Stajnie w Lublinie

o na cienistej tylko 350 zl to fajnie , dowiedzialam sie ze u drwala juz chyba 500 zl bedzie , moze macie jeszcze jakies informacje o stajniach nad zalewem ? ku sloncu chyba 450 , a ostroga ile teraz kosztuje ? w czernijowie wiem bylam tam pensjonat 350 zl ale nie ma przeszkod itd . wybieram sie w tym tygodniu po stajniach ;-) moze cos znajde ;-)ciekawego
najlepiej kolo zalewu gdzies ;-_)
Ja od prawie 2 lat trzymam /młodego w Ośrodku Jeździeckim Stajnia FaMaGusta w miejscowości Ostrów Kolonia koło Kraśnika, 30 km od Lublina. Pod koniec września oddana będzie do użytku nowa infrastruktura:

- 22 boksy dla koni o powierzchni 10 mkw  każdy i 6 boksów o pow. 12 mkw
-  myjka, solarium,  siodlarnia plus pozostała niezbędna infrastruktura
- sklep z akcesoriami jeździeckimi, na miejscu można również zakupić lub zamówić pasze i wszystko, co dla konia jest potrzebne
- Hala o  wymiarach 18x42.
-  Wykonane zostaną dwa place zewnętrzne do jazdy 20x40 i 30x40. Jeżeli wszystko się uda, dopiszą warunki atmosferyczne,  jeszcze jesienią na placach tych pojawi się profesjonalne podłoże jeździeckie. 
- lonżownik, własny komplet profesjonalnych przeszkód parkurowych
- domek o pow. 100 mkw to zaplecze socjalne dla osób jeżdżących ( łazienka, pokój sypialny, pokój/szatnia,  pokój klubowy z kominkiem i aneks kuchenny)
- dla koni mamy ponad 2 ha pastwisk i wybiegów podzielonych na kwatery
- miejsce na grill, ognisko
- boksy sprzątane regularnie, karmienie wedle woli pensjonariuszy
- konie wypuszczane na pastwiska (mogą być dołączone do stada albo wychodzić indywidualnie)
- nie ma problemu z przyjmowaniem ogierów młodszych czy starszych, sama mam 3-letniego faceta i chodzi razem z męskim stadem na wybieg

mogę polecić z czystym sumieniem 🙂

Ostroga - 410 zł

Krysiex - ile u was pensjonat?
koola aktualnie 400zł po "rozbudowie" 500-550-nie więcej niż 600 (zależnie od tego ile prądu będzie schodziło, czy ceny owsa skoczą itp itd)
wiecie co w Lublinie to chyba ludzie glupieja niektorzy robia podwyzki a nic nie zmieniaja w warunkach ....a tu prosze taka stajania jak Famagusta i pensjonat w cenie tak jak lkj,drwal,bonanza itd , jak by to bylo w innym kierunku juz bym tam stala tak mam zadaleko bo wyjdzie mi 60 km , / w jedna strone

ostroga 410 zl ? powaznie ....bo jak tak to byloby sporo chetnych chyba ;-)
poważnie poważnie 🙂 zapraszam 🙂 zaraz PW poleci 🙂
hostka, bywa i tak, że po podwyżce, jeśli nic nie zmienia się "ku lepszemu", a wręcz zaczyna się psuć właściciele stajni mawiają, że usługi wcale nie muszą iść do góry wraz z ceną... ot życie...

ja powróciłam na stare śmieci czytaj do LKJ i na razie nie mogłabym sobie wyobrazić lepszej decyzji chyba 🙂.
sorki że piszę tutaj ale nie mam zielonego pojęcia gdzie mam napisać

mógłby mi ktoś pisać strone internetową stajni w elizówce aleksander?? mogłam coś przekręcić
z góry wielkie dzięki
Q. na pierwszej stronie wątku są podane stajnie i ich strony internetowe o ile takie posiadają.
.
U nas w Sadłowicach pensjonat 400-500zł. Zapraszam na wakacje 😉 Prawdopodobnie cały lipiec będę sobie mieszkała sama nad stajnią i zajmowała się całym gospodarstwem, więc przyda mi się towarzystwo  🤣
Może w końcu uda mi się stworzyć z nudów jakiś mały parkur DIY, więc będzie na czym skakać 🙂


A na weekend tak bez konia też zapraszasz?  😁
No pewno!
Zawsze 1-2 konie się znajdą, żeby w jakiś teren chociaz pojechać :P
.
No wiec tak. Jesli chodzi o nocleg, to trzeba dogadywac sie z prezesem. Pokoje sa, ale na co dzien jakby nie jako pensjonat, tylko mini mieszkanko jego corki 😉 Dałej. Konie warunki maja super. W wakacje czesto stoja caly dzien na dworze. Jest gdzie sie wloczyc w siodle. Jest gdzie potrenowac. Co do koni, to nie ma zadnych szkolkowych. Jednaze mozna sie dogadac z jakims wlascicelem, zeby pozyczal konia do jazdy. Ja mam dwa konie do jazdy, wiec np w teren moge kogos zabrac na jednym. W sierpniu akurat bedz
kurde ucielo mi, glupi telefon, nie ma edycji, przepraszam. W sierpniu bedzie instr, ktora z calego serca polecam. A co do samego wypoczynku, to niedaleko jest Janowiec, Kazimierz, Naleczow... Jest tez gdzie poplywac. Bez konia, ale pracujemy nad zmiana tego stanu. 😉 Mamy miejsce ogniskowe, boisko do siatkowki. No, jest co robic. 😉
.
Miejsce na namiot jest. Z pokojami tak jak pisalam, trzeba sie dogadac. Prysznic jest. Opieka dla koni super. Do kazdego podchodzi sie indywidualnie. Prezes ma duze pojecie n.t. jezdziectwa 😉 Do zamku jak najbardziej dojechac sie da, ba, nawet kilkoma roznymi trasami. Na prawde jest gdzie sie wloczyc calymi dniami 🙂 Tereny rowniez mamy urozmaicone. nawet plaza jest 😀
.
Na sam zamek raczej nie. Nawet zeby wejsc samemu, to trzeba cos zaplacic. Niestety Janowiec jest ustawiony na turysow, czyli na kase. Ale do parku zamkowego mozna wjechac 🙂
pony   inspired by pony
23 czerwca 2011 16:47
napisalam w ogloszeniach, ale nie kazdy tam zaglada- w Bystrzejowicach jest wolny boks.
.
Tak, tylko wesz, nawet jak chcemy wejsc zeby cos do picia kupic, to karza placic, wiec nie wchodzimy. No z przyjazdem, to trzeba z wlascicelem pogadac. Moge dac nr na pw, chociaz to jeszcze kupa czasu 😉
.
A jak z pensjonatem w takich stajniach jak: Arvena, Drwal, stajnia nad Firlejem?
Karmelek1700   Go Go Power Rangers!
28 czerwca 2011 08:04
Nad zalewem pogoda dopisała, a ja już myślałam że kolejny rok padać będzie! 🙂
Oby było u nas coraz więcej takich zawodów i konkursów gdzie dzieciaki też mogą się pobawić! 😉
oj tak pogoda zesłała zbawienie i na parkurze nie kutym koniu nie trzeba było się modlić o przeżycie  😉
Ale można było się modlić na rozprężalni, miejsca mało, wyjazdy galopujących koni z krzaków bez uprzedzenia, pogaduszki na środkach ścieżki itp itd
Hej, czy wiecie może kto sędziuje na odznace w Pikerze 2 lipca ??  🙂
Jak coś posiadam zdjęcia z Zalewu, z zawodów.. 🙂
uleska, p. Marek Niewiadomski i p. Wacław Pruchniewicz.
ratatuj   Moje rude szczęście
01 lipca 2011 11:22
Witam🙂 Chciałam się dowiedzieć, która z forumowiczek trzyma konia w stajni u Drwala? Pytam, ponieważ planuję się tam przeprowadzić i chciałam się dowiedzieć jakie są tam warunki, atmosfera itp.

Z góry bardzo dziękuję, za odpowiedzi
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się