Kącik Rekreanta cz. IV (rok 2011)

ash   Sukces jest koloru blond....
25 lipca 2011 07:30
o kurde Forta! gdyby nie fantastyczne malowanie na pysku to bym nie poznała Wróbla! Ale mięśniak! Mów szybko jak to zrobiłaś!
wątek zamknięty
hahaha pomyślałam DOKŁADNIE to co milusia - monster jak nic! 😀

A mnie dzisiaj pogoda wcale nie zaskoczyła. Po raz dziesiąty pod rząd chyba byłam w stajni akurat jak zaczęło lać. Ja wytrzymałam pół godziny lonżowania Dziona w tej ulewie, a amnestria została na dłużej, bo Duszek odstawiał niesubordynację - ciekawe w jakim humorze wróciła do domu  Jutro o 18 PODOBNO trening, ale stawiam flaszkę, że po raz 3ci zostanie odwołany przez deszcz :]
humor miałam zaje****sty 😎 zresztą dużo dłużej nie zostałam, a Duszek się ogarnął po jakimś czasie, także skończyliśmy pozytywnie
wątek zamknięty
Dzionka, Hipnotyze, Shantowa, Katharina, Mo B, Ash - dziekuję  :kwiatek: nie wiedziałam, że widać jakąkolwiek zmianę, dla mnie cały czas wygląda tak samo, ale super super, że widać, że się rozrasta  😀

ewuś - jeszcze raz dzięki kochana i naprawdę miałam zamiar zrobić Ci zdjęcie na Wróbelku, ale Twoj aparta mnie przeraził  😁

Amnestria jak Duszek? wsiadasz już normalnie?

Milusia jak noga i samopoczucie?
Monster w u nas w stajni jest tylko jeden i wygląda tak:

wątek zamknięty
Forta
Unikasz odpowiedzi jak to zrobiłas ze Twoj koń tak wyglada 😀 btw jak moglas nie widziec zmiany, przeciez Rudy jest dwa razy taki jak był 😀
wątek zamknięty
Hypnotize może patrząc codziennie nie widzi się aż takich zmian  😉 niestety żadnej cudownej recepty też nie podam, bo od wieków  Agr pożera to samo, chodzi 5 razy w tygodniu (niestety) i żadnych rewolucyjnych zmian nie wprowadzałam. Może Agr jest jak wino - im starszy tym lepszy...
wątek zamknięty
Forta- O żesz  😲 Piękny się zrobił  😜 Coś zmieniłaś w jeździe/ lonżowaniu?  👀
wątek zamknięty
Forta ja do niby widuję prawie codziennie a i tak patrzę na te foty i nie mogę się napatrzeć!  😜 Maszyna po prostu... 🙂
Mo B. pięknie siwy wygląda, widać, że kawał dobrej roboty w niego wkładasz 🙂
wątek zamknięty
Forta powiem tyle  😜 😜 😜 wygląda prześwietnie!!

Mo.B jesteście niesamowitą parą, chciałabym was kiedyś zobaczyć na żywo  😉

My z Tadzikiem powoli coś zaczynamy śmigać, skoki odpadły nam ze względu na moją kontuzję więc bawimy się ujeżdżeniowo i próbujemy wrócić do formy z zeszłego sezonu 🙂




więcej w ZNK 😉


lov ja chcę nowe zdjęcia Gadziny!!!
wątek zamknięty
Forta łaskawie wybaczam  😁 Następnym razem zrobię małe przeszkolenie  😁
wątek zamknięty
Forta przyłączam się do zszokowanych! jakie szyisko!

Escada co się stało, że wracacie do formy? Twoja czy Tadzika kontuzja? tak patrzę na wasze zdjęcia i tak lekko wyglądacie, no stress- just fun  😉
wątek zamknięty
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
25 lipca 2011 10:41
deobrah to musiało naprawdę nieźle wyglądać 😁
milusia więc czekam na coś nowego i również mam nadzieje,że treningi jak najszbciej dojdą do skutku.Przynajmniej jeden trening w tygodniu i bede zadowolona.
Dzionka wygląda na więcej niz metr 😉

Kucynka po 5 dniach przerwy dziś idzie w teren.Schudło mu się zbyt sporo,więc wygląda średnio,ale pracujemy nad tym.Możliwe,że dziś moja znajoma fotograf zrobi mi i kumpeli sesje na koniach 😀
wątek zamknięty
_kate najpierw Tadzik nabił sobie nakostniaka i nie wiadomo było czy nie dotyka międzykostnego, diagnozy nie robiłam, bo nie było ani opuchlizny ani kulawizny mimo 2 miesięcy łażenia z nakostniakiem. nie mniej jednak ciągle walczę aby go zmniejszyć 😉 jak Tadzik doszedł do siebie, to ja ponownie skręciłam kolano... jak kolano doszło do siebie to wyrwali mi zęba i znowu przerwa... więc praktycznie dopiero zaczynamy sezon 😉 jest faktycznie no stress - bo im mniej mam ambicji tym więcej ma ich Tagikoń, nie planuje startów w skokach aż do pełnego wyleczenia kolana, więc aktualnie się dresujemy na poziomie rekreacji i jest bardzo przyjemnie  😁
wątek zamknięty
Gillian   four letter word
25 lipca 2011 11:53
a Mo.B zapomniała napisać, na jakim fajnym koniu jeździ 😉
łojeja Forta - ależ Ci się konisko poszerzyło! super bomba 🙂
wątek zamknięty
Przyjechała do mnie na urlop moja siostra i tym samym Matador zakończył swój 8-miesięczny czas rekonwalescencji i wypoczynku  😅 I jak się uda to może zabiorę go już w tym tygodniu do siebie 🏇




i na koniec Magda z Matadorem
wątek zamknięty
Dziękujemy za miłe słowa! :kwiatek:
Gosic, A coś tam jeszcze wstawię.🙂 Koń był wczoraj tak niesamowicie wspaniały na jeździe, że aż się zdziwiłam. Wcześniejsze jazdy takie 50/50, a wczoraj 😍 Dobrze, że zdobyłam kogoś, kto mi zdjęcia porobił 😁
Hypnotize, To Wintec 2000 nowy 🙂 Wrażenia z jazdy na plus, choć po obejrzeniu filmiku tej firmy Johanna Schlesse [nie wiem czy dobrze napisałam 😡] wychodzi na to, że to siodło męskie,  które i tak mnie źle ustawia i tak 😁 W starszych modelach było inaczej. Pewnie dlatego, że były węższe. A koniowi faktycznie dobrze 🙂 Maniakalnie sprawdzam czy go tam coś nie boli, ale objawów nie wykazuje.
btw, te Twoje włosy! Pokrywacie się z Piniem 🙂
_kate, Hehehe, gdyby postawić nasze konie obok siebie, to Pallas mógłby wyglądać jak syn. Mały, drobny 😁 Właśnie, a Nikodemek jest prywatny w sensie, jakiegoś pensjonariusza czy ośrodka?
Burza,  Tak jest, jeżdżę! Niewiarygodne, ale prawdziwe 😁
Mo B., Na tego siwka zawsze się miło patrzy 🙂
escada, Fajnie Cię w siodle widzieć 🙂 Oby już nie było kontuzji żadnych 🙂 Swoją drogą, cudownie jej w tym ogłowiu!
Dzionka, Dziękuję! :kwiatek: Pad jest piękny. Hand-made, jak na razie przechodzi wszelkie testy jakości 😀

To się jeszcze chwalę:



Uśmiech mi z twarzy nie schodzi,. 😀
wątek zamknięty
Sankaritarina - no, powiedzmy że jestem usatysfakcjonowana  :kwiatek:

Hypnotize - przepiękne zdjęcie! I Twoje włosy -  😜

Forta - szał ciał  😍

Mo B. - bardzo, bardzo mi się podobacie

escada - przepiękny macie pyszczek 🙂

Lov - rzeczywiście coś Gadzinki ostatnio skąpisz, już się stęskniłam  🤬
wątek zamknięty
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
25 lipca 2011 13:53
Sankaritarina dawno Cie w wątku z fotami nie było,świetnie wyglądacie,ładny pad🙂
Koniczyna rekonwalescencja chyba posłużyła,bo konisko świetnie wygląda,teraz tylko mięśnie wyrabiać.
wątek zamknięty
Matko, ale mam stresa - nie dość, że plany wyjazdowe z koniem się pozmieniały 20 razy przez 2 tygodnie, to jeszcze plan zmiany stajni uległ zmianie - jeśli wszystko się uda to będę umierać ze szczęście, ale na razie siwieję i chudnę na zmianę 😀

Incognito, faktycznie był wyższy - zmierzyłam wczoraj🙂

Koniczyna, fajowy siwek! Bierz się za niego koniecznie 🙂
wątek zamknięty
ash   Sukces jest koloru blond....
25 lipca 2011 14:42
Dzionka chwal się chwal zmianami!!!!!
wątek zamknięty
okwiat   Я знаю точно – невозможноe возможно!
25 lipca 2011 14:49
Monia jak fajnie, ze Matador w robocie! Super zdjecia i koniecznie pozdrow Magde!
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
25 lipca 2011 14:51
Forta mmmm  😎
wątek zamknięty
Forta coś ty mu zrobiła?? WOW!!!!

Hypnotize ale z was ładna para, 2 rudzielce 😀

Mo B. rozumiem ze na wakacje sobie wyjechaliście?? Fajne zdjęcia, widzę ze pogoda wszędzie "dopisuje" skoro halowe foty 😉


Gosic, _kate, Magdzior, Mo B.  kciuki się przydadzą. Jutro o 10 wet i będzie diagnoza. Ale na 99% to coś ze ścięgnem ;( I możliwe że na pół roku na pewno konia odstawię od jazdy, o ile w ogól wróci do normalnej roboty  😵 😵
wątek zamknięty
xxagaxx, weź Ty zawczasu nie panikuj !! Jasne ??
wątek zamknięty
Lov   all my life is changin' every day.
25 lipca 2011 17:28
Doobrze, dobrze, jutro porobie jakieś foty 😎  Gadzinka ostatnie 4 dni się obijała, więc jutro niech rusza dupencje pod trenerem 😁

Forta aaaaale paker! ja też takiego chcę 😍

xxagaxx, właśnie, don't panic, będzie dobrze! 😉
wątek zamknięty
Sankaritarina Barecki jest drobinką  😉 i myślę, że wyglądałyby bardzo pięć razem, nawet przemyśliwałam czy nie dać go do Ciebie na łaki, jak się ogłaszałaś  😉 Ładnie Pallas wygląda- zaokrąglił się! pracujecie regularnie?
Nikodemek jest koniem prywatnym, należy do właścicielki stajni, podobnie jak drugi kuc. Tyle że ona jest tak wysoka, że nie ma mowy żeby na niego wsiadła kiedykolwiek.  😉 za to bardzo chce, żeby on brał czynny udział w zawodach, rozwijał się etc i bardzo go wspiera. Niestety u nas nie ma bachorandii, więc sama rozumiesz. A szkoda, bo koń ma złote serduszko, skacze jak wściekły, w terenie nieustraszony- petardy możesz mu kłaść pod kopyta i nic, na zawodach chodzi lepiej niż w domu- normalnie czysta cierpliwość, stabilność emocjonalna, no normalnie buziaczek! momentalnie się uczy, gdybyśmy mieli jakiego dzieciaka, to byśmy konia na OOM wysyłali, a tak musi chodzić pode mną  😀
jeszcze trzy fotki, których nie było i koniec. Tu nawet widać jaki jest wściekły, a nic nie dał po sobie poznać, jak rasowy sportkucyk  😉
[img]http://i1041.photobucket.com/albums/b413/_kateb/DSC_0507a1.jpg?t=1311613217[/img]

[img]http://i1041.photobucket.com/albums/b413/_kateb/DSC_0504.jpg?t=1311613274[/img]

[img]http://i1041.photobucket.com/albums/b413/_kateb/DSC_0503.jpg?t=1311613466[/img]
ja zakochana w nim jestem po uszy!

Aga trzymamy kciuki! i jak Klami mówi, spokojnie! może nie jest tak źle. Nie ma co się martwić na zapas
wątek zamknięty
Trista, Libellka, _kate Gillian, Gosic, juliadna dziękuję bardzo, strasznie miło się to czyta  😀  :kwiatek:
xxagaxx nie martw się na zapas, na pewno będzie wszystko good
eskada Twój Tadzik jest przepiękny  😍
lov już niedługo będziesz miała takiego pakera
wątek zamknięty
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
25 lipca 2011 19:07
Dzionka mów ile 🙂 ciekawa jestem czy moje przypuszczenia są słuszne 😉
kate uwielbiam tego Nikodemka 😀

Była jazda z Karolina na kółku,były bryki na lonży i była sesja z Panią fotograf😀
wątek zamknięty
Kastorkowa   Szałas na hałas
25 lipca 2011 19:08
Forta ale on napakował , jest po prostu piękny i zwala z nóg 😵 😍
wątek zamknięty
deborah   koń by się uśmiał...
25 lipca 2011 20:00
xxagaxx, cholerka, współczuje i trzymam kciuki najmocniej jak to mozliwe
wątek zamknięty
Bardzo wam wszystkim dziękuję 😉 Dam znać co jutro wyszło.
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.