia mnie jedno, skad wzielo sie ze nie mam pojecia o tej rasie ❓ O koniach a i owsyem ale w tej rasie siedze dluzej niz nie jeden wie o jej istnieniu. I oczywiscie chetnie wyslucham uwag, ale nie z takim naskokiem.  😀
To w skrocie bo naprawde nie chce mi sie detalami opisywac calej sytuacji, zbyt czesto na tym forum jezyk strzepilam, a nie warto bo polowa czyta moze pol posta...

A co mi tam wypoce sie ostatni raz, bo widze ze entelegenty nie doczytaly. Rodzice suki maja rodowody, ale ja ich nie wzrabialam bo nie byly mi potrzebne. Tak wiec nie mam problemu aby po oplacie wyrobic je teraz....
A ojciec ma rodowod, z tym ze jak wspominalam nie wiem jaki nie siedze tak w psach jak w koniach.

Wiec wlasciwie ktos tu ma umysl skundlony, nie wie co to znaczy czytac ze zrozumieniem.


Nawet jeśli Twoja suka ma rodowodowych rodziców to nie zmienia faktu, że szczeniaki będą kundelkami... Nie mając rodowodu suki, nie mogłaś jej wystawiać, a co za tym idzie nie ma ona uprawnień hodowlanych. Szczeniaki nie mają metryk, z których wyrabia się rodowód, więc sa psami nierodowodowymi = są kundelkami.
Dziewczyny jak przestawić psa, który większość swojego życia (ma 6 lat) mieszkał ze starszą panią i dostawał makaron z kurczakiem i warzywami oraz inne "ludzkie" jedzenie na suchą karmę?? Bo mi już ręce opadają, on nawet surowego mięsa nie chce tknąć a na suche ani popatrzeć..
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
17 czerwca 2011 11:49
zgadza sie w przypżadku, ktory opisujesz. Niemniej jednak kontakt z ludzmi, ktorzy maja rodzicow mam staly. Nie ma problemu z tym aby suce ten rodowod wyrobic.
Jednak nie bede tego robic, poniewaz wiekszosc ludzi nie ma ochoty placic za papier. Moze nad tym pomysle zobaczymy narazie za duzo tego jestem zestresowana porodem.
Mozliwosc taka jak najbardziej istnieje, jednak w takim ukladzie sa kundlami jedynie formalnie.... Zobaczymy jak to sie potoczy skonsultuje sie w tej sprawie z weterynarzem, ktory prowadzil jej ciaze. I wbrew pozorom dodam ze brak rodowodu, badz moja rezygnacja z niego nie jest wcale tak nielogiczna jak by moglo sie wydawac.  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się