moda, ciuchy etc...

Mirabelka co do spodni z House mam podobne odczucia, bo ze wszystkimi moimi spodniami od nich było coś nie tak, ale z reszta ubrań wszystko w porządku 😉
JARA, no w każdym razie dzięki  :kwiatek:
Mirabelka, oo, tam nie szukałam, zajrzę przy najbliższej okazji! Dziękuję!  :kwiatek:
kupiłam wczoraj płaszczyk w zarze na dziale dziecięcym - wiek: 11-12 lat  😂  😁
Pursat   Абсолют чистой крови
17 lipca 2011 10:30
Pokaż i powiedz za ile. 🙂
Solina   Wszyscy mamy źle w głowach że żyjemy hej hej la la
17 lipca 2011 11:33
mam problem, wesele koleżanki mam w ostatni weekend lipca a ja dalej nie wiem w jakiej sukience iść i jakie dodatki i makijaż można dobrać. Liczę na waszą pomoc  :kwiatek:

sukienka 1
apart żółta "koktajlowa"
byłam w niej już 2 razy na weselu, nie wiem czy na środek lata będzie dobra bo materiał jest mało przewiewny i śliski


sukienka 2
apart żółta- dostałam ją od swojego specjalnie na to wesele ale mam problem co można było by dobrać do niej, buty mam podobne do pani ze zdjęcia ale czy na pewno będą pasować? i co zrobić z włosami bo sukienka jest delikatna



sukienka 3
apart kolor pomarańczowo- czerwony, tę mogę pożyczyć od koleżanki ale podobny problem jak z 2 brak pomysłu na fryzurę, buty torebkę i makijaż do niej

Trzecia mi się nie podoba, pierwsza może być faktycznie za ciężka na taką pogodę, a ta środkowa w sam raz  😉 buciki w sumie mogą być takie, mogą być też w kolorze nude. A włosy.... zależy jakie Ty masz 😉 nie jestem jakąś fanką nalakierowanych upięć na wesele, ale jeśli chcesz je spiąć, to może jakiś elegancki warkocz? Są modne w tym sezonie  😉
Solina   Wszyscy mamy źle w głowach że żyjemy hej hej la la
17 lipca 2011 12:04
szepcik, z włosami mam największy problem bo są długie nie za gęste do pasa i w dodatku rude 😉  mało podatne ( chodź najlepszym określeniem byłoby WCALE nie podatne) na kręcenie, wręcz idealnie proste

co do butów to mam podobne jak ta babeczka z 2 zdjęcia, albo podobne ale gładkie czarne na paseczkach lub normalne pełne czarne,
Solina 2 mi się bardzo podoba 🙂
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
17 lipca 2011 12:30
Solina, Pierwsza śliczna, ale za zimna moim zdaniem. W drugiej cycki wyglądają jak worki, a trzecia jak dla mnie za bardzo wzorzysta ;-)
Pursat   Абсолют чистой крови
17 lipca 2011 13:39
Ja bym brała drugą. Pierwsza za bardzo się świeci, a trzecia jest przesadzona. 😉
Solina   Wszyscy mamy źle w głowach że żyjemy hej hej la la
18 lipca 2011 09:03
dzięki czyli 2 wypada najlepiej.
jakie buty i torebkę można do tego dobrać?
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
18 lipca 2011 10:10
Obiecane zdjęcie spodni na mnie🙂 Uważam,że są świetne zarówno pod względem wizualnym jak i podczas noszenia-bardzo wygodne,delikatny materiał.
przegapiłam moment kiedy były wyprzedawane moje ulubione balerinki z H&M 🙁 Obdzwoniłam wszystkie warszawskie sklepy i nic... Jeżeli ktoś widział je w swoich okolicach i mógłby pomóc byłabym bardzo wdzięczna 🙂

to takie, były jeszcze różowe i niebieskie
Pursat   Абсолют чистой крови
18 lipca 2011 12:19
incognito, fajnie na tobie leżą. 🙂
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
18 lipca 2011 12:38
Pursat dzięki 😉 A wczoraj nabyłam z forever18 koszulka w tygryski za 18zł😀 uwielbiam wyprzedaże,poszłam również po torbę do terranovy ,były duże torby, materiał skóropodobny po 30zł 50% przecena ,ale juz ich nie było,więc kupiłam dużą białą materiałową za 15 😀
Pursat płaszczyk jest z nowej kolekcji  i zapłaciłam 149zł - nie było przecenionych, ale na dziale damskim zapłaciłabym co najmniej stówę więcej więc i tak jestem mega zadowolona 😉
pokazać niestety nie mam jak bo nie ma go na stronie  🤔

Pursat   Абсолют чистой крови
18 lipca 2011 12:49
To gratuluję wam udanych zakupów. 🙂 A ja jestem mega zła, dzisiaj miały mi przyjść buty, w których chciałam iść jutro na egzamin, cały zestaw już miałam wymyślony, a butów nie ma... 😫 Uczyć mi się przez to nie chce. 😁

edit: wer, a to nie ten: [[a]]http://www.zara.com/webapp/wcs/stores/servlet/product/pl/en/zara-S2011-s/109501/386569/TRENCH%2BCOAT%2BWITH%2BCHECKED%2BLINING[[a]] ?
kupiłam wczoraj płaszczyk w zarze na dziale dziecięcym - wiek: 11-12 lat  😂  😁


mam kamizelkę jeździecką - też na 12 lat 😉 była identyczna jak rozmiar 34, z tym, że połowę tańsza.
Pursat oo ten, ten! nie zauważyłam zakładki "new collection", dlatego nie mogłam znaleźć 🙄

tu wygląda jak worek ale ja go zapinam mocniej paskiem, tak że układa się w "sukienkę" 😉

trochę się jednak na tym dziecięcym rozczarowałam, bo albo ciuchy są na mnie dopasowane+ krótkie, albo dobre na długość+workowate 🙁
Pursat   Абсолют чистой крови
18 lipca 2011 15:14
Ciesz się, że w ogóle coś na ciebie pasuje. 😉 Ja mimo mojego xs chyba jestem za długa do tych ciuchów, a szkoda, bo ceny bardziej przystępne. Podoba mi się ta kamizelka futrzana z nowej kolekcji, muszę się wybrać na dział dziecięcy. 🙂
Nie wiem czy tutaj moge, czy iść do wątku z fryzurami, ale ta sprawa się łączy z ciuchem 😉

Kupiłam sukienke (wkońcu!) na wesele brata, ktore jest za 2 tygodnie. I nie wiem jakie włosy do niej pasują. Dziś założyłam ją i zrobiłam proste włoski z opaską, tylko nie wiem czy opaski nadal są w modzie 🙁 Myslałam o  luznych lokach, ale strasznie przy tej sukience bede miała dużą głowę, więc pomyslałam o ewentualnie spiętych. Mimo wszystko  czesciej mysle o  rozpuszczonych na opasce, ale szukam help bo nie moge stwierdzic ze wyglądam tak przyzwoicie 😉

Z góry sorki za sweet focie z aparatem
bez opaski rozpusc
Scottie   Cicha obserwatorka
19 lipca 2011 18:59
Jak dla mnie taka opaska jak na zdjęciu jest na ślub mało elegancka, lepsza by była szersza, pokryta czarną wstążką (obczaj sobie zdjęcia Blair Waldorf z "Plotkary" i sposób, w jaki ona nosi opaskę, jest 100 razy lepszy). Na Twoim miejscu albo zostawiłabym proste, albo zrobiła jakieś upięcie, ale nie koczka, tylko różne zawijasy, nawet połączone z dobierańcem itd.

PS. Nie głupio Ci iść w białej sukience na wesele?
Hmm to musze się zastanowic  bo przed ta opaską właśnie mi jakis dobieraniec chodził po głowie. Jesli by miala byc opaska to oczywiscie inna nie ta- ta byla dla przykladu, bo jedyna ocalała podczas ataku "opaskowego" mojego psa.
Dzieki za rady i juz nie zasmiecam watku bo chyba powinnam jednak do fryzur pojść😉

Sukienka jest beżowa, nie biala 😉
Pursat   Абсолют чистой крови
20 lipca 2011 22:17
Będę wdzięczna za głosy na moją stylizację w konkursie Nivea Invisible for Black& White. :kwiatek:

Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
20 lipca 2011 22:38
zagłosowane 🙂
Też zagłosowane. 🙂

Solina, Jak masz podobne buty do tych, które ma ta babka na zdjęciu, to ja bym je wzięła. Z torebką może być gorzej.... Ewentualnie możesz wykombinować czarne buty i czarną torebkę. Wydaje mi się, że to powinno pasować. Ale spytaj jeszcze kogoś bardziej ogarniętego w modowych sprawach. 😡
Pursat   Абсолют чистой крови
21 lipca 2011 08:22
Dziękuję! :kwiatek:

Co do torebki, najlepsza będzie chyba malutka, do ręki, takiego kształtu:

[img]http://i2.pinger.pl/pgr397/2d5292200027c89b4d60f457/torebka+puzderko.jpg[/img]
Dziewczęta, a jeszcze jedno pytanko. Do mojej beżowej sukienki jakie dodatki pasują Waszym zdaniem? :kwiatek:
Mam czarny pasek to mysle ze czarne buty i kopertówka, a jakieś kolczyki  i cuś na ręke jak myślicie? Jaka ja jestem zacofana w tych sprawach masakra 🙄
Pursat   Абсолют чистой крови
21 lipca 2011 19:16
Jak planujesz opaskę i pasek, to nie przesadź z dodatkami, bo będziesz wyglądała jak choinka. Może być w wersji two-tone: beż + czerń, kolczyki jakieś naprawdę delikatne, bo z opaską i rozpuszczonymi włosami duże, wyraziste kolczyki nie będą wyglądały dobrze. Z bransoletek bym zrezygnowała, ewentualnie jakąś skromną i prostą, np. złotą.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się