PSY

Cześć Kermit 🙂
Jak to mówią: po suce ją poznali 🤣
Teoretyk JARA cudne zdjęcia !!!!!! Lubię takie obrazki, sama mam takie z dzieciństwa 😜
k_cian - tak, owsianki też w niedzielę 🙂
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
17 czerwca 2011 19:09
Ale się wątek szybko rozwija! Chciałam wszystkim bardzo podziękować za życzenia 🙂
Sienka, nie ma problemu, ale ja chce PIERWSZA zobaczyć malucha jak już do ciebie przyjedzie  😜
K_cian, ćwiczymy pilnie pod czujnym okiem Sienki ogólnorozwojowo, ale cały czas myślę o jakimś kursie agility. Trzymam się zasady, co się odwlecze to nie uciecze, więc [na razie] planuje rozpoczęcie kursu na wrzesień.
hanoverka ja nie mam takich zdjęć, za to mam blizny na twarzy  🤔
Tamtaradam, postanowiłam posłuchać głosu re-volty i od dzisiaj w moim domu zamieszkał furminator, kupiony dzięki k_cian.  :kwiatek:  Zaraz po powrocie do domu niepostrzeżenie zaatakowałam i wypowiedziałam sierści wojnę! Mój dom jest za mały dla naszego... miliarda? Coś koło tego, bo jak patrzę sobie na te kłaczki latające radośnie po dzisiejszym czesaniu wokół domu, to wygląda to tak, jakbym miała z 10 psów, i to każdego wielkości konia.  🤔wirek:  Cały dom został odkurzony, za kilka dni zbadamy poziom zakłaczenia i wtedy się okaże, kto wygrał tą bitwę. Trzymajcie kciuki!  😀iabeł:
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
17 czerwca 2011 21:18
hanoverka ja nie mam takich zdjęć, za to mam blizny na twarzy  🤔

Współczujemy ciężkiego dzieciństwa 😉


JARA ! Ale boska obroża skąd? Skąd ?!?!
Obroża Los Ferros, ale jedyna taka w Polsce 😉


JARA ! Ale boska obroża skąd? Skąd ?!?!
Obroża Los Ferros, ale jedyna taka w Polsce 😉


Tak myślałam 😀 z tego co wiem...to chyba mają akcje bazarkowe z ozdobnymi taśmami na niebieskim ttb forum?  🙄
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
17 czerwca 2011 21:43
[quote author=JARA link=topic=32.msg1045069#msg1045069 date=1308341899]


JARA ! Ale boska obroża skąd? Skąd ?!?!
Obroża Los Ferros, ale jedyna taka w Polsce 😉


Tak myślałam 😀 z tego co wiem...to chyba mają akcje bazarkowe z ozdobnymi taśmami na niebieskim ttb forum?  🙄
[/quote]
Tak ! 🙂
Ta taśma jest właśnie z bazarku, podobnie jak druga obroża: różowa w motyle.
Uzależniłam się od obroży (na razie mamy 3 obroże i szukam pretekstu by kupić kolejne 😀 ) Los Ferros i czekam na kolejne taśmy  😍
Teraz mają obroże z odblaskowymi głowami psów, można wysłać zdjęcie swojego psa i zrobią odblask i naszyją na obrożę.

[quote author=karolinag4 link=topic=32.msg1044979#msg1044979 date=1308337267]
hanoverka ja nie mam takich zdjęć, za to mam blizny na twarzy  🤔

Współczujemy ciężkiego dzieciństwa 😉
[/quote]

Bardzo niestosowny tekst  🤔, ale w sumie nie jestem zaskoczona.
Oby to dziecko również nie miało "ciężkiego dzieciństwa" ( 😉 )

Pies to tylko pies, nie zawsze można przewidzieć jego zachowanie (i choć Twoje zdjęcie przedstawia tylko przytulanie z psem, tak ja bym nie pozwoliła na zbliżanie się małego dziecka do psa, który je, gryzie kość, etc.). Kwestia bezpieczeństwa.
I nie narzekam na moje dzieciństwo, więc nie masz czego współczuć.
Wojenka   on the desert you can't remember your name
18 czerwca 2011 01:40
JARA, fajnie bulince w różu 🙂
A ja może wreszcie pokaże jakieś szkoty,dawno ich tu nie było...
Świeżo upieczony,bo z zeszłego weekendu Champion Białorusi. Ponadto na specjalistycznej wystawie terierów wygrał Rasę i Best in Show,a na krajówce Rasę i był drugi na Grupie  😅


Ekstern z mamą Wojenką


Wow, boskie szkoty terierskie 🙂
Uwielbiam te psy, chyba dlatego, że są mało terierowate 🙂


A to dziecko od kości, to nie było moje dziecko, więc spoko 😉 mój był tylko pies i ja cykałam fotki  😉
Tamtaradam, postanowiłam posłuchać głosu re-volty i od dzisiaj w moim domu zamieszkał furminator,

U mnie też! U mnie taż!  🏇
Podróba z TESCO za 40zł. Dziewczyny mówiły, że efekt jest, ale gorszy niż na filmach z YT, u mnie jest dużo lepszy! Po kilku minutach, kłaków starczyłoby na wypchanie grubej puchowej kołdry  😂.
Dodam, że mam 70-kilogramowego "szczeniaczka", kundelka w typie moskiewskiego stróżującego.
edit: poprawiłam cytowanie  😡
[quote author=qniara link=topic=32.msg1045102#msg1045102 date=1308342992]
[quote author=JARA link=topic=32.msg1045069#msg1045069 date=1308341899]


JARA ! Ale boska obroża skąd? Skąd ?!?!
Obroża Los Ferros, ale jedyna taka w Polsce 😉


Tak myślałam 😀 z tego co wiem...to chyba mają akcje bazarkowe z ozdobnymi taśmami na niebieskim ttb forum?  🙄
[/quote]
Tak ! 🙂
Ta taśma jest właśnie z bazarku, podobnie jak druga obroża: różowa w motyle.
Uzależniłam się od obroży (na razie mamy 3 obroże i szukam pretekstu by kupić kolejne 😀 ) Los Ferros i czekam na kolejne taśmy  😍
Teraz mają obroże z odblaskowymi głowami psów, można wysłać zdjęcie swojego psa i zrobią odblask i naszyją na obrożę. [/quote]


Ło ho ho ja nigdy nie mogłam się pokapować w cenniku taśma + obroża  😡
Ale fakt faktem cudności  😡 😡
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
18 czerwca 2011 09:35
Narazie wszystko idzie dobrze, maluchy sa wazone. Zwlaszcza te slabsze przybraly po pare gram, sa czesciej dostawiane do cycusia.
Zobaczymy do jutra, to taki jeszcze najbardziej niepewny okres.  😎
Mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze, jutro popoludniu bede juz na miejscu.
Acha pomysl z kokardkami byl genialny, bo mimo ze sa dzielone na grupy, to nie kazdy maluch je. A przy calej 13 mozna sie pogubic....  😁

Dziekuje wszystkim serdecznie za rady  :kwiatek: , moze wstawie zdjecia kundli, jak ktos bedzie chcial zobaczyc  ❓

To sa rodzice


JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
18 czerwca 2011 10:24
Który z nich to pitt bull?  🤣 Bo jak dla mnie to oba amstaffy


edit:
Ło ho ho ja nigdy nie mogłam się pokapować w cenniku taśma + obroża 
Taśma kosztuje tyle, za ile ją wylicytujesz. A obroża zwykła - 23zł, zaciskowa 24zł plus przesyłka.
JARA dziękować  :kwiatek:

Wybiera się ktoś może na krajową do Nowego Targu ?  🙄

adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
18 czerwca 2011 10:47
Raczej ten wiekszy....  😵  😁

Wiesz moze masz racje, a w sumie nie przeciez to kundle.  😜
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
18 czerwca 2011 10:50
😁 tak sie strasznie głupio składa, że pit bulle są mniejsze od amstaffów  😁



Edyta, dzięki za pomoc, piesek podobno wczoraj trafił już do Wrocławia 🙂
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
18 czerwca 2011 10:51
Tak sie strasznie glupio sklada ze sa dzielone na angielskie i amerzkanskie....  😁
I padam juz w tym momencie jak widze te zekoma znajomosc.........  😁 👍

Tak sie sklada ze delikatnie Ci nie poszlo
Inne nazwy amstaff, amerykański staffordshire terrier, ast
Kraj patronacki Stany Zjednoczone
Wymiary
Wysokość 46-48 cm (pies),
43-46 cm (suka)
Masa powinna być proporcjonalna w stosunku do wzrostu

Inne nazwy Pitbull Amerykański
Kraj pochodzenia USA
Wymiary
Wysokość 46 - 56 cm
Masa 15 - 30 kg

I przestan sie ciagle wywyzszac a z ludzi robic glaba, bo to ze masz wieksza wiedze na temat koni nie oznacza ze masz ja na temat psow. Wiec wlasciwie nie wiem moze masz do czynienia z mieszanka pit asta...... Wtedy bardzo trudno je odroznic.  😀

Moze pomieszalo ci sie z buldogiem amerykanskim
zwy ang.: American Bulldog, Old Country Bulldog
Kraj patronacki Stany Zjednoczone
Wymiary
Wysokość 58 - 71 cm (psy),
51 - 66 cm (suki)
Masa 41 - 68 kg (psy),
32 - 59 kg (suki)
Jara, od kiedy pitbulle (zwłaszcza amerykańskie!) są mniejsze od amstaffów?  😲 Bo znane mi wzorce mówią zupełnie co innego...
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
18 czerwca 2011 11:08
Sierra to poprostu kolejna proba zdominowania mojej osoby, ktora zakonczyla sie kompletna niewiedza.....  😁
I to mnie drazni bo gdybYm ja walnela taka gafe bYscie mnie zjedli, a tu ktos kto zekomo wszem i wobec wypisuje ze taka wiedze posiada wali gape.
Na przyszlosc poprostu nie komentuj kazdemu sie moze zdarzyc, ale Twoje stanowisko jest straszne....  :kwiatek:
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
18 czerwca 2011 11:16
Nie wal tak łbem o ścianę, bo jeszcze echo w głowie Ci krzywdę zrobi.

Ast różni się w budowie od pita. Ast są masywniejsze, ale nie zawsze są mniejsze niż pity. Znam pita wielkości bulteriera i o dziwo jest sporwadzony ze stanów i posiada rodowód.
Ale skoro według Ciebie na pierwszy rzut oka widać na wstawionych zdjęciach, który to pit a który amstaf - bo ja nadal tego nie widzę  👀 proszę wskaż mi palcem, który to pit bull  😲

Pit


Ast


edit:
Według wzorca mój pies nie powinien byc bullem.
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
18 czerwca 2011 11:21
Odwracasz kota ogonem tylko poco ❓
Owszem sa wyjatki jak zawsze i wszedzie, ale Ty typowo dalas do zrozumienia ze one sa mniejsze niz staffy, a tak absolutnie nie jest. Teraz zeby sie bronic wyskakujesz mi z roznicami, no i z tym ze przypadki sa. Daj se spokoj....  🙇

Roznice taka ciezko jest zauwazyc zwlaszcza w wieku szczeniecym, ale wiedzialas ze jeden ze zdj to pitbull drugi staff, tu roznica jest widoczna zobacz chocbz szerokosc szczek....
Probujesz robic ze mnie glaba poco ❓ Trzymaj sie tematu strzelilas gafe i tyle, kazdemu moze sioe to zdarzyc ale na przyszlosc sie ogarnij....  🤔

Szczerze ci powiem ze ja roznice ta widze, ponad to staffy dzisiaj maja budowe bardziej wystawowa a pity sportowa. Poczytaj bo ja nie jestem taka jak ty i nie zalezy mi na pokazywaniu tego co wiem...
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
18 czerwca 2011 11:28
Doskonale wiem jaką budowę ma ast. I skoro posiadasz tak wielką wiedzę, chyba powinnaś wiedzieć, że nie od dziś ast jest wystawowy, a pit jest sportowy?
Ty dalej ciągniesz temat WYSOKOŚCI W KŁĘBIE psa. Ja mówię o budowie, bo jak mogę ocenić wzrost psa po zdjęciu gdzie leży? Gdyby leżał obok siebie ast z pitem, to ten drugi byłby mniejszy, o suchej budowie.
Dlatego pokaż mi palcem, który jest pit bullem, bo dla mnie nowicjusza i posiadacza kundli od 25 lat widzę dwa takie same psy.




Jak nazywają się takie szelki do roweru?
edit:
Według wzorca mój pies nie powinien byc bullem.


No to współczuje, dobrze pamiętam, że to rasowy bulterier?

Co faktu nie zmienia, że wzorzec podany jest jaki jest, a zdjęcia przez Ciebie wstawione tego nie zmienią. Ba! Są jedynie dobrane, aby potwierdzić twoje rzekome niestety racje. I nie mówię tego w obronie Adrianny, tylko "gwoli ścisłości".

BTW tekst z trudnym dzieciństwem był w wyjątkowo złym guście i wysoce nie na miejscu. Radziłabym uważać z takimi odzywkami na przyszłość. Jeżeli nie przez wzgląd na uczucia innych, to chociażby w imię dobrego wychowania.
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
18 czerwca 2011 11:39
Jara burzysz sie tylko poco, ty zaczelas strzelilas gafe starczy. Nie zauwazasz ze nie robi na mnie najmniejszego wrazenia co mowisz na moj temat ❓
Nie jestes dla mnie w najmniejszej mierze autorytetem, zwlaszcza po tym co pokazalas. Zamiast, zaczac normalnie zemna pisac dalej probujesz zrobic ze mnie glaba.....
Sama robisz go z siebie, nie mam ochoty wdawac sie w dyskusje z Toba, swoje powiedzialam starczy.....  😉

To ty wszedzie starasz sie udowodnic jakie masz wielkie pojecie, nie ja moja droga, staralam Ci sie jedynie pokazac ze nie masz racji. Bylo spytac normalnie, ktory to pit ❓ A nie probowac od nowa po mnie jechac, sprawia Ci to przyjemnosc ❓
Forum powinno byc od tego zeby sie wzajemnie konsultowac, a owszem kiedys bylam nieznosna. Co nie zmienia faktu ze trzeba mnie krytykowac, skreslac po calej linii to nie na miejscu. Jak zauwazylas roznimy sie od siebie, tez powinnam nazwac Cie cwiercmozdzkiem.......
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
18 czerwca 2011 11:40
Wiele, wiele naprawdę wiele psów wystawowych, czepionów bla bla ma odchyły od wzorca. Ślepie patrzenie we wzorzec nie ma sensu. Znam basenji co zgarnia same pierwsze lokaty, a jest wyższy niż podaje wzorzec.
Tak mój bulterier jest rasowy i według mojej koślawej miarki jest o 2cm za niski jak na bulteriera. A znam jeszcze mniejszego co zgarnia same bdb.


Ada powiedz mi który to pit bull, proszę.
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
18 czerwca 2011 11:45
Znowu zaczynasz i odwracasz kota pupa. Nie musze zdjecia sa podpisane, a w Tym ukladzie odroznila bym. Nie w kazdym ale w tym...
:kwiatek:
JARA z tym się akurat zgadzam. Mój bokser był po Interchampionie który nijak nie mieścił się w normie, bo był za wysoki i za potężny. a jednak miał multichampionat i interchampionat chyba z jakimiś bdb wynikami na Atiboxie. Krył, zostawił bardzo urodziwe i rzeczywiście "wzmocnione" eksterierowo potomstwo. Mój Falco był 2cm ponad dopuszczalnymi "widełkami" a niejeden psiarz, sędzia czy hodowca (przypadkowo spotkany) westchnął że takiego pięknego psa wystawiać nie chcemy. I nikt mu rodowodu nie kwestionował, ale... "wyjątki" potwierdzają regułę, jaką jest wzorzec. Więc fajnie, że znasz małego pita, a twój bull jest niższy niż wzorzec przewiduje. Wzorca to nie zmienia, prawda?

I wcale nie przywiązuje się do wzorca na siłę, po prostu chciałam zdementować wypowiedzianą przez Ciebie "prawdę", że pity są mniejsze niż asty. I tyle ode mnie w temacie.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się