Zachodniopomorscy re-voltowicze:)

Graba.   je ne sais pas
27 lipca 2011 18:51
ja z innej beczki trochę 😉 w sierpniu jadę do szczecinka, czasu wolnego nie będę miała za wiele(o ile w ogóle, bo to warsztaty), ale może jest coś, co warto zobaczyć? Albo wieczorem gdzie wyjść? 🙂
[quote author=Again link=topic=63065.msg1084182#msg1084182 date=1311777028]
Ja jestem z Drawska Pomorskiego. około 100 km od Szczecina   😁
A gdzie jeżdżę? stajnie mam przydomową  🏇

Którą z mioch bratanic jesteś?
[/quote]

Że co ?  🤣
Że to, iż w Drawsku jest ( o ile ostatnio coś się nie zmieniło) jest tylko jedna stajnia, na Sadowej, i są w niej konie moich braci. Stąd moje pytanie.
Nieeee, nie jestem córką pana G. Od niego kupywałam konia, ale jak pisałam wcześniej stajnie mam przydomową  😀
Czasami jeżdżę z panem G. i dziewczynami, które jeżdżą w tamtej stajni w tereny  🏇
Gillian   four letter word
27 lipca 2011 23:19
Graba., uu to kiepsko trafiłaś, bo akurat Szczecinek to wyjątkowe zadupie 😀
jest park przy jeziorze, można pojeździć na nartach wodnych, pokręcić się po starówce no i to by było na tyle z atrakcji. Btw, po zmierzchu radzę unikać dworca pkp i pks. A najlepiej w ogóle wychodzenia na pole 😀 łatwo pożegnać się z uzębieniem 😀
Oj tam oj tam, zę zadupie, ale w cukierni na rynku są kapitalne ciastka,
a kilka km od Szczecinka jest stajnia i gospodarstwo Strzeszynopiteka :-) z re-volterem który żyje dzięki re-voltowiczom ;-)

aa Strzeszynopiteku moze i ja Cię nawiedzę z racji podpisania karty urlopowej przez mojego Najwspanialszego Szefa ;-) hihi (zadzwonię)
gaga sie bedzie legalnie opierdzielac 😀
ja moze faktycznie do Leby sie przejade, choc to juz nie zachodniopomorskie?😉
btw, wczoraj mialysmy mini zjazd szczecinsko pilchowskich stajni😀
Pominęłaś Trzeszczyn ;-)

To czy się będę opierdzielać zależy od:
a) strzeszynopiteka (on lubi do roboty zagonić)
b) koni - czy będzie z kim je na 2-3 dni zostawić :-/
c) taty - czy pozwoli zostawić z kimś konie i sam nie wyjedzie (bo coś planuje w tym samym czasie :-( )

dodam, ze jakby komuś przyszło do łowy mieć konei pod domem - fajnie, ale kiedy chce siewyjechać to trochę lipa jest :-/
Gillian   four letter word
28 lipca 2011 13:52
_Gaga, właśnie jak wracałam z pracy to pomyślałam, że trzeba napisać Grabie, że 20 klocków od Szczecinka ma stajnię Strzeszynopitka i najfajniejsze tereny pod słońcem  😜 strasznie mi tęskno, serce boli ale w tym roku to już chyba nie pojadę 🙁
przy takiej pogodzie jak mamy za oknem to mi sie chce wyjechac tylko do wlasnego lozka  😎
Ja też zachodniopomorskie - 25 km na zachód od Szczecinka 🙂 i tyle samo na północ od Strzeszyna
Gillian   four letter word
28 lipca 2011 14:57
🚫  zielona_stajnia, To Ty sprzedałaś mi na allegro podkładki Fair Play?
szkoda, że w bliższych okolicach Szczecinka nie ma jakiejś większej, konkretnej stajni. Jak szukałam, to mnie czarna rozpacz ogarnęła 🙂
Tak to ja - już wysłane priorytetem 😉. Na temat niektórych okolicznych stajni wolę publicznie się nie wypowiadać - szkoda słów. Moja jest przydomowa (aczkolwiek obecnie 15 koni 😉)
Graba.   je ne sais pas
28 lipca 2011 14:59
Graba., uu to kiepsko trafiłaś, bo akurat Szczecinek to wyjątkowe zadupie 😀
jest park przy jeziorze, można pojeździć na nartach wodnych, pokręcić się po starówce no i to by było na tyle z atrakcji. Btw, po zmierzchu radzę unikać dworca pkp i pks. A najlepiej w ogóle wychodzenia na pole 😀 łatwo pożegnać się z uzębieniem 😀
hm, czyli nie ma szans na jakieś zabawienie się wieczorem? 😀
Graba. - czegoś takiego jak dyskoteka w Szczecinku brak - właściwie nie wiadomo dlaczego. Imprezy to jedynie jak coś miasto organizuje.
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
28 lipca 2011 15:05
A jakieś rozrywki w Sławnie? Siedzę tu od dziś do niedzieli i zastanawiam się co ze sobą zrobić... Niby całą drużyna piłkarska ze mną, ale jakiegokolwiek pożytku z  nich brak - albo na treningu albo śpią bo padnięci. A ja siedzę i uhh... uzależniam się od internetu.  😵
Jakby ktoś, coś wiedział, to dajcie znać  :kwiatek:
A interesuje Cię samo Sławno? Czy chcesz gdzieś pojechać np. pojeździć?
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
28 lipca 2011 15:09
Raczej samo Sławno, ponieważ raz, że jestem bez samochodu/czegokolwiek takiego, a dwa, że ja już niewiele wspólnego z jeździectwem mam. 😉 Poza forum i kilkoma znajomymi 😉
To raczej jesteś skazana na nudę 😉
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
28 lipca 2011 15:17
Uhh, zatem trzeba pomyśleć nad jutrzejszym wypadem do Runowa(woj.Pomorskie, miejsce, gdzie spedzilam 5 wspanialych lat[wakacje, ferie, majowki, weekendy itd.]) lub jakkoliek zmobilizowac moich panow 😉
Gillian   four letter word
28 lipca 2011 15:18
zielona_stajnia, no to ma się ten refleks 😀

Graba., są jakieś miejscówki - Jolka, Oberża - ale generalnie nic ciekawego i godnego polecenia. Jedynie pizza w Da Grasso pyszna i chyba to zostaje jako alternatrywa na wieczór 😀
halo szczecinianie, potrzebuje dobrego fryzjera, mozecie kogos polecic? 🙇
szkoda, że w bliższych okolicach Szczecinka nie ma jakiejś większej, konkretnej stajni. Jak szukałam, to mnie czarna rozpacz ogarnęła 🙂

a co - Biały Bór za mały?? 😀😀😀

W Szczecinku jest jeszcze przecież ciekawa karczma - na wjeździe od strony Szczecina , po prawej stronie... oo Bacówka czy jakostak
no i basen jest :-)

zielona_stajnia fakt, na Pojezierzu lepiej nie widzieć co dzieje się "po sąsiedzku" bo się człowiekowi nóż w kieszeni :-(

Sławna nie znam... Fryzjerów dobrych też nie...
Gillian   four letter word
29 lipca 2011 12:25
Biały Bór jest dość daleko, poza tym nie do końca odpowiadałyby mi tamtejsze warunki 🙂
Ciri, salon Victoria na placu zolnierza, p. Krystyna🙂 bardzo polecam🙂
O dokładnie, też ją polecam. 😉 Ewentualnie salon eee.. kurczę nie pamiętam. 😵  Jest w pobliżu Heliosa. 👀
i ja wpisuję się w zach-pom  😉
Faith, Flygirl - dziekuje bardzo! :kwiatek:
juz mam dosyc pseudostylistyow i cen z kosmosu w salonach w centrach handlowych, a ostatnio zamkneli moj niedawno odkryty rewelacyjny salon, takze na pewno tam sprobuje!
smialo😉 to mama mojego najlepszego przyjaciela, zawsze siadalam u niej na krzesle bez wizji i bez obaw😉
ciri możesz jeszcze spróbować w salonie na Bukowie u p. Marty, moja mama do niej chodzi regularnie już od dłuższego czasu 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się