PSY

adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
18 czerwca 2011 12:03
Sierra ale to jest normalne, czy w psach, kotach koniach ludziach. Sa przykladowe wymiary, te np najczesciej spotykane, no i te, ktore okiem tego co taki wzorzec ustalal byly idealne....
Ja tez potencjalnie powinnam wazyc 63 kg waze 56 brakuje nie ❓

Nie w tym jednak rzecz, wystawilam pare zdjec podpisalam ze to rodzice, a ty
a, ktory to pit ❓ Bo dla mnie oba to staffy. Tu taka roznice zauwazylas, podczas kiedy za chwile w swojej obronie, stwierdzilas ze nie jestes w stanie odroznic.
I ze tak sie sklada ze pity sa mniejsze od staffow....  Nie ze sa wyjatki ❗ ❗ ❗ ❗ ❗
Nie wspomne juz o formie, z jaka probowalas to zdementowac...

Probowalas ewidentnie zrobic zemnie durnia.
Nie poszlo ci i odwracasz kota ogonem ze sa wyjatki, jasne ale ty typowo podkreslilas ze dla ciebie oba to staffy, no i ze tak sie sklada ze sa mniejsze. Nie widzisz tego.  🤔
Nie potrafisz sie przyznac do bledu 💡
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
18 czerwca 2011 12:20
Przyznaję wszem i wobec, na publicznym forum, że zrobiłam z siebie idiotkę, piesząc, że pit bul jest mniejszy od amstafa.


A teraz napisz który to pies, a która suka.  😁




P.S.
Przepraszam również Karolinę za godne pożałowania moje zachowanie względem jej osoby.
Ale mi to forum rozrywki dostarcza w przerwie od nauki  😁
Keep going !  🤣
Tak abstrahując już od tych konkretnych psów i nawiązując do wzorzec vs realia.
Generalnie od tego są wzorce, by pies jak najbardziej do niego pasował . W końcu dlatego są widełki i w końcu do tego daży się w hodowli i od tego są wystawy - by wybierać i ciągnąć psa najbardziej pasującego do WZORCA.
Ślepe patrzenie we wzorzec nie jest ok i oczywiście pies o 2 cm za mały czy za duży może być lepiej kątowany i po innymi względami zasługiwać na większe uznanie hodowców czy sędziów.. Ale IMHO jeśli wg wzorca to już nie bardzo pasowałby do rasy to na prawdę nie dobrze świadczy o danej sztuce.

Adrianna wyszło na Twoje i teraz Ty nie zachowuj się "co to nie ja" i kto tu teraz jest mądrzejszy.
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
18 czerwca 2011 12:42
robie tak ❓
Nawet tego nie skomentowalam, mimo tego ze uzytkowniczka, skierowala kilka osobistych i bardzo nie na miejscu komentarzy w moja strone.  😉
Tak, robisz. Po prostu skończ temat.
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
18 czerwca 2011 12:50
Nie robie, nie bedziesz mi roskazywac. Bo nastepna zaczyna od tak. Jak chcesz sie bawic w dziecinade to idz na plac zabaw, ale nie mysl sobie ze dam Ci po sobie skakac. To ty skoncz temat. Wtracasz sie a za chwile mowisz co mam robic.  🙇
Zwyczajnie nie lubię trollowania. 😉 Oddychaj.
cieciorka   kocioł bałkański
18 czerwca 2011 12:54
ale pity są delikatniejsze, szczuplejsze od astów- często wyższe, ale różnią się bardzo!
to adrianny oba są bardzo podobne. za astem przemawia barwienie na pysku i klacie.
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
18 czerwca 2011 12:55
cieciorka, sa bardzo podobne. Ale pit jest duzo wyzszy.  😉 Ma nieco inny uklad pyska.  😀
Wojenka kurde miałam napisać i zapomniałam. :P Gratulacje ogromne dla psiutków! Normalnie wykaszacie konkurencję 🙂
adrianna32, Przestań tak się zacietrzewiać, bo aż się źle robi.

Wchodzi człowiek w temat raz na ruski rok poszukując psa i odnajduje szczekanie. Ani mi tu, kurde, psa nie trzeba...
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
18 czerwca 2011 13:11
Odbiegają od tematu 😉

Szukam informacji o tych cudownych smyczach do roweru. Rzeczywiście warto coś takiego kupić?
Wczoraj do parku przyjechała parka z huskym, na czymś takim:


Suka miała natomiast świetne szelki, nie zapytałam co to za firma, ani gdzie można dostać coś takiego. Nie mogę znaleźć też dokładnie takich szelek, te są w podobnym klimacie
http://www.zooplus.pl/shop/psy/smycz_obroza_dla_psa/szelki_dla_psa/rozne/201128
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
18 czerwca 2011 13:14
Jara ja tez widziałam podobne szelki na DCDC u BC, czerwone 😜 BYły swietne ale te nie zapytałam co to za cudo 😡
P.S. Co z tym cudeńkiem w typie wilczaka? jaki konkrety juz sa 👀
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
18 czerwca 2011 13:55
Nic nie wiem niestety, czekam. Wszystko potoczyło się niestety nie po mojej myśli.  :/
Potrzebowali sukę szybko wyciągnąć ze schroniska, by nie wydali jej byle komu na łańcuch. Schronisko o szemranej opinii. Znalazł się dla niej DT, ale nie było transportu. Zgłosiła się jakaś dziewczyna, która zaoferowała pomoc, chciała przewieść sukę na trasie Bydgoszcz-Kraków pociągiem. Jako pierwsza zgłosiłam się jako chętna osoba na DS, wszyscy byli zachwyceni i w ogóle. Dziewczyna z Legnicy zgłosiła się, że przeprowadzi u mnie wizytę przedadopcyjną, już chcieli ją wieść bezpośrednio do mnie. Kiedy tylko ja zgłosiłam się jako DS, ta dziewczyna co proponowała transport pociągiem stwierdziła, że jednak też chce tą sukę. Osoby organizujące całą tą ewakuację ze schroniska stwierdziły, że najlepiej będzie jak pies trafi do DT i tam zostanie sprawdzony. Stwierdziłam, że to dobry pomysł i zaproponowałam, że dorzucę 150zł do transportu, bo ktoś zaoferował przewóz samochodem za zwrot kosztów paliwa. Skończyło się na tym, że ktoś zupełnie inny zabrał sukę pociągiem do Krakowa i dostarczył do DT. Okazało się, że suczka jest młodsza niż zakładano w schronisku, ma 7 miesięcy, a nie 9. No i przykrą wiadomością jest to, że dziewczyna, która zgłosiła się po mnie ma pierwszeństwo w decyzji o wzięciu suki.



Chciałam w ogólę odrobinę zachwalić naszą nową karmę  😜 Jak dostałam dwa worki 7,5kg White Wolfa to zrobiłam  🤔 co tak mało karmy?! Okazało się, że karma jest o wiele większa i cięższa niż do tej pory stosowany Biomill. Kupy sa super, ale będę czekać na efekty "sierściowe" 😉 Dodatkowo strasznie mocno pachnie Póki co zjada ją pies bez dosmaczania.



Wojenka, wiemy, że masz super szkoty, ale pokaż swojego Czampiona - Ruda  😍

edit:
Chciałam dodać, że ta pobita suczka, której szukaliśmy transportu - okazała się pieskiem. 14latek rzucał nim o ścianę.
A.   master of sarcasm :]
18 czerwca 2011 14:00


Rosie  😍
A. - piekna !!  😍 (ale sie usmialam z twojego avataru  😁 )

patrzcie jakie cudo wypatrzylam
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
18 czerwca 2011 14:05
A., to jeden z nielicznych małych psów, które podbiły mi  serce 🙂 Wiecej, wiecej!

edit:
Qniara  👀 wystawiasz swoje bule na modeli do nowego fundacyjnego kalendarza S.O.S. Bulterier?


edit2:
😵 pisałam o karmie, a o najważniejszym zapomniałam.
Dajecie psom surową rybę?
A.   master of sarcasm :]
18 czerwca 2011 14:15
JARA
alez prosze uprzejmie  😀




...oraz w koszu na pranie:




...i po praniu  😁



CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
18 czerwca 2011 14:39
A my właśnie wróciliśmy z morem z psiego pikniku  w Stajni Wilczeniec i jestem z niego dumna  😅 Zachowywał się poprawnie, biegał grzecznie w kagańcu, nie atakował innych psów(miał jedno spięcie z cocerem Leo, ale potem było wszystko ok), a jak się wylatał zaczął nawet przybiegać na zawołanie 😉 W ogóle piknik był świetny, jeszcze raz bardzo dziękuję Leo za zabranie 😀  :kwiatek: Wkrótce wrzucę jakieś zdjęcia 😉
Nie ma za co 🙂
Dla nas też był to super spędzony czas no i moje cockery też są wymęczone 🙂
A co najważniejsze to Leoś się bezpiecznie wyganiał 🙂
Odbiegają od tematu 😉

Szukam informacji o tych cudownych smyczach do roweru. Rzeczywiście warto coś takiego kupić?
Wczoraj do parku przyjechała parka z huskym, na czymś takim:


Miałam takie sprzęt do roweru.
Sprawdza się super.... pies nie plącze się z przodu... Jak mieszkałam koło parku to często z tego korzystałam i byłam bardzo zadowolona, bo na normalnej smyczy psy wbiegały mi pod przednie kolo, a tu nie ma wyjścia musi biec równo przy tylnym kole....
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] brak edycji+ cytowanie zdjec

edit:
Qniara  👀 wystawiasz swoje bule na modeli do nowego fundacyjnego kalendarza S.O.S. Bulterier?




JARA w aktualnym kalendarzu na 2011r. jet moja jedna suka ;-)
Ale ja sama kalendarza nie posiadam  😵 hahaha a miałam kupić i na miałam się skończyło ... a czemu pytasz?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
18 czerwca 2011 14:55
Leo, super! Dzięki za info.
Czarownica fajnie, że znalazłaś towarzystwo dla swojego łobuza 🙂


Fundacja 2plus4 zaprasza na DogFunFest 19 czerwca.
Zapraszamy do uczestnictwa, ale przede wszystkim do współdziałania.
miejsce: Wrocław - PARK POŁUDNIOWY (polany od strony ul. Kutnowskiej)
czas: 11😲0 - 18😲0

Akcja adopcyjna dla wrocławskich psów 🙂


ATRAKCJE:
1. koncert charytatywny, dwa recitale: wokalistka Mikromusic i piosenkarka Marcelina
2. aukcja obrazów: jeden namalowany przez dt Jagi, dwa od Pani Myszy
3. autor Wojciech Karwacki, będzie podpisywał na rzecz fundacji swoje książki
4. dmuchane zamki i place zabaw dla dzieci, pogadanka o psach, konkursy i zabawy dla dzieci
5. pokazy psich sztuczek
6. pokazy agillity
7. wykłady o świadomej adopcji, zaproszone zostały niektóre domy, które adoptowały psy. Przedstawimy na scenie ludzi i psy, konferansjer krótko opisze historię każdej adopcji i formy poadopcyjnego wparcia fundacji
8. wykłady o bezpieczeństwie dziecka w kontaktach ze zwierzętami
9. porady wet
10. psi fryzjer
11. stoiska firm związanych z tematyką zwierzęcą
12. prezentacja na scenie psów do adopcji


qniara z którego miesiąca jest? :P to zaraz ją tu obczaję 😀 😉
Pytam, bo ja zabieram się za robienie zdjęć i nic, a nic mi nie idzie :P Może mojej udałoby się wyrwać na jakąś "rozkładówkę" 😀


Carmen? :>

Carmen? :>


Yess takie małe foto przy ogrodzeniu dla Qni  😁
Ja daję psu surową rybę od czasu do czasu.Nie każdą chce zjeść w tej postaci, surowa panga jest ble, myślę, że to doskonale świadczy o wartości tej ryby hehehe, tym bardziej, że taki dorszyk czy inne bardziej szlachetne wchodzą jak po maśle 😉

Dziś wzięłam udział w wykładzie lek. wet. Anety Bocheńskiej nt. Rozgrzewka i trening ogólnorozwojowy psów sportowych-baardzo przydatne, pouczające spotkanie.Nauczono nas technik stretchingu psiego, ćwiczeń wpływających dodatnio na stawy, mięśnie, kręgosłup co przekłada się na jakość treningu i formę psa PO treningu.Jeśli w Waszej okolicy pani Bocheńska zorganizuje prelekcję(a wiem, że organizowana jest w różnych miastach), zapiszcie się bo warto.Temat tyczy się nie tylko psów stricte sportowych, tych biegających przy rowerze, ciągających oponkę, dogtrekkingujących również 😉
Wojenka   on the desert you can't remember your name
18 czerwca 2011 19:56
Dzięki k_cianku 🙂






JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
19 czerwca 2011 00:29



Póki co mogę sobie nowe zdjęcia pooglądać :/ 😀
Ale uśmiechnięte psisko 😀 Super!
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
19 czerwca 2011 09:30
Wreszcie znalazłam kartę i mogę dodać zdjęcia Moruska 😀



Tak bawiliśmy się na psim pikniku:


A to zdjęcie kocham xD Ataaaak!!!  🏇
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się