Kącik Małolata...:D

Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
17 czerwca 2011 21:11
Aaaaaaaaaaaa, nienawidzę jak mi na kimś cholernie zależy...  😫
Alabamka, poszlo pw

A co do wszystkiegosiebojacych koni, to widywalam takie, co sie baly wlasnych bakow, grzywek, a takze wlasnego ogona po kapieli  🙂

Hermes, wlacz sobie Mamwdupizm 😉
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
17 czerwca 2011 21:14
Krupnik., na ten stan nic mi nie pomaga...chyba, ze ten człek stanie przede mną i będę mogła się wyżyć na nim, bić go, krzyczeć na niego, aaaaa, masakra!
zakochana? 😀
mils   ig: milen.ju
17 czerwca 2011 21:20
Hermes ja nienawidzę jak mi na czymś cholernie zależy... A tak właśnie jest teraz. 🙁
Krupnik., chodzisz "masowo" na castingi czy tylko tak na tym Ci zależy? 😉
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
17 czerwca 2011 21:21
Krupnik., nie wiem, ale jakby się temu przyjrzeć to chyba tak. Wrr, rok czasu byłam szczęśliwym singlem...
konik66, raz jeden bylam na jakims u mnie w miescie w nudow. Dawno temu bylo i nieprawda.
W sumie to tylko jakos sie na ten napalilam. xDD
A czemu pytasz?

Hermes, daje pol roku i przejdzie. Zawsze tak jest. To stwierdzenie jest okrutne, ale prawdziwe.  😀
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
17 czerwca 2011 21:23
Krupnik., przez rok nie mogłam zapomnieć o byłym, a teraz osoba, która od zawsze jest mi bliska...
Krupnik - Chodzi ci o casting pt. ''Alladyn'' ( w Romie oczywko )  ?? 😉
Kamita01, taaak 😀

Hermes, hm, to nie wiem ; ( Nie jestem w stanie nic doradzic, chyba ze to co wszystkim-bardziej zajmij sie znajomymi i innymi rzeczami, a moze szybciej przejdzie
jutro po 6 będę w stajni. dawno tam tak wcześnie nie byłam... 🙁

źle u mnie, oj źle. tak sobie żyję po cichutku zamknięta i licząc na to, że nikomu nie przeszkadzam. a inni i tak mi przeszkadzają. więc ja też im poprzeszkadzam, a co.
Krupnik., pytam ponieważ myślałam że znalazłam typ który chodzi na każdy casting który się przytrafi byle tylko zagrać... Jednak nie xD
Bo chyba ja muszę się na taki tryb przerzucić... Czemu ? Wyobraź sobie że nagle się dowiaduję że: koleżanka z klasy gra w reklamie; moja przyjaciółka będzie grać w filmie i to nie polskim (!)
Ej, no zazdroszczę po prostu xD Dlatego myślałam że może znasz jeszcze jakieś fajne castingi i będziemy w kontakcie 😉 A szkoda 😉
konik66, z filmem w sumie fajna sprawa, ale tej reklamy to nie ma co zazdroscic. Ze niby jakie to osiagniecie? Ze ma ladna twarzyczke? Raz zagra, posumiecha sie, pogada o masle albo platkach kukurydzianych, dostanie kase i tyle. Chociaz w sumie fajne doswiadczenie na przyszlosc.
Nie daz do czegos tylko dlatego ''bo inni to maja'', to bez sensu.
ehs... pamiętam czasy castingów. pamiętam czasy kiedy grałam. pamiętam czasy kiedy szkoliłam się w tym kierunku. pamiętam i chcę do tego wrócić :'😉

ale smęcę... idę oglądnąć "Aleksandra" bo od pół roku za mną chodzi. dobranoc.

ale jak przystało na "starszyznę" i ZUO tego wątku wpadnę się wpisać na 666 stronę 😀iabeł:
mils   ig: milen.ju
17 czerwca 2011 21:45
niemiłek ostro, to już? Dopiero mnie uświadomiłaś!
madmaddie   Życie to jednak strata jest
17 czerwca 2011 21:46
niemiłek no co ty, ja będę pierwsza, ew. szósta 😁
Ja tez dopiero teraz zauważyłam. Trzeba się przyszykować, to będzie strona pełna mhroczności i wpisów madmaddie. 😀iabeł:
Ale to nie jest tak. Zawsze marzyłam o zagraniu w filmie czy czymś... I wiesz, jak ma to twój znajomy/znajoma to jeszcze bardziej się chce... 🙁
niemiłek no co ty, ja będę pierwsza, ew. szósta 😁


we'll see 😎

widzicie, to ja pilnuję ZUA.

MCR dali zajebisty koncert. serio idę oglądać tego Aleksandra. co z tego że go wyłączę kiedy Hefajstion umrze. i pomyśleć o Pradze. i o mojej rodzinie. i o moim życiu. BOŻE JAKI ŻAL >.<
mils   ig: milen.ju
17 czerwca 2011 21:52
konik66 zazdrość człowieka bierze i zdołowanie, że tak nie może... Dlatego życie powinno być sprawiedliwe.
niemiłek co to za Aleksander? 🤔
mils   ig: milen.ju
17 czerwca 2011 21:56
flygirl ten film o Aleksandrze Wielkim może? 🤔
niemiłek co to za Aleksander? 🤔


film taki, który baaaaaardzo lubię KLIK

mils dokładnie ten 😉
Łe historyczny. To nawet nie chce mi się patrzeć. 😁
mils   ig: milen.ju
17 czerwca 2011 21:59
niemiłek ja nawet nie wytrwałam do końca, kiedy go oglądałam. 😡 😁
flygirl to jest coś jak Troja. 😉 Także chyba nie takie złe, aczkolwiek nudne.
xxflygirlxx z moimi ulubionymi aktorami. nie każdy go polubi. ja uwielbiam 💘

mils ja też nie. wyłączam kiedy Hefajstion umiera 😎
mils   ig: milen.ju
17 czerwca 2011 22:01
niemiłek dlaczego? Nie możesz znieść śmierci ulubionego bohatera? 👀
mils bo wtedy tak strasznie ryczę że muszę wyłączyć 😁
mils o dobrze, że mi przypomniałaś. Cały czas zapominam, że chciałam Troję oglądnąć. To co innego jak dla mnie, wszystko co się wiąże z greckimi mitami mogę oglądać. 😜
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się