Olsztyńscy voltowicze

ircia2   KARULA ZOŁZULA:)
04 lipca 2011 18:40
frytkens moneta już Cię wyprzedziła i na pw wszystkim pisała.ja zaproszenie przyjęłam i będe jako widz prawdopodobnie 😅
jascus199   :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
04 lipca 2011 19:38
A tu Carmen z niedzielnego korytarz 😅


Już mówiłam, ale się powtózę: REWELACJA
wow nieźle daje  😅 widzę przygotowania do zawodów hehe
Jacek Ruda super!, ale jesteś mistrz drugiego planu  😉
jascus199   :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
05 lipca 2011 08:03
Mam ja juz 3 lata, a jeszcze mnie zaskakuje, nie weidzialem ze tyle gibnie,  stoi 135, a Ona skacze ze 160🙂 ale gibnela OGOLNIE 150cm🙂
Ładnie Rudzielec szkity ciągnie 😉 Ja niedługo swoim muszę korytarz ustawić, zbieram się już od dłuższego czasu :P
zielona jak w nowej stajni ?
no no jacek szok pozytywny 🙂
Iszka90, zielona33 coś ucichła to ja powiem, że w nowej stajni bardzo dobrze. Lary wygląda na zadowolonego, nie ma już nic strasznego dookoła 😉
sillke super, że tak szybko się odnalazł w nowej stajni !!! Czekam na jakieś zdjęcia  😀
Iszka90, mam tylko z pierwszej jazdy w Marengo.  😡

Ja wczoraj padłam, chyba wreszcie stress odszedł  🤔wirek:
Lary już dobrze, wrócił mój kochany pieszczoch i strachów już nie ma  🏇
kochani kto smiga na zawody do mierek ? goroaco polecam i oczywiscie zapraszam licze ze i marengo nam sie pojawi🙂
Lary jak fajnie wygląda, przypakował chyba trochę co ?  😀
🙂 tak Iszka90, teraz jest idealnie co do wagi  🙂
a i śmiga teraz 2 razy dziennie 🏇
Hej, mam prosbe poniewaz przenosze sie na studia do olsztyna i szukam stajni dla mojej kobylki jak najblizej wymagania to hala, zeby bylo czysto i padoczki. prosze o pomoc. najchetniej gdyby mozliwy byl dojazd komunikacja publiczna 🙂 bede wdzieczna za pomoc i prosze o ceny
Jeśli idziesz na studia to najlepszym rozwiązaniem jest Kortowska stajnia tam masz halę i dojazd autobusem miejskim pod samą stajnię 🙂 z tego co dziewczyny pisały od września cena w kortowie za pensjnat będzie wynosiła 750zł innej stajni w Olsztynie nie ma z halą. Minus jest taki, że w Kortowie nie wypuszczają koni prywatnych na padok więc musiałabyś konia swojego na plac wypuszczać, a do dyspozycji masz dwa duże, plus małe okólniki.  Jest jeszcze Marengo na redykajnach tam też masz autobus miejski pod samą stajnię, ale bez hali za to masz padoki i fajny plac 🙂
moneta na głowny plac nie mozna wypuszczac koni pod grozba wypowiedzenia 😉
a są jeszcze kieźliny - namiotowa hala i padoki, czysto w sumie też jest. Ale nie wiem jak jest teraz z cena, z tego co mowia dziewczyny to 650 chyba 😉
Hej, mam prosbe poniewaz przenosze sie na studia do olsztyna i szukam stajni dla mojej kobylki jak najblizej wymagania to hala, zeby bylo czysto i padoczki. prosze o pomoc. najchetniej gdyby mozliwy byl dojazd komunikacja publiczna 🙂 bede wdzieczna za pomoc i prosze o ceny


heheh to jak znajdziesz taka stajnie to daj znac :P i zeby jeszcze pensjonat byl w normalnej cenie, a nie 900 zl (czy nawet 750 jak w kortowie) 😉

sillke - i jak ci sie w Marengo podoba ? 😉 Widze ze Lary dobrze wyglada.
zielona - czekam na foty padokowe, bo juz zapominam, jak moj kon wyglada 🙁
Angeel w sobotę będzie sesja
w Marengo jest superr !!!!!!!
a Lary chodzi już ze stadem i udaje, że jest kucykiem walijskim  😁, z ogra stał się kucykiem 😜
no dziewcyzny u nas w planie tzn w popisowie stajnia na 30 koni hala itd powoli budowa bedzie ruszac ale to pewnie ze dwa lata
licze ze lary na skoki do mierek smiga na towrzyskie tyle koniarzy i co kto sie wybiera na starty do mierek
Angeel, po moich wielu wizytach (całych... 3-4  😂 ) mogę stwierdzic, że mi się podoba, ba, bardzo!  😜

parolowa
, Lary nie wybiera się do Mierek, chyba, że sam  🏇
jascus199   :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
09 lipca 2011 10:54
Ja sie wybieram do mierek ,  z  Carmen i Farino 😉
jacku no bez was to by imprezy nie bylo ale co z reszta konskiej ekipy
🏇 UWAGA ZAGADKA  🏇

czyj to zwierz?  😀iabeł:
Ircia   Olsztyn Różnowo
09 lipca 2011 20:51
sillke hmmm czyj to zwierz?
Czyżby Angeel ?
Może się mylę , ale piękne konisko  😜
dzisiejsze kąpanie Larego  😅
sillke, to na bank koń Angeel 😀
Tak, tak, to Marian  😅
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się