Czy volta padła na amen? [przeniesiony z voltazastepcza.fora.pl]

Spoko, róbta co chceta.
wątek zamknięty
Czyli teraz tutaj dajemy propozycje nazw dla nowego forum?

Ja i Burza (po lekturze wątku o moderacji) proponujemy Voltokracja.pl

ew. voltokraci.pl

wątek zamknięty
Hmm a mnie się wydawało, że Voltowicze świadomie głosowali za modami, na osoby, które już znają i wiedzą, co się po nich można spodziewać.

Aurelia została wybrana dobrowolnie, głosem większości. A teraz wszyscy mają jakieś zastrzeżenia co do jej osoby.
Jasne, że jakaś osoba może się nie sprawdzić na jakimś stanowisku, ale chyba było wiadomo kogo się wybiera? To zakrawa na jakąś paranoję


A propozycja Sierki i Burzy, mimo iż też "z pazurem", podoba mi się o wieeele bardziej od voltopirów
wątek zamknięty
Moona napisał: A propozycja Volty i Burzy, mimo iż tej "z pazurem", podoba mi się o wieeele bardziej od voltopirów

Bo Volta to JA!



Pozdrawiam
wątek zamknięty
Ej ja to chyba jakaś nieprzytomna jestem, edytowałam, bo mi głupio jak na tamto patrzę
wątek zamknięty
Spoko luz i spontan, obśmiałam się jak fretka
wątek zamknięty
nie wiem... starsznie zaluje, bo to byla kopalnia informacji
wątek zamknięty
korsarz z ciekawości
chcesz wyborów bo dostałeś ostrzeżenie? bo mam takie dziwne wrażenie...
wątek zamknięty
nowe forum, nowe wybory - jasne, nikt nie powiedział ze obecne moderatorki nie będą też na nową kadencję - chyba ze pojawi się maasa nowych kandydatów i głosy się jakoś rozejdą - watpie jakos w te nowe kandydatury

na nowym forum warto by określić czego oczekujemy po moderacji - jakiego stopnia interwencji w gorących tematach i po wyborach dac im szanse a nie jak to było do tej pory od razu zaczynać na nich nagonke ;/
wątek zamknięty
Popieram.
Modki chcą dobrze, czasem wychodzi nadgorliwie czy zbyt nerwowo, trzeba dać im szansę i jasno określić reguły, wtedy na ogół powodów do spięć znacznie ubywa
wątek zamknięty
trzynastka   In love with the ordinary
02 grudnia 2008 22:00


nowe forum, nowe wybory - jasne, nikt nie powiedział ze obecne moderatorki nie będą też na nową kadencję - chyba ze pojawi się maasa nowych kandydatów i głosy się jakoś rozejdą



i o to chodzi, by dać szanse wszystkim zagłosować .
wątek zamknięty
tak sobie myślę że "zastepcza" to tyle co "erzac", czyli pisząc po polsku "prawie jak Volta"...ale "prawie robi dużą różnicę- chodź zapewne ostatnimi czasy mniejszą, niż wtedy, gdy moderowała Deidre i szczery forumowicz mógł czuć się bezpiecznie.
nie sadze żeby tu ktoś mógł się poczuć dobrze, chyba że zabierze ze sobą kontener wazeliny i zapomni o swoich przekonaniach.
ps.gratuluje autospełnienia i ujawnienia ambicji tutejszym moderatorom i administratorowi.
wątek zamknięty
masz już coś przeciw moderatorkom czy po prostu kontynuujesz pielegnowanie urazów z poprzednich moderacji?
wątek zamknięty
busch   Mad god's blessing.
02 grudnia 2008 23:00
wrotki- ale o co chooo?
wątek zamknięty
Y...a co ja zrobiłam?
wątek zamknięty
trzynastka   In love with the ordinary
02 grudnia 2008 23:49
Nic 🙂
To wrotki , jak byś się nie przejmowała ;P
wątek zamknięty
No to jestesmy juz na nowym miejscu!!!
wątek zamknięty
Super  🙂

Jest tak... inaczej  :P


Mam pytanie - jak się wchodzi do skrzynki z pw?
Jak przechodzi się z edycji profilu na forum?

Tak na przyszłość - apeluję o zmianę emotek  😉
wątek zamknięty
widac niektorzy 'ludzie admina volty' goraco ubolewaja nad tym, ze juz nie beda miec odpowiednich koneksji. ale mysle, ze zapas wazeliny uzbierany przez ostatnie lata pozostal  :P

moona, u mnie widac na gorze z lewej wejscie na skrzynke. i jakos na dole strony tez widzialam 🙂
wątek zamknięty
deborah   koń by się uśmiał...
03 grudnia 2008 09:02
czy nie można przekierowania zrobić jakiegoś z voltyzastępczej na re-volte?
wątek zamknięty
Deborah to by chyba dworicka musiała zrobić
ja polokowałam rano wszystkie wątki by nie pisać równolegle
wątek zamknięty
moona, u mnie widac na gorze z lewej wejscie na skrzynke. i jakos na dole strony tez widzialam 🙂

Fakt, jest na górze, dzięki. Przedtem jakoś nie załapałam, że napis "masz 0 wiadomości" oznacza "tu jest Twoja skrzynka odbiorcza"  :P

Wooow jakie dziwne rzeczy wyskakują przy cytowaniu:
quote author=zen link=topic=225.msg21162#msg21162 date=1228291695
wątek zamknięty
Ja jako administrator tego forum na fora.pl nie mam takiej możliwości. Automatyczne przekierowanie można zrobić tylko z tematu do tematu w obrębie tego forum.Pewnie jest możliwość zrobienia takiego czegoś, ale to już wyższa szkoła jazdy gdzieś tam w tych kodach - coś o czym ja bladego pojęcia nie mam 😉 Musiałby to zrobić Admin fora.pl, mogłaby może quanta wykorzystując swoją wiedzę i umiejętności, ale to byłoby już 'na lewo' i Administrator tamtej strony mógłby mieć zastrzeżenia.
wątek zamknięty
xgosiekx   ...Batomowa...
03 grudnia 2008 18:55
wątek zamknięty
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
03 grudnia 2008 18:57
Życzymy jej jak najlepiej i robimy jej "papa"

Z resztą, u mnie wątki wyglądają tak:
http://www.voltahorse.pl/forum/index.php?f=1&t=9&sid=673f5aacfc0f1b8a00f7decb85ed4a36&rb_v=viewtopic
wątek zamknięty
Laito nie ma co porównywać nowego forum do żałośnego ŚK.Samo porónanie juź jest nie na miejscu.
... ()


Korsarzu vel Michale (to Twój nick na forum ŚK) czy juz zupełnie Ci rozum odebrało?
Po co te idiotyzmy wypisujesz?  ???
Na tamtym forum jedziesz po volcie a tutaj odwrotnie???
Wydawało mi się, ze zgodziliśmy się wspólnie z wnioskiem, że wartościwanie jednego i drugiego jest bez sensu i trąci dziecinnadą.
Co Waść więc czynisz????????????????
wątek zamknięty
Dorotheah   मेरी प्यारी घोड़ी
03 grudnia 2008 23:11
Życzymy jej jak najlepiej i robimy jej "papa"

Z resztą, u mnie wątki wyglądają tak:
http://www.voltahorse.pl/forum/index.php?f=1&t=9&sid=673f5aacfc0f1b8a00f7decb85ed4a36&rb_v=viewtopic


hehehe dokładnie:  Pa_PA  :P
wątek zamknięty
Co prawda zastępczą trochę tym popsułam, ale zostawiłam 'kartkę na lodówce' dla potomnych 😉
wątek zamknięty
trupka   Czterokopytne uzależnienie ;)
04 grudnia 2008 06:42
Dworcika , trudno przeoczyć 😉
wątek zamknięty
Nie da się ukryć 😉

Super  🤣
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.