Olsztyńscy voltowicze

uszatkowa   Insta: kingaielif
28 czerwca 2011 22:40
Jak wszyscy to i ja 🙂









robię rozpoznanie. może ktoś coś słyszał o jakiejś nowej stajni/stajni gdzie jest hala (prócz: Robsona, Kierzbunia, Korto) BLISKO Olsztyna? chodzi o pensjonat.
a ja licze ze konska ekipa wkoncu sie dzis do mnie na spiewy wybierze wrrrrrr
uszatkowa, mega Siwek!  💘
uszatkowa pierwsze foto jest mega  😜 + jaki fajowy czaprak  😁
robię rozpoznanie. może ktoś coś słyszał o jakiejś nowej stajni/stajni gdzie jest hala (prócz: Robsona, Kierzbunia, Korto) BLISKO Olsztyna? chodzi o pensjonat.


w Stawigudzie
uszatkowa   Insta: kingaielif
29 czerwca 2011 17:49
**Ola** uwielbiam maść siwą. Siwki mają to coś  😁
limii nie mój, ale też mi się podoba 🙂
w Stawigudzie nie ma pensjo.
uszatkowa dobrze ze wrocilam do zdrowka i jezdzenia  😅 💃
ilovegerman a co z kortowem???
z tego co ktoś już tam pisał to podwyżka jest, jak się mylę to przepraszam  🤣
moneta nie mylisz sie, wszystkie rozgladamy sie za czyms nowym, ale pewnie i tak zostaniemy... ;/
buuuu o tym to juz straszyli kilka miesiecy temu - istna masakra!!!!!! no tak wiesz znajdziesz pensjonat za 500 ale 300 wydasz na dojazdy jakies 20km za olsztyn  😵
to ile kosztuje pensjonat w kortowie 🤔?
sporo ...a po wakacjach duuuużo  😜
Ja już na bank do kortowa nie wróce 😉 Nie wiem co zrobie w sumie, bo stajnie z hala mamy tylko w kortowie, kiezlinach i u robsona... 🙁((
Agnieszka zawsze mozesz postawic u mnie 😉 mogę wynegocjować cene  😅 tylko musiałabyś mieć sporo czasu  - pracuje 5 dni w tyg od 12-18  😁 w roku szkolnym to jeszcze kuń by się znalazł do pojeżdzenia - a nawet 2  😎
nooo w korto ma być bardzooooo duuuuuuuużo jak na nie zmienione warunki od lat i to co tam jest.
to napisze mi ktoś na pw ile jest w kortowie za pensjonat?
ircia2   KARULA ZOŁZULA:)
30 czerwca 2011 10:07
ja wiem że w kiezlinach jest już 700 zł a co do korto to nie wiem
W korto od wrzesnia 700 + vat czyli ok 750
** alleXandra ** nooo wlasnie z tym czasem od pazdziernika to moze być problem, wiec szukam stajni jak najblizej Olsztyna 😉 A tak w ogole to ile jest km z Ol tam do Ciebie?
w Stawigudzie nie ma pensjo.


jest pensjonat, bo moja sasiadka tam trzyma swoja kobyle 😉
Angeel mowisz o tej stajni gdzie Magda K. jezdzi? to tam tez moje 2 kolezanki konie trzymaja ale nie ma tam oficjalnego pensjonatu - wlascicielowi zalezy raczej na spokoju i swoich koniach a nie obcych ludziach.
silver stajnia znajduje sie zaraz za jecznikiem - za soboniami, okolo 45 km - do stajni jade z 45 min takze sporo - ale wiesz mi to nie przeszkadza bo mam to wliczane w czas pracy.  a tak zeby do konia dojezdzac codziennie to niestety daleko...
blackmare   ,,Pracuj nad sobą a z koniem się baw"
30 czerwca 2011 13:11
w Stawigudzie nie ma pensjo.


Jest nowy, tyle że bez hali.
noooo wlasnie to wiem ze jest drugi...ale dziewczyny pytaly o pensjonat z hala jak dobrze pamietam??? bez hali to u nas lipnie  🙁
Laski, potrzebuje w Olsztynie wynająć dwa pokoje jednoosobowe (oba w jednym mieszkaniu oczywiście 😉)w cenie do 400 zł, wiecie może cos?
wiem ze tam wlasnie jest hala, a nie ma placu na zewnatrz. no chyba ze tylko niektorych przyjmuja, tego juz nie wiem.
Angeel to ja pisze o tej wlasnie stajni - apropo to tak jak u mnie heh mam hale ale nie ma placu xD 
Angeel czy znalazlas jakas prace przy kuniach na wakcje??? bo mialam telefon - znajopmy szuka instrukotra blisko olsztyna. nie wiem jakie "kokosy" dokladni emozna zaorbic - bo % od jazd ale spory! jakby co odezwij sie na pw  :kwiatek:
ircia2 niezła plota 😀
ircia2   KARULA ZOŁZULA:)
30 czerwca 2011 21:28
gadałam ostatnio z Jurkie i zaśpiewał 700 zł,a plotkarą nie jestem więc bez takich tekstów prosze 😜
ja stałam tam rok, teraz zostały moje koleżanki i znam umowę i wiem kiedy musi powiedzieć, że podnosi, jakby chciał to zrobić a nic nie mówił dziewczynom i dalej jest 650 ;]]
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się