Oferta Lidla, Netto i innych niekońskich marketów

szam, dziekuje, ale czaprak ZDOBYTY!!! 😀
Amabilis   Two of us against the world
11 lipca 2011 09:50
Wiecie czy w Gdańsku są jakieś wyprzedaże w sklepach jeździeckich ?  👀
sprawa wyglada tak, ze chce zdobyc ten czaprak:
http://www.decathlon.com.pl/PL/training-22978124/
w tych kolorach najlepiej.  probowalam zamowic w deca, ale spuscili mnie na drzewo, ze nie ma i koniec. to co robi na stronie? widzial ktos z was ten czaprak u siebie gdzies w deca? a moze laski, co pracuja w deca cos pomoga? :kwiatek:


ha szkoda że tak późno czytam.. mam taki czaprak, może nie w tych właśnie kolorach (a w kolorach takich, ż tam gdzie jest niebieski jest limonka 😉 ale czaprak jest na prawdę super !!
A ja w LIDLu kupiłam dziś super żele chłodzące na nogi
wymiary 15x28 cm dwa w opakowaniu (jeden chłodzący drugi grzejący)
Super po prostu 🙂 Bedzie w sam raz po treningu 🙂
Jedno opak 9,99 !!!
Opakowanie wygląda tak :
Oferta końska w angielskim LIDLU od 18.07.2011 🏇
[list]
[li]derki polarowe po 5 funtów[/li]
[li] czapraki po 4 funty[/li]
[li]ochraniacze transportowe po 5 funtów[/li]
[/list]
http://www.lidl-pageflip.com/uk.html?kid=4zAVuj
str.14

Trzeba uruchomić kontakty na wyspach🙂
To jest szansa że w Polsce będzie jak jest w UK?  👀 Idzie to może  jakoś w kolejności?
ciekawe czy my u nas doczekamy się jeszcze oferty końskiej :/
Nie liczyłabym na nasze markety, ale będę trzymała kciuki, żeby wpadli na pomysł wprowadzenia takiej oferty z takimi samymi cenami... .
Na wszelki wypadek już powiadomiłam bliskich w UK, żeby wybrali się tam na zakupy i mam nadzieję, że uda im się kupić derki i czapraki. Trudno z gazetki oszacować jaka będzie ich jakość, ale cena jest na tyle atrakcyjna, że zaryzykuję 😜
O dzieki za info. A słuchajcie jak wychodzi cena przesyłki do PL? ktoś sie orientuje? Ja jakoś mam problemy z naleźieniem cen, zwłaszcza że to pewnie będzie i ciężkie i duże gabarytowe (np ochraniacze)?
Dziekuje  :kwiatek:
czy ktoś ma takie znajomości by zamówić mi ochraniacze transportowe na konisko-oczywiście najpierw przeleję kasę:_)) :kwiatek: :kwiatek: 😍  proszę pisać na pw
to i ja i ja sie podlacze pod znajomych w uk jak ktos ma!!
i ja, i ja! tylko transportery chce 😉
ja również dołączyłabym się do zamówienia  🙂
tez chcę transportery
a kiedy była oferta w Niemczech ? badz bedzie  ?
LatentPony   Pretty Little Pony :)
12 lipca 2011 19:42
Ja też byłabym chętna 🙂 Można zrobić zbiorowe zamówienie 🙂
i ja też chcę jeśli ktoś by mógł transportery ;D
Słuchajcie jak z kolezanką ustale jak to jest z tą przesyłką (bo z tego wynika ze 30kg kosztuej tyle co 2 - troche dziwne) to mysle ze coś moglaby kupić. Oczywiscie jezeli bedzie tyle- ona jest w Manchesterze i jakiegos Lidla tam ma:P Wątpie żebym mogla ją wykorzystać do kupna 10 kompletów transportówek ale 1 więcej kto wie. Także bedę pisać jak coś ogarnę 🙂
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
12 lipca 2011 20:28
a jakby były PONY to i ja bym się pisała na transportery ;p
z tego co pamiętam to kupa kasy za wysyłkę z Anglii
Ja też się podłaczam do zamowienia, Chcę transportery  😍
a ja czaprak 8 D
melduję, że w Lidlu są bardzo fajne staniki sportowe, idealne do jazdy, w 3 modelach i kolorach (biały, czarny i różowy), za ok. 25 zł
Porządny materiał z coolmax, 3 rzędowe zapięcie - ładnie trzyma biust i nieźle wygląda

Ja kupiłam sobie taki: http://promowskaz.pl/okazja/biustonosz-sportowy
a ja kupiłam te wkłady żelowe i będe tworzyć takie ochraniacze chłodzące jak eskadron
Forta, koniecznie pokaż jak skończysz! 🙂
heh, pokażę, narazie mam żele i piankę nurkową (za 60 zł), z którym będę tworzyć  😉 wyszło, że wcale nie będzie to taka tania impreza, ale na pewno sporo mniej niż 500 zł za eskadrony
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
13 lipca 2011 15:27
melduję, że w Lidlu są bardzo fajne staniki sportowe, idealne do jazdy, w 3 modelach i kolorach (biały, czarny i różowy), za ok. 25 zł
Porządny materiał z coolmax, 3 rzędowe zapięcie - ładnie trzyma biust i nieźle wygląda

Ja kupiłam sobie taki: http://promowskaz.pl/okazja/biustonosz-sportowy



[s]szkoda, że pewnie na mały biust :<[/s]

EDIT

Żeby nie było niejasności i nieporozumień , więc powyższe zdanie napiszę inaczej , a raczej w postaci pytania, to będzie lepiej.
Czy są to na mały biust czy na większy też da radę ? Bo po zdj nie bardzo jestem w stanie ocenić .
subaru2009, pomijajac ze pojechalas rivik troche, to wcale nie koniecznie, ostatnio w lidlach byly biustonosze i bikini i byly duze, a nawet bardzo duze.
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
13 lipca 2011 15:38
Jak pojechałam ? Oo Jeśli tak, to przepraszam Oo Bo kompletnie nie miałam tego na celu. W sumie mogłam dać "?" na końcu, może by inaczej to wyglądało. Szczerze mówiąc do Lidla nie chadzam, a z tego co obserwowałam jak były takowe sportowe w różnych sieciówkach to raczej większego biustu nie były w stanie utrzymać ...
Bo gdyby te sportowe faktycznie trzymały większy biust ( a ja z tych niestety ... ) to może bym się przespacerowała do Lidla ..
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się