Kraków i okolice-spotkania,odpowiedzi i pytania...

A my z Itą byłyśmy w Operze Krakowskiej na Traviacie.  😍
Każdemu, komu uda się zdobyć bilet-polecam.


potwierdzam🙂
dzięki Tania za możliwość zobaczenia Traviaty

a ja z kolei wczoraj odwiedziłam MOCAK i takiego miejsca brakowało w krk🙂 warto pójść, właściwie można spędzić cały dzień
ale uwaga sztuka bywa mocno przyziemna i przygnębiająca
Ita, szkoda,że nie miałam aparatu!
Ale miałaś okrągłe oczy jak nas /trzy stare ciotki/ zobaczyłaś.  😂
Miło było Cię poznać.  :kwiatek:
Polujmy teraz na Carmen.
Kami do zwiedzania w okolicach polecam Lanckoronę.

A Zakopane o tej porze jest jeszcze fajne, rok szkolny przecież dopiero co się skończył  😎 jak ktoś chce chodzic po górach, to na Krupówki przecież nawet nie musi zchodzic 😉
Ita, szkoda,że nie miałam aparatu!
Ale miałaś okrągłe oczy jak nas /trzy stare ciotki/ zobaczyłaś.  😂
Miło było Cię poznać.  :kwiatek:
Polujmy teraz na Carmen.


:kwiatek:
okrągłe oczy to raczej z przytłoczenia pracą tamtego dnia
i tak w ogóle to miewam śmieszne miny  😉
towarzystwo super, masz bardzo sympatyczną siostrę
Kami   kasztan z gwiazdką
24 czerwca 2011 10:17
Szepcik Lanckoronę znamy  🙂 A na szlakach w długi weekend obawiam się, że będą tłumy... a my raczej z tych co wolą samotnie przyrodę podziwiać  😉

Tania, Ita zazdroszczę  😜
Siostra jest nauczycielką i ma świetny kontakt z młodymi ludźmi.
Wszystko wiem o niezwykłej pracy Ity, dzięki niej.
A z operą, to jakbym miała nadzieję na jakieś bilety, to mogę zarezerwować więcej.
Kami   kasztan z gwiazdką
24 czerwca 2011 17:29
To ja na Carmen chętnie bym się z Wami wybrała  😀 bo mojego chłopa do opery nie zaciągnę...
Graba.   je ne sais pas
24 czerwca 2011 17:37
Odbiegnę od tematu opery 😉 Nie wiecie gdzie mi jutro od ręki wywołają zdjęcia, możliwie najtaniej?  🙂

edit: jakby ktoś był zainteresowany, to w Saturnie wywołali w 2 godziny.
Gdzie w Krakowie (najlepiej w Podgórzu) jest jakaś fajna sauna sucha 🙂 ? 
Hej, gdzie w Krakowie (najlepiej w centrum badz w strone Bronowic) jest jakis stacjonarny sklep jezdziecki?
Hej, gdzie w Krakowie (najlepiej w centrum badz w strone Bronowic) jest jakis stacjonarny sklep jezdziecki?

Może ten?
http://www.starymlyn.com.pl/sklep/
Jest też Amigo na Rajskiej.
Graba.   je ne sais pas
29 czerwca 2011 11:34
na bronowicach jest karino. 😉
Hej, gdzie w Krakowie (najlepiej w centrum badz w strone Bronowic) jest jakis stacjonarny sklep jezdziecki?


na jana pawła, tuż za srzyżowaniem ze stella-sawickiego jest fajny sklep:

HORSE-TRADE

Adres: os. II Pułku Lotniczego 47B, 31-870 Kraków
(wejście od ul. Jana Pawła II)
www: www.horse-trade.pl

dobrze zaopatrzony w lepsze marki
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
06 lipca 2011 22:05
moi drodzy..czy nie martwią was te wieści?  🙁

http://www.tvn24.pl/-1,1709574,0,1,zaginiona-agnieszka-nie-zyje,wiadomosc.html

to kolejny przypadek "tajemniczego zaginięcia" w Krakowie
http://zaginieniposzukiwani.blogspot.com/2011/02/poszukiwana-malgorzata-szabatowska.html#axzz1RMRV1eHH
tej osoby dotąd nie odnaleziono 🙄
ze dwa lata temu w dziwnych okolicznościach ginęli inni młodzi ludzie: http://www.forumweb.pl/viewtopic.php?t=65299

hmm... dziwne to
zresztą oprócz śp Agnieszki jest poszukiwany teraz jeszcze jeden młody mężczyzna-widziałam plakaty; ale dokładnie nie pamiętam nazwiska

edit: Paweł Krasny

wklejam z netu

Tajemnicze zaginięcie
Paweł Krasny był ostatnio widziany 10 czerwca o 2😲0 w nocy w pobliżu przystanku Bagatela. Ślad po nim zaginął. To nie pierwszy przypadek zaginięcia młodego informatyka w Krakowie. Dwa 1 zaginięcia śledczy uznali za samobójstwo. Przy trzecim internauci wyciągnęli wnioski - to nie przypadek. Miasto - żadnych. Czy Paweł podzielił los kolegów?

Wszystkie zaginięcia
1. Paweł Kania. Zaginął 19 listopada 2008, odnaleziony rok później w Wiśle.
2. Marcin Kajda. Zaginął 1 czerwca 2009, odnaleziony tydzień później w Wiśle.
3. Łukasz Kaczyński. Zaginął 5 listopada 2009 na Podgórzu, odnaleziony za miesiąc w Wiśle.
4. Paweł Krasny. Zaginął 10 czerwca 2011, trwają poszukiwania...

Co ich łączy?
1. Są związani z branżą IT - znajdziecie ich GoldenLine i LinkedIn
2. Ich nazwisko zaczyna się na K
3. Ten sam rocznik - 1983 - pierwszy miał 25 lat (2008), ostatni 28 lat (2011)
4. Mieszkają lub studiują w Krakowie
5. Giną co pół roku - w listopadzie i czerwcu
6. Prawdopodobnie chodzili do klubów, zwłaszcza jednego obok rzeki

Kto będzie następny?
Jakie kroki podejmuje miasto, aby rozwiązać zagadkę? Nadal nie wiadomo, dlaczego przestępca pozbywa się ich. Trzeba poznać jego motywy. Być może ma "misję", a może chce się zemścić? Jak wyglądał scenariusz? Kto jest zamieszany? Kiedy Polska potrzebuje młodych specjalistów, nie można tolerować lenistwa organów ścigania.

Źródła
http://www.goldenline.pl/pawel-krasny
http://www.wykop.pl/link/779629/zaginal-pawel-krasny-prosba-o-pomoc/
http://www.facebook.com/event.php?eid=232530843424244
Po pierwsze, jest to przykre...
A po drugie, myślę, że nie ma co węszyć jakiegoś spisku, mamy w Krakowie naprawdę fantastyczny Instytut Ekspertyz Sądowych, jeden z lepszych w Europie. Jeśli jest coś na rzeczy z jednym mordercą, to pewnie już nad tym pracują... 
dreszcze mnie przechodzą kiedy to czytam
fakt ostatnio sporo plakatów na mieście o ludziach co wyszli i już nie wrócili...

Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
08 lipca 2011 10:54
Wczoraj właśnie stałam sobie pod Bagatelą po 23 czekając na tramwaj i serce podeszło mi do gardła 😲
Bagatela? 2.00 w nocy? Jakby nie było, to chyba jeden z 'najpopularniejszych' i najbardziej obleganych przystanków, ilekroć wracam z klubów o 1, 2 czy 3 to zawsze są tam jacyś ludzie. Nikt nic nie widział? 😲 Tak po prostu dorosły mężczyzna sobie zniknął?

A ten cytat z internetu wklejony przez duunię... jedno miejsce w którym ich odnaleźli... Brak słów.
Ale przeciez najprawdopodobniej nic mu sie pod ta Bagatela nie stalo - tam go ostatnio widziano, nie wiadomo, gdzie potem byl. Moglo uplynac jeszcze pare godzin, zanim mu sie cos zlego przydarzylo.
Sama regularnie wracam spod Bagateli nocnymi czy ostatnimi tramwajami i  zuje sie bezpiecznie, jest w nich zawsze pelno ludzi.
A takie rewelacje, ktore wymienila duunia (zbieznosc nazwisk itp.) to juz w ogóle wg mnie glupoty na miare gazety Skandale (pamietacie?)
Dava   kiss kiss bang bang
08 lipca 2011 11:20
Mnie osobiście zaginięcia przerażają...

Na całe szczęście mamy teraz szeroko dostępny internet i informacja trafia do większej grupy ludzi.

Nie jestem fanką teorii spiskowych ale to co przykleiła duunia jest warte zastanowienia. Nie wiemy koło jakich świrów mieszkamy  🙁

duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
08 lipca 2011 19:42
Hiacynta-ja nie wymyśliłam sobie tych rewelacji, sama

wklejam z netu  🤔
urodziłam sie tutaj, wiem jakim miejscem jest zakrzówek, bonarka itp znam ulice i wiem że z rydlówki nijak przez zakrzówek na rynek sie nie opłaca dylać
jak w przypadku AM, to bardzo zastanawiające 🙄

a koniarze znają historię MK, który nie wiedzieć czemu zasztyletował swoja cieżarną 16 letnią dziewczynę, a ciało utopił 🤔wirek:
też były na mieście plakaty

a koniarze znają historię MK, który nie wiedzieć czemu zasztyletował swoja cieżarną 16 letnią dziewczynę, a ciało utopił 🤔wirek:
też były na mieście plakaty




W tej sprawie motywacja spawcy była chyba dość jasna.
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
08 lipca 2011 20:21
to fakt, motywacja była jasna - niestety 🤔
Chora motywacja chciałyście powiedzieć.
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
09 lipca 2011 19:44
Kami   kasztan z gwiazdką
09 lipca 2011 20:53
Jak to mój mąż rano powiedział "Zaczęły się wakacje..." - dzieciaki przesiadują nad wodą, piją piwo i to są tego skutki  🙁
Kochani oświeci mnie ktoś ... jak teraz otwarte jest Krakowskie ZOO w weekendy i jakie ceny biletów?
Może ktoś coś wie?  🙄
michal   dziękuje  :kwiatek: :kwiatek:
Mam super fajne buty, ale mnie gniotą.
Gdzie w Krk mogę je zanieść do rozepchania. Są skórzane.
Gdzie mogę je dać, gdzie zrobią to dobrze i nie zedrą ze mnie mnóstwa kasy?
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
18 lipca 2011 21:39
Na przykład na Szlaku 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się