CSI*** parada jeździecka katowice 4-7 grudnia

A jakies spotkanie voltowe w koncu jest, czy nie ma? Jakby co jestem chetna.

W ogole to w koncu zalogowalam sie na tym forum... Nawet nie wiedzialam, ze jest zastepcze.

Magdzior a TY z Krakowa jedziesz? Bo ja tez....
trzynastka   In love with the ordinary
02 grudnia 2008 22:18
umówmy się gdzieś i o którejś, kto będzie chciał ten przyjdzie 🙂
tylko proponuje po 16, bo dopiero od tej godziny jestem w sobotę 🙂
A jak ceny wejściówek wygladają?
Bischa   TAFC Polska :)
03 grudnia 2008 12:20
Podaję do siebie numer , bo widzę , że w F jest trochę osób - jakby ktoś się chciał spotkać - zapraszam 🙂 Ja w sobotę jestem w 1 rzędzie , miejsce 15 , w niedzielę również rząd 1 , ale miejsce 9 🙂 Czerwona strefa oczywiście 🙂 509855261 🙂
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
03 grudnia 2008 12:45
vill wejściówki: 20; 30 lub 50 zł  🙂

My (ja i mój men) w sobotę będziemy w: strefie czerwonej, sektor B, rząd 3, miejsce 8 i 9
niedziela: strefa czerwona, sektor R, rząd 3, miejsce 5 i 6

To jakieś spotkanie będzie?  8)

To ja sie powoli żegnam  8) Dzisiaj juz raczej na voltę nie zajrzę, a jutro z rana jedziemy do Gliwic, a w piątek... WITAJCIE KATOWICE  ;D

Do zobaczenia  🙂
CeraŁ   dużo dużo zmian..
03 grudnia 2008 18:30
najlepiej chyba umowic się np. sobota 17 lub jakass przerwa lub co w jednym miejscu 😀
Albo po prostu spisac listę wszystkich obecnych voltowiczów i potem tylko tak jak np. w Step up2 -> nagly sms -> Volta zbiera sie pod stoiskiem AMIGO o 17.30.  xd 
Ja jestem trochę zła,bo jak kupowałam bilety nie wiedziałam,że sektor zielony to parkur i kupiłam w pierwszym rzędzie czerwonego.Potem się skapnęłam,ale było już za poźno,żeby zmienić i efekt jest taki,że bede mieć przed nosem barierkę:/
Ja też jestem w sobotę Sektor R Strefa Czerwona 😉
Słuchajcie,a ja mam takie pytanie, moze troche głupie ;D ale....czy w trakcie zawodów będzie można wyjść ze Spodka(powiedzmy żeby sobie iść coś przekąsić) i wrócić za chwile?...Bo na niektórych tego typu imprezach jak już się wyjdzie to niestety ponowne wejście nie jest możliwe... :-\
Jeśli ktoś chce zrobić sobie przerwę w oglądaniu zawodów to można pobrać specjalny kupon kontrolny.
trzynastka   In love with the ordinary
03 grudnia 2008 21:45
czyli za każdym razem kiedy będę chciała wyjść zapalić będę brała kuponik czy jest jakieś miejsce dla palących?
Tak jak pisalam wyzej, bede i w sobote i w niedziele. Proponuje spotkanie... tylko ustalmy godzine i czas. Jakbyc co to piszcie na pw, podam swoj numer i jakos mozna sie spotkac.


o jesu nie moge sie polapac w tym forum... jestem przyzwyczajona, ze nowe wiadomosci sa na dole, a nie na gorze.
ninevet obawiam sie, ze tak bedzie. Ale spoko, ja tez bede musiala wychodzic  😉
trzynastka   In love with the ordinary
04 grudnia 2008 01:38
zmień sobie w ustawieniach profilu 🙂 ja pozmieniałam i mam na dole.

Rozumiem, że umawiamy się na papieroska?:P 😜
CeraŁ   dużo dużo zmian..
04 grudnia 2008 07:04
haha ja jestem za. xd.

A można wychodzić ze Spodka iść gdzieś tam i wrócić nawet 5 h później :P Ale trzeba wtedy wziąć z kasy specjalny kupon 🙂 dzięki któremu potem znów Cię wpuszczą 🙂.

PS jak co to 515765278 ;O 
i tak znając zycie tylko kawałki Voltyc gdzieś tam zrobią zgrupowanie bo będzie zbyt duże zameiszanie heheheh 😀
a wiec DO ZOBACZENIA W SPODKU! 😉
Ktoś dzisiaj bedzie? Jeśli tak to niech napisze jakie wrażenia, jaka organizacja 😀
kpik   kpik bo kpi?
04 grudnia 2008 15:54
bedzie jakaś relacja online w weekend?
albo filmy do pobrania już po imprezie? (dla tych z wolnym netem) ?
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
04 grudnia 2008 19:27
My od 16😲0 już w Gliwicach  😎
Jutro pierwszy konkurs o 11😲0, na którym stawiamy sie obowiązkowo  😀iabeł:
Do zobaczenia gdzieś w Spodku  :kwiatek:

Nie mogę się wbić na strone equi shopu, a chciałabym ich jutro odwiedzić, bo podobno sa niedaleko spodka.
Czy ktoś może mi podac ulicę, na której znajduje się sklep?  😡 :kwiatek:
Magdzior  a TY z Krakowa jedziesz? Bo ja tez.... Razz
Hej a czym jedziesz? Bo ja jadę akurat w sobotę z domku czyli z Trzebini ale jesli bys jechała pociągiem to bym jechała tym samym bo Trzebinia jest mniej wiecej w połowie trasy Kraków-Katowice.

A ja jeszcze nie napisałam ze tez udało mi sie juz kupic bilety i nawet nie myslałam ze w tak bliskim bo 3 rzędzie mi się uda🙂😉 A sektor P - będę w sobotę🙂 juz nie mogę sie doczekac😉
jak wrazenia? podobno osiwetlenie do kitu i wogole nie taki show jak pisano? znajomi byli dzis i mocno zawiedzeni🙁
jak Wasze odczucia?
bylam i calkiem fajnie  :kwiatek: wygral Kubiak...
nie wiem co z oswietleniem nie tak? moze przy rudzie honorowej troche przekombinowali bo tak sie konie ploszyly ze nie bylo zamierzonego efektu; wogole strasznie sie konie baly ale plusem jest mozliwosc 'pojezdzenia' na tej hali jutro o 7 rano...
jesli chodzi o stoiska to dopiero sie rozkladaja, jest equishop, lamri, amigo, i jakies 7 innych, w tym fajny pan z milionem par bryczesow cavallo i pikeura (ten co zawsze jest w Poznaniu) w cenie chyba 370 zl/szt
jesli chodzi o zaplecze (stajnie, rozprezalnie) to nie wiem, nie bylam, jutro sie wybiore...
CeraŁ   dużo dużo zmian..
04 grudnia 2008 20:44
dla mnie światło było spoko 🙂. Ogólnie dużo koni się bało. Ale najlepiej było rano o 12 jak niektórzy sobie jeździli konie i postawili telebim na końcu ściany na środku i jak go nagle włączyli to przez 10 minut totalna panika wśród koni na hali a wszyscy tylko zaciesz ;p heh. Było spoore zamieszanie.
Stajnei wyglądają super.
A boksy Slothaka łoo ;O.
Dzisiaj też było zamieszanie z bukmankami. Bo wszyscy oczywiście tymi swoimi ogrmonmymi ciężarówami chcieli się pomieścić jak najbliżej Spodka ;p

Ogólnei było super 🙂 Tylko z organizacją noo.. nie bylo juz tak super. xd
Najbardziej mnie rozbroilo jak jesten Litwin chyba miał 2 wyłamania i chciał już skoczyć skok posłuszeństwa, najeżdżał na przeszkode a jedna z wolontariuszek mu przed przeszkode wyskoczyła i zaczęła grabić.. ;O. I było nagłe STOP i zawiedzony pojechał do stajni.. hyh .;/.

Zobaczymy co będzie jutro 😀 my /jako wolontariusze/ mamy takioe fajne polarki czerwone z logiem spodka i konia xd hehe 😀
Rozumiem,że stoisk dużo mniej niż w Poznaniu?Długie przerwy były?
Dziewczynki czyli można normalnie obejrzeć stajnie i bez problemu wejść?? Kiedyś w Pozaniu to tylko z plakietką można było wejść i na rozprężalnię i do stajni itd.
tak, tylko z plakietką wpuszczają  😉
To chyba zupelnie normalne. Nie beda przeciez wpuszczac postronnych do przywiezionych koni. Ze wzgledu na a) bezpieczenstwo i b) umozliwienie normalnej pracy zawodnikom.
Dla mnie to jest normalne i właśnie czytając posty wyżej się zdziwiłam dlatego zapytałam, a nie pomyślałam, że osoby które to pisały są luzakami czy kimś innym kto może się dostać do stajni.
Sorki, że zadałam głupie pytanie... 😉

A wie ktoś może jaki jest program w sobotę?? Tzn chodzi mi o godziny rozpoczęcia poszczególnych konkursów??
Z góry dzięki. 😉
znacznie mniej niz w Poznaniu stoisk bo tam jest ograniczenie dot miejsca do wykorzystania...
nie bylo przerw wogole bo dzisiaj tylko 1 konkurs byl w planach; za to polgodzinne prawie jego opoznienie....
ogolnie to byly tylko kwalifikacje wiec dopiero od jutra sie zaczyna 'show', dzisiaj widac bylo wszedzie 'przygotowania'
Super polarki macie wolontariusze !! czerwone  😅
za to moj ukochany konik-marzenie-idol sie nie popisal, a moze wlasnie tak bo byl najbardziej widowiskowy  🙄

Sobota 6 grudnia 2008 - kup bilet
- godz. 9.00 konkurs nr 6 Runda młodych koni,
- godz. 11.00 konkurs nr 7 Mała Runda,
- godz. 13.15 Silesia CUP - konkurs sponsorski,
- godz. 14.30 konkurs nr 8 Grand Prix Katowic - Duża runda,
- godz. 17.00 Parada Jeździecka;
ujeżdżenie Grand Prix - kür,
woltyżerka,
wyścigi kuców,
konkurs zaprzęgów parokonnych,
jazda w stylu western,
- godz. 19.30 konkurs nr 9 Potęga skoku "Jump Disco Night"
zmień sobie w ustawieniach profilu 🙂 ja pozmieniałam i mam na dole.

Rozumiem, że umawiamy się na papieroska?:P 😜


Jestem za 😉
To co w koncu z tym spotkaniem? Bo ja od jutra nie bede miała dostepu do internetu
Ja tez bede....dzisiaj zakupilam bilety( ale okropne miejsca zostaly....) Sektor K miejsce 4 albo 5  to sie jeszcze zobaczy😉 jak ktos bedzie w poblizu w sobote i zobaczy niewysoka blondynke mozna wbijac😉
Na śk relacja. Pustki na trybunach.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się