Sesja/Studia i t d ;)

Gratulacje 🙂

Ja się ciesze, że mam przemiłe panie w dziekanacie, zawsze wszystko wiedzą, pomogą bez problemów. I znają wszystkich studentów z imienia i nazwiska. Wszystkich!
Proszę o kciuki jutro !!! Ostatni egzamin , żeby to jakoś pchnąć i będę baaardzo szczęśliwa !!!
Po wielu przygodach związanych z niedoliczonymi punktami udało mi sie zaliczyc praktyka z anatomii  😅
jeszcze tylko jutro teoria i wakacje 😀


Gratuluje wszystkim którzy zdali i trzymam kciuki za tych którzy tak jak ja jeszcze walczą :>
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
29 czerwca 2011 17:50
Pauli - chciałam powiedzieć, że zgubiłam, ale nam powiedzieli, że to było trzeba zgłaszać do Kortowiady żeby mieli czas wyrobić kolejną. Eh.. głupio zrobiłam, mogłam zatrzymać.

Ale bzdura :P
To po Kortowiadzie nie możesz już zgubić legitki? 😂
Znam osobiście przypadki, kiedy babki w dziekanacie same podpowiadały takie rozwiązanie 😉

Już teraz i tak po zawodach, skoro oddałaś.


ninevet
GRATULACJE!!!!!!!!!! 😅
trzynastka   In love with the ordinary
29 czerwca 2011 17:53
A nam nie kazali oddac legitek  😉

I Dziękuje wszystkim za gratki !🙂
zdalam najmakabryczniejsza sesje w swej karierze, dalej nie moge uwierzyc, a jednak 5 tygodniowy koszmar z 8 egzaminami i 14 zaliczeniami sie skonczyl, alleluja 💃

gratuluje wszystkim zdanym, za jeszcze walczacych trzymam kciuki i zycze radosnych wakacji! 😀
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
29 czerwca 2011 21:02
GRATULUJĘ WSZYSTKIM! Ależ mamy tu zdolną ekipę  😅 😅 😅 😅

Ja proszę o kciuki jutro. Niby już mam wakacje, ale jutro odbieram wyniki najgorszego egzaminu z tej sesji i tak... ehh no denerwuję się. Chciałabym to po prostu zdać - na cokolwiek, byle by zdać. Tak więc BŁAGAM!
sei   . let's grow old together & die at the same time .
29 czerwca 2011 21:18
ninevet, ogromne gratulacje! Pani Socjolog  👍

ciri, dla ciebie również 😉

proszę o kciuki jutro. od 10 do 14  🙇 i do boju  🏇
ja oczywiście też za wszystkich standardowow trzymam 😉
ninevet, GRATULUJĘ!!!🙂😉) i mega podziwiam, że jednak dałaś rade i ogarnęłaś to wszystko🙂

hehehe a u nas ponoć gościu od skanera sprawdził wtorkowy egzamin i wg normalnego progu na 90 parę osób nie zdało... 61😀 no paranoja😀 mam nadzieję, że coś pokombinują z progiem, bo będzie niezła buba!!
Breva-u nas na roku jak na razie zostalo 13 osob z 40, bedzie bardzo kameralnie jak nie zdadza poprawki 😎
sei   . let's grow old together & die at the same time .
29 czerwca 2011 22:33
u mnie ze statystyki zaliczyło ćwiczenia 12 osób na eee 98? 😉 ale to standard u nas na wydziale. wszyscy wiedzą, że to taka kolej rzeczy. co nie zmienia faktu, że na nastepnym semestrze będzie nas - 20 tak na oko.
busch   Mad god's blessing.
29 czerwca 2011 22:37
U mnie z grupy na razie na drugi rok dostałam się tylko ja  😎 Cała reszta ma wrzesień z co najmniej jednego przedmiotu  :nunchaku:
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
29 czerwca 2011 22:37
A ja z tą chemią to do zgodności chyba nie dojdę .. 😵

busch żeś zaszalała ;o
sei   . let's grow old together & die at the same time .
29 czerwca 2011 23:03
subaru, tylko się nie poddawaj. ja walczę właśnie z embriologią. poprawa pierwszego koła jutro. a w piątek część wykładowa  😵
jutro jeszcze zdaje ten projekt na 4 z baz danych. ale pewnie sie nie uda. trudno...  🙄
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
30 czerwca 2011 07:25
Eh, ja uciekam do roboty i potem wracam się uczyć  🤔 mam nadzieję, że szybko się dzisiaj wyrobię ...
WAKACJEEE  💃 💃

Co prawda, nie zaszałam na tym egzaminie , ale ważne , że zdane  😅

Powodzenia walczącym!!!!
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
30 czerwca 2011 10:54
Gratuluje wszystkim 😉
Ja z roboty wróciłam , więc i biorę się za naukę. Do boju rycerze !  🏇
khem 🙂
ash   Sukces jest koloru blond....
30 czerwca 2011 13:07
rtk,  👍

😅
Dołączam do osób mających wakacje, w końcu po ostatnim 1,5h ustnym egzaminie oficjalnie mogę je rozpocząć  🏇
Jeszcze tylko jutrzejsza konferencja i do października nie zbliżam się do chemii.
Powodzenia wszystkim walczącym!
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
30 czerwca 2011 13:22
rodia a Ty co studiujesz? 😀
a ja mam wakacje od 3 tygodni ;D
rzeczywiscie ktoś z Was zaczyna naukę we wrześniu czy to było tylko plotki że zaczną semetry wczesniej?
Ja na AWFie w Gdańsku zaczynam 12.09. Z tego co wiem Gdańska Polibuda również wrzesień. 🙂
subaru2009

Robię magisterkę z chemii na Uniwerku Wrocławskim i dodatkowo od zeszłego roku technologię chemiczną na polibudzie 
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
30 czerwca 2011 14:41
O, dobrze wiedzieć 😀 Wnet mi się zacznie pełna gama chemii 😀 Czy mogę liczyć w razie "w" na Twoją pomoc? 😀
trzynastka   In love with the ordinary
30 czerwca 2011 15:56
Jeszcze raz wszystkim dziękuję za gratulacje, za wsparcie i za kciuki 🙂  :kwiatek:
Mam wakacje, które będą obrzydliwie długie  😜
Właśnie się pakuje i wyjeżdżam w góry leżeć plackiem na balkonie lub w wypadku brzydkiej pogody na kanapie przed telewizorem 😁



Trzymam za walczących kciuki, a wygranym gratuluje  😅


Pisz PW w razie kłopotów  🙂
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
30 czerwca 2011 20:35
GRATULUJĘ WSZYSTKIM! Ależ mamy tu zdolną ekipę  😅 😅 😅 😅

Ja proszę o kciuki jutro. Niby już mam wakacje, ale jutro odbieram wyniki najgorszego egzaminu z tej sesji i tak... ehh no denerwuję się. Chciałabym to po prostu zdać - na cokolwiek, byle by zdać. Tak więc BŁAGAM!


Łooooł! BEZ WRZEŚNIA!  🏇 🏇 🏇
WSZYSTKO zdane w zerówkach lub w pierwszych terminach!

UDANYCH WAKACJI WSZYSTKIM ŻYCZĘ!!
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
30 czerwca 2011 22:14
eh, zostało mi kilka nieprzerobionych pytań, a ja już nie nie czaję ... nic, zaraz idę spać i wstanę o 7 to się będę uczyć dalej.
Proszę trzymajcie kciuki za mnie od 12 🙁 Ja trzymam za całą resztę .
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się