czapsy i buty

Te pasquello są świetne. Jeździłam w nich ostatnio 2 razy dziennie na kursie i są dalej śliczne i mięciutkie 🙂
wlasnie w nich walnal mi suwak  😤
Madzuaa   optymizm przede wszystkim :)
10 lipca 2011 23:49
u mnie po miesiącu nadal wszystko cacy... a nie oszczędzam ich, zdecydowanie.

Dramka, polecam pierwszego lepszego szewca, jesli to tylko suwak, to pewnie 30-40 zł max. Mam nadzieję, że miałas jakis trefny egzemplarz...
Ja mam pytanie i bardzo proszę o sensowną odpowiedź  :kwiatek:
Czy ktoś ma sztyblety z firmy Cavallino? I jak? Bo cena naprawdę zachęcająca, ale napisali, że "produkt polski", wiec mam wątpliwości  😁.
Takie, np. http://www.amigo-konie.pl/product_info.php?cPath=6_24&products_id=4326
Zakochałam się!

skad te czapsy?  😍 😍
z hooksa niestety 😉 w ogóle cały katalog im ładnie wyszedł 😉 Wrzuciłam do wątku hooksowego 😀
Okropnie sie marszcza przy kostce, musza byc nie wyprofilowane  🤔
a inne sie nie marszcza  😎 moje hippisowkie roma sie marszcza  🤣
Ale nie tak. Te ukladaja sie jak kalosze  🙄
marszczą się jak każde. Ale faktycznie są cudne. Szkoda ze ze hooksem takie przeboje bo bym zamówiła.
xxagaxx - ja widziałam takie na allegro ! Chciałam je kupić nawet ... 🙂 za 180 zł (?) firma chyba parkur coś takeigo ...
oo właśnie znalazłam http://allegro.pl/fair-play-sztylpy-czapsy-skorzane-future-l-nowosc-i1679895293.html
ale chyba te hooksowe ładniejsze?? Choć w sumie zależy do jakich butów.
Ha , znalazłam tańsze 🙂 🙂

Słuchajcie ja sobie ostatnio kupiłam czapsy z Hippiki
Brązowe .
I zobaczcie jak się marszczą .
Jak tylko dam piętę w dół to marszczą się jak stary mops 😀
Muszę je oddać do szewca , żeby mi dopasował , lub rymarza ... bo wyglądają paskudnie ....

edytuj posty. Czapsy zawsze będą się trochę marszczyły. Ale zwężenie w kostce powinno pomóc 😉
terlemorele tak też zrobię
Anderia   Całe życie gniade
15 lipca 2011 18:24
Jak wypadają rozmiarowo sztyblety Hippici? Chodzi mi konkretnie o te zwykłe, najzwyklejsze. Jeśli mam takie 38/39, to ku jakiemu rozmiarowi hippicowych butów się skłaniać?
kodusiowata ja po swoim przykładzie powiedziałabym ci 39, ale to tylko z własnego doświadczenia mówię, bo teraz mam mountain horse sztyblety rozmiar 41 a kiedyś hippici miałam wieksze chyba 42 i też były dobre, ale to tylko w porównaniu do MH mówię.
ja mam takie z zamkiem Hipiki. Dla mnie wypadają tak dość normalnie w kierunku mniejsze 😉 Przynajmniej do MH 😉 Bo w 41 MH upcham 2 grube skarpety, Hippici 41 tylko cienka skarpetka 🙂
Te dwukolorowe z Hooksa są podobne do nowych Fair Play. Ładne.
Akurat moje wyglądają kiepsko, bo mam niestety za duże, ale rozmiar mniejsze były zdecydowanie za ciasne.

Klami ja chyba sobie kupię te hooksowe (bo wolę z brązem na dole 😉) Ale nie wiedziałam że posiadasz takie fajne czapsy 😀 Najgorzej to będzie rozmiar dobrać ;/;/
xxagaxx, hehe. Posiadać posiadam już jakiś czas, ale jakoś ostatnimi czasy albo w podkolanówkach albo w oficerkach jeździłam. Te moje śa śliczne, ale niestety rozmiaru właściwego na mnie nie było. Te są trochę za szerokie, ale stwierdziłam, że lepiej tak niż rozmiar mniejsze, które były stanowczo za ciasne.
xxagaxx no to widzisz z tymi rozmiarami to różnie bywa, ja miałam już dość stare te hippici i taki dziwny model z dosć wąskimi nosami więc może dlatego musiały być większe bo palce nie dochodziły do samego końca.
Zastanawiam się nad zestawem Elt Paris sztyblety + Prescot sztylpy. Co sądzicie? Magdzior- wiem, że polecałaś Prescoty, jak z zamkami?
Ma ktoś Parisy?
szoszonka tak mam Prescoty ale od niedawna wiec niewiele mogę powiedzieć o trwałości, zamki na oko są grubsze od np hippici i jak narazie nie mam z nimi żadnych problemów.
Wcieło mi czapsy w stajni  😵
Dramka - skąd ja znam tą magię stajni ?😉
              rzeczy same znikają 🙂
              a zazwyczaj wtedy , gdy są najbardziej potrzebne 🙂  😂

A wracając do czapsów Hippiki - Kupiłam swoje S i są za duże . Pokazywałam foty wcześniej
Robię operację zwężania ich . Od razu będą lepiej wyglądać ...
a ja niedawno kupiłam sobie czapsy z hippici i jestem b. zadowolona. i wreszcie znalazłam czapsy na moja chudą łydke  😍
Takie mialam  🙁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się