Kącik Małolata...:D

No u mnie średnia 4,42
Jak na drugą gim, najgorzej nie jest. 😉
sandru trochę wiary w chemię, a będzie dobrze. Skoro chcesz być wetem musisz się na nią dobrze nastawić. Przez prawie 6lat będzie Ci towarzyszyć. Też mówiłam, że nie ogarniam chemii, że to najgorszy przedmiot, a tu nagle niespodzianka, trochę chęci, skupienia, siostry weta (co jednak mi doobrze pomogło, bo umie chemię rewelacyjnie i tak tłumaczy, że nawet 5klasa podstawówki zrozumie  🤣 ) na początku, to teraz idealna 4 wychodzi, na pierwszy semestr była 3, bo ciągle gadałam, że chemia to zuo, a potem wzięłam się za siebie i wyszło bite 5 z chemii, ale że na koniec jest średnia ocen z dwóch semestrów, to mam 4. Także nie taka chemia straszna jak się ją opisuje. 😉
Od rodziców co dostanę na zakończenie hm...moooże bryczesy, no i w wakacje opiekuję się jednym koniem. To chyba mi starczy.  🤣
4,78 😉
nie spodziewałam się paska w drugiej liceum 😀

zaraz lecę na zakończenie roku i... wakaje! 😅
ChingisChan   Always a step ahead! :)
22 czerwca 2011 08:19
Frania spadłaś? Jaką masz kamizelkę?
Ja koniec roku mam za... 1h i 12 min! 🏇 Już nawet wiem jaką książkę dostanę 😎.
😅 😅 [move]WAKACJE ! WAKACJE! WAKACJE! [/move]😅 😅
ChingisChan   Always a step ahead! :)
22 czerwca 2011 08:28
Właściwie powinnam się szykować na zakończenie roku a nie z wami siedzieć 😁.
waaakacje  💃
mils   ig: milen.ju
22 czerwca 2011 08:53
[move]WAKACJE, WAKACJE, WAKACJE![/move]
Na zakończenie nie idę. 😀 Niestety trzeba w domku siedzieć, szykować się na obóz i sprzątać.
A ja mam zakończenie o 14... 🤔 ( 1 gim w zasadzie to już 2 😎 )
A w ogóle była już rozmowa o tym gdzie kto się na wakacje wybiera? 🙂
mils   ig: milen.ju
22 czerwca 2011 09:35
konik66 w piątek jadę do Dziemian razem z Chingisem i Kastorrrą, a potem (13 lipca) do Aachen na Mistrzostwa Świata! 😜
A u nas 3gim miało wczoraj zakończenie roku. Dziś jadę tylko poskładać papiery 🙂 W środę wyniki kogo przyjęli i ew. jeszcze złożyć odwołanie do szkół i w pełni mogę powiedzieć, że mam wakacje 🙂
Dobrze, że składać papiery trzeba tylko raz na trzy lata ;]
Mysza   "Śmierć jest kolejnym koniem, którego dosiadamy"
22 czerwca 2011 10:08
ja już po zakończeniu, dalej to do mnie nie dociera, że już nie zobaczę swojej klasy, kocham ich tak, że nie wyobrażam sobie teraz ich nie widywać codziennie ... Ryczeć mi się chce, ale najważniejsze że kontakt chcą utrzymywać i w sobote lecimy całą paczką na festyn 👍
Złożyłam papiery do technikum, coś czuje że to będzie nie wypał 😁 nawet nie wiem po co składałam skoro mam wyjechać 😁
ja muszę iść też złożyć papiery.  :/ nikt z mojej klasy nie składał do mojej przyszłej szkoły i muszę iść sama. Kumpele mówiły, że ze mną pójdą, jak wybiorę się zanieść wszystko to mnie olały.. Ludziom nie można ufać  :/
mils   ig: milen.ju
22 czerwca 2011 10:28
nopebow "Boże, chroń mnie od przyjaciół, z wrogami poradzę sobie sam" - coś chyba w tym jest... :przytul:
Byłam na spacerze i spotkałam Lolka i Bolka Sołoduchów. 😀 Ha, jacy oni są śmieszni!
Co jest takiego o czym najczęściej się zapomina, kiedy się pakuje na obóz?
Ahh. Jestem wolna i już nic nie łączy mnie z tą szkołą. Jea.

Pokłóciłam się z byłą już wychowawczynią na zakończeniu ;D.
mils   ig: milen.ju
22 czerwca 2011 10:37
Sisisa no wiesz, tak na zakończenie znajomości?
Moja do mnie dzwoniła do mnie, dlaczego mnie nie było. Uwielbiam ją! 😁
Sisisa co się stało?  🤣
nopebow "Boże, chroń mnie od przyjaciół, z wrogami poradzę sobie sam" - coś chyba w tym jest... :przytul:

No niestety, nie pierwszy raz się przejechałam. :/ Mam nadzieję, że znajdę kogoś zaufanego w liceum. Coś mi się relacje psują ostatnio z wszystkimi.

Idę zanieść rower do naprawy  🏇
Jak zwykle jej nawrzucałam : ).

W ogóle dostałam dyplom za pracę w teatrze szkolnym, a nigdy nigdzie nie występowałam haha.
mils   ig: milen.ju
22 czerwca 2011 10:45
nopebow ja w sumie olałam znajomości w szkole. Prawdziwe koleżanki mam tylko w stajni. Aczkolwiek i u nas zdarzają się fałszywe osoby, jak zresztą wszędzie. 🙄
Kawecan   Jeździec bez konia...
22 czerwca 2011 10:50
Wakacje.  😅
No małolaty zaczynamy okres czystego i bardzo zaawansowanego spania do południa, niespania w nocy, obozów, biwaków no i oczywiście... KONI!  🏇
Mysza   "Śmierć jest kolejnym koniem, którego dosiadamy"
22 czerwca 2011 11:00
Coś mi się zdaje że tylko ja jestem dziwna i ryczę z powodu końca roku 😁
U mnie część ludzi z innych klas ryczała, u nas nikt  😀 uważam, że jak ktoś będzie chciał utrzymać z kimś kontakt, to go utrzyma, a jak nie to nie. I tyle.
3,8  😡 Ale w sumie jestem zadowolona. Z  pierwszego semestru podniosłam się jak najbardziej mogłam. Po prostu pierwszy semestr był kiepski.
Za rok będzie lepiej  🙂
edit: U nas najlepszy wynik 3 gimnazjum to 5,8 i 93 punkty z testu. Mamo, moje to tylko sny i marzenia  😵
U mnie 4.40  💃
Ale zdziwiło mnie że w 3 gim. było ok. 20 pasków  👀
Nie mam interetu w domu po przeprowadzce ale wszystkim voltopirą życzę  udanych wakacji  😜 ( i wszystkim jubilatom wszystkiego najlepszego i spłnienia marzeń  😅 )
😂 "Stan cywilny pani oraz męża?" "Pani płeć?"
ja na temat mojej średniej nie będę się wypowiadała 😀
grunt że od wczorajszej godziny 19.00 mam wakacje ! 😀
dziś jadę do stajni [ wreszcie ! ] a potem na wieś 😀 i wreszcie sobie wsiądę na konie ! 🙂😉
wszystkim Małolatom życzę miłych wakacji ! 😀
najprawdopodobniej na forum zawitam dopiero w niedzielę lub poniedziałek  💃
Dlaczego wszyscy tak ciesza sie z wakacji, a ja zaszlam do domu, usiadlam i doszlam do wniosku, ze chce do szkoly. Tak w zasadzie ostatnio odeszlam z druzyny harcerskiej, konno nie jezdze... i nie mam znajomych. Nie mam sobie z kim teraz wyjsc pocieszyc z zakonczenia roku. Niby klasa jakas super nie jest, no ale w szkole zawsze bylo z kim pogadac. Do tego niedawno poznalam dwoch fajnych chlopaczkow, a teraz nagle kontakt sie urywa.
Takie to troche bez sensu...
mils   ig: milen.ju
22 czerwca 2011 11:50
tajfunowaa wzajemnie! Ja zawitam chyba dopiero 3 albo 4 lipca. 🙂
Ha, mam średnią 2,9 jednak. 😎 I jednak w moim LO się książki dostaję. Sama jedną dostałam. 😂 Poszłam na zakończenie w adidasach, wychowawczyni się na mnie krzywo spojrzała. 😁
Dzisiaj impreza, spanie u koleżanki, a w planach jest biwak. 😅
Idę czytać książkę o Grabażu. 💘
Wakacje  😅
Nasza kochana Soreczka od matmy prawie się popłakała jak się z nią żegnalismy 🙂 naszej wych. jak zwykle cos niepaspwało i się na nas obraziła i nie omieszkała przypomniec, że Soreczka swoją klasę dpstanie i miłosci do nas już nie będzie... Nie ma to jak rozstac się w przyjazni🙂 w ogole nie czuję,  że to już wakacje mogłabym pochodzic jeszcze do szkoły🙂
Krupnik. to może trzeba powrócić do jazdy konnej ? ja mam dużo znajomych ze stajni, kilku przyjaciół do których wiem że zawsze "gębę " mogę otworzyć i oni ze mną z chęcią pogadają... 🙂 a jak nikogo nie ma a chce się wygadać to albo do koni albo z właścicielami stajni 😀 jeśli poznałaś chłopaków ze szkoły to może poszukaj ich na facebooku albo nk i może będziesz miała tam e-mail albo gg albo telefon do nich albo chociaż w zwykłych wiadomościach bo to zawsze jakiś kontakt 😀
mils wyjeżdżasz ?🙂
xxflygirlxx a ja dziś przyszłam do szkoły [ bo musiałam podpisać prezent dla wychówy, bo oczywiście przyszedł z opóźnieniem... 🙇 ] w japonkach, spódniczce, czerwonej bluzce, pomalowanych na czerwono paznokciach u rąk i u nóg i... zapomniałam, że pierwsze i drugie klasy mają dziś zakończenie 😀 znacznie odznaczałam się od tłumu osób ubranych na biało/czarno/granatowo i pierwszy raz chyba wszyscy nauczyciele na mnie spojrzeli w jednym czasie  😎 a za co książkę dostałaś? 🙂 za średnią? 😁  👀
w ogole nie czuję,  że to już wakacje mogłabym pochodzic jeszcze do szkoły🙂

ja też 😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się