Obozy jeździeckie

Ja w tym roku jade do Lewady pierwszy raz a w Mosznej nie byłam ... no ale zobacze jak będzie w Lewadzie 😀
daliasta   Szkoda słów.
13 czerwca 2011 16:09
Kilka moich koleżanek było w Mosznej. Z tego co wiem, jest to obóz kładący naciska na skoki głównie.
Mówią, że było całkiem sympatycznie.  😉
[CIACH]
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] ogloszenie poza watkiem ogloszeniowym
Ja jadę na obóz do Borów Tucholskich QŃ
wpłaciłam zaliczka później doszłam do wniosku, że nie chce jechać tam  że złe opinie...
No ale pozytywy też są. Pójdę zobaczę i napisze co i jak i czy godne polecenia
Oby była fajnie  👀
Melanie zależy co wolisz: dresaż czy skoki. Z tego co wiem, to Lewada to głównie dresaż. O mosznej wiem mało. Znajomi polecali, ale nie zdecydowałam się tam pojechać. W lewadzie też nie byłam (chociarz chciałam w te wakacje )  🙂
Lainwia to gdzie w takim razie jedziesz w tym roku?
Ja jadę na obóz do Borów Tucholskich QŃ
wpłaciłam zaliczka później doszłam do wniosku, że nie chce jechać tam  że złe opinie...
No ale pozytywy też są. Pójdę zobaczę i napisze co i jak i czy godne polecenia
Oby była fajnie  👀


ja byłam w Qniu, jeżeli chcesz to mogę Ci coś więcej o tym powiedzieć, zapraszam na pw.
Oddis według umowy z mamą, to nigdzie, bo moje końcoworoczne oceny jej nieodpowiadają. Mam jednak minimalną szansę, że się nademną zlituje i pojadę do stajni "katarzynka" niedaleko Łodzi 🙂
[quote author=theklaudia link=topic=14237.msg1045603#msg1045603 date=1308413751]
Ja jadę na obóz do Borów Tucholskich QŃ
wpłaciłam zaliczka później doszłam do wniosku, że nie chce jechać tam  że złe opinie...
No ale pozytywy też są. Pójdę zobaczę i napisze co i jak i czy godne polecenia
Oby była fajnie  👀


ja byłam w Qniu, jeżeli chcesz to mogę Ci coś więcej o tym powiedzieć, zapraszam na pw.
[/quote]

też byłam i chętnie coś powiem 😉
W takim razie kto jedzie na IV i V turnus do Mosznej? ^ ^
A może ktoś jedzie do Nawina? --> http://www.rajdy-konne.pl/index.php?id=17
Byłam w tamtym roku.. fakt w tym roku zmienili ofertę ale chyba wiem dla czego xd
Dużo godzin jazd 🙂 bardzo fajnie było i mało osób ( na moim turnusie 8 osób)
Sympatyczne koniki i instruktor. Jednak w tym roku startuje do HW.
Więc jak ktoś jedzie do Nawina niech pozdrowi p.Łukasza i opowie jak było! ^^ i co u koni słychać! 😀
Jedzie ktoś 27.06 na analop ?  😀
ja w tym roku organizuję mini obozik po raz pierwszy 🙂 duze wyzwanie! 🙂
a był ktoś na obozie w Zimnej Wodzie ? 😀
Ktoś jedzie albo był w Koczku z tkkf hubert?
nie wiedziałam gdzie sie z tym zglosic i zglaszam tu. Mam pytanie, czy znacie i polecacie jakies stajnie w bieszczadach? ogolnie interesują mnie takie wypady w teren na cały dzień. "bieszczady w siodle" ???
srebrna, a wytrzymasz tak cay dzień w siodle? Nie wiem ale na moje to strasznie meczące 😉
Jakby było takie męczące, to nikt na rajdy by nie jeździł.
Ja proponuję horseland w okolicach Wołomina pod Warszawą, świetne tereny, konie i instruktorzy też. Do tego bardzo dobra zabawa.
jezdziłam juz na rajdy, wiem jak to jest,dupsko troche boli ale i tak fajna zabawa 🙂 interesują mnie tylko bieszczady
Melanie, ja jadę na 5 i 6, tak że na 5 się spotkamy  😎
srebrna ja gorąco polecam stajnię w Wysowej-Zdroju. Byłam tam parę lat temu na obozie rajdowym, teraz niestety tylko okazjonalnie bywam, ale za rok na pewno tam się jeszcze raz na rajdowy przejadę. Ogólnie to co drugi dzień rajd całodzienny i jeden kilkudniowy po trasie Wysowa-Stara Cegielnia- stadnina hucułków w Regietowie itd. Przyjechałam tam jak nigdy wcześniej w terenie nie byłam. Wiedziałam, że to rajdowy, ale mimo to pojechałam i obyło się bez żadnych problemów, a wręcz przeciwnie- było super. Konie w terenie grzeczniutkie (na "ujeżdżalnie" trochę gorzej, ale tam bardzo rzadko jeździliśmy), nie ma sytuacji, że każdy w inną stronę. A widoki cudowne  😍, co prawda to nie Bieszczady, tylko Beskid Niski, ale moim zdaniem nawet tam ładniej niż w Bieszczadach. Naprawdę polecam.
a ja jutro wyjeżdżam na obóz . <3
do Qń' a oczywiście  😍
Srebrna ja byłam w zeszłym roku tu http://www.carpatica.pl/  Można tam uzgodnić czy chcesz rajd kilkudniowy, czy takie całodzienne i wracać zawsze do "bazy" 🙂
Konie fajne, tereny trudne. Wybrałam to miejsce, bo tylko tam nie było hucułów. Bardzo mi się podobało 🙂
theklaudia byłam w Qniu, co do jazd- fajnie jest.
Codziennie masz innego konia, niektóre są fajne, niektóre uparte. Najlepszy koń, o którego się wszyscy zabijają to Poka- jest najszybsza, posłuszna i wgl fajna 😉 Na zawodach zawsze zajmuje 1. miejsce.
Uważaj na Huzara, jeżeli go dostaniesz do jazdy poproś kogoś o pomoc w złapaniu go na pastwisku. On kopie. Czyścić go trzeba w boksie, bo ucieknie. Nie wiedziałam o tym i czyściłam go na podwórku- urwał ogłowie i zaczął uciekać 😀

Ogólnie to fajnie było, ale niektóre konie są w strasznie złym stanie. Psy i koty tak samo. Miałam takiego pecha, że byłam tam na 2 tygodnie, każdy tydzień w innym pokoju i nie trafiła mi się szafa 😀 Niby tam nie można palić, ale pełnoletnie dziewczyny wychodziły na balkon, zasłaniały się ręcznikami i paliły.

Jeżeli chodzi o jazdy w Qniu, to są fajne, w terenie dużo galopu, często jest dogalopowanie (po 1 osobie galopujesz do całej reszty), ale jeżeli czegoś się nie wymyśli w wolnym czasie to siedzisz i się nudzisz. My zaproponowałyśmy podchody w środku nocy i wszystko fajnie się odbyło.
mtl   I M Equestrian
01 lipca 2011 14:11
theklaudia byłam w Qniu, co do jazd- fajnie jest.
Codziennie masz innego konia, niektóre są fajne, niektóre uparte. Najlepszy koń, o którego się wszyscy zabijają to Poka- jest najszybsza, posłuszna i wgl fajna 😉 Na zawodach zawsze zajmuje 1. miejsce.
Uważaj na Huzara, jeżeli go dostaniesz do jazdy poproś kogoś o pomoc w złapaniu go na pastwisku. On kopie. Czyścić go trzeba w boksie, bo ucieknie. Nie wiedziałam o tym i czyściłam go na podwórku- urwał ogłowie i zaczął uciekać 😀

Ogólnie to fajnie było, ale niektóre konie są w strasznie złym stanie. Psy i koty tak samo. Miałam takiego pecha, że byłam tam na 2 tygodnie, każdy tydzień w innym pokoju i nie trafiła mi się szafa 😀 Niby tam nie można palić, ale pełnoletnie dziewczyny wychodziły na balkon, zasłaniały się ręcznikami i paliły.

Jeżeli chodzi o jazdy w Qniu, to są fajne, w terenie dużo galopu, często jest dogalopowanie (po 1 osobie galopujesz do całej reszty), ale jeżeli czegoś się nie wymyśli w wolnym czasie to siedzisz i się nudzisz. My zaproponowałyśmy podchody w środku nocy i wszystko fajnie się odbyło.


jak dla mnie - nie brzmi zachęcająco...
Facella   Dawna re-volto wróć!
01 lipca 2011 14:13
tak jak mtl - nie brzmi to fajnie...

jakby ktoś chciał coś o Lewadzie popytać, to zapraszam na pw, byłam tam dwa razy i już mniej więcej wiem co i jak (-;
mtl   I M Equestrian
01 lipca 2011 14:15
w Lewadzie są szafy  😁
Facella   Dawna re-volto wróć!
01 lipca 2011 14:22
jak się dogadać z ludkami z pokoju, to są  😁 ew. rękoczyny  😂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się