Kącik ŁODZIANINA (Łodzianie, Łódź i okolice)

sei   . let's grow old together & die at the same time .
09 lipca 2011 11:14
dzięki 🙂
co prawda czuję, że to stworzy niezły burdel ale mogę się mylić.
kurcze pojechałabym sobie chociaż pooglądać  🙄 zobaczymy czy się uda. ktoś z was się wybiera?
Łodzianie, zazdroszczę Wam www.paradajezdziecka.pl w zeszłym roku we Wrocławiu było super. A program w tym też jest super.
Hej, trzyma ktoś może konia w Gajewnikach? Możecie coś ciekawego powiedzieć o stajni?
Jest jakiś bus tam?

sei ja jade ja jade ale oglądać 🙂😉)) bo na start narazie nie chcę się zbłaźnić ale cieszę się że znów są zawody w tej stajni hihip huraaaaa🙂😉) 😍 😅
Ja z jednym koniem będę na pewno 🙂 Ciekawe tylko jak z podłożem będzie przy takich pogodach..
trzymam kciuki, Kejsa, 😅
sei   . let's grow old together & die at the same time .
10 lipca 2011 14:19
też jestem właśnie ciekawa podłoża.
wytaszczyłabym mojego grubasa na te zawody. on co prawda w formie żadnej ale na Lke czy może 'nawet' Ptke by dał radę.

Kejsa, co jedziecie?

lenka, to bierz aparat! 🙂
mnie trochę termin nie pasuje, ponieważ miałam jechać na rajdy do białej ale może uda się to wszystko jakoś pogodzić.
ojej dziękujemy :kwiatek:

jedziemy P, ale jeszcze nie wiem które 😉
sei 😉 aparat będzie zresztą jak zawsze ze mną🙂😉
Ja się tutaj tak nieśmiało odezwę, gdyż złożyłam papiery na politechnikę łódzką. Jeszcze wyników nie mam, ale wolę wcześniej się zorientować, czy miałabym tam kogoś znajomego, kto ewentualnie pomógłby mi się tam odnaleźć. Warto się tam do Was wybrać? 😉
na poli moze nie jestem,ale syn wlasicielki stajni gdzie mieszka Pola i Drapek tak
wiec w razie co moze wreszcie zobaczysz moje stworki na zywo🙂
jaki kierunek?
Ooo proszę już mi się zaczyna to podobać  💃. 1 wyboru wzięłam technologię żywności i żywienie człowieka, później jakoś nanotechnologię, ochronę środowiska, chemię i biotechnologię  😁
Alek chyba jest na ee...inzynierii chemicznej?? zapytam w piatek😀
Dzięki dzięki 😉 już się lepiej czuję z myślą, że być może przyjdzie mi tam studiować 😉
Orientujecie sie może jakie stajnie w łodzi robią oprowadzanki dla dzieci ? Mam braciszka który ma 5 lat i bardzo go ciągnie zresztą tak jak i jego siostrę jak była młodsza 😉
Breakaway, możliwe, że będziemy razem studiowały, bo ja złożyłam na ochronę środowiska i na biotechnologię 🙂
MagBan93   Hennowata rudość :]
16 lipca 2011 15:14
yo yo
W Oleńce robią oprowadzanki na kucykach, ale z tego co się orientuję lepiej wcześniej zadzwonić, żeby był wolny konik.
Kto sie wybiera na zawody do Adamowa ?  😉 wiecie czy u Smolisa 12.08 odbedą sie zawody w skokach ? 👀
Możliwość oprowadzanki na kucyku lub hucule jest w stajni Orkisz przy ulicy Tomaszowskiej.

Kontakt i więcej informacji : www.stajniaorkisz.strefa.pl
A kiedy są zawody w Adamowie?
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
16 lipca 2011 19:19
Naciau, Si, na razie jest propozycja. Jutro dowiem się co i jak bo i tak u konia będę 🙂
Czekamy na propozycje zawodów w Adamowie, bo chętnie zawitam ponownie  😅
witam, poszukuję hoteli dla koniczki, od poczatku wrzesnia, mieszkamy przy lesie lagiewnickim, teraz konina stoi daleko, bo drugi dom mamy pod poddebicami, ale rozwazamy przeniesc ja blizej,

słuchajcie, a co teraz jest w adamowie? chodzi mi czy pensjonat tam jakis znajdę? bo cos sie zakrecilam
no w adamowie jest pensjonat, trener i instruktor, jest tez hala.
gdzie?
ile?
nazwa?
nazwisko właściciela?
warunki?
cokolwiek?

instruktora jako takiego nie potrzebuję, bo wolę konsultacje z trenerem raz na jakiś czas
przepraszam, gdzie sa poddebice?
kurcze ja jakos nie umiem tego zlokalizowac 😡
u nas to samo,plus padoki nie do wyjedzenia,myjka w srodeczku,karuzela i takie tam😉tylko my to pewnie daleko
Jeszcze sa chyba Kebliny, maja fajne stajnie, mala hale, ogromne padoki, ale to troche kawalek od Lagiewnik, poza tym podobno atmosfera jest tam dretwa 🤔
Ada   harder. better. faster. stronger.
18 lipca 2011 19:06
Postaram się w ciągu kilku najbliższych dni wrzucić propozycje zawodów w Adamowie.

arabeczka, najprawdopodobniej 06.08.2011

bemyself, tak, jest pensjonat, Adamów ok. 4 km za Aleksandrowem Łódzkim.
Co do reszty to myślę najlepiej przyjechać i samemu zobaczyć  😉 z Poddębic masz po drodze.

Karla🙂, Poddębice jeszcze za Aleksandrowem Łódzkiem jakieś 40km
Ada dzięki🙂
orientujecie się gdzie będą we wrześniu-październiku jakieś zawody skokowe i uj  regionalne-żadne towarzyskie (odpada ŁKJ)
wlazłam  na str ozj  i trochę mało info a chciałabym w końcu Drapem czworobok pojechać a Polką jakieś skoczydła
Ada, skreca się w prawo jadąc na poddebice? gdzie dokladnie to jest? i czyje to jest 😉

poki co szukam tu, bo nie wyrobimy jezdzic wszedzie, ja bym wolala jednak blizej nas, alee kolo mnie jest
🤔trzałka:Arabika-odpada
🤔trzałka🤔tara kuznia-po wypadku odpada
🤔trzałka:Łkj, neee, nie zgadzam się

i nie wiem co jeszcze, od konca wrzesnia mam nadzieje zmienic prace wiec wtedy odleglosc nie bedzie wazna, ale poki co jest, bo mamy za duzo na glowie i za daleko wszystko😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się