pielęgnacja i stylizacja włosów, fryzury

Tulipan, jak dla mnie super było w tym blondzie, ale... ładnemu we wszystkim ładnie!  😀

Postanowiłam odstawić prostownice na wakacje. Niby łatwe, ale jestem od niej absolutnie uzależniona 😜
kurcze, podoba mi się to olejowanie 😀 olejuje 2-3 razy w tygodniu i włosy są naprawdę w lepszej kondycji. po kuracji skrzypovitą też mniej się sypią, jak czeszę to lecą pojedyncze włosy. i połamane końcówki 😤 a dziś w ramach akcji 'zrób coś dobrego dla swoich włosów' kupiłam nową suszarkę 🙂
Używa ktoś może szamponu i odżywki "Z apteczki babuni" wzmacniającej z ekstraktu ze skrzypu i rozmarynu?
Ciekawią mnie efekty  :kwiatek:
ja używałam kuracji wzmacniającej w ampułkach 'z apteczki babuni'. była całkiem dobra 🙂
fruity_jelly Mnie ciekawi przede wszystkim, czy włosy własnie mniej wypadały. Jak było u ciebie? Dodatkowo jest tam napisane, że przyspiesza wzrost, jakoś w to nie mogę uwierzyć  🙂
wypadały mniej, ze wzrostem to nie zaobserwowałam ale mi ogólnie szybko rosną włosy co zauważam po odrostach 😁 ale co do tego wypadania to nie wiem czy nie był pomocny masaż, bo nakładało sie to na skalp i wmasowywało. a masaż poprawia ukrwienie skóry i wzmacnia włosy. dlatego jak była promocja i przy skrzypovicie dawali masażer do włosów do kupiłam, nie dość że dobre dla kłaków to odprężające 😀
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
26 czerwca 2011 17:11
Też zastanawiam się nad powrotem do naturalnego koloru włosów, tylko zastanawiam się jak to zrobić i czy za chwilę znów nie zmienię 😀
No to ja też chcę do naturalnego 😉

poniżej moje wielkie odrosty i natulralne, i moje pytanie, nie jestem ciemną blondynką, tylko jasną szatynką, mam już kolor wypłowiały, trochę rudy.
czy żeby wrócić do naturalnego muszę się zdekoloryzować/ zblondynkować i potem nałożyć jazsny (naturalny szatyn lub bardzo ciemny blond) czy mogę sobie od razu zrobić jasny szatyn.

:kwiatek:
ash   Sukces jest koloru blond....
28 czerwca 2011 10:16
Używałyście farby Schwarzkopf - Perfect Mousse?
Farbowałam ostatnio mamie włosy ciemnym brązem i wyszedł bardzo ładnie. Miło i szybko się ją nakłada, szybko "łapie" kolor.
Jestem zainteresowana kolorem blond 1000, ale z blondami to ja zawsze to fryzjera chodziłam i się zastanawiam jak ta farba.
fruity_jelly Dziękuję ci bardzo  :kwiatek:
Dziewczyny robiły z was któreś rude rudości? ja dzisiaj kupiłam farbę garniera i wyszły mi czerwone, a pisało miedziane..
generalnie chodzi mi o taki efekt :

wisienka, a jakie miałaś swoje naturalne? Na zdjęciu to wygląda tak, jakby dziewczyna miała rude na ciemnym blondzie zrobione i, jak ze wszystkimi farbami, na blondzie zazwyczaj wychodzi kolor najbardziej zbliżony do tego na opakowaniu farby 😉
Ale Hypnotize robiła coś w ten deseń, zapytaj jej.

Alabamka, ja miałam skrzyp i rozmaryn w tabletkach, możliwe, że z tej samej "kuracji" ale nie jestem pewna. Efekt były. Spektakularny może nie, ale włosy przestały wypadać. Za to "efekt wow" jest ponoć po.... biovitalu 😁 Mama z babcią się tym raczą i ostatnio nagabują, żebym sobie łyknęła. 😁
Sankaritarina ja miałam taki jasny brąz swoje naturalne, a na Garniera pudełku wychodził właśnie taki efekt, a wyszły czerwono-wiśniowe  🤔wirek:
bez rozjaśniania nie wyjdzie Ci jaśniejszy kolor... nawet na pudełku masz napisane na jaki kolor można nakładać daną farbę, żeby był efekt.
Miałam jasny rudy, ale farbowałam joanną i był dla mnie troche za mało intensywny.
Ada   harder. better. faster. stronger.
01 lipca 2011 09:41
wisienka, skąd to zdjęcie? całkiem ciekawie dziewczyna wygląda.
www.le-happy.blogspot.com    uwielbiam ją  😍
Ada   harder. better. faster. stronger.
01 lipca 2011 10:02
wisienka, dzięki  :kwiatek: właśnie przeglądam, fajne stylizacje  😁
Ada stylizacje są mega, ale dajcie mi takie włosy  😍
Ada   harder. better. faster. stronger.
01 lipca 2011 10:55
A ja się zastanawiam czy nie zrobić czegoś takiego:

zdjęcie z http://pursenboots.blogspot.com/

Mam właśnie tak kręcone/falowane włosy, kolor ciemny brąz.
I myślę nad zafarbowaniem części na blond, byłoby żywiej i ciekawiej 😀
wisienka malowałaś złocisto miedzianym blondem? ja tej farby używam, na moje naturalne ciemnoblond i wychodzi jak trzeba. na początku jest może trochę zbyt intensywny ale po paru myciach jest już okej
Ada ja mam ombre, są super, bardzo prosto sie robi, ale musisz uzbroić sie w odżywki
fruity_jelly z blondami jeszcze nie eksperymentowałam na całej głowie, a jakiej firmy jest ta farba?😀
Ada   harder. better. faster. stronger.
01 lipca 2011 13:32
wisienka, odżywki, dlaczego? Sama robiłaś? Ja myślałam raczej o wybraniu się do fryzjera, boję się że sama zrobiłabym jakąś katastrofę na głowie.
Na pierwszy raz faktycznie dobrze wybrać się do fryzjera, tylko jak masz kasę - bo jak sobie myślę, że na każde odrosty miałabym chodzić do fryzjera, to bym zbankrutowała  😎
wisienka Garnier właśnie 🙂


Ada niee, nie rób sobie borsuka na głowie 😉
Ada to jest bardzo proste do zrobienia, kupujesz sobie rozjaśniacz i dajesz najpierw na końcówki trzymasz jakies 7-8 min, potem spłukujesz i czekasz 20 min nakładasz troszke wyżej i tak cały czas aż do wybranej wysokości, a odżywki dlatego , ze rozjaśniacz troszke niszczy włosy, a to na prawde bardzo prosty bajer do odświeżenia fryzury ;D

fruity_jelly o kurde i tym garnierem robiłaś? ja kupiłam czerwień miedzianą.. kurde..

moja mama używa tej farby którą wstawiłaś 🙂 na jej brązowych włosach wychodzi dosyć ciemny. a ja już od ponad roku używam tej 100% color i bardzo ją lubie, bo kolor jest taki 'z pierdoln*ciem' 😁
słuchajcie a z jakiej firmy znajde farbe koloru intensywna pomarańcz ?
yga   srają muszki, będzie wiosna.
07 lipca 2011 06:41
wisienka- dlatego przegląda się katalogi próbek danych farb. Kolor na opakowaniu różni się niż w rzeczywistości.
Ja farbowałam tą samą farbą co Ty ostatnio i mam moje wymarzone włosy  😉
Z czarnych zeszłam na rude, nad morzem mi się wybieliły  😲


następnie po farbie Miedziana Czerwień

trzynastka   In love with the ordinary
07 lipca 2011 09:14
Jak jestesmy przy rudościach to mnie z tej farby

na ciemnych włosach wyszło coś takiego, genralnie kolor jest pomiędzy tymi zdjęciami.
W cieniu : http://re-volta.pl/galeria/img/42226
W słoncu : http://re-volta.pl/galeria/img/42225
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się