hucuły.

marysia550  dla mnie też podróż jest największym stresem.. Mam wizję dziurawej podłogi, odczepiającej się lub wywracającej przyczepy  🤔wirek:  Mimo, że już tyle z końmi wyjeżdżałam, na różne odległości to i tak nie mogę się tych czarnych wizji pozbyć. Apogeum osiągają wtedy, gdy wiozę Czakrę  🙄
Bischa   TAFC Polska :)
21 lipca 2011 10:12
A to w takim razie czytałam, myślałam, że może jest osobny wątek 😉
Bohema na zawodach w Przemyślu  😉
bielanska21 ile Bohema ma wzrostu?
bielanska- Bohema wydaje mi się być coraz okrąglejsza :P

nerunia- ja jakoś ostatnio na lajcie jechałam ( do Sielca) ale teraz gdzieś przeczytałam o skłonnościach do wywracania się przyczepek jednokonnych i mam stres. Zawsze dwukonną jeździliśmy,ale teraz była zajęta. Raz ( dawno dawno temu) odczepiła nam się przyczepa z dwoma końmi i goniła samochód, którym jechaliśmy- dobrze, że to nie zdarzyło nam się na trasie tylko pod stajnią praktycznie. Wjechała na chodnik jednym kołem i tak gibiąc się na boki podążała dalej, aż wjechała w drzewo. Konie nie ucierpiały.
U nas był przypadek, kiedy w trakcie transportu zrobiła się dziura w podłodze. Klaczy wpadła tam noga, ona się wywróciła i nie mogła wstać. Ciągnęła nogą po asfalcie wiele kilometrów zanim kierowca zorientował się, że coś jest nie tak... nie chcę mówić jak wyglądała noga po takiej podróży..  🙁

Bohema rzeczywiście bardzo okrąglutka. Jest źrebna czy wypchana dobrymi rzeczami? 😉
Te zawody były gdzieś 12 czerwca więc była okrąglutka, a dopiero teraz dostałam to zdjęcie więc wstawiłam. A tak teraz to jest dnie i noce na pastwisku tylko na jazdy ja zganiam i zaraz wyganiam więc nie je nic owsa 😉
Nawet z brzuszkiem jest śliczna  😍

a ile ma wzrostu? wygląda na niedużą
Nie wiem chyba ma gdzieś 138cie w kłębie  😉
Mi się wydaje , że mniejsza trochę.
karola, zbabiała ci ta Bohema. śliczna z niej kobyłka się zrobiła, a jak jej ładnie w tym czapraku  😁
bielanska21 a Ty ile masz wzrostu ?


edit. dołączam zdjęcie mojej kaleki z dzisiejszej kolacji.
AleksandraAlicja   Naturalny pingwin w kowbojkach ;-)
22 lipca 2011 08:26
Zdjęcia Paulny Peckiel z Hawłowic  😀
Szumka94   This opportunity comes once in a lifetime yo ! ♥
22 lipca 2011 12:51
mogę wstawić moich braci skoczków?  :kwiatek: :kwiatek:

fot. Marzena Józefczyk

nerunia ja mam 167 cm Czakra śliczna tylko szkoda że kuleje  🤔
Szumka94 ale masz skocznych chłopaków 😜
exploited w tym czapraku jej ładnie bo od Ciebie :kwiatek:
Szumka94 szał, szczególnie Szlak!
Właśnie wróciłam z akcji łapania koni. Poszły sobie na spacer do sąsiedniej wsi. Przy zganianiu ich zauważyłam, że Czakra już mniej kuleje  😅

Jeździłam dzisiaj również na odrzechowskim Witalisie. Jest boski  😍 Dostałam go do przygotowania i startu na wrześniową ścieżkę pod Zamościem. Chętnie bym śmignęła nim Czakrę, gdyby tylko stać mnie było na drugiego konia... ich źrebak byłby mistrzostwem świata  😜
ja się wtrącę z moją 4 młodziaków huculskich z którymi mam przyjemność pracować 🙂 prócz nich pod swoimi "skrzydłami" mam 11 hucułów

Bimber:


Browar:


od lewej Browar, Piorun, Lipton


Piorun:

raxa super młodziaki, mi się szczególnie podoba ostatni.  😍
I fajne mają imiona!  🤣
Huculska Ostoja   Fotografia Beata Gan
23 lipca 2011 10:54
raxa
świetne  hc. a Piorun  boski !  😍  masz  wiecej  jego  zdjęć ? 🙂
Mi się ze zdjęć Bimber podoba 😀 zarówno wizualnie jak i ze względu na imię  🤣

edit. szukałam, ale nie znalazłam żadnego w bazie koni. Po jakich rodzicach te konie i jakiej są hodowli? 
Kastorkowa   Szałas na hałas
23 lipca 2011 11:22
Piorun jest boski ile ma ? I po jakich rodzicach?
Szumka94   This opportunity comes once in a lifetime yo ! ♥
23 lipca 2011 11:51
mi też bardzo podoba się Bimber.
nerunia chyba mamy podobny gust  😉
Huculska Ostoja   Fotografia Beata Gan
23 lipca 2011 13:54
za pierwszym  razem jak  patrzyłam  nie  widziałam  zdjęcia tego  pierwszego - Bimber
też  piękny  😍 
raxa powiedz  po jakich  rodzicach piorun  i Bimber ?
Kastorkowa   Szałas na hałas
23 lipca 2011 15:02
Mam prośbę wiecie może coś o tych koniach albo posiadacie ich zdjęcia?
http://www.bazakoni.pl/horse_9742.html
http://www.bazakoni.pl/horse_7682.html
http://www.bazakoni.pl/horse_82851.html
Widze ze drugi Browar huculski🙂 mojego Browara tegoroczny brat to tez Bimber🙂 he he

Pozdrawiamy
Szumka, bo to wszystko rodzinne, że tak powiem  😁
A ja zaraz jadę do Witalisa! Może uda mi się przywieźć jakieś zdjęcia to wstawię i zapewne Wy też się w nim zakochacie  😍
Mi się strasznie podoba Bimber i Piorun  😍 po jakich rodzicach są?
Wróciłam z Pleckiej Dąbrowy. Witka pojechała na wakacje (wcale mi się to nie podoba) , ale ja też szykuję się do urlopu. Było bardzo, bardzo sympatycznie, szkoda, że impreza jednodniowa🙂
Szumka94   This opportunity comes once in a lifetime yo ! ♥
24 lipca 2011 10:25
marysia - a jak wyniki?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się