Olsztyńscy voltowicze

to ja znalzalam takie calusne
parolowa czadowe
Ircia   Olsztyn Różnowo
10 lipca 2011 17:29
zielona super zdjęcia  😜
parolowa ekstra całusek  😍
Jaka miłość między Tadziem i Parolem  😀
Hej, moglibyście podać mi namiary na kogoś, kto jeździ w Grądku lub zna tamtejsze konie? sprawa dość pilna
pisze pw ;D bo ja się znam na tamtejszych koniach
to co jacki i inne konskie osobki jak obiecaliscie widze was w srode u mnie na karokae klub twist godz 20😲0
aaaaa ja się pochwalę, że mój konio już ładnie wchodzi do przyczepy  😅
i na pewno będziemy na zawodach w Mierkach  😁

Co prawda pojawił się już post na temat tego Ogierka w ogłoszeniach, ale myślę że warto napisać i tu. Sprawa jest pilna.

W Bałdach stoi dwu letni Kasztanek, ogierek. Z tego co wiem, koń zdrowy tylko nieco wystraszony, potrzebuje pracy i czasu spędzonego z człowiekiem oraz dobrego jedzonka. Koń ma czas do piątku, cena to zaledwie 1000zł, po tym czasie zostanie sprzedany na rzeź. Jeżeli ktoś byłby zainteresowany kuupnem lub ma pomysł jak mu pomóc bardzo proszę o kontakt. Czasu jest niewiele dlatego proszę przekażcie dalej. Dołączam zdjęcie :


jascus199   :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
13 lipca 2011 13:56
Asiu, widzimy sie dzis , wpadniemy kolo 22🙂
limii no to super że już ładnie wchodzi  😅 więc widzimy się na zawodach
moneta oczywiście  😁
tylko, żeby pogoda dopisała  😉
trzeba trzymać kciuki za pogodę 🙂 będzie dobrze
Kochani, miałby ktoś do pożyczenia miarkę do mierzenia łęków winteca?  :kwiatek:
limii rewelacja !
Mówiłam ci że się nauczy  🏇
Czy jest ktoś z okolic Różnowa jadący na zawody do Mierek do kogo "transportu" można byłoby podłączyć jedną raczej niekonfliktową klacz? Oczywiście zrzucę się na koszty. Obiecałam sobie, że przynajmniej LLkę w tym roku pojadę, ale sezon ucieka.

no falabana kołuj kołuj transport, mogę oficjalnie powiedziec ze będą fajne nagrody wiec trenujcie ostro hehe
również uważam, że nagrody będą zaje...  😀 więc trenujecie hehe a plac jest super specjalnie na zawody robiony  😍
i dupa. Mam świtną stajnie z konikami ładnie skaczącymi a nie mam transportu 🙁....

Żelka to kombinuj..a jak nie to na piechote
A zatem prawdopodobnie będziemy. Szkoda tylko, że mieliśmy mały przestój w treningu 😉
Nigdy nie mów ... nigdy ! 😀iabeł:
zielona obydwoje wyglądacie kwitnąco  🙂
Iszka90 dziękuję  😍
z sesji naprawde z super fotograf
parolowa zakochałam się w tych zdjęciach ;D
moneta ja w koniu ale w zdjeciach i w sesji nasza moniczka mistrz
no to wrzuce jeszcze torszke konika bo moniczka mrowis takich pieknych zdjec nam narobila ze szok
To ja się dodam ze swoim pluszakiem, który ma się coraz coraz lepiej 🙂

Celjonara a coś więcej powiesz o swoim pluszaku?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się