Oferta Lidla, Netto i innych niekońskich marketów

Frania: dobrze są założone...

a czapraczków nie było? 🙁
Wiem że nie ma bo dzwoniłam do siostry 🙂
bierze zawsze gazetki na następny tydzień żeby w razie czego dać mi znać 🙂
O to daj znać jakby co🙂
😲 cale życie myślałam że UK to wielka brytania. A nie irlandia.

Ochraniacze były założone tyko do zdjęcia nie rozumiem jak miały by być założone odwrotnie?

Czapraki są w dwóch kolorach brązowym i niebieskim. Derki polarowe też. Derki poliestrowe letnie z tego co pamiętam są czarne, granatowe  i w kratę niebieska. Derki siatkowe czarne. Ochraniacze transportowe szare, czarne i granat.
JSBach przecież przody są założony do góry nogami. to "wycięcie" powinno być na górze, pęcina powinna być osłonięta.


eh, dziewczyny, dziewczyny. Jakbyscie sie dobrze wymierzyly, to staniki z Lidla by nie pasowaly.
Ja wg wszystkich sprzedawczyn mam 75A, a na prawde mam 70F.
Jest na forum watek o uswiadamianiu sie o biustonoszach.
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
17 lipca 2011 22:36
popieram wistre
naprawde warto sie przejsc do profesjonalnego sklepu z biustonoszami i dowiedziec sie co nieco o Migracji piersi, o tym jak łatwo je zniszczyc lze dobranym stanikiem i ile mozna zyskac dobrym.
Ja w ,,standardowej rozmiarowce " mam 80 D, a w poprawnej 75 G
Artanis: a po ile są derki poliestrowe? i czy gdzieś są moze jakieś zdjecia?

sorki, faktycznie powinna byc pęcina osłonięta.  😡
a jakie ma to znaczenie przy założeniu ochraniaczy do zdjęcia. I dlaczego pęcina ma być odsłonieta? Pytam bo pierwszy raz się z tym spotykam.

Jak tylko dorwę się do komputera (bo pisze z kom ) to wszystkim zalegającym odpisze 🙂
Właśnie o to chodzi, że nie ma być odsłonięta 😉
Ma duże znaczenie bo a) siodła też nei zakładasz odwrotnie "bo to tylko do zdjęcia" b) ciężko jest okroślić jak ochraniacze układają się na nodze skoro są "do góry nogami"
dobra. Dziś jadę do stajni to wam porobię zdjęcia na małym koniu, na średnim i na dużym. Postaram się założyć właściwie. Wtedy fakt mogło mi się cóś poplątać bo dziecka pilnowalam i szybko zakładałam. A dziś jak nie padnę po zbiórce siana to zrobię właściwie. Też wyjaśnię cały czas myślałam że pęcina ma być zasłonięta 🙂
No bo ma byś załonięta!!! Dziewczyny odrobine pomyślunku!

Moim zdaniem ochraniacz jest zle zalozony, tj do gory nogami tylko na 1szym zdjeciu?
O hej Artanis, czyżby ŚK było zbyt mało ruchliwe? Nie masz tam już kogo zjechać?
Ale żeby nie było  🚫 w UK w Lidlach już nie ma tych czapraków, bo szybko zagoniłam moją siostrę do Lidla i były ochraniacze, ale nie potrzebne mi, więc już sobie darowałam, ale zależało mi na czaprakach, a tam był jeden może dwa, ale za prawie 50zł (tak koło 10Ł)
O hej Artanis, czyżby ŚK było zbyt mało ruchliwe? Nie masz tam już kogo zjechać?

😲

Dobra dorwałam się do kompa już wysyłam wszystkim na priv to co mam 😉

eh.. pogubiłam się co kto chciał.

Dlatego zdjęcia dam tu (aby pokazać jak oferta lidla wygląda 😉 to nie jest ogłoszenie, ani reklama) skoro nie jest ogloszenie ani reklama to na pw nie zapraszaj.  😤

A i powiem szczerze, że nie mam bladego pojęcia ile te rzeczy kosztowały w Wielkiej Brytanii.

P.S. Już wiem o co całe nieporozumienie.. z tymi ochraniaczami hihihi... zamiast przeczytać tak jak pisałyście 'pęcina OSŁONIĘTA" to przeczytałam odsłonięta.. ale teraz już wszystko wiem i przepraszam za nieporozumienie 😉

uwazaj bo dorobisz sie zaraz ostrzezenia. handel prowadzi sie ogloszeniach, nie tu.
dobra idę na ogłoszenia
Dworcika   Fantasmagoria
18 lipca 2011 12:14
wistra, Zairka, oj dziewczyny, dziewczyny... a nie ogarnęłyście jeszcze w stanikowym temacie faktu, iż rozmiarówka w jednej firmie innej rozmiarówce nie równa? 😉 Mam 65 DD/E. A staniki od 65D do... uwaga, uwaga... 70C. I to nie tylko w różnych firmach, różnice zdarzają się również w tej samej firmie. Może lidlowa rozmiarówka będzie bardzo specyficzna? :P
Dobrze ze o tym mowicie, bo rzeczywiscie osoby z biustem G pakują sie w C z h&m i uwazaja ze jest super, ale akurat przy sportowym staniku nie ma sie co poodkształac i zgniesc, ja nosze D a sadze ze powinnam nawet E (musze isc do kompetentnego sklepu w koncu:P) natomiast to sportowe B z lidla jest OGROMNE i na mnie nawet zaduze, a z przed pol roku mam troche inny (z tej samej firmy) z Lidla sportowy D i jest mniejszy niz to aktualne B. :P
ARTANIS odpisz na PW albo podaj nr. GG
W Londyńskich lidlach te rzeczy końskie są, przed chwilą rozmiawiałam z tatą i mam już kupione 😉)
są derki polarowe w 4 kolorach, potniki też w 4 kolorach i transportery

jak by ktoś chciał to można zrobić jeszcze jedno zbiorowe zamówienie i mój tata może się przejechać jeszcze raz 😉)
Bicz ja chcę:-))) powiedz jakie ceny są????
Właśnie, jak z cenami ?
derka -5 funtów
ochraniacze-5 funtów
potnik-4 funty

.
hoooola! na pw prosze sobie zalatwiac ceny i zamowienia.
Niestety w 'moim' lidlu tylko derki 🙁
sei   . let's grow old together & die at the same time .
18 lipca 2011 21:01
ma ktoś może jednak zdjęcia tych transporterów?  :kwiatek:
a tak w ogóle to kiepski okres na zakupy w funtach chyba?  👀
Jeśli te transportery są te same co ostatnio, to proszę:
http://www.lidl.co.uk/cps/rde/xchg/SID-16D151EF-CEE3C938/lidl_uk/hs.xsl/index_18253.htm
sei myśle ze nawet jakby funt stał po 10zł to się opłaca :P
sei   . let's grow old together & die at the same time .
18 lipca 2011 22:15
siwaaa, dzięki za linka  :kwiatek:

Zorilla, tak tak. ale w innym okresie opłacałoby się jeszcze bardziej  😁
ile pi razy drzwi wysyłka do pl wyjdzie? bo kurcze te granatowe ochraniacze by mi nawet pasowały 😉
W Biedronce w Olsztynie (tej przy chinczyku, nie wiem co to za ulica- nie spojrzałam  😵 ) Są skarpety- podkolanówki w romby niebieskie i fioletowe i w paski brązowo niebieskie i jeszcze jakiś kolor za 2 ZŁ !!
Więc warto się przejść bo można się obkupić 😉
Ja ostatnio w " mojej" Biedronce kupiłam 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się