Kącik WKKW

Ktoś, jesteś chyba ostatnią osobą mająca prawo do wspominania o dobrych obyczajach  🙇
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
23 czerwca 2011 20:34
co masz mi do zarzucenia?

nie obskakuje parkurów w nocy przed zawodami 😁 sorry halo,ale nie chce mi się z Tobą gadać.żegnam.
cokolwiek teraz napiszesz,wisi mi to.
Ktoś, cechy osobiste (w tym autonomię poczynań) i ogólny poziom życzliwości dla bliźnich. Oraz mówienie nieprawdy i nie przepraszanie za błędy.
Ja też nie obskakuję parkurów w nocy przed zawodami. Ani krosów.
Samba Bati   ...jeszcze słychać śpiew i rżenie koni...
23 czerwca 2011 20:48
Powtarzasz prywatną rozmowę publicznie i upominasz się o dobre obyczaje?Wytykasz halo jej status prywatny względem osoby oficjalnej na zawodach i upominasz się o dobre obyczaje?Tam gdzie emocje biorą górę, kończą się dobre obyczaje,warto o tym pamiętać. 😕
Rany, chyba juz wiecej nie zajrze w ten watek 🙁 Jak dla mnie za duzo jadu 🙁
W Stzregomiu walka, nazwiska, wspaniałe konie a tu jatka, echh  😵
to moze nie przezywajcie, tylko wklepcie ladnie wyniki ze Strzegomia...
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
23 czerwca 2011 21:19
Baryt i Ostler wysoko.
Bardzo fajny materiał do oglądnie na oficjalnym kanale na YT:
http://www.youtube.com/user/WorldCupStrzegom
Ogurek, Ty to jestes zawsze super gosc 😉
a Crazy jedzie jutro?
trzymac za nia trzeba!
a Jurek i Crazy?
Żeby tylko Baryt nie spalił się na krosie i nie rozkojarzył noo... Bo czworoboki to już mu się piękne zdarzały, teraz ważne co będzie dalej. Brawo dla Jurka K., wysoko z Rosą się uplasowali 🙂
asior   -nothing but eventing-
23 czerwca 2011 23:45
No czworobok *** na 41 to jeszcze Barytowi sie nie zdarzyl  😉
nie wiece może jak poszlo Marcinowi Michałkowi? bo nie moge go znaleźć w wynikach
asior, no aż taki to nie, ale na MP po czworoboku też był wysoko a potem kicha 🙂

Czy ja dobrze widzę, że kros *** dopiero jutro? I coś chyba niehalo z wynikami jednej *, bo niby prowadzi Dibowski a w obu linkach są te same wyniki jednej grupy z Sexem na czele. Macie gdzie pełne wyniki uj jednej *?

EDIT - już znalazłam te wyniki 1* 🙂
A ja widzę że tatuś mojej klaczy na 13 miejcu w 1 * 😀
Devin du maury 🏇
na głównej po prawej zielony kwadracik "Wyniki online" i masz całą 1*, Sex 21, Michałek ostatni w CCI***
ogurek, tak tak, już znalazłam 🙂 Właśnie sobie skoki śledzę🙂
Dzionka a jaka klase sledzisz?jakosprogra zawodów jest strasznie pomieszany ,dzis 1* ma skoki i kros ,2* tak samo  a 3* ma przerwe dzis
asior   -nothing but eventing-
24 czerwca 2011 09:40
Program pomieszali specjalnie, zeby na sobote i niedziele zostalo jak najmniej konkursow. Dzisiaj konczy sie *, wiec juz jedna klasa odpadnie 😉
i z programu wynika ze CIC 2* tez sie dzis konczy ;]
MateuszSarnecki, śledzę jedną * dzisiaj, bo tak jak pisałam mój trener jedzie - ale coś kiepsko mu uj poszło niestety 🙁 Jeszcze kros, zobaczymy 🙂 Pomieszane strasznie, to fakt! Ale dzięki tym wynikom on-line łatwo wszystko ogarnąć 🙂
a gdzie wyniki online bo nie znalazlam?  👀
dzieki, sprobuje sie polapac, co teraz leci🙂
gdzie znajdę rożnice między CIC a CCI?
błądze po stronie PZJ
zkonmiprzezzycie   Jeździec klasy Grand Prrrr...:)
24 czerwca 2011 11:40
Wie ktoś może czy w konkurencji WKKW dozwolona jest jazda na krosie na  ,,haku" ???  🤔
ogurek, a kiedyś wyczytałam, że CIC to próba niepełna (krótsza), a CCI pełna. Ale niech się lepiej ktoś mądrzejszy wypowie 🙂
to padło całkiem niedawno w tym wątku, tylko co to dokładnie znaczy?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się