Kącik Rekreanta cz. IV (rok 2011)

Ashtray fajny awatar! Tylko jakoś zdjęć Siwusa się w kąciku doczekać nie można 🤬

A ja tam cały rok na hali  😁 no, chyba, że do lasu. Choć ostatnio stwierdziłam, że trzeba Liblowi plac przypomnieć, więc na spacery tam chodzimy. Ale robota tylko na hali 😉 swoją drogą, całkiem Liblątko dziś przyjemne było na jeździe, aż mnie pozytywnie zaskoczyło 🙂
wątek zamknięty
Libella, xxagaxx, _kate, Mąka, Dzionka, dziękujemy dziewczyny :kwiatek:
Zdjęć więcej będzie jak tylko dostanę, a puki co takie jedno w miarę świeże (obok Wezyra Vuko i Junge):
wątek zamknięty
Burza myślałam, że jeszcze kogoś lepszego znalazłaś.
Libella avatarem sama się zachwycam.  😎 A fotka była jedna skromna-przegapiłaś ;P
Mój na las się wypiął. Po kilku metrach zawraca i leci kłusem do stajni, bo komary mu dokuczają mimo derki i hektolitrów absorbiny  😵
wątek zamknięty
Libella, dlaczego cały rok na hali :O? Ja jak stałam w stajni z halą, to zawsze mniej więcej pod koniec lutego miałam do niej totalną awersję i wolałam jechać na spacer niż znów na halę 🙂 Wytrzymuję tylko kilka miesięcy 🙂
Swoją drogą ciekawe jak dzisiaj podłoże, czy da się cokolwiek zrobić... Chyba nawet na naszej super-schnącej ujeżdżalni mogą być dzisiaj problemy :/
wątek zamknięty
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
28 lipca 2011 11:42
mam jeszcze jednego Krzysia 🙂 z porannego obchodu 😉



a tu chłopcy, dwulatki: młody po Cola, zad młodego po Florenciano, Krzysio i drugi młody Krzysio, braciszek z innej matki 🙂

wątek zamknięty
Efka jak Krzysio się naprawdę nazywa? Słodziak Krzysio, widać, że dzieciak jeszcze. Znalazłaś już mu stajnię?
wątek zamknięty
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
28 lipca 2011 11:56
Forta, naprawdę nazywa się Christovero 🙂 a co do stajni to być może tak, okaże się na dniach 😉
wątek zamknięty
Dzionka bo mamy wypasioną halę 😀 a tak serio, głównie ze względu na podłoże. Nie da się ukryć, że na hali mamy dużo lepsze niż na placu 😉 A jak twierdzi nasz wet, Liblowe nogi wymagają naprawdę dobrego podłoża. Druga kwestia jest taka, że ja się jakoś nie mogę skupić na tym naszym placu 😵 Na hali cisza, spokój, w lecie chłodno, w zimie ciepło... Żyć nie umierać 😀
Choć fakt, tak przyzwyczaiłam Libla do hali, że teraz na placu nawet jak próbuję, to jest ciężko. Dlatego tak stopniowo chcę ją przyzwyczaić, że tam też da się jeździć 😉
Efka wypasione skarpety ma Krzysio 🙂
wątek zamknięty
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
28 lipca 2011 14:56
juliadna super te halowe foty,Siwy dobrze wygląda w każdym kolorze,ale podobnie ma się to u bułanych,więc też nie moge narzekac
Burza zazdroszcze też z chęcią pojeździłabym na innym koniu lepiej zrobionym od mojego,raz miałam "przyjemnosc" pojechac w teren na klaczy znajomego,która chodziła wkkw niskich klas,okropny kon,twardy w pysku i tylko zapitalał.z całej siły można było ciągnąc,a koń nic. 🙄
efka świetny ten krzysio 😀

A nie wiecie co tam u Brzask słychac i jej rudzielca?
wątek zamknięty
Lov   all my life is changin' every day.
28 lipca 2011 16:50
Lov, dawaj z rudym na dwór, może tam trochę pokaże w końcu pazura 😀


Tiiaaaa.... Dzisiaj wyszliśmy. Gnał jak kuna normalnie, aż się za nim kurzyło.. 😎 a tak na serio, to z tym swoim ślamazarstwem jest najlepszym koniem świata! Wszystko miał gdzieś, grzecznie tuptał po placu, i standardowo bez problemów 😁

Dzięki dziewzyny :kwiatek:
wątek zamknięty
Tralala, zrobiłam dzisiaj pierwsze lotne bez drążka na obie strony 😀 Ależ bosko, nigdy mi to nie wychodziło nawet z drążkiem, najwyżej sam zmieniał na parkurze jak był podjarany, ale żeby tak  w robocie na mój jasny sygnał to never. Super super 🙂 I jaki fajny leciutki przodem dziś w tych galopach był!

Lov, tylko się cieszyć. Jakieś korytarze mu stawiacie? Ładnie pogina?
wątek zamknięty
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
28 lipca 2011 18:27
Gratuluje🙂 mój też sam zmienia,ja również przez drążek próbuje bez powodzenia,jednak mam nadzieje,ze kiedys w koncu mi sie uda jak Tobie 🙂
wątek zamknięty
Zaczynamy regularne jazdy, wreszcie! Dziś pierwsze drągi w galopie za nami! 😉


Podrawiamy wszystkich rekreantów! 😅
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
28 lipca 2011 20:54
Shantowa o i super! ja lubię jeździć po dragach 🙂

Lolka dziś siadłam rano i była MASAKRA,chamek jeden w ogóle był straszny. po południu wzięłyśmy go jeszcze raz 🙂 ja się cackam zamiast go podjechać... i dupa koń łeb chmurach  twardy jad decha , spięte plecy i masakra. Ale w pewnym momencie na halę wtargnął kot  😁 a Lolkowi prawie oczy wypadły, lekko mnie zabrał ale udało mi się przechwycić "lekki impuls" i super zasuwał  😂 " dobra robię co chcesz tylko nie zostaw mnie tu na pożarcie przez tego kota"  😂





wątek zamknięty
Juliadna pięknie Lolek wygląda. Zwłaszcza na ostatnim zdjęciu- to moja ulubiona faza kłusa na zdjęciach  🙂

Dziś z bezradności mój koń poszedł w bardziej doświadczone ręce niż moje. Zrobiliśmy ostatnio ogromny postęp, ale nie mogłam pójść dalej, nie wiedziałam dlaczego. okazało się, że nowym nieposłuszeństwem mojego konia jest napieranie na lewą łydkę. Jak został z tym doprowadzony do porządku /po gruuubej awanturze/ to chodził jak złoty. W życiu bym na to nie wpadła.
To była ich pierwsza jazda razem i znowu usłyszałam, że to trudny koń. dobrze, że tym razem nikt mi nie mówi, że niemożliwy. ale i tak przykro.
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
28 lipca 2011 21:13
_kate Twój nie reaguje na lewą łydkę mój na początku jazdy nie chce zaakceptować prawej wodzy. Każdy koń ma jakąś wadę 🙂
wątek zamknięty
incognito, eee no ciągnięciem za pysk to na żadnym nie ujedziesz...

wątek zamknięty
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
28 lipca 2011 21:23
Muszę Wam pokazać moją drugą końską love - trzyletni ogierek po Desperadosie, trochę go dziś odpicowałam i nagrałam ale mam tu za słaby net by wgrać film 🙁






wątek zamknięty
efka piękny 😍 ile on ma wzrostu? bo przy tobie na dużego wygląda  😀
wątek zamknięty
efka, czad kalosze! 😀
wątek zamknięty
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
28 lipca 2011 21:42
Demonowa, jakieś 168-169 tak na oko 🙂
wątek zamknięty
Juliadna, to mój długo miał w poważaniu lewą. Jego trudność nie polega na wpieraniu się na lewą łydkę. Tylko na tym jak działa jego mózgownica, jak reaguje, z jaką siłą reaguje, jak sie buntuje. Bo jak się dziś wnerwił, to mocno się wstydziłam.
To można referat pisać, a ja dziś nie mam siły, chęci, ochoty. Mam dziś kwintesencję złego dnia.
z dobrych rzeczy usłyszałam, że jest bardzo lekki na pomocach, w pysku bardzo milusi, ustępowania i wszelkie łopatki, trawersy itp- bajka.
wątek zamknięty
Burza- Czad to Twoja podobizna w re-voltowej koszulce na Fejsie  😂
wątek zamknięty
Tristia, na Twoją odpowiedzialność, może nie dostanę ignora za niecenzuralne treści...
Oto jak widzi mnie Cordkowa, jej radosna twórczość.. 😉


<cenzura>
wątek zamknięty
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
28 lipca 2011 22:20
Burza- 😜 padłam  😁 Ty, Twój wpis i Desperados= mój zajebisty humor  😜
wątek zamknięty
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
28 lipca 2011 22:34
Burza, aaaaaaaaaaahhahahahahahaaaa!

milusia, ten Desperados + Krzysio + siedzę teraz przy kominku w miękkim fotelu, cholera chyba w raju jestem! A jutro c.d. dokumentacji zdjęciowo-filmowej + zawody w Solcu 🙂 widziałam dziś jak przyjechała lostak ale nie chciałam jej przeszkadzać 😉
wątek zamknięty
Ja też chcę Desperadosa! :{
wątek zamknięty
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
28 lipca 2011 22:55
Burza- zapraszam do mnie  😉 mam prawie calą lodowke D!!! 😜 😍 a huuuumor zaje...fajny 😁
efka- o widzisz u mnie zabrakło krzysia i lostakowej  🙄 ale humorek ok  😍
wątek zamknięty
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
28 lipca 2011 22:58
milusia, hihi, mi chodziło o konia Desperadosa 😉 hahaha bo ogólnie to u mnie żywczyk i Gingers 😉
wątek zamknięty
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
28 lipca 2011 23:00
efka-kon, czy pivko... 😉 wsio rawno  🤣
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.