Kącik Małolata...:D

Hm. A w mojej klasie są aż 3 dziewczyny. Super.
Sisisa nie martw się, mogło być gorzej i mogłaś być jedyna jak w klasie moich kolegów. 😁
Ojj. Ale nie jest źle. Jutro zobaczę w ogóle, czy będę kogokolwiek tam znała ;D.
Mysza   "Śmierć jest kolejnym koniem, którego dosiadamy"
29 czerwca 2011 21:34
U mnie w klasie narazie jest 20 osób, w tym 5 chłopaków 😁
A przywykłam, że dziewczyn było zawsze 6 🏇
Facella   Dawna re-volto wróć!
29 czerwca 2011 21:42
o nieee, muszę udać się w epicką wyprawę w celu zaniesienia świadectwa i sprawdzenia, czy w klasie będzie ktoś znajomy. jestem bardzo ciekawa jak się odnajdę w tym towarzystwie.



skąd ja to znam  🙄

u mnie jest ludzi 30, 24 dziewczyny. Boże, żeby chociaż połowa nie była plastikiem!
ale nędza, hihi!
na szczęście moje liceum to dawne męskie i do dziś zachowała się przewaga panów.
właśnie wróciłam ze stajni.. swoisty rekord  😂
Mysza   "Śmierć jest kolejnym koniem, którego dosiadamy"
29 czerwca 2011 22:19
Facella nie Ty jedna boisz się zmiany szkoły, uwierz, że ja nawet wracając do swojej klasy miałam jakieś takie obawy - że mogli się zmienić itd 🤔wirek:
Nopebow ja bym do stajni nawet dziś nie weszła, ledwo doczłapałam się do sklepu 10m od mojego domu, po wczorajszej jeździe mam dość na tydzień 😂
Mam nadzieję że w nowej klasie nie będzie:
Plastików 😅
Ćpunów  🤔
Pustych panienek w stylu : Kupiłam sobie nowe rajstopki ! Oj słiiit ! 😜
Kozaków w stylu : ej laska, podpaska Ci trzaska ! 😎
i sierot klasowych, które trzeba będzie odganiać kijem 🙄
Mysza dodaj jeszcze zadufanych w sobie kujonów  😁 😁
jestem ciekawa z kim będę w klasie. Jutro wyniki, raczej się dostanę, ale ciii.. nie będę zapeszać.
Facella serio? gdzie? Idę poszukać go na demotach.
Swoją drogą muszę zmienić avatar bo ten mi się znudził.
Tylko mi się ostatnio facebook zacina?
Małolaty z pomorskiego!
Nie nudzi się może ktoś w wakacje? Alabamka straaasznie chciałaby pojechać nad Bałtyk  💃 (tylko śródziemne ciągle  🙁 )...
Nie przygarnąłby ktoś mnie chociaż na pare dni?
Możemy się też tak "wymienić" trochę u kogoś, trochę u mnie (miasto graniczące z Wawą)  :kwiatek:
Mysza   "Śmierć jest kolejnym koniem, którego dosiadamy"
29 czerwca 2011 22:39
Alabamka a nad 'smródkę' nie chcesz pojechać ? 😁 Wpadaj na dolnośląskie 🙂 Zabierzemy Cię z facellą na konie i pokażemy galerięę ! 😁
Chciałabym Ci też pokazać dziurę w rynku, ale niestety zakopali i nie ma co podziwiać 🙁
😁
nopebow jeśli będzie pełno takich w mojej nowej klasie, to ja się wypisuję ! 😁
Mysza, Ja mam Wawę pod nosem, mamy duuużo galerii  😁
Ale chętnie pomyślę, muszę tylko w tym tygodniu ogarnąć dokładnie które tygodnie w wakacje mam zajęte  😀

edit: Sniło mi się dzisiaj, że miałam 9 ignorów ale to był tylko sen.
Ja muszę czekać do 14 na wyniki  😵
Niby 2 godziny, no ale wszyscy już wiedzą prawie tylko u nas jak zwykle późno ;p
A ja już złożyłam wszystko do szkoły . Fajnie, że nie powiedzieli że będzie kosztowało mnie to 10 zł :/. Jeszcze tylko muszę zanieść zdjęcia i uwaga kopię aktu urodzenia :/.
Laski głowy do góry 😀 Dacie rade w liceum, a jak będą jakieś przypadki "fajnych" ludzi, to zawsze jest się z czego pośmiać. 😉
O 16.00 wybywam z domu do stajni. Padnę! Duszno i jeszcze koń "bardzo do przodu"  😵
i uwaga kopię aktu urodzenia :/.


A Co widzisz w tym Dziwnego ?
daliasta   Szkoda słów.
30 czerwca 2011 13:02
Mnie czeka Wasz stres za rok. Cykam się,  żeby dostać się na bio-chem.  🤔

edit: literówka.
Małolaty, dostałam sie do kalsy I wyboru ! 😀
[center]Dnia 30-06-2011 o godzinie 14😲0 dokonany został przydział kandydatów do oddziałów.

W wyniku tego przydziału zostałeś zakwalifikowany do:
(1biol-med) biol-chem (ang*-niem*)

w szkole:
II Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Broniewskiego w Koszalinie/center]
Haha ! 😀DD Jutro jadę zaniesć papiery ;d
Mysza   "Śmierć jest kolejnym koniem, którego dosiadamy"
30 czerwca 2011 14:00
A moja kumpela z byłej klasy zmieniła szkołę 😵
Wychodzi na to że będę nowa. Normalne. Nie znoszę tego ! 🤔
Ja prawdopodobnie tez będę nowa, ale ponoć kolega też sie dostał do bio-med, tylko teraz pytanie, do której ? ;p (bo są dwie)
Facella   Dawna re-volto wróć!
30 czerwca 2011 14:10
Rydon, też jestem w II LO na medycznej (biol-chem), ale miasto się nie zgadza (-;
i gratuluję  :kwiatek:

ogarnęłam listy i o rany, jestem z koleżanką z klasy którą lubię! ogólnie 3 osoby z mojej byłej klasy tam idą. i trafiłam na te najgorsze, z wyjątkiem Oli... jeden jest półgłuchy, jest totalnym kujonem i wszystkie testy gim. napisał na 50pkt. drugi ma problemy społeczne, został oddzielony od swojego brata bliźniaka, więc będzie tragedia, bo oni zawsze razem... i płacze, jak dostanie ocenę niższą od 4, włącznie z 4-. na podstawie tego stwierdzam, że chłopaków będzie 4...
będzie pięknie  😂
a osób z listy znam/kojarzę 8. z 30. nie jest źle  😎

Mysza,  o jakiej klasie Ty marzysz?  🙄 chyba takiej, w której byłyby same Mysze... :-D

Alabamka, wbijaj na smródkę! a obok jest galeryja ponoć największa na zDolnym Śląsku. a później ja wbiję do Ciebie pod Wa-wę, kiedy będą warsztaty z MsCarmen  😎

nopebow, o TU
Czy tylko ja tutaj nie boje sie nieznajmych? 😀

Dlaczego jest tak nuuudno? Nie mam totalnie nic do roboty. Zero.  😵
Ja się wcale nie boję nieznajomych, tylko jestem ciekawa jaką bd mieć klasę ;p
Facella, dziękuję i również gratuluję ;p
Facella, Serio pomyślę o odwiedzinach 😉 Muszę jeszcze tylko z xxflygirlxx ustalić kiedy mogę do niej wbić  🤣
Ja cię nie chcę martwić ale MsCarmen, to druga str. Wawy  🤣

edit: Założyłam konto na YT i zanim coś zrobiłam od razu mi zablokowali bo regulamin w niewiadomy mi sposób łamał  🤔wirek:
Facella   Dawna re-volto wróć!
30 czerwca 2011 14:23
a Musuły też druga strona? oj tam, parenaście km w jedną czy drugą... komunikacja miejska jest :-D
Oj żeby parenaście  🤣
Według mapy google do Musuł ode mnie jest 53 km.
Ja mówiłam, że nie chcę cię martwić właśnie odnośnie dłuugiej jazdy komunikacją  😉
Ale jak ci nie przeszkadza to git.  😎
Alabamka zgadamy się jak wrócę ok? :kwiatek: Bo teraz dziewczyn nie ma, nie wiem czy coś robimy czy nie, jak wrócę to poukładam sobie te wakacyjne plany.

edit. Szkoda, że szkoły nie wstawiają list nazwisk tych, którzy się dostali na stronę. Chciałam zobaczyć co za placki będą ze mną w szkole.
Facella   Dawna re-volto wróć!
30 czerwca 2011 16:49
xxflygirlxx, i tak się musisz fatygnąć z oryginałem świadectwa i egzaminu. ja się fatygłam i żałuję, że patrzyłam na te listy  😁

kupiłam sobie spodnie w Stradivariusie i jestem szczęśliwa kobita!
Facella ja będę od września w maturalnej klasie 😜
Facella   Dawna re-volto wróć!
30 czerwca 2011 17:00
xxflygirlxx, wybacz, nie doczytałam do końca, że "będą z Tobą w szkole". wstawiłam sobie tam klasę  😡
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się