Nasza twórczość fotograficzna cz. II

trzynastka   In love with the ordinary
22 czerwca 2011 16:10
ninevet, uwielbiam Cię! 😍 😍 😍  💘


Dzięki :kwiatek: tylko za co !  👀
Facella   Dawna re-volto wróć!
22 czerwca 2011 16:16
[quote author=Facella link=topic=35683.msg1049764#msg1049764 date=1308755334]
ninevet, uwielbiam Cię! 😍 😍 😍  💘


Dzięki :kwiatek: tylko za co !  👀
[/quote]

hmmm może na przykład... za to, jakie zdjęcia robisz?
trzynastka   In love with the ordinary
22 czerwca 2011 16:17
yh.. a miałam nadzieje, ze za urodę, dowcip, intelekt ale za zdjęcia też może być  😁  :kwiatek:
Facella   Dawna re-volto wróć!
22 czerwca 2011 16:18
za urodę to nie wiem, nie widzę Cię przez ekran :-D

ok ok, uwielbiam Cię za wszystko i już nie robię offtopu :-P
Kantos.
co myślicie.?
z  odrobinką Photoshopa by usunąć wodze  🤣
trzynastka   In love with the ordinary
22 czerwca 2011 21:23
Wydaje mi się o dosłownie ton za ciemne* ale fajne 😀

* podpisano - właścicielka wiecznie za jasnych zdjęć 😉
Facella   Dawna re-volto wróć!
22 czerwca 2011 21:25
montezuma, wyreguluj sobie monitor. większość Twoich zdjęć jest zwykle odrobinę za ciemna, tak jak i to. ale kolorystycznie bardzo mi się podoba.
Gagulec   Mistrz lokalny
22 czerwca 2011 21:27
nin - kozy są przecudowne
montezuma - śliczne, minimalnie za cimne, ale minimalnie... fotka jest bardzo, bardzo ciepła przez to światlo... 🙂
I PSie trzeba było zaszaleć i przednie kopytka zrobić 😉
trzynastka   In love with the ordinary
22 czerwca 2011 23:51
Ktoś tu się śmiał z Met, że robiła zdjęcia burzy z ręki.... ja właśnie też, nie mogłam znaleźć statywu, szkoda mi było czasu więc waliłam z łapy, [mama biegała po domu za statywem] starałam się nie oddychać przez te 20 sek 😉





I z cyklu "więcej szczęścia niż rozumu". Po znalezieniu statywu nastawiłam aparat w niebo [okna dachowe rlz] i co? I trafiłam.  😜



Ah.. no i przepraszam za prze gustowne ramki, ale w całej swej mądrości nie przewidziałam białego podpisu :/
Gagulec   Mistrz lokalny
22 czerwca 2011 23:56
Nin... rewelacja!!!! Nie ma sensu pisać nic więcej... bo i po co...
Stiepan   can i ask you for something?
23 czerwca 2011 01:41
montezuma piękne światło, jeszcze piękniejszy model. Ja osobiście może troszkę inaczej bym skadrował(ale ja generalnie lubię ciasny dół kadru w tego tylu zdjęciach). Fotka może i jest troszkę ciemnawa, ale mimo tego broni się - wg mnie taka tonacja jej pasuje. Zdjęcie super 🙂

ninevet to są 20sekundowe ekspozycje z RĘKI?? Zostałaś właśnie wybrana najstabilniejszą ręką na zachodzie! Fajne te Twoje burze, ale jednak MsCarmen miała je trochę lepsze - pewnie przez pasujące mi, kościelne tło. Tamte kościoły jawiły mi się jak zamek Frankensteina pochłaniający prąd z błyskawic.
Facella   Dawna re-volto wróć!
23 czerwca 2011 09:52
20s i takie nieporuszone?!  🤔  🤔
może miało być 2s :-D
jak dla mnie, to jakościowo są trochę lepsze od tych MsCarmen, ale fakt, ninevet ma trochę gorsze tło. chyba mamy remis  🙂
Stiepan dziękuję, cieszę się, że mój kościół Ci się podoba 😀

dzisiaj mam nadzieję huknie i u mnie, bo wczoraj czekałam, czekałam i czekałam i nic.
Poszukuję osoby, która pomogłaby mi w sprawie wykorzystania i upowszechnienia zdjęcia bez mojej zgody.
Jestem w tej kwestii zielonawa i nie chcę nic pochopnie zrobić, zazwyczaj takie kwiatki olewam, ale teraz to już przęgięcie. Będę wdzięczna  :kwiatek:
trzynastka   In love with the ordinary
23 czerwca 2011 12:43
Widzę, że was strasznie to zainteresowało :P
Więc pierwsze zdjęcie jest z ręki ręki, stałam, nie oddychałam i w sumie trochę ruszyłam - czas 8-15 s.
Drugie - zmądrzałam, oparłam się łokciami o parapet, prawie nieruszone -15- 20 s.
Ostatnie jest ze statywu 🙂
Ale niestety masa pstryków mi uciekła, bo a to ziewnąć, a to się podrapać postanowiłam 😉

Tez zazdroszczę MsCarmen scenerii, niestety mieszkam w dzielnicy domków jednorodzinnych więc jedyne co mi może robić za tło to dach innego domku, lub widok nad ich ogródkami 😉

montezuma dla mnie jako właścicielki wiecznie za ciemnych zdjęć jest idealne 😁 Jedyne co, to ten budynek mi przeszkadza 😉
ninevet drugie rewelacja 😜 Aż zachciało mi się burzy.
trzynastka   In love with the ordinary
23 czerwca 2011 15:51
Jeszcze jedno uratowałam, niestety pocięte dosyć mocno, pomazane, po gumowane, bo na połowie kadru był dach sąsiada, a szkoda mi było je tracić, bo uderzyło naprawdę mocno.



Edit: Marzy mi się burza w górach, widok z balkonu mam super sam w sobie, jakby do tego dodać błyski... mógłby mózg stanąć  😁

Próbował ktoś focić burzę na nieograniczonym czasie naświetlania ? Np. postawić aparat na 3 min z iso 100. Zdjęcie wyjdzie tragicznie czy tylko nałapie więcej piorunów bez prześwietlenia całego zdjęcia ?
Stiepan   can i ask you for something?
23 czerwca 2011 17:12
To zdecydowanie najlepsze! Porządnie huknęło... Nie wiem dlaczego tłumaczysz się z obróbki, skoro jej nie widać 😉)
cieciorka   kocioł bałkański
23 czerwca 2011 18:44
ninevet, boooskie!
(wszystkie 🙂😉
trzynastka   In love with the ordinary
23 czerwca 2011 18:59
Stiepan- też nie wiem czemu, jakaś wewnętrzna potrzeba, bo ja ciągle widzę pomazane miejsca  😉

Cieciorka -
  :kwiatek: Miło, bo Twoją opinię jakoś wyjątkowo sobie cenię.

ninevet drugie rewelacja 😜 Aż zachciało mi się burzy.


Włącz TVN24 i zastanów się czy na pewno chcesz burzę 😉
U nas było wszystko, razem z trąbą powietrzną, dachy pozrywało, drzewa powaliło, nawet cała kamienica runęła. Generalnie fajnie jak błyska ale jak deszcz pada poziomo i przesuwa zaparkowane auta to gorzej 😉
Na 10 minut burzy przez 7 nic nie było za oknem widać, po prostu nic. Jakby Ci ktoś wodą z węża walił po oknach.
ninevet ja tam jestem chora psychicznie jeżeli rozmawiamy o burzach, chciałabym codziennie 😜
trzynastka   In love with the ordinary
23 czerwca 2011 19:50
Ja lubię ale te suche, nieszkodliwe. Takie właśnie często w górach się zdarzają. Pioruny walą jak szalone ale kropli deszczu nie ma, to jest dopiero szał !  😜 A tak to o dobytek się martwię 😉
viikaa   Kucykowy jezdziec :)
23 czerwca 2011 20:03
ninevet super te pioruny 🙂

Ja tez chce burze! Niestety u nas nie ma 🙁 W zeszlym roku nie pamietam zeby byla, a w tym tylko raz i to taka mala, moze ze 3-4 razy blysnelo 🙁 Za to mamy koszmarny wiatr i narazie moge zapomniec o makro 🙁 Wieje juz chyba 3 tydzien :/
a te co myślicie.?
My Dream.



Olinto del Sauro


Facella   Dawna re-volto wróć!
24 czerwca 2011 10:52
pierwsze: podoba mi się kolorystyka
drugie mocno szumi i jest jakby wyprane z kolorów
na trzecim miłe światełko i te osiołkowate ucha  💘 (tak, wiem, uszy)

e: dorzucam wczorajsze psisko

montezuma pierwsze fajne tylko nie do końca kadr mi pasuje, drugie takie jakieś bez wyrazu, trzecie bez zastrzeżeń 😉

viikaa   Kucykowy jezdziec :)
24 czerwca 2011 21:41
montezuma ja sie nie znam, ale zastanawiam sie, czy nie lepiej by bylo gdyby na trzecim uciac konia troche wyzej, np. w polowie klatki piersiowej? Bo z tymi nogami to tak troche dziwnie wyglada 😉 Ale ja laik jestem, moze ktos madrzejszy sie wypowie 🙂
Ktoś coś?  🙂








Poza tym, że są ruszone... Parapet w roli statywu jednak nie do końca daje radę na długich czasach.
pierwsze niesamowite! 💘
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się