Zdjęcia Naszych Koni cz.IV (sezon 2011)

k_cian ostatnio więcej nas było w KR, ale mam nadzieję, że miło było nas znów zobaczyć  😉 😉 😉 😉
wątek zamknięty
ostatnio Kastor z Gubinem (ogier i wałach) sobie razem pili ;d
wątek zamknięty
polonez, ależ nas też!! zdjęcia są z początku tygodnia😉 niestety od środy zalewa nas notorycznie i znowu mamy przestój🙁
wątek zamknięty
moje młode, zapoznanie z piłeczką



a tu moja mina z powodu odkrycia iż piłka z pańcią nie gryzie,zupełnie przestaje być straszna i w minute koń nagle przestał sie jej bać 🤔



i moje stare: robimy coś, nie zawiele ( w końcu jak od prawie roku na koniu sie siedziało.....no prawie sie nie siedziało)
generalnie jestem zadowolona, ponieważ na drobne sygnały anula reaguje super-zatrzymanie z kłusa, stępa-no problem. Pomijam to ze wlecze sie na przodzie 😡 i w galopie sie usztywnia, no ale koń który stoi cudów nie zdziała. Ale i tak jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Dlatego czekam i czekam kiedy będe mogła ja zabrać do wawy...





a tu próbujemy po raz pierwszy w wypinaczach





a wcześniej było na koń. Niestety kolejną wadą jest to , że teraz już nawet nie mam gdzie jeździć poza terenem, więc jak coś robie to na naszym w miare płaskim kawałku. Ale i tak jest lipa bo jest tu górka, tam dół...nierówno. oj to mi dało sie we znaki 🏇

a zatem miałyśmy chiwle "wzlotów"









ale były i upadki, tj. nieporozumienia 🙂 żeby nie było że zawsze jest rózowo.




ps już jakiś czas temu kupiłam to siodło, kiffer action II i jak dla mnie jest wygodne jedank jak se poczytałam jak sie powinni w nim siedzieć, to nie wiem czy nie jest za duże 🤔
co do reszty pytań to sie w sumie zgłosze w odpowiednie miejsce, nie będe robić 🚫

do 10 zdjec na post!
wątek zamknięty
Breva, o no no, patrz gdzie Cię zaniosło.. mi szkoda, że tak rzadko chwalisz się Banderasem, mam do niego duży sentyment 🙂
wątek zamknięty
Heroina z wczorajszego spacerku 🙂











Tarzanko 🙂





Brudaska 🙂



Żaba 😀















10 zdjec na posta!
wątek zamknięty
Nat jaki jest sens stawania dęba na wypinaczach?
wątek zamknięty
Bischa   TAFC Polska :)
23 lipca 2011 12:39
tajnaa, fajne zdjęcia, szkoda, że słońca na niektórych nie było 😉
wątek zamknięty
A no taka pogoda, dziś to już w ogóle leje  :/ :/ :/
wątek zamknięty
tajnaa, przepiękna sceneria. zazdroszczę 😉.
wątek zamknięty
tajnaa, a tam do was da się z koniem pojechać na wczasy? 🙂
wątek zamknięty
No pewnie, że się da 🙂 Facet nawet wynajmuje pokoje, z koniem tez dziewczyna była w zeszłym roku 🙂
wątek zamknięty
Bischa   TAFC Polska :)
23 lipca 2011 13:28
Swoją drogą, pierwsze co mi się rzuciło w oczy na pierwszym zdjęciu, to ułożony z piany mój wiek 😂 Pol lewej obok łba Heroiny jest 29 😁
Wygląda na szczęśliwą, że odbyła taką wycieczkę 🙂
wątek zamknięty
_kate

dlaczego założyłam wypinacze:

o tym tu.
http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,10441.270.html
wątek zamknięty
A to moja Nutka 😀 Wczoraj ją kupiłam 🙂


wątek zamknięty
Nat, dębowanie fajne  🙂
tajnaa zazdroszczę wody. Heroina- ładne imię  😉
Jeszcze raz moje małe 😍 (zdjęcie troszkę rozmazane)

i takie, z ostatniej sesji naturala 😉

i Flicka(z rękami nie wiem co ja robię-chyba skręcam(?)):
wątek zamknięty
tajnaa, jak ja Ci zazdroszcze tego morza! 🙂
wątek zamknięty
Kastorkowa   Szałas na hałas
23 lipca 2011 16:32
wątek zamknięty
tajnaa, jak zwykle jak widzę morze to mnie zazdrość zżera hehe
wątek zamknięty
tajnaa, rany ale tam musi pachnieć morze cudownie, i ten szum.. 🙂

Świeżynki
wątek zamknięty
Burza cieszę się, że z Piorkiem wszystko ok. Wasze postępy są inspirujące 🙂
wątek zamknięty
ontaria, Jakiej rasy jest ta druga klacz?
Burza, Aaaa, Piorek w czekoladzie!🙂 Dobrze, że z koniem już wszystko w porządku. Lało u was? Bo coś błotniście na tej ujeżdżalni.
tajnaa, Łaaa, ale wam tam fajnie! Wymazać lonżę i ogłowie z ostatniego zdjęcia i dziki koń galopujący po plaży jak się patrzy 😍
Nat, Ano właśnie, jaki jest sens stawania dęba na wypinaczach?
wątek zamknięty
Sankaritarina, czy lało??? od miesiąca prawie codziennie burza i oberwanie chmury... dobrze, że nadąża podsychać choć trochę.

ashtray, kamień z serca mi spadł, że się dobrze skończyło...

wątek zamknięty
Swoją drogą, pierwsze co mi się rzuciło w oczy na pierwszym zdjęciu, to ułożony z piany mój wiek 😂 Pol lewej obok łba Heroiny jest 29 😁
Wygląda na szczęśliwą, że odbyła taką wycieczkę 🙂


Faktycznie, dopiero teraz zauważyłam te "29"  😜
wątek zamknięty
Nat nie widze żadnych wzlotów. twój koń jest niesamowicie masakrycznie i przeraźliwie sztywny ucieka przed ręką, jak dla mnie bardzo nie przyjemny obrazek dla oka.
wątek zamknięty
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
23 lipca 2011 23:28
tajnaa tak strasznie straaasznie zazdroszczę takiego "spacerku"!  💘 chętnie bym przywlokła mojego konia do Was na wakacje, ale obawiam się że padłby na zawał przy takiej ilości wody 😉
wątek zamknięty
tajnaa taki spacerek nad morzem to moje marzenie  😍 Zazdroszczę! A ludzie się nie denerwują? Bo na mnie to nawet w lesie wyzywają, że robię im "kocie łby" na drodze....  😵
wątek zamknięty
Ludziom wszystko przeszkadza. Staram się jeździć/chodzić w czasie, gdy ludzi jest jak najmniej.
Dziewczyny zapraszam - jeszcze u nas żaden koń nie umarł na zawał od takiej ilości wody 🙂
Moja uwielbia wsadzać łeb pod wodę, później tarzanie w piasku i można iść do domu 🙂
wątek zamknięty
demonowa

wzloty-nie miałam na myśli czegoś super. Ale lepsze momenty jak konica choć troche sie otwiera. Wiem że jest sztywna strasznie a do tego ucieka od ręki wiec jako ze przyjechałam na wakacj i jeżdże tylko tak aby ją wresxcie ruszyc pod siodłem to nie łapie ja na kontakt tylko na luźnej wodzy.To jest koń który w ogóle nie chodzi, w przeciągu roku pare razy sie na niej siedziało wiec ani nie wymagam cudów ani nie zaprzeczam faktom. Ale pisałam tez z czego jestem zadowolona, pomimo iż koń stoi i jedynym obowiązkiem jest koszenie trawy gdzie nikt jej w tym nie przeszkadza. 😉
wątek zamknięty
Sankaritarina, to jest szlachetna półkrew, aczkolwiek jej wygląd może zmylać. 🙂
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.