Kącik Małolata...:D

Misskiedies, a taka "karuzeta pod skosem"  💘 takie dwier rurki "łuki" połączone na górze i na dole, stajesz w środek, trzymasz się po bokach i kręcisz. Jak byłam ze stajennym składem to nie mogłyśmy się oderwać  💃
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
23 lipca 2011 22:37
Oj tak, to też jest niezłe 😜 Ale najlepsze jest jak się z tego wypadnie na to dziwne, gąbczaste podłoże i nie można się podnieść bo za bardzo się w głowie kręci 😁
robakt ja też dzisiaj na imprezę rodzinną. Ale ja lubię. 😀

O 4 w nocy poszłam po butelkę picia, położyłam je na biurku. A teraz go tu nie ma. Zniknęło. 🤔
flygirl, wapiiiiry. W sumie dzisiaj zanim wstałam zastanawiałam się po co krzyże nad niemal wszystkimi drzwiami. Tylko jedno przyszło mi na myśl.  😁
Krupnik. ja nie mam krzyża ani jednego w domu. 👀

Ruuuuuuuuuuuuuuuude.  😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍
Ohhh, jakie ładne! Kiedyś strasznie chciałam mieć królika, ale mama krzyczała, ze króliki śmierdzą i o. Mam chomika.  😁
Matkoicórko, pisząc tego posta przypomniało mi się, że zapomniałam o chomiku.  😲 Znaczy, zapomniałam mamie powiedzieć, zeby karmiła. Ale zadzwoniłam i na szczęście sama doszła do tego, że przydałoby się nakarmić co raz. Sto kijów dla mnie. Wyrodna matka ze mnie.  🤬
Jak się zastanawiałam, co chcę mieć za zwierzątko po 6 klasie podstawówki i powiedziałam, że królika to mama mi powiedziała, że nie, bo to szkodniki. A potem kupiłam swojego pierwszego królika, który zżarł mi 3 razy ładowarkę, aż w końcu nie dało jej się naprawić. A ta wredna zżarła już słuchawki, ładowarkę, przeczytała duuużo książek, podziurawiła mi piżamę i dwa komplety pościeli łącznie z prześcieradłami.  😁
Ah, nie ma to jak kochany pupilek.  😀iabeł:
Facella   Dawna re-volto wróć!
24 lipca 2011 10:53
miałam królika miniaturkę, dożył prawie 10 lat. i nie zżerał żadnych kabli.
No to miałaś szczęście. Mój poprzedni to tylko ładowarkę od mojego telefonu jadł, ta to by żarła wszystko, co popadnie. Głupia, wredna baba. 😜
Kurde.,wakacje mi się przesunęły,miałam wczoraj wyjechać nad morze z paczką znajomych,a tymczasem komuś tam nie pasowało i wyjazd przełożony dopiero na przyszłą niedzielę...
robakt   Liczy się jutro.
24 lipca 2011 13:29
DeJotka jesteś z mojego miasta!  😉
No cóż,świat jest mały😉
Nie wiedziałam, że króliki są do tego zdolne.  😀
Facella   Dawna re-volto wróć!
24 lipca 2011 15:32
xxflygirlxx, może dlatego, że głównie siedział w klatce. chociaż po domu latał, nie powiem, ale nigdy nie znalazłam pogryzionych kabli.

ja już nie mogę.... mam dość wszystkiego.
Jestem głupia jestem głupia Jestem głupia jestem głupia Jestem głupia jestem głupia Jestem głupia jestem głupia
umieram bez własnego komputera na prawdę  😵 zafundowałam sobie odwyk  😂
Czy będzie dziwnie wyglądać jak pójdę do teatru sama?  😂 W sumie chyba nie powinno, bo to jednak nie kino i tu się raczej nie siedzi grupowo i nie wpiernicza popcornu...

[tak, wkurzyłam się i idę do Romy sama 😁]
Krupnik. niee, nie będzie... a na co idziesz? 😀


Dzisiaj Pan stajenny powiedział, że mój koń dobrze wygląda... dopiero teraz zauważyłam jakie zwały tłuszczu na nim powstały  😵 ale przynajmniej będzie z czego mięśnie przetapiać za rok  😜
Na Nędzników. Nie inaczej.  😀iabeł:
[a może jednak ktoś ze mną pójdzie?  😂 Bo mnie tam samą zjedzą, ale trudno, widocznie tak ma być]
łeeee, przytyłam kolejny kilogram. zupełnym przypadkiem. zło 🙁.
Facella   Dawna re-volto wróć!
24 lipca 2011 17:43
przybyły wieści takie, że wcale nie jest tak bardzo strasznie, jakby się mogło wydawać, że jest. i teraz się boję, że zapeszę x-;
z góry mówię, jakby ktoś chciał koniecznie wiedzieć co się dzieje, to pw, ale od razu ostrzegam: mogę nie wszystkim odpowiedzieć...
Jak chcesz mozesz mi powiedzieć  😉
Facella   Dawna re-volto wróć!
24 lipca 2011 17:57
Kamita, poszło pw  :kwiatek:
komuś jeszcze? to skopiuję dokładnie to co napisałam Kamicie (-;
U mnie też dzisiaj goście byli, z daleeeka. Rodzinka widziana raz na kilka lat 🙂  Tak nieoczekiwanie dzwonią rano, że są w Warszawie bo pojechali do Kopernika, a że kolejka ogromna to zostanie jedna osoba i przyjadą na herbatkę  😀
Brat cioteczny ma zespół  💃
Czy ktoś może mi pomóc ? Chciałabym zbyć kolegę ale nie bardzo wiem jak... 😁 W dodatku zbyć tak by nie poczuł się urażony... 
Kamita, poszło pw  :kwiatek:
komuś jeszcze? to skopiuję dokładnie to co napisałam Kamicie (-;


Me too, me too, ale wiedz, że w pocieszaniu jestem beznadziejna  😵
i ja  😉  :kwiatek:
Ja poproszę  :kwiatek:
Facella   Dawna re-volto wróć!
24 lipca 2011 18:32
ajj zapomniałam dopisać - zachowajcie to dla siebie proszę.
ja cię kręcę, ależ Wy tutaj podchody robicie...

ale tak swoją drogą, to bym zagrała. w te leśne 😎. mam gdzie, ale nie mam z kim na razie 🙁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się