Końska rewia mody cz. V (2011)

Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
01 lipca 2011 11:24
Zairka, chyba musisz zdradzić, gdzie ty pracujesz - bo ja też tam chcę 🙂 Dla mnie jedna szmata miesięcznie to max, a ty tutaj hurtowo zapodajesz!


Jakbym miała konia na utrzymaniu tak jak Tyto też bym ciułała żeby kupić 1 szmate na miesiac, gwarantuje 😉 Narazie na zakup konia sie nie zanosi wiec moge sie ,,szmacić" 😁
wątek zamknięty

Niedawno też miałam taki dylemat i stwierdziłam, że lepiej zostawić 3 ulubione. Ale weż wybierz 3 ulubione z 20 ulubionych? Z trudem wybrałam 2 Eskadrony na sprzedaż i jakoś nie chcą się sprzedać, więc chyba wrócą do kolekcji 😉


Ja co prawda nie kupuję, ale wiem, że nie byłabym w stanie sprzedać. Rok temu kupiłam czaprak, który nie widział konia i z pewnością nie prędko go użyję, ale sprzedać? Never!
Zatem ententa - ja bym kolekcjonowała dalej 😉 Chyba, że jesteś w stanie odpuścić i sprzedać.

moge sie ,,szmacić" 😁


Dobrze, że dałaś cudzysłów  😀
wątek zamknięty
Zairka przepraszam za  🚫 i może już pisałaś, ale Grota nie jest Twoja? ;>
wątek zamknięty
Zairka, no to fakt, masz rację. Trochę ci jednak zazdroszczę 😀
wątek zamknięty
http://cgi.ebay.de/exclusive-ESKADRON-Schabracke-fresh-minze-Dressur-/130539975675?pt=Sattelzubehör&hash=item1e64c9f3fb#ht_2051wt_907
Przypadkowo znalazłam, was ist das?  😁
wątek zamknięty
Karutek zapewne nowy kolor z kolekcji Limitted.
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
01 lipca 2011 17:45
faajny  😎
wątek zamknięty
ja nie lubię takich odcieni.

A to też nowość czy wychodzi moje nie bycie na czasie??
KLIK

KLIK2
wątek zamknięty
wygląda prawie jak lind.

<oczywiście ten http://cgi.ebay.de/exclusive-ESKADRON-Schabracke-fresh-minze-Dressur-/130539975675?pt=Sattelzubehör&hash=item1e64c9f3fb#ht_2051wt_907>
wątek zamknięty
jest kilka nowych kolorów limitted np: raspberry i chilli peper, 🙂
wątek zamknięty
jeszcze:

KLIK3
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
01 lipca 2011 18:07
Nawet spoko to Raspberry  😎
wątek zamknięty
zakochalam sie w chilli pepper i rapsberry  😍 nawet nie wiem ktory ladniejszy  😜 😜 😜
wątek zamknięty
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
01 lipca 2011 18:11
Aaa ja się zakochałam w azur blue / fresh minze i raspberry  🤦 pytanie tylko jak one w realu
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
01 lipca 2011 18:12
Może Niemki coś będą miec u siebie, jakieś real foto? 🙂
wątek zamknięty
Siss   Za Króla! Za Ojczyznę! Za ile?
01 lipca 2011 18:15
azur blue jest całkiem fajny, przeglądałam te aukcje kilka razy i dopiero teraz zwróciłam na ten kolor uwagę. ten czerwony Raspberry albo jest taki świecący albo im zdjęcie nie wyszło... Ale nie wygląda zachęcająco.
wątek zamknięty
Gagulec   Mistrz lokalny
01 lipca 2011 19:05
Te odcienie niebieskiego sa obłędne 😜 , ale ja się spłukałam po kupieniu nici hellblau i marine 🙁. Czekam na zimową kolekcję, oby mi sie nie spodobała...
wątek zamknięty
Maddie   Hucykowa demolka na wakacjach
01 lipca 2011 19:28
Z nowych to będę polować na raspberry i ze starszych - na terrę. Nagle mi się takie kolorki wymarzyły  😜

Tak w ogóle... Dawno mnie tu nie było 😉
wątek zamknięty
Dziewczyny ja już od tygodnia patrzę na te exclusive od eskadrona
i nie wiem czy się skusić na jakiś czy nie :P

ale kolorki ładne, to mojego konia może akurat nie
ale jakbym miała skarogniadego to bym zakupiła z pewnością 😀
wątek zamknięty
ma ktoś może taki czaprak http://amigo-konie.pl/product_info.php?cPath=127_160&products_id=3903 chciałam się dowiedzieć czy ta zieleń nie jest może ładniejsza w rzeczywistości...  😉
wątek zamknięty
Piękny jest ten rasberry !! Ja chcę ! Koniecznie !
Nie zamawia ktos teraz przypadkiem czegoś od tego sprzedawcy ??
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
01 lipca 2011 21:29
Klami, jak to rzeczy od reitsportklawunde, to chyba ktoś teraz od niego zamawia 🙂

Maddie, witaj z powrotem  😁
wątek zamknięty
no no, ktoś robi zamówienie, bodajże Siss 😉 do poniedziałku można zamawiać
wątek zamknięty
A kto dokładnie robi zamówienie ? I od kogo ?
wątek zamknięty
przeca pisze jak byk 2-3 posty wyżej ... Siss robi zamówienie u http://shop.ebay.de/reitsportklawunde/m.html?_trksid=p4340.l2562 i do poniedziałku zbiera zamówienia
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
01 lipca 2011 23:32
xxagaxx ode mnie  🤬 za wstawienie linka z Eskadronem raspberry. Śliczny jest  💘 ale póki co, mam inne wydatki niż szmaty  🙄
wątek zamknięty
Ten sprzedawca ma wystawione te same rzeczy w rożnych cenach. Nie znam niemieckiego. Czy ktoś wie o co  chodzi? Czy trzeba każda rzecz licytować? Czy wystarczy zamówić?
wątek zamknięty
Siss   Za Króla! Za Ojczyznę! Za ile?
02 lipca 2011 08:17
sofort kaufen- takie nasze "kup teraz", cena jest stała i się nie zmienia. a licytacje to wiadomo, za ile wylicytujesz za tyle kupisz, nie ma tam ceny minimalnej. Przynajmniej ja nic o tym nie wiem.
I zamówienie zbieram do poniedziałku, mogę się też pobawić w licytację. więcej szczegółów na PW. bo nie chce robić  🚫
wątek zamknięty
Maddie   Hucykowa demolka na wakacjach
02 lipca 2011 08:45
Livia a widzisz, wlazłam tutaj i już chcę dwa czapraki i ledwo co sprzedałam komplet green, pooglądałam zdjęcia, zatęskniłam, zamówiłam znowu  😁
Ehhh... Jak dobrze, że nie mam swojego konia, bo bym zapewne czaprakowo-finansowo też rady nie dała 😉
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
02 lipca 2011 08:52
Maddie, bo ten wątek ma prawdziwą MOC  😁 Tylko nie wiem, czy taką dobrą, ale co poradzić, jak szmatki wołają...  😁
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.