Kurs instruktora rekreacji ruchowej ze specjalnością j.k.

Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
18 maja 2011 12:48
Ktoś genialnie, masz pw 😀

Donia Aleksandra ja niestety jestem trochę uprzedzona do Toporzyska, więc bronię się rękami i nogami, by kursu tam nie robić, niestety jest to jedyny ośrodek w małopolsce, który ma uprawnienia.
A czemu jestes uprzedzona moze byc pv 😉
Witam.
Dowiedziałam się, że w Poznaniu 3 czerwca rusza ostatni kurs organizowany przez Fit Prof. Najpóźniej trzeba się zdecydować do poniedziałku 30 maja. Mi niestety nie pasuje termin tego kursu 🤔

Czy ktoś z Was orientuje się, czy może będzie jeszcze jakiś kurs IRR w Drzonkowie lub Krzyżowicach?
Wątpie;/ Wydaje mi się, że w Krzyżowicach to jest ostatni kurs.
Wiec jesli masz szanse zrobic kurs to zrob go teraz. 😉
Fitness profession wszytskim odradzam, właśnie rozpoczynam batalię o zwrot kasy.


A tak BTW, czy wiecie, jeśli mam zaliczoną teorię, to mogę zrobić praktyczną część na innym kursie?
Podzwoniłam, popytałam.
W Drzonkowie i Chojnowie kursów już nie będzie.

W Krzyżowicach jeśli uzbiera się ok. 15 osób, to kurs ruszy jeszcze w czerwcu. 1750 zł weekendowo.

Możliwe, że w Bydgoszczy kurs weekendowy zostanie zorganizowany we wrześniu przez Ośrodek Rekreacji Konnej.

Rozmawiałam jeszcze z panią ze stajni KOŃAK z Niestępowa. Jeżeli zebrałaby się grupa to jeszcze byliby w stanie zorganizować kurs. Raczej w systemie weekendowym. 

W Rywalu w Grudziądzu rusza kurs stacjonarny 10 czerwca. 990 zł. Zakwaterowanie i wyżywienie we własnym zakresie. I chyba na ten kurs się zdecyduje, bo jest stacjonarny, co jest dla mnie najważniejsze. Tylko czy to 990 zł to jest cena za całość czyli część ogólną i specjalistyczną? Czy ktoś może robił IRRa w Rywalu i może coś powiedzieć?
Dziewczyny, ale czy ten kurs od Ktoś to nie jest dla osób pracujących w pomorskim?
[font=Verdana][center]KIEDY I GDZIE JEST ORGANIZOWANY KURS INSTRUKTORA I DLACZEGO FIT PROF NIE JEST OK BO JUTRO CHCIAŁAM POJECHAĆ NA KURS PROSZE O OPINIE GDZIE MOŻNA ZROBIĆ KURS W NAJBLIŻSZYM CZASIE I FAJNYM MIEJSCU POZDRAWIAM[/center][/font] 🏇 🏇 🏇
Trampeczka tak, cena 990zł jest już cena za całość. czyli za część ogólną i specjalistyczną.
luna ja robiłam kurs w Fit Prof i jak dla mnie jest ok - poziom dość marny - wszyscy zdali, bez względu na umiejętności... lub ich brak :P (w sumie każdy potrafił się utrzymać w trzech chodach w siodle, więc czegóż więcej można od instruktora wymagać? 😉). No ale ważne, że jest papier.
No niestety tak się wystraszyłam wpisu wcześniejszego, że prawdopodobnie nie będę robiła tam kursu ponieważ już same dojazdy i noclegu mnie wyniosą ponad 800zł więc może napisał by ktoś więcej info i tym kursie za 990zł kiedy rusza ile trwa i takie tam. DZIĘKI ZA ODP 🙂 🙂 🙂
Luna, generalnie poziom kiepski, sami nie trzymają się regulaminu, który ustalali;
a o tym, że kurs jest przeniesiony, dowiaduję się, kiedy w dniu, w którym ma się odbyć, po godzinie czekania dzwonię do biura.
Żenada. Jeszcze potwierdzali informację na facebooku.


Moja znajoma była, zdała. Specjalnie nie narzekała. Ale w związku z tym, że na początku roku przenosili właśnie miejsce kursu ( z Gruszczyna do Hermanowa, a teraz gdzieś pod Leszno, przy cenie 2000 za obie części plus dojazd autem, bo PKP i PKS odpada ze względu na brak połączeń w tych godzinach, a koszty neclegu i wyżywienia są takie jak piszesz, to jest kurs weekendowy za 2800PLN, z kiepskim poziomem, rozwlekanym w czasie terminarzem zajęć i problematyczną organizatorką...
Nie wiem.
Albo ja mam takiego pecha 🙄
Kurs w Grudziądzu (ten za 990zł) rozpoczyna się 10 czerwca i kończy 30 czerwca. Zakwaterowanie i wyżywienie we własnym zakresie.


Noo i ja odpadam, bo 30 czerwca muszę odebrać wyniki matur 🤔
Jeśli chodzi o kurs w Rywalu: zakwaterowanie jest możliwe (przynajmniej u Nas było to możliwe) w mieszkaniu nad stajnią (bardzo fajne warunki). Natomiast wyżywienie we własnym zakresie, ale w okolicy są 2 sklepy spożywcze, więc jest gdzie robić zakupy, dodatkowo pieszo do cauflanda idzie się jakieś 15min, więc na większe zakupy można się tam wybrać- bo taniej.

Trampeczka
to, że musisz odebrać wyniki 30 czerwca w niczym nie przeszkadza. Dogadasz się po prostu na inny termin zdawania egzaminu, a może nawet i to nie będzie potrzebne, bo może będziecie mieć wcześniej/później egzamin 😉
Gracja   Piękna i Dobra Księżniczka
05 czerwca 2011 10:46
Czy ma ktoś jakieś info o kursach IRR które odbędą się sierpień / wrzesień w Warszawie albo okolicach? Kiedyś były weekendowe chyba w Szarży (ale głowy nie dam), są jeszcze? Na ich stronie nie znalazłam żadnej info, będę bardzo wdzięczna za pomoc  :kwiatek: (chciałabym jechać z koniem, ale 300 km w jedną stronę :O 🙁 )
Może ktoś się orientuje czy w najbliższym czasie lub w ciągu tego lata będą organizowane kursy instruktorskie stacjonarne w woj. lubelskim, małopolskim, mazowieckim, świętokrzyskim, podkarpackim,śląskim lub łódzkim ?
Wiem że Lalin jest w terminie 17.08 - 29.08.2011 mi trochę nie  pasuje bo 28 jadę na praktyki do Chorwacji.
Był ktoś może już tam na kursie lub się teraz wybiera ?  😉
Nie orientujecie się może czy w Rywalu będzie jeszcze jakiś kurs poza tym od 10 czerwca?
Może ktoś się orientuje czy w najbliższym czasie lub w ciągu tego lata będą organizowane kursy instruktorskie stacjonarne w woj. lubelskim, małopolskim, mazowieckim, świętokrzyskim, podkarpackim,śląskim lub łódzkim ?
Wiem że Lalin jest w terminie 17.08 - 29.08.2011 mi trochę nie  pasuje bo 28 jadę na praktyki do Chorwacji.
Był ktoś może już tam na kursie lub się teraz wybiera ?  😉



Ja byłam na poprzednim kursie i jestem mega zadowolona. Słusznie zainwestowane pieniądze. Genialna atmosfera i fajne konie!  😅Polecam LALIN!  😅
[quote author=Enii link=topic=71.msg1032004#msg1032004 date=1307292332]
Może ktoś się orientuje czy w najbliższym czasie lub w ciągu tego lata będą organizowane kursy instruktorskie stacjonarne w woj. lubelskim, małopolskim, mazowieckim, świętokrzyskim, podkarpackim,śląskim lub łódzkim ?
Wiem że Lalin jest w terminie 17.08 - 29.08.2011 mi trochę nie  pasuje bo 28 jadę na praktyki do Chorwacji.
Był ktoś może już tam na kursie lub się teraz wybiera ?  😉



Ja byłam na poprzednim kursie i jestem mega zadowolona. Słusznie zainwestowane pieniądze. Genialna atmosfera i fajne konie!  😅Polecam LALIN!  😅
[/quote]

ja również!!!  🏇 😅

można się wiele nauczyć, fajne wykłady, genialna atmosfera, super jedzonko (dla wegetarian oddzielne wersje  :love🙂
ten kurs od [glow=red,2,300]KTOS[/glow] czy to jest tak np. że przyjeżdzam np. na dwa tygodnie z koniem i spanie tam czy codziennie dojeźdzam do konia czy weekendowo , czy jak to jest? no i podobno jest na jesień ten kurs jeszcze też tak? jak to plus minus wygląda KTOS prosze o odpowiedź bo mnie zainteresowało może być na PW , chce sie zglosić ale nie wiem gdzie się co zapytać no i czy moje umiejętności są wystarczające poziom wysoki?
Na 95% wybieram się w sierpniu do Lalina 🙂 Ktoś już ma plany wybrać się tam na kurs ?  😉
Kurczę, też musiałabym zrobić ten kurs. Niestety sierpień mi średnio pasuje.
Myślałam o Toporzysku we wrześniu (termin: 13.09 - 29.09.2011). Czy warto? 🙂
Jeśli chodzi o kurs w Rywalu: zakwaterowanie jest możliwe (przynajmniej u Nas było to możliwe) w mieszkaniu nad stajnią (bardzo fajne warunki). Natomiast wyżywienie we własnym zakresie, ale w okolicy są 2 sklepy spożywcze, więc jest gdzie robić zakupy, dodatkowo pieszo do cauflanda idzie się jakieś 15min, więc na większe zakupy można się tam wybrać- bo taniej.

Trampeczka
to, że musisz odebrać wyniki 30 czerwca w niczym nie przeszkadza. Dogadasz się po prostu na inny termin zdawania egzaminu, a może nawet i to nie będzie potrzebne, bo może będziecie mieć wcześniej/później egzamin 😉


[url][/url]



Jeśli chodzi okurs w Rywalu...to napewno tam wszystko jestes w stanie załatwic- ale raczej się niczego nie nauczysz!!!
Znam osoby z pod Rzeszowa ,które na kursie były tam dobe...bez komentarza
Znam osoby z pod Rzeszowa ,które na kursie były tam dobe...bez komentarza


hmmm... to i tak lepiej niż w tej stajni w której robiłam... na zajecia przychodziło ok 20osób. Na egzaminie nagle 50 - a to dopiero była pierwsza tura w grudniu. Teraz okazuje sie że ludzie się dalej dopisują już na sam egzamin którego były 3 tury, czwarta we wrześniu.

Najsmutniejsze jest to, że od 13-go grudnia nie dostaliśmy legitymacji... "bo nie było czasu pojechać"... A druga sprawa jest taka że w kursie wzięły udział osoby po pierwsze niepełnoletnie a po drugie bez matury.

A i nie było różnicy w cenie jeśli jechało się na swoim koniu czy na koniu szkółkowym. Kurs kosztował 1600zł, moja prośba o upust w związku z tym że jechałam na swoim koniu została olana.
czyli nikt się nie orientuje czy jest w te wakacje oprócz Toporzyska i Lalina? interesowało by mnie raczej cos w Warszawie albo w pobliżu (np. Łódź) zresztą wszystko jedno, byle nie kosztowało majątku 🙂
będę wdzięczna za info.
ash   Sukces jest koloru blond....
30 czerwca 2011 14:10
ooo przyszła moja legitymacja dziś! Brawo 👍 prawie rok!! 😵
MissTake właśnie ja chciałabym jechać 🙂
A nie wiecie czy jakieś kursy będą niedaleko Olsztyna? Kurcze... przejechałabym się, ale z kasą cienko i w wakacje na pewno nie zdobędę kwoty ok. 3 tys  👿
Freska   Trakeńska Szczęśliwa Miłość
06 lipca 2011 17:35
Podobno we wrześniu w Gałkowie ale nie znam szczegółów.
A w okolicach Poznania? W sierpniu albo we wrześniu, jest coś?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się