Stajnie na Śląsku

Mam już wszystko - ja nie u siebie to załatwione, a może moje prywatne zamówienie raczy jutro dojść. To do zobaczenia (:
Transport też załatwiony.
Hej, mam pytanie zna ktoś może prywatną stajnie w Jaworznie dokładniej dzielnica Bory, właściciel ma ok 8koniu. Chciałabym tam wstawić konia i nie wiem czy się decydować czy nie? :kwiatek:
dobrowianka4 - jak chcesz stajnie w Jaworznie to zapraszam: http://www.horrs.jaworzno.pl/  :kwiatek: i jest jeszcze jedna prywatna, którą polecam na Górze Piachu  🙂
i jak wrażenia po zawodach w Arabce? Był ktoś? 🙂
Ja bylam. Wrazenia takie ze moj kon dostal odjazdu i bylo do pupu :/ po czym wracajac odsadzil sie w przyczepie i wystrzelil jak z procy. Pozatym bardzo milo 🙂
a jak wrazenia z pszczyny? ;>
ja byłam z horsem, jego pierwsze zawody, jestem zadowolona 😀
tylko beznadziejnie zrobili konkurs amatorski: tylko dla klubów z tej pszczyny, a pod kreską było sporo osób spoza, którzy nie byli liczenii do klasyfikacji o0
AleksandraAlicja   Naturalny pingwin w kowbojkach ;-)
17 lipca 2011 19:25
Ja byłam tylko na L4, "mój" koń (któremu luzakowałam) był 4 z 60,8 %. Zdjęc innych koni poza Kofcią zbyt dużo nie mam, a to, co mam, wrzucam do galerii: [url=https://picasaweb.google.com/aleksandra.mucha/ZawodyTowarzyskieWUjezdzeniuSKArabka16072011#]klik[/url]

edit: nauczyłam się zmieniac długaśne linki w krótkie słówka i jestem taaaakaaaa dumna, że zmieniam  😁
Zorilla, gratuluję, bo widziałam co chłopak robił 😉 byłam sekretarzem głównej sędziny.
A przejazd Kofeiny bardzo mi się podobał 🙂
Gdzie można zobaczyć wyniki zawodów z Pszczyny?
właśnie też nie mogę znaleźć wyników z Pszczyny, więc proszę o podlinkowanie kto ma  :kwiatek:
ElMadziarra   Mam zaświadczenie!
18 lipca 2011 17:21
Ja byłam tylko na L4, "mój" koń (któremu luzakowałam) był 4 z 60,8 %. Zdjęc innych koni poza Kofcią zbyt dużo nie mam, a to, co mam, wrzucam do galerii: https://picasaweb.google.com/aleksandra.mucha/ZawodyTowarzyskieWUjezdzeniuSKArabka16072011#


O widzę na zdjęciach "moje" myszy i blondynę 😀
Niestety nie mogłam być z nimi wszystkimi ciałem, ale byłam duchem ❗ 🏇
Wyniki z Pszczyny na www.szj.info.pl
zapraszam na szalone jazdy po pustyniii  ,,,,,,,,,  lub stepach jury..............
szalony koń
Drazniace jest twoje przemycanie reklam wszedzie na forum...
Mam pytanie do katowiczan: zna ktoś dobrą stajnię rekreacyjną w Katowicach i bliskich okolicach? Taką, gdzie są normalni instruktorzy i można tam posłać początkującego bez obaw?
AleksandraAlicja   Naturalny pingwin w kowbojkach ;-)
24 lipca 2011 16:36
Zdjęcia z V Pokazu Konia Śląskiego w Krostoszowicach. Pokazywane były nie tylko konie śląskie, ale też zimnokrwiste, małopolskie, wielkopolskie, półkrewki wszelkiej maści (najlepsza była siwa Rena, która wyglądała, jak krzyżówka perszerona z arabem  😁 ) oraz kuce. Obrazki od bolących po naprawdę przyjemne dla oka.
Sankaritarina ja polecam Arabkę w Mysłowicach (arabka.cba.pl), instruktorem jest moja znajoma i naprawdę wkłada w pracę całe serce i czas 🙂
Hm, a ja chcę prawdopodobnie zmienić stajnię, dlatego proszę o opinie na temat stajni:
- KJ "Stara Piła" w Tychach
- KJ Trachy Gliwice
Livia   ...z innego świata
24 lipca 2011 20:24
Melanie, Trachy to nazwa miejscowości, stajnia jest oddalona od Gliwic o ładnych kilka km 🙂
Livia o niecałe 15, stajnia jest w miejscowości Trachy, ale klub rownież tak się nazywa - Trachy Gliwice 😉
Sankaritarina- polecam w Jaworznie ( www.horrs.jaworzno.pl ), nowi zarządzający, nowi instruktorzy;jazdy dla początkujących i zaawansowanych, treningi skokowe 🙂
podrzućcie mi prooszę jakieś propozycje na sierpień.. zawody regionalki jak najbliżej mikolowa 🙂😉
:kwiatek: :kwiatek:
szj.info.pl - kalendarz - Rybnik i Żywiec, teraz weekend Zbrosy
W Bolęcinie 13-14 ujeżdżeniówki, 27-28 skoki teoretycznie. Ale to Małopolska więc nie wiem jak się liczy do klas itp 🙂, niemniej jednak bliżej niż Zywiec np.
od Mikołowa Bolecin jest bliżej niż żywiec...?
a mapki nie masz żeby sobie samej sprawdzić?  👀 mikołów - bolęcin - 55 km, mikołów - żywiec - 65 km. do Żywca na pewno się jedzie dłużej, bo tam autostrady jak do bolęcina nie ma
JSBach - przyjedz do nas, teraz w weekend robimy takie wewnetrzne, treningowe  😁
"Starej Piły" w Tychach jako stajni nie ma juz od 2 lat. Spłoneła i niestety juz sie nie odbudowała.
Prawie 2 miesiące temu przestawiłam konia do EQUI- VERSO w Jastrzębiu. teraz mogę napisać, że jest super. Wreszcie koń wychodzi na padok 🙂

Jak ktoś chce jakieś info zapraszam na PW. W zeszłym tygodniu zwolnił się boks
Livia   ...z innego świata
25 lipca 2011 19:03
Karutek, a to nie wiedziałam 🙂 Dzięki 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się