Olsztyńscy voltowicze

Parolowa cudne foty, slicny koń i boski kantar.
Mów mi gdzie kupiłaś. Zakochałam się w kantarku 🙂
Tylko podejrzewam że po jednym dniu na łbie mojego nie byłby już taki ładny i czysty 🙂
BigBoy taki sam kantar widziałam na allegro 😀 Mam taki zamówiony tyle że błękitny 🙂
BigBoy ja widziałam takie kantarki na re-volcie w  trzech kolorach za 33zł coś koło tego 🙂
ircia2   KARULA ZOŁZULA:)
27 lipca 2011 18:29
te kantary są w arcusie,zakupiłam taki sam
Cejloniara a co mu dolegało???
sandra wlasnie dlaam cos kolo 60 zl u nas w arcusie ale to juz w kwietniu bylo
Celjonara a coś więcej powiesz o swoim pluszaku?


A już kiedyś tu o nim pisałam 😉 Urodzony w 96 roku, ze mną od 99, wielkopolski wałaszek 170 cm 🙂

Ircia, zwyrodnienie stawu koronowego i trzeszczki kopytowej. Ale mamy dobrą opiekę kopytną i buciki więc dajemy radę 🙂
kochani oragnizuje wypasiona impreze kojrys lub ataman przejazdzki bryczkami ognisko kielbachy sala i balety disco i karokae z naglosnieniem oswietleniem koszt 40 zl impreza od 19-2 chetnych zapraszam na pm
maleństwo   I'll love you till the end of time...
29 lipca 2011 12:11
A ja się tylko nieśmiało pochwalę, ze od jutra wieczorem Łoś zamieszka w Kieźlinach.

Jeśli stoi tam jakiś Revoltowicz/ Revoltowiczka, to śmiało podchodzić i się zapoznawać, zapraszam. Koń mało dotykalski, ale ja jestem raczej sympatyczna 😉
Ircia   Olsztyn Różnowo
29 lipca 2011 18:22
Witam nową olsztyniankę, na pewno kiedyś  spotkamy się w terenie  😅
maleństwo co Cię przywiało w te strony?
maleństwo   I'll love you till the end of time...
29 lipca 2011 20:57
Chłop stad pochodzi i namówił mnie na przeprowadzkę, choć specjalnie mocno nie musiał, bo ja od dawna zakochana w tych stronach.
No i dostało nam się w spadku mieszkanie - nic, tylko brać 😉
to trzeba się kiedyś na  🥂 wybrać 🙂
maleństwo   I'll love you till the end of time...
29 lipca 2011 21:34
Czemu by nie 😉
uszatkowa   Insta: kingaielif
30 lipca 2011 18:18
Jak wrażenia po zawodach w Mierkach? Byłam jako widz i gratuluje wszystkim przejazdów.
Czekam na foty  😁. Wstawiam kilka swoich:












to tyle 😉
Jestem zadowolona z zawodów w Kolonii Mazurskiej Mierki.

PS. Jak ktoś ma zdjęcia Henchman's Lady Iris ( mała gniadoszka ) i Gaśki ( myszata ) to b. proszę o wysłanie na andzi1322@wp.pl . Z góry dzięki.
to i ja coś wrzucę, a co!  🏇











i kilka tutaj: http://imageshack.us/g/850/dsc8103.jpg/

edit: był ktoś dziś u Robsona? Może zmieniły się plany i zawody jednak odbywają się na zewnątrz?  🙇
Ja też dzisiaj w Mierkach stratowałam. Jedyne co mi się nie podobało to, to że nie czytali po kolei, który numer jedzie, można było stracić orientację.
Ma ktoś może zdjęcia gniadego Huzara w granatowym czapraku, w meksykanie z puszkiem ? Dokładnie tego:

Zawody jak najbardziej na plus ! 😉
huzarova, ja mam kilka waszych zdjęć 🙂 ale... wrzucę je tu niedługo

Ok, dzięki 😉
Jeśli ktoś jeszcze ma, to prosiłabym na mail: rasperberry@gmail.com  :kwiatek:
ja bylam dzis u robsona, zawody na dworzu
ilovegerman, dziękuje  :kwiatek:
uszatkowa   Insta: kingaielif
30 lipca 2011 23:37
sillke fajunie pierwsze złapane  😁
😅 to ja  😅 na tym pierwszym zdjęci 🙂
A gdyby ktoś nie poznał, to my na drugim  😉

A zawody bardzo udane - gratuluję organizatorom. Fajna atmosfera, mili ludzie, tylko Fali nie przypadło do gustu kopne podłoże. Nie jest przyzwyczajona do takiego "dodatkowego" wysiłku. No cóż, musimy się trochę intensywniej trenować!
huzarowa przy tym jak co chwile kazdy zmienial kolejnosc i w trakcie co chwile nastepowaly jakies zmiany nie dalo sie mowic numerow ale uprzedzalam kto jedzie a kto sie przygotowuje
Alicja_8   Z pasja...z miłością...
31 lipca 2011 09:35
KOCHANI OLSZTYŃSCY VOLTOWICZE

Poszukuję dla siostry i jej koleżanki, która dostała się na weterynarię do Olsztyna - MIESZKANIA, KAWALERKI, POKOJU.
Ewentualnie 2 osób chętnych do zamieszkania na ul. Warszawskiej (bo kobitka nie da 2-pokojowego mieszkania dla wyłącznie 2 osób).

Może ktoś szuka 2 osób do kompletu lub wie, gdzie można by znaleźć kwaterę (najlepiej jednak ul. Warszawska).

W razie czego dzwonić na: 513 368 213 (mój numer).

SPRAWA PILNA
Mi tam się podobało ;D ma możesz ktoś moje zdjęcia? jak coś to podam mejla: moneta88@wp.pl  :kwiatek: z góry dziękuje

a co do tego, że minusem było brak czytania numerami po kolei zawodników to jest tylko i wyłącznie wina jeźdźców, bo lista startowa wogóle nie powinna ulegać zmianie, ale że to były zawody towarzyskie to się na to nie zwracało uwagi 🙂 następnym razem lepiej pamiętać, żeby takie sprawy ustalić wcześniej, a nie w dzień zawodów
dzisiejsze zawody u Robsona 🙂



















Ircia   Olsztyn Różnowo
31 lipca 2011 21:25
sillke  A ja byłam i Cię nie widziałam,  🤔  oj niedobrze, a masz zdjęcia siwego wałacha ?
sillke super zdjęcia. Może masz jakieś moje ? jak byś nie wiedziała kto my jesteśmy to ja przypomnę, że jechałyśmy tylko mini LL. Taka kobyłka srokata w brązowym czapraku, w koreczkach 😉

A może ma ktoś inny nasze foteczki ? bardzo bym prosiła o wysłanie na limii2@wp.pl 🙂

Ogólnie zawody wyszły świetnie, gratulacje dla wszystkich 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się