Dziękuję

cieciorka   kocioł bałkański
10 lutego 2011 16:18
katija, o co chodzi?
cieciorka, a chodzi o to, ze wiekszosc ludzi rejestruje sie tu po to by gadac o szmatach (nie twierdze, ze to cos zlego 😉 ) albo wrecz siac zadymy (sa takie watki gdzie pojawiaja sie swiezo rejestrowani zadymiarze). a tu dziewczyna zarejestrowala sie po to, by napisac pieknego posta dziewczynie po wypadku i jeszcze wziela znaczacego nicka kibic 🙂 i tak mi sie milo zrobilo jak to zobaczylam.
ja chciałabym oficjalnie podziękować Gniadej , która czasem bywa na forum, za mój mały come back jeździecki i zburzenie mojego dotychczasowego światopoglądu 🙂 .  🏇
Dziękuję Chess że z włąsnej nieprzymuszonej woli ściągnęła mi piosenkę  :kwiatek: !
Dziękuję Edytce, że poświęciła swój cenny czas i przyjechała ze swoim siodłem na przymiarkę do mojego konia. I jeszcze mnie odwiozła do domu, mimo że nie miała po drodze 😲 :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:

Dziękuję! 😡 :kwiatek:


I pięknie dziękuję Aniee (czy ja to dobrze odmieniam 🤔wirek🙂, bo choć nie możemy zgrać terminów, to o mnie pamięta i oferuje swoją pomoc :kwiatek: :kwiatek:
dziękuję wszystkim z dzieciowego wątku. Zawsze poradzą, pomogą, a nawet ochrzanią  :kwiatek:
karesowa   Rude jest piękne!
20 lutego 2011 15:21
Nie wiedziałam nawet że taki wątek istnieje, zawsze mi gdzieś umykał, a dziś znalazłam i strasznie się ucieszyłam bo muszę komuś bardzo podziękować.
Dziękuję forumowej s. że przyjechała do nas do stajni gdy Rudy miał kolkę natychmiast gdy się dowiedziała, służąc lekami i pomocą. Dziękuję że była, walczyła z zastrzykami, dodawała otuchy i ryzykując własnym zdrowiem i życiem (Kares nie współpracował) robiła co mogła by pomóc koniowi i rozhisteryzowanej właścicielce (czyt. mnie) Wielkie dzięki :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
Powinnam Ci też podziękować za "chcesz muesli, masz jeszcze lucerne"?? Za wyrozumiałość gdy Rudy zniszczył twe mienie-he he he 😀 😀 😀 a raczej mienie Twego Rumaka. I na pewno jeszcze za coś o czym nie pamiętam w tym momencie. I choć wydaje mi się że Dziękuję to za mało...to i tak bardzo Ci Dziękuję a moja wdzięczność nie zna granic 😀 😀 😀
Dziękuję Chess, że po raz kolejny ściągnęła dla mnie piosenkę. Chess jesteś nieoceniona!  :kwiatek:
Dziękuję Lagunie za cudowną paczuszkę ze skarbami dla mojego małego skarba 🙂
Dziękuję Tunridzie za fachowe wsparcie w psychologicznej sprawie.
Szepcikowi za wykonanie świetnej relacji foto z koncertu.
Nav już ona wie za co  😉

:kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
majeczka   Galopem przez życie!
17 marca 2011 21:05
Dziękuję kcj90 za bezinteresowną pomoc! Mega ogromne podziękowania!!! :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
Ja chciałam bardzo podziękować madmaddie  :kwiatek:
Nie będę tu wypisywać za co po tego jest za długa lista, więc dziękuję mad. po prostu za to, że jesteś  :kwiatek:
edit: Literówka
Dziękuje Yasmine  :kwiatek: Za dodawanie mi otuchy w ciężkich chwilach.
Ogromne podziękowania dla Ruffian za szybką reakcję (i tacie Ruffian za transport) :kwiatek: :kwiatek:
babie_jadze za całodniowe dotrzymanie towarzystwa na Służewcu  :kwiatek: :kwiatek:
bjooork za wsparcie duchowe  :kwiatek: :kwiatek:

I z góry dziękuję wszystkim, którzy zechcą potrzymać do rana kciuki za mojego gamonia
Gillian   four letter word
03 maja 2011 23:46
w imieniu swoim i Gumisiowego Kudłacza dziękuję strzeszynopitkowi za kolejny super-fajny urlop 🙂  :kwiatek: :kwiatek:

ps. Jakby się znalazł zaginiony kawałek gumisiowego ucha to proszę podesłać - przyszyjemy i będzie jak nowy  😁
Dziękuje averis, za nasze wspólne skrzydła! 🙂
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
20 maja 2011 18:48
Abre. Za nieprzebrane pokłady cierpliwości, poświęcony czas i masę chęci do edukowania mnie i wkładania do głowy właściwych rozwiązań.
Dziękuję Repce za to, że mogę męczyć jej konie  :kwiatek: , za szczerość i gościnę 🙂
Lanka_Cathar   Farewell to the King...
02 czerwca 2011 22:07
Dziękuję Mo B., angelika04 i reszcie dziewczyn, które pewnie są na re-volcie, a których nicków nie znam, oraz dr. Gębce i jednemu z policjantów (jak sądzę) za pomoc w załadunku zwierza.  :kwiatek: Zwierz dojechał cały i zdrów. Z przyczepy wysiadł wyluzowany i zajął się sianem.
Dziękuję kujce za każdą jedną radę, nie tylko jeździecką;]
noen   A story of a fighter of our human race
15 czerwca 2011 19:43
DZIĘKUJĘ, użytkowniczce kotlet za pomoc związaną z bagażem, specjalnie dla mnie przeszła się do biura Norwegiana i spytała o pare rzeczy. Na prawde DZIĘKUJĘ! :kwiatek: :kwiatek:
Samba Bati   ...jeszcze słychać śpiew i rżenie koni...
22 czerwca 2011 17:07
A ja bardzo chcę podziękować halo za całokształt.Rozwijam się "w końskich tematach"dzięki Tobie.Jeszcze raz wielkie DZIĘKUJĘ!!!!! :kwiatek:
madmaddie   Życie to jednak strata jest
22 czerwca 2011 17:30
dziękuję xxflygirlxx za trzeźwość umysłu i za rozsądek.
dziękuję niemiłkowi za świetny dzień na Tattoofeście
dziękuję Alabamce za to że jest
🙂
madmaddie, Kogo jak kogo ale ciebie to ja się bym tu nie spodziewała z wiadomością zawierającą mój nick . Takie dziwne uczucie... Miło mi  :kwiatek:
Dziękuję najlepszemu kowalowi na świecie: Panu Józefowi Antczakowi.  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
Za to że jest i za to, że jak nikt potrafi połączyć wielką siłę i wielką delikatność.
I za to, że nadal wykonuje swój zawód - werkuje i podkuwa konie, mimo że mógłby już od dawna być tylko prezesem i tylko szkolić młodych adeptów tej trudnej i żmudnej sztuki, często nie docenianej.
Mój koń odkąd wyjechałam podobno zwariował i przestał podawać nogi, tak jak to było ponad 5 lat temu gdy go kupiłam. Zaczął kopać, kłaść się, histeryzować...
Już prawie była decyzja o werkowaniu na sedalinie, ale przyjechał pan Józef i najnormalniej w świecie zrobił. Wystarczył stary trick - szeroki pas na nóżkę.


A ja dziękuję Raven za pomoc dla dzionkowych plecków 🙂
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
07 lipca 2011 22:27
A ja dziękuję Sznurce za to, że wyciagnęla mnie z czarnej dupy . :kwiatek:
Raven   Dragon Heart & Shadow Hunter
21 lipca 2011 21:24
Dzionka ojej, nie zauważyłam wcześniej Twojego wpisu 🙂 Najważniejsze, że Dzionka nie boli i jest zdrowy :kwiatek:
Chciała bym bardzo bardzo bardzo podziękować Horciakowej oraz Baszni za olbrzymią pomoc w przygotowaniu wyprawki dla mającej się nie długo urodzić Ninki, w tym tak trudnym dla mnie czasie  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
[size=10pt][size=10pt]Dziękuję![/size][/size]  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
Dziękuje z całego serca Galantovej za wyprawkę dla mojej córeczki  :kwiatek: Nawet nie ma pojęcia jak bardzo mi pomogła  :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się