KOCHAM KINO :)

KS napisał: Zakończyłam jak na razie maraton z braćmi Coen. Obejrzałam "Tajne przez poufne", "Fargo", "Big Lebowsky" i "Barton Fink". Super, mi się bardzo podoba ich poczucie humoru i nieźle się na każdym z tych filmów ubawiłam i bałam zarazem 🙂

KS to polecam Ci jeszcze The Ladykillers, To nie jest kraj dla starych ludzi i Bracie, gdzie jesteś!!!! Wszystkie trzy kocham😀 IMO wszystkie 3 lepsze od np. Big Lebowskiego! (którego oglądalam wczoraj😉 )
Hihi, Ladykillers i To nie jest kraj dla starych ludzi widziałam ^^ Ten drugi był świetny, bardzo mocne wrażenie na mnie zrobił i po nocach spać nie mogłam :/ Obejrzę w takim razie jeszcze Bracie, gdzie jesteś! Widzę, że nie tylko ja tu fanką braci Coen jestem 😀?
kujka   new better life mode: on
24 listopada 2008 22:42
Edit
jest jakas stronka ??
kujka   new better life mode: on
24 listopada 2008 22:46
Edit
kujka, mogę się wybrać z tobą 🙂?
lalala bylam pierwsza KS
kujka   new better life mode: on
24 listopada 2008 23:02
Edit
KS - ja się dopiero wkręcam😉 Muszę jeszcze trochę filmow COenwo nadrobić😉 Ale To nie jest kraj faktycznie mocny był🙂 Natmiast "O brother where art thou" - bo taki jest oryginalny tytuł Bracie, gdzie jesteś jest filmową wersją Odysei🙂 musicalową wręcz wersją😉 polecam pooglądanie na youtubie piosenek z filmu - na mnie zadziałały zachęcająco! np. ta:
obejrzalam "tajne przez poufne" i mam mieszane uczucia. chocaz byly momenty ktore mnie naprawde bawily, to chyba spodziewalam sie czegos wiecej
Ja byłam ostatnio na "Blizna" 3D. Efekt 3D bardzo fajny ale fabuła i gra aktorów - jedna wielka szmira!!!

A tydzień temu byłam na KWARANTANNIE. kapitalnie zrobiony horror. Serce wskoczyło mi do tyłka i 3 noce mi się śnili Ci krwiożercy z filmu
a ja dzis bylam na czyms kompletnie z innej bajki niz Pam

"PIORUN"- cos rewelacyjnego!! ubawilam sie niezle, chociaz dosc glosna, ciemna i drastyczna bajka jak dla dzieci... ale polecam, gl bohater jest przeuroczy
A ktoś idzie na premierę 'Ostatniego Zlecenia'?
kujka nastepnym razem ja wybieram film!!
mery, rozumiem że 3 kobiety były niebałdzo 😀?
kujka   new better life mode: on
28 listopada 2008 21:44
Edit
a o mnie to juz wszyscy zapomnieli i nikt sie nie chce ze mna spotykac.
ani kujka, ani mery
kujka   new better life mode: on
28 listopada 2008 22:45
Edit
Oglądałam dzisiaj Before sunset- Powiem wam, że suuuper 🙂 Szczególnie Julie Delpy! Takie film dla podróżników-marzycieli. Na pewno jest ich tutaj paru 🙂
kujka napisał: (a Mery pewnie mysli ze ja i reszta orientgrupy jest mocno nienormalna )

niee... alez skad
a nie, bo jednak ide za tydzien
Dworcika napisał: Ja mam ochotę po raz kolejny zobaczyć "Leona Zawodowca", ale:
1. Nie mam czasu
2. Nie mam z kim.
Leon musi poczekać
jak chcesz, to mam rozszerzoną wersję - służę pożyczką - jest kilka fajnych scen, które z niewiadomych powodów usunięto z wersji kinowej.

a jutro lecę na przedpremierę Zawodowców - sądząc po obsadzie powinno być nieźle, ale o tym napiszę już jutro 🙂,
sql a jestes z wawy? to ja bym chetnie pozyczyla

ja dzis bylam na "dziewczynach z jednej celi"... ale to chyba w kinie nie bedzie grane.. smutne i przygnebiajace
tak, z wwki - spoko, mogę pożyczyć - odezwij się na PW.
co do Zawodowców - całkiem niezły film 🙂. Oczywiście De Niro + Pacino to najwyższa półka. Do tego całkiem spoko scenariusz i fajne zakończenie. Co prawda w podobnym klimacie byli Święci z Bostonu i bardziej mi się podobali, ale Zawodowców też polecam.
byłam przypadkiem na ostatnim zleceniu i.... o mój boże co za szmira moim zdaniem najgorszy film z cage'm.
a jeśli chodzi o bonda-zdecydowanie rewelacyjna jest wejściówka i na niej mógłby się zakończyć cały film
czarnapanda   Złe Czarne Bobo
04 grudnia 2008 16:06
Ja sie jutro wybieram na "Zawodowców" z moim ukochanym Alem Pacino i Robciem De Niro.Nie moge sie doczekać!!!!! 😜
czarnapanda daj znac koniecznie jak Ci sie podoba!! 🙂
Wróciłam z urlopu gdzie było mi dane obcować z fajnym,olbrzymiam TV 😎
Z tego co widziałam polecam

THIS IS ENGLAND reż.Shane Meadows .
Obraz Anglii z jej skinhedowskimi problemami. Mocny film. Fajna muza.

KSIĘga DINY

LONDON- reż. Hunter Richards
Niby nic wielkiego,temat trywialny i codzienny.Problemy sercowo-narkotykowe ujęte w ciekawy sposob. Fajna muza.

ONCE - wow,ależ mi sie podobało.POzzytywnie rozśpiewany.
cieciorka   kocioł bałkański
05 grudnia 2008 21:06
mery ja tez mam 😀

bylam w koncu na tym xxy i nie podobal mi sie.

chetnie jeszcze raz pojde na orkiestre.

o moj boze, kompletnie nie wiem co teraz w kinie.

edit: wybiera sie ktos w niedziele na klimaty do wmn za free?

i troche nie w temacie:
pojdzie ktos ze mna na slam osiemnastego?
mery ja tez mam 😀

i troche nie w temacie:
pojdzie ktos ze mna na slam osiemnastego?


co masz...? tego Leona ?? spoko, spoko... ja tu sie juz z sql'em umawiam 😉
a na slam nie pojde pomimo tego, ze bym chciala...🙁 pracuje do 21.30... :/

ciec, idziemy na "orkiestre" w tym tyg ? a moze chcesz isc na "cafe de los muertos"?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się