Kącik Rekreanta cz. IV (rok 2011)

Burza fajnie Piorun wyglada  😉

Dostalam zdjecia od armary to sie pochwale,mam nadzieje ze sie nie obrazi  😉

wątek zamknięty
przezorny zawsze ubezpieczony, to ja może podjadę jutro po jakąś zimówkę, jakby miał w lipcu spaść śnieg...  😁
wątek zamknięty
Misia, dzięki 🙂

Widzę, że Witold zmienia sylwetkę i sposób pracy 🙂 jak Ci się jeździ z nim, to już więcej niż rok chyba razem?
wątek zamknięty
Endurka, znam konie, które ze szpatem chodzą międzynarodowe konkursy 😉 Nie mów hop !! 🙂


daje to nadzieję 😉 ale chyba mówisz o dresowaniu?

dzięki wszystkim za pocieszenie 😉
wątek zamknięty
Ja tylko na chwilkę nieśmiało się pochwalić, że wczoraj nieplanowanie i przypadkiem zostałam właścicielką pewnego jegomościa.
Więc z tej okazji staroć i już nas nie ma.


ententa, gratulacje 😅
wątek zamknięty
azhael, wielkie gratulacje, pani Wezyrowa! 😀
wątek zamknięty
azhael dziękuję  :kwiatek: i również mocno gratuluje świetnego rumaka!  😅
wątek zamknięty
Burza
Jesli sie nie myle to juz rok i 3 miesiace .
Pracuje mi sie super wiadomo czasem slonce czasem deszcz ale ostatnio wiecej slonca  😉
Witold zaczyna ogarniac kontakt na munsztuku w koncu bo z tym kontaktem zawsze byl problem nawet na wedzidle olbrzymi.
Klusy sa juz super dorobi sie do tego ruch i bedzie bomba w galopie ma jeszcze czasem watpliwosci.
Najwazniejsze jest to ze z jezdzca pasywnego (zwlaszcza po wjechaniu w szranki czworoboku) staje sie jezdzcem dzialajacym i konsekwentnym  😉
Od wrzesnia trenerka bedzie nas bardzo mocno meczyc bo plany na przyszly sezon sa ogromne  😉
wątek zamknięty
lacuna   Stąpamy we dwoje po niepewnym gruncie..
26 lipca 2011 22:58
Lov co to za gniade?
wątek zamknięty
azhael gratulacje 😅

Burza, fantastycznie, że u Was już dobrze i możecie śmigać!

milusia hihi szalona 😁 pięknie Zwiastun wygląda w tej szmatce 😉

Misia, mój Boże - Witold jest nieprzyzwoicie urodziwy. Masz jakieś kłusowe foty?


Kurczę kocham swojego konia, to jest takie dobre zwierzę. Szczerze powiedziawszy nawet nie wiedziałam, że istnieją takie konie - mega odważne, współpracujące i miłe. Wiadomo, wady ma (małe i duże), ale charakter? Złoty 😍

I nie chcę zapeszać, ale wygląda na to, że zaczniemy wreszcie na serio pracować 🏇 Przyda mi się solidny wycisk, nie mogę się doczekać. Tak naprawdę od 1,5 roku bujam się nieregularnie, więc tym bardziej "zaległości" olbrzymie. Ale nadrobię. Nadrobię, a co! 😀
wątek zamknięty
Burza, ententa, amnestia, dziękuję dziewczyny :kwiatek:
Lecę nadrabiać KRowe zaległości 😵
wątek zamknięty
olciiik   `Dzień dobry, kocham Cię`
26 lipca 2011 23:32
ententa, po raz kolejny gratuluję! i mam nadzieję, że sesja sprzed roku nam się jeszcze powtórzy! :*
wątek zamknięty
olciiik kiedy tylko będziesz chciała !  zapraszamy serdecznie!  :kwiatek:  🏇
wątek zamknięty
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
27 lipca 2011 08:06
Burza dziękuje 😉 mam jeszcze kilka fajnych 😀 Piorek jak zawsze super,a powiedz mi czym go karmisz?I na jakim koniu prócz niego jeździsz?
wątek zamknięty
croopie, dzięki - miło czytać 🙂!

baffinka, również dzięki 🙂 A wasze podskoki wyglądają całkiem przyzwoicie! Gniada widać nie olewa małych przeszkód 🙂 Fajnie, że tak cię wzięło na robotę, coraz lepiej to wygląda.

Deb, staram się 😀 Ale że ze mnie jeździec-dupa, jeśli o skoki chodzi, to postępy przychodzą wooolno 🙂 No ale Dzion jest złoty, jak sobie przypomnę nasze skoki w Rakowcu i teraz to jednak widzę przepaść, szczególnie u niego 🙂 Strasznie kiedyś wyłamywał, a teraz nic a nic, już nie pamiętam kiedy ostatni raz mu się to zdarzyło 🙂

azhael, ale super! Gratki i dawaj więcej zdjęć, a nie jakieś zimowo-derkowe, brr!

Misia, piękny Witold (hmm, mój chłopak ma tak na imię, więc trochę dziwnie 😀)! No ale naprawdę dajecie czadu 🙂

Lov, więcej! I napisz jak wam się pracuje 🙂
wątek zamknięty
Dzionka
Pozwoliłam sobie oglądnac twojego You Tuba i faktycznie zrobiliscie duze postepy 🙂 Po Dzionku szczegolnie widać ze sie z tym wszystkim oswoił i ma z rego radoche 🙂 Fajnie sie oglada 🙂 Powodzenia 🙂
wątek zamknięty
A ja jeszcze wczoraj cieszyłam się jak dziecko, bo sprowadziłam do siebie Matadora i wreszcie będę miała go cały czas przy sobie a dzisiaj chce mi się ryczeć bo mój koń znowu kuleje 🙁 Myślałam, że dołączę  do grona rekreantów a tu się okazuje, że chyba będę miała konika do przytulania. I zdjęcia z dnia wczorajszego

boks tymczasowy
wątek zamknięty
Koniczyna- A co się stało? W transporcie coś sobie zrobił?
Będzie dobrze 🙂
wątek zamknięty
Koniczyna, a coś się mu w drodze stało że kuleje?
wątek zamknięty
Ententa dziękuje w jej imieniu  :kwiatek:  😀
Dzionka  :kwiatek: :kwiatek: trenerka mnie mobilizuje do porządnej roboty  😡
wątek zamknięty
Hypnotize, ojej dzięki 🙂! Fajnie, że z zewnątrz obiektywnym okiem widać, że coś się ruszyło. Dodaje to motywacji, muszę przyznać 🙂

baffinka, i bardzo dobrze! 🙂

Koniczyna, może tylko się jakoś boleśnie uderzył w transporcie i za dzień-dwa mu przejdzie! Trzymam kciuki, żeby to jednak nie było nic poważnego.
wątek zamknięty
Właśnie nie wiem czy ma to coś wspólnego z transportem, ale raczej tak. Z przyczepki wprawdzie wyszedł zdrowy, potem na łące kłusował i był czysty ale jak stał to czasami odciążał tą nogę. A rano masakra! on ma słabą tą nogę (zwyrodnienie trzeszczki kopytowej) i może ją przeforsował. Przejechaliśmy tylko 17 kilometrów i taka draka.
wątek zamknięty
Koniczyna współczuję... Najgorzej się nastawić a potem rzeczywistość weryfikuje nasze plany...
Xxxagaxxx widzisz? Voltopirowe kciuki działają cuda 😁
[b]azhael[/b gratuluję!! Prześliczny zwierz, w moim typie 🙂
wątek zamknięty
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
27 lipca 2011 13:06
Koniczyna wezwij weta,może coś się zaradzi i kulawizna przynajmniej na pewien czas odejdzie w nie pamięć czego Wam życzę 😉
Lov ładne,ładne 😀

Oto podobające mi się naturalne zdjęcie,bo zrobione spontanicznie i uśmiech od ucha do ucha,które na zdjęciach jest raczej rzadki u mnie 🙂
wątek zamknięty
incognito wet to powie, że jak koń kuleje to trzeba go zamknąć w boksie, a jak wspomnę o trzeszczkach to powie żeby okuć. Ja to wszystko już przerabiałam 😕
wątek zamknięty
Bischa   TAFC Polska :)
27 lipca 2011 13:47
Ja wczoraj wróciłam z Sangrodza pod Tomaszowem od koleżanki z roku. Byłam dwa dni i już chcę na wieś wracać! A tu jeszcze miesiąc siedzenia w Warszawie 👿
wątek zamknięty
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
27 lipca 2011 13:55
Koniczyna nie znam dobrze Twojej historii,więc czemu nie chcesz okuć?A może skonsultuj sprawę z innymi wetami
wątek zamknięty
incognito
Przeczytaj sobie o wpływie kucia na kopyto i sie zastanów czy kucie konia trzeszkowca zrobi wiecej dobrego niż złego. Dla mnie sprawa jest prosta. Jesli okujesz trzeszkowca za pare lat nie bedziesz miała czego leczyć...
wątek zamknięty
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
27 lipca 2011 14:57
No dobra...ale wychodzi na to,że w takim razie weterynarz jest niekompetentny jeżeli zaleca coś co na dłuższą metę powoduje więcej złego niż dobrego,więc jak już wcześniej wspomniałam należałoby skonsultować się z innymi lekarzami.
wątek zamknięty
Burza już Was nie robi p.Ciołek?
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.