Do podlasian STAJNIE, PENSJONATY, WECI

fixxxer12   "Try again. Fail again. Fail better."
01 lipca 2011 11:13
margaritka a może wawrek był przebrany za jedną z tych babuszek, co nam na maskę właziły ?? :P
Malitka, Azu - szkoda, że do Bielska daleko... konie się nudzą...

Nigdy za żadną babkę się nie przebierałem.

Wawrek, to nie ja szukam miejsca do jazdy , tylko Azu
ale rzeczywiście chętnie bym poznała Twoje fryzki, kowal mówił, że bardzo fajne 😀
Ten kowal to jednak się zna 😀
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
06 lipca 2011 18:16
14-15 lipca przyjezdza do nas na  Poslasie p. Tomaszewski. Jezeli ktos bylby zainteresowany treningiem ( skokowym lub ujezdzeniowym) czekam na PW🙂
czy ktoś na nr tel. kontaktowego do Agnieszki Michcik ?
pilne
już znalazłam
wiesz jak wygladaja resztki po przesianiu przez sitko owsa?

Takie resztki to nazywa się poślad.

A to Wystawa Zwierzat Hodowlanych czy Posmiertna Wystawa Zwierzat Hodowlanych?

Koniny raczej nie posmakujecie tu!!
Nie wiem czy wiecie ale przed wojna ów majatek słynął z hodowli koni,dziedzic Kiersnowski był świetnym hodowcą arabów,znana była stajnia Szepietowo-Ktery.

A ja chciałam się zapytać, jaką stajnie polecacie w okolicach Białegostoku? Bo wybieram się tam na studia z koniem 🙂
I czy wiecie coś na temat "Pieniek"?

A koń na jaki kierunek?? 🙂

gdzie sa teraz sklepy jezdzieckie w bialymstoku? jakis decathlon albo go sport tez moze powstal?

jakby ktos mnie w teren chcial zabrac przypadkiem to sie piszę  👀

Zapraszam za Brańsk,las rudzki,piekne tereny do jazdy.Duzo scieżek leśnych,piekna okolica.

fajne stajenki - świetny pomysł na adaptację stodoły  😉

Równiez przebudowuje stodołe na stajnię,6 boksów.
Stodoła 11x20m
Byłktos na turnieju tatarskim w Bohonikach?
Jak wrażenia? 🏇

prosze nauczyc sie uzywac edycji.
  😤
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] wielokrotny brak edycji postow.
Byłktos na turnieju tatarskim w Bohonikach?
Jak wrażenia? 🏇

Ja byłam, tylko dziś. Wrażenie? Super ! ; ) Mogę wrzucić zdjęcia, mam ich sporo (może do innego wątku> do jakiego?). 😉 Tym razem Norbert Kopczyński zajął 2 miejsce tak ogólnie, a 1 za najlepszy przejazd jakiś tam... Mi się bardzo podobało. najmłodszy uczestnik miał 13 lat  😀
Wrzuc tutaj foty Daniela
No to wrzucam fotki. 😉
Na 1 zdjęciu (z załączników prosto z komputera) 13 latek. Z tego co usłyszałam, jest on synem jednego z uczestników-chyba tatarem, ale nie jestem pewna.


fixxxer12   "Try again. Fail again. Fail better."
19 lipca 2011 17:17
heh, na 1 zdjęciu to Norbert K., na milion procent nie jest 13-latkiem 😉
Ej ale tam nawet chyba jakiś zarost widać... :P
Na 1 zdjęciu (z załączników prosto z komputera) 13 latek.
Specjalnie to napisałam że z załączników prosto z komputera..  🙂
nie ma to jak przytomność 😉
Ja nie do końca Podlasianka, ale się wtrącę 😉
Czy ktoś wybiera się na Folki do Czeremchy? Ponieważ mój luby stamtąd pochodzi to jeździmy co roku, jednak w tym wykruszyła nam się trochę ekipa. Może więc ktoś z podlaskich Voltopirów będzie? 😉
na wszelki wypadek podrzucam link 😉
http://www.festiwalczeremcha.pl/
To moje "rodzinne" strony i nawet nie wiedziałam, że coś takiego tam jest. Sprawdzę i pewnie będę jak nie będzie kolidowało w niczym inym 🙂

edit: po sprawdzeniu-niestety nie te dni 🙁 szkoda, bo chętnie bym przybyła :/
heh, na 1 zdjęciu to Norbert K., na milion procent nie jest 13-latkiem 😉


On wygląda na trzynastolatka.
horseman dla fixxxer12 się pomyliło, myślała że chodzi o 1 fotkę ogólnie, a ja dopisałam że z załączników prosto z komputera. 😉 Małe nieporozumienie.
daniella masz może jeszcze jakieś fotki z zawodów łuczniczych ??
Ludki kochane. Poszukuję kogoś do zajeżdżenia konia. Miałam to zrobić sama ale niestety przez wypadek  jestem unieruchomiona. Jeśli znacie kogoś kto ma w tym doświadczenie dajcie znać. Koń miał na sobie siodło ogłowie był lonżowany i nawet miał na sobie "częściowo" jeźdźca (przewieszenie bez wsiadania) . .  Niestety nie chce oddać konia do innej stajni. W grę wchodzi zajeżdżanie u mnie na miejscu.
Trochę mam 😉
Niestety imageshack nie współpracuje, dlatego tylko 3 fotki.
Ja również byłabym zainteresowana zajeżdżaniem. Na razie chciałabym się zorientować ile by to kosztowało, wraz z dojazdem 'do mnie'. Prosiłabym o PW  :kwiatek:
scarlett   "może istnieją czasy piękniejsze, ale te są nasze"
05 sierpnia 2011 16:04
[quote author=fixxxer12 link=topic=434.msg1075845#msg1075845 date=1311092257]
heh, na 1 zdjęciu to Norbert K., na milion procent nie jest 13-latkiem 😉


On wygląda na trzynastolatka.
[/quote]

i On ma 13 lat 🙂
i jest genialny, a fakt Norbert ma lekko 13+  🤣
wiem że to nie wątek o kopytach ale jednak tu też pasuje temat końskich kopyt. Interesuje mnie kto z kowali na podlasie dojeżdża? Kogo obecnie polecacie ? Mam problem ponieważ kopyto u mojej starszej znowu pękło i dość znacznie dodatkowo pojawiło się lekkie pęknięcie na drugim , u młodszej też nie widzę poprawy 🙁 a wręcz pogorszenie pewnych problemów.
Czy może jest tu na podlasiu ktoś kto się zna na korekcji kopyt i jesteście z usług tej osoby zadowoleni .......
Wiesz, że jest taka osoba i naprawdę wiele osób /w tym ja/ jest zadowolonych z usług.
Nie no bardzo wymowna ta odpowiedz wawrek. Jak widać nikogo takiego nie znam a korzystałam z usług wielu kowali. Jakoś zadem mnie swą fachowością nie powalił na kolana.
Interesowało mnie głównie to czy pojawił się ktoś nowy, ewentualnie czy ci "starzy" się poprawili w tym co robią.
Dziękuję wszystkim którzy mi udzielili konkretnych odpowiedzi  :kwiatek:
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
08 sierpnia 2011 16:51
wawrek o kim piszesz?
Marek Chodkowski. Nie poprawił się ani troszkę i dobrze, bo od początku był świetny.
erieen   szczery słowiański uśmiech
08 sierpnia 2011 20:07
wawrek - Lubię to!!!
i popieram to twierdzenie.
w jakiej cenie pasze w podlachskiem?
optymalne
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się