moda, ciuchy etc...

oti   Everybody lies...
30 lipca 2011 18:43
Caira,
gdzie upolowałaś tę torebkę?  😜
trzynastka   In love with the ordinary
30 lipca 2011 20:59
Kupiłam sobie prześliczny dół od stroju kąpielowego, do tego kapelusz, wszystko jest czarne w kropki białe.
Szukam do kompletu czarnej góry, zwykła z jakimś push upem, bez dodatkowych kokardek, paciorków, srorków i innych "upiększeń", po prostu zwykła czarna góra od stroju, widział ktoś gdzieś ?
h&m allegro
trzynastka   In love with the ordinary
30 lipca 2011 21:01
na allegro są same komplety, do h&m zajrzę  :kwiatek:
moze jakieś sklepy internetowe znacie gdzie można oddzielnie dobrać części stroju ?
ninevet, a byłaś w Calzedonii? U nich można oddzielnie kupować części stroju. Wydawało mi się, że widziałam jakiś czarny u nich (wszystkie staniki mają w wersji albo trójkąty, albo opaska, albo pusch-up 🙂😉 ale głowy nie daję
TK Max jak masz gdzieś w pobliżu. 😉
trzynastka   In love with the ordinary
30 lipca 2011 21:13
amnestria - byłam  ale u nas nic czarnego nie było :/
flygirl - nie mam niestety :/
Pursat   Абсолют чистой крови
30 lipca 2011 21:17
Caira, nie lepiej kupić sobie fajną torebkę innej firmy niż paradować z podróbą? 😉

ninevet, w tamtym roku oddzielnie kupowałam w Cubusie.
trzynastka   In love with the ordinary
30 lipca 2011 21:18
O, Pursat faktycznie ! 🙂 Wiem, że jeszcze w triumphie można ale na kapelusz+ dół wydałam 17,5 zł wiec wolałabym na góre nie wydać 130 zł  😁 btw chcecie zobaczyć kapelutek i majciochy ?  😜
ninevet, dajesz 🙂
w cubusie kupiłam ost piękny w blekitna krate, osobno dół i góre i na 99% widziałam tam czarne
Pursat   Абсолют чистой крови
30 lipca 2011 21:31
Ja w Cubusie skompletowałam sobie czarną górę + majtki czarne w gwiazdki, tęczę i z jednorożcem. 😜
trzynastka   In love with the ordinary
30 lipca 2011 21:37
Oto majtko bokserki [nie wiem jak ten typ się nazywa] za 7,50 zł i kapelusz z rondem w okolicach 35-40 cm za 10 zł 🙂

Pursat to mój pierwszy strój, planuje kupić jeszcze jakiś kolorowy  😜 zakupowe szaleństwo wyjazdowe czas zacząć  😁
korsik, niedługo będę miała więcej zdjęć, na razie mam tylko tego zestawu, bo czekam na resztę. 😉
oti, znajomy sprowadza różne cuda. 😉
Pursat, mam całe mnóstwo porządnych, oryginalnych torebek. Ta najzwyczajniej na świecie mi się bardzo podoba, nie chciałam, żeby wisiała samotnie w szafie, dlatego też wykorzystałam ją akurat do tej sesji. 😉 Tu proszę bardzo oryginał, żeby nie było:

Do tej torebki mam balerinki z tej samej serii.  😜
na allegro są same komplety, do h&m zajrzę  :kwiatek:


To lepiej szybko, bo tam już po 15 lipca jest mało, albo nie ma wcale, dostaw strojów. Choć z tego co pamietam w zeszłym roku sporo zostało czarnych gór jeszcze i potem nawet przeceniane były, wiec szansa jest 🙂
Pursat   Абсолют чистой крови
31 lipca 2011 08:02
Caira, wszędzie jest od groma różowych chanelek, więc nie rozumiem nawet tego "wykorzystania do sesji" podrabianej torebki. 😉 A to czarno-białe cudo, które trzymasz w ręce na ostatnich zdjęciach skąd pochodzi?
Czy w którymś z Waszych H&Mów są jeszcze te sukienki?





zdjęcia zapożyczone z allegro.
a ja szukam białego dołu skrojonego tak, jaki ma ninevet, ten w kropki 😉 żeby był coś jak szorty i zakrył mi szerokie biodra, ktoś coś wie? na all szperałam, w hm byłam ale nic nie znalazłam  🙄 gdyby się ktoś natknął, proszę o info  :kwiatek:


Nine, ja - skoro nie masz kompletu - na Twoim miejscu postawilambym na krwiscie czerwona gore 🙂 W polaczeniu z dolem i kapeluszem w ten sam, czarnobialokropeczkowy desen, wygladaloby bosko, nikt by Cie nie przeoczyl na plazy 😉
Nalle   Klapiasty & Mała Cholera
31 lipca 2011 21:30


Nine, ja - skoro nie masz kompletu - na Twoim miejscu postawilambym na krwiscie czerwona gore 🙂 W polaczeniu z dolem i kapeluszem w ten sam, czarnobialokropeczkowy desen, wygladaloby bosko, nikt by Cie nie przeoczyl na plazy 😉



Moim zdaniem świetny pomysł. Ewentualnie zamiast czerwieni fuksja, może lepiej się komponować z typem urody Nine.
trzynastka   In love with the ordinary
31 lipca 2011 21:54
Czemu tu wcześniej nie zajrzałam !  😵 Świetny pomysł !
Właśnie dotarłam do domu, a w torebce mam czarną górę  🤦  (dobrze, ze była tania to z czystym sumieniem dokupię jeszcze górę według waszego pomysłu  😁 )
yga   srają muszki, będzie wiosna.
01 sierpnia 2011 09:58
Nine- swietny! skąd?
Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
01 sierpnia 2011 11:14
Czy w naszych H&Mach dostanę te dwie rzeczy:
[img]http://lp.hm.com/hmprod?set=key[source],value[/model/2011/B67%2084398%2037016%2061%206560%200.jpg]&set=key[rotate],value[]&set=key[width],value[]&set=key[height],value[]&set=key[x],value[]&set=key[y],value[]&call=url[file:/product/large][/img]

[img]http://lp.hm.com/hmprod?set=key[source],value[/model/2011/A65%2081619%2034013%2096%204599%202.jpg]&set=key[rotate],value[]&set=key[width],value[]&set=key[height],value[]&set=key[x],value[]&set=key[y],value[]&call=url[file:/product/large][/img]
?
I czy w którejś Zarze u Was są jeszcze te buty:
[img]http://static.zara.net/photos//2011/V/1/1/p/3220/001/105/3220001105_1_1_3.jpg?timestamp=1297793049621[/img] (interesuje mnie rozmiar 39)
Proszę o pomoc 🙂  :kwiatek:
Pursat   Абсолют чистой крови
01 sierpnia 2011 12:36
Niewidzialna, tych butów już raczej nie, dawno nie byłam w H&M, ale nawet wtedy ich już nie widziałam...

Dziewczyny, reklamowałyście coś w Zarze? 7 czerwca kupiłam tam bluzkę z krótkim rękawkiem, białą w granatowe paski. Po jednym założeniu, pod pachami materiał się zmechacił (zrobiły się kulki), puścił jeden szef, a ciemne paski pobrudziły biały materiał. Wyprałam ją ręcznie, osobno bez innych rzeczy w 30 stopniach. Mam paragon, metke papierową, ale wycięłam metki wewnętrzne (te z boku). Czytałam różne wątki o reklamacjach w Zarze, podobno można reklamować nie później niż miesiąc od zauważenia wady, a gwarancja obejmuje czas 2 lat. Ktoś się orientuje w tym?
Pursat, ja reklamowałam, ale właśnie w ciągu miesiąca jakoś. Bez problemu mi wymienili płaszcz. Nie wiem czy masz większe szanse po wycięciu metki, ale może zauważą🙂 Ja bym szła i się kłóciła.
Pursat, Nie powinni przyczepić się do wyciętych metek właśnie tych z boku, bo one są po to by je wyciąć.
Pursat   Абсолют чистой крови
01 sierpnia 2011 12:50
Pójść, pójdę. Jutro się wybieram, chciałam się tylko zorientować jakie mam szanse, bo nigdy nic nie reklamowałam u nich. 😉 Metki niestety zawsze wycinam niemal od razu, bo strasznie mnie drapią, a nigdy wcześniej nie ze swojej winy nie miałam takich sytuacji z ciuchami...

**Ola**, to mnie trochę uspokoiłaś. 🙂
Czy istnieje możliość zrotów  stradivariusie? Wczoraj kupiłam tam kurtkę, byłam  niej zakochana, a dzisiaj nie mogę na nią patrzeć  🤔wirek: Mam paragon i nie odciełam metek.
Pursat   Абсолют чистой крови
01 sierpnia 2011 13:01
Tak, masz na to miesiąc.
trzynastka   In love with the ordinary
01 sierpnia 2011 13:04
Nine- swietny! skąd?


Z Tesco Extra 🙂
Moja 💘

Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się