Oferta Lidla, Netto i innych niekońskich marketów

Koszulek polo szukam. te z deacthlona już mam ale mażą mi się inne kolory.
Jak ktoś zobaczy w jakiś sieciówkach to dajcie znać laski.
w H&M kiedyś było dość sporo, sama wtedy jakieś kupiłam, one się co jakiś czas pojawiają ;P
new yorker miał fajne na przecenie 🙂
deca w koronie otwarte. troche fajnych kurtek i polarow idealnych do jazdy w mega promocji otwarciowej. stoisko jezdzieckie przyzwoite.
Kotbury ja juz pisałam, że kupiłam w C&A. Świetna cena, super jakość i przepiękne kolory 🙂
Kotbury- koszulki polo są w SNC,  😍 w promocyjnej cenie - 7,99zł z tego co pamietam. Kolory: mocny roz, bialy, szary i czarny(z różowym logiem, niepraktyczny na lato wiec nie kupiłam). Zrobiłam zdjęcia, kolory wyszly idealnie, bawełna super, rozmiar na zdjeciach to S-M. Dodatkowo tanie podkoszulki, dresy i bluzki na ramiączkach. Podkolanówek nie widziałam.
http://imageshack.us/photo/my-images/839/zdjcie0182a.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/90/zdjcie0183e.jpg/
Kropa, śliczne!  😍
ja dziś u nas na targu kupiłam koszulki polo za 10 zł 😀 były przecenione z 25 🙂
kupiłam zieloną i miałam już taką niebieską 🙂
katija a nie wiesz czy derki siatkowe były ?
SNC? Co to? Gdzie to? Fajne te koszulki!  🙂
Belcia, nie mam pojecia, na derki wcale nie patrzylam.
Ok. Już wiem. Czy znalazłaby się jakaś dobra duszyczka któa chciałaby mi kilka takich koszulek kupić i wysłać?  :kwiatek: U mnie w regionie nie ma  🙄
Śliczne te koszulki z SNC i to w takiej cenie 😜 Ja również nie mam w okolicy tego sklepu 🙁
Frania, jak ktoś się zgodzi to robimy zamówienie zbiorowe, a między sobą podzielimy przy okazji  😁
jak ktos bedzie kupowal  i wysylal do szczecina to chetnie tez sie podlacze :P
Cieszę się, że koszulki wam się podobają 🙂
Dziś wieczorem napiszę, czy dam rady kupić jeszcze takie koszulki. Proszę tylko o wysłanie mi na PW rozmiarów i kolorów, liczby sztuk, miło gdybyście napisały również nr tel, w razie czego wyślę smsa🙂. Ze względu na to, że kolory mogą być już sprzedane to proszę o zaznaczenie czy zamiast koloru x kupić y czy odpuścić. W piątek postaram się  być w SNC  i w miarę możliwosci kupić takie koszulki.
Większość kolorów to czarne, rozm S/M (koszulki są mocno rozciągliwe).
we wszystkich SNC takie są ?
kujka   new better life mode: on
22 czerwca 2011 10:48
SNC? a co to za sklep? ktos moze wie czy jest gdzies w Warszawie?
Kujka - proszę, Radom i Warszawa. To hurtownia odzieży tego typu jak Gracja.
http://www.snc.pl/
Montana - myślę, że tak. Ja przypadkiem tam weszłam i jak widać opłacało się.
SNC? a co to za sklep? ktos moze wie czy jest gdzies w Warszawie?

Kujka... własnie byłam na ich stronie. Niestety w Warszawie ich nie ma 🙁 a też mi się te koszulki spodobały 🙁

Ooooo są 🙂
Chyba marnie szukałam :/
Sliczne polówki są w Royal Collection a jak się trafi na przecene to tanie jak barszcz, jakość przednia za to. Są czasem też fajne kurtki/kamizelki w sam raz na konie, a z mega dobrych materiałów, są też np śliczne sweterki z herbami itp, tylko trzeba łazić i polować, bo ceny bez sale'a są czasem powalające,...
dzięki, są u nas, ale troche brzydsze ;/

[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] gigantyczna fota
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
22 czerwca 2011 13:54
nie wiecie kiedy bd cos w lidlu?
w lidlu to maja byc pokrowce na czapraki i derki :P
ale wczesniej tez mialy byc... 2 tygodnie (bo i przed i w czsi ei po) latalam po tych lidlach w 2  miastach i nie widizalam nigdzie 🙁

kropa, a na koszulki sie pisze jesli jestes tak mila - wsylam pw, a moze jeszcz ektos ze szczecina by chcial? bo glupio ze przesylka drozsza od koszulki :P
horse_art - PW nie doszło.

EDIT: w związku z dużym zainteresowaniem nie obiecuję, że uda mi się kupić tak dużą ilość w różnych kolorach, dlatego proszę o to aby osoby zamawiające nie robiły sobie nadziei więc proszę być nie rozczarowanym. Może być tak, że ich w ogóle nie kupię, bo była to końcówka rzeczy i nie znajdę odpowiednich rozmiarów 🙁.
dzieki zaangarzowoaniu Kropa  ( :kwiatek: ) dowiedzialam sie, rozmiarowka troche mala jest.... hym...wsztskie moje bluzki "m" sa kilka cm wieksze od tych .... eh szkoda🙁

ale jakby si epojaily "L" to si episze  🙇 😉
Byłam dzisiaj w warszawskim SNC i zakupiłam jedną koszulkę. Dla zainteresowanych są (przynajmniej dzisiaj były) kolory : biały, czarny, szary, niebieski. Tylko ile razy dzisiaj przeszłam ulicę Karolkową to wiem tylko ja  😵 Nie wiedziałam że po numerze bloków 48 jest 17/19  👍
Mąka - fajnie, że Ci się jeszcze udało.

Niestety, byłam dziś w SNC i były tylko 3 koszulki  😵. W tej sytuacji nie jestem w stanie wysłać paczek. Za zamieszanie przepraszam.
oo a kiedy te pokrowce?😀😀😀 w Lidlu?:>
A ja pytam o derki , kiedy dokładnie są w Lidlu ?  🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się