Zdjęcia Naszych Koni cz.IV (sezon 2011)

Ja pierdziele, ależ to będzie maszyna - on już teraz jest potężny...
wątek zamknięty
epk to kobyla, dlatego napisalam, ze "dziewczecy" 😉

btw.

faraa gniade ladniutkie 🙂
wątek zamknięty
Hehe, znałam jedną kobyłę co wyglądała jak ogier 😉 - zresztą kiedyś mocno obecną na forum. Nieczęsto się u nas widuje takie kobyły. I średnio ludzie na nie patrzą - w sensie, że wolą jak bardziej żeńsko wyglądają. A jak jest u Was?
wątek zamknięty
W piatek na zawodach dostala 9,0 za budowe, a moja druga kobyla, 3letnia, 8,0 a tez wyglada jak ogier. Na pokazach klaczy hodowlanych preferuje sie bardziej "kobiece" klacze, na zawodach oceniaja je jako konia ujezdzeniowego.
wątek zamknięty
Bardziej mi chodzi o klientów? Lubią takie klacze? Mi się strasznie takie podobają, ale ja to dziwna jestem 😉
wątek zamknięty
Wiekszosci ludzi chcacych kobyly preferuje takie konie, tylko niewiele osob lubi klacze. Sama nie wiem, czemu 😉
wątek zamknięty
Hehe - ja zawsze chciałam mieć klacz. Dalej chcę - tylko mi nie wychodzi 😉
wątek zamknięty
Rudy

Zbir
wątek zamknięty
Anka, fantastyczna maszyna! Więcej zdjęć 🙂
wątek zamknięty
Mirabelka, Ależ on jest piękny!!

Tamtam, Ale macie piękna okolicę 🙂 A na pierwszej fotce rozmarzony - bomba!
wątek zamknięty
drawa14   Kiedyś wszystko sie kończy....
20 lipca 2011 21:52
Pandziorek  🙂
wątek zamknięty
Katharina   "Be patient and trust in the process"
20 lipca 2011 21:58
My ostatnio odpoczywałyśmy  😉



wątek zamknięty
Pursat   Абсолют чистой крови
20 lipca 2011 22:15
Katharina, ale super irokez. 😀
wątek zamknięty
Pursat, na Bostona najstraszniejszy worek nie dałby rady, może bomba dałaby radę go spłoszyć, a i to pad warunkiem, że nie jest akurat zajęty jedzeniem 😉 Chociaż jak w zeszłym roku nam w zimie najpierw zmroziło, a potem zalało padoki i wyszedł po raz pierwszy od jakiś dwóch miesięcy, to nawet przekłusował parę kroków i zrobił coś przypominającego bryknięcie (ale tylko jedną nóżką) zanim się zabrał za trawkę  😁

Anka, kopara mi opadła i zzieleniałam z zazdrości!

Frania, jak Twój dzieciak już teraz taki nieruchawy, to strach pomyśleć, co będzie później. Nie, żebym Cię straszyła  😀iabeł:
wątek zamknięty
Katharina   "Be patient and trust in the process"
20 lipca 2011 23:02
Pursat dzięki  :kwiatek: chodzi mi po głowie ostatnio czy nie zapuścić jej takiej krótkiej sportowej grzywy ale nie sądzę żeby to wypaliło  😁
wątek zamknięty
k_cian, dzięki🙂 mam z ostatnich paru dni mnóstwo zdjęć więc pewnie niedługo powrzucam🙂 a w tego Banderasa nadal nie wierzę, chociaż to pewnie dlatego że go widze codziennie🙂 ale dobrze wiedzieć! cieszy mnie to bardzo🙂

_kate, iwona9208, dzięki😀

Bischa L, zasługa popołudniowego słoneczka🙂 zdjęcie miało tylko lekko podciągnięty kontrast🙂 taki odcień wyszedł sam🙂

Tamtam, rude cudowne!!!

Anka, dzięki🙂 a Twoja maszyna... no po prostu WOW!!! <zbieram szczękę z podłogi> 😉
wątek zamknięty
Gagulec   Mistrz lokalny
21 lipca 2011 00:04
Katharina - nie zapuszczaj, wygląda szałowo!!! Przytnij i wymodeluj i będzie git!
ankers - super koniuchy!
wątek zamknięty
Anka
Zapraszam  💃
Faktycznie niesamowita baba, jak ona pięknie galopuje, chciałoby się u nas widywać takie obrazki pracy z młodymi końmi. BTW po czym ona jest  👀 ?

Katharina
Śliczne zdjęcia, btw ile ona ma wzrostu ?
wątek zamknięty
Anka ciacho niesamowite masz!! Zresztą.. kiedy nie miałaś jakiegoś w zanadrzu? 😉
Breva, weź przykładowe zdjęcie sprzed pół roku, potem jeszcze kilka miesięcy wstecz - tak losowo - i jeszcze kilka.. i porównaj 🙂😉) Czarno na białym wyjdzie co i jak.
Tamtam, fajny rozczochraniec na pierwszym.
_kate, aaaa jak ja was dawno nie widziałam!!
wątek zamknięty
k_cian, faktycznie O_o a jak wsuwał tak wsuwa i jak nie robił tak nie robi... było cudowne poczęcie, my mamy cudowne schudnięcie😀 alleluja!🙂😉)

ok wrzucam następną porcję zdjęć🙂 tym razem... (ene due rike fake....) Luzy🙂






i jej zadziszcze😀
wątek zamknięty
Breva, ale Ci się dziecina rozrosła  😉
wątek zamknięty
nooo🙂 robią się baby😀 a wyglądała tak:


chociaż u niej to i tak mniejsza zmiana (tzn jak przyszła w listopadzie to już nie wyglądała źle)
fajniej to wygląda u Lorrie🙂
było tak:


a jest tak:





Już jest fajniej, bo podrosły, chociaż jak jeszcze w końcu zaczniemy rzetelny trening to dopiero zaczną wyglądać🙂
wątek zamknięty
Katharina   "Be patient and trust in the process"
21 lipca 2011 19:02
Gagulec mówisz, że tak jest dobrze?  🙂 W sumie bez irokeza to nie ta Siwa  😉
armara   :kwiatek:  dziś ją mierzyłam i tak mniej więcej to 155 w kłębie będzie miała  😉
wątek zamknięty
ChingisChan   Always a step ahead! :)
21 lipca 2011 20:40
😅 Mam wreszcie zdjęcie Huxleya z bratem bliźniakiem- Hackerem.

I jedno z obozu🙂
wątek zamknięty
Breva, trening w sensie przerzuciłaś się na west? 🙂
wątek zamknięty
Z dzisiejszej sesyjki z Libellą



Uwielbiam mojego konia  😍
wątek zamknięty
ashtray, o ja pierwsze prawdziwe zdjęcia! A coś z jazdy? 😀
wątek zamknięty
Z jazdy mam starocie (chyba z kwietnia) i na wszystkich uprawiam konny breakdance :|
wątek zamknięty
ashtray, ależ ma kochane spojrzenie🙂 pokaż ją/jego całego!

Burza, w 75%😀 na Banderasie nadal będę plumkała w klasyku, ale nie jakoś szportowo😉 Ale już na rudych pannach i Badgerze koniu taty tylko west🙂 (no może nie licząc pierwszych wsiadań po przerwie zimowej które wolę odbyć w klasyku😉 ). Na razie jeszcze na zasadzie budowania podstaw all by myself, więc nawet nie tyle trening, co rzetelna praca, ale już w przyszłym roku będę chciała jechać z małymi rudymi na treningi do profesjonalistów😉 Myślę że u mnie przełomem będzie kryty round pen o średnicy 20 m, który mamy w planach, bo wreszcie będę mogła ruszać towarzystwo też zimą, wyeliminuje kilkumiesięczną przerwę i wreszcie na wiosnę nie będę musiała zaczynać wszystkiego od początku, co zwłaszcza przy mlodych jest udręką:/
wątek zamknięty
Breva laski super - zadki jak na AQH przystało  😁

ale najbardziej to pogody Ci zazdroszcze - nas od kilku dni deszcze nie opuszczają  🤔
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.