wasze ulubione seriale

JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
18 lipca 2011 21:37
W końcu zakończyłam oglądać amerykańskie Shamless i tak jak cały cezon był mistrzowski, tak finał mnie rozczarował 🙁
W końcu zakończyłam oglądać amerykańskie Shamless i tak jak cały cezon był mistrzowski, tak finał mnie rozczarował 🙁


też oglądałam, całe 3 dni  😁
Finał masakra :/ co oni mają z tymi smętnymi finałami w tym roku?🙁
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
22 lipca 2011 01:18
Przeczytałam tu o Skinsach, zajawiłam się i właśnie kończę 1 sezon 😁 baaaaaaardzo mi się podoba, zwłaszcza ich teksty 😀
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
22 lipca 2011 07:13
Strucelka, Mina Ci zrzednie przy 3 sezonie 😉

Ja wykańczam seriale. Skończyłam Shamless i teraz lecę z Nurse Jackie.
i jak tam wakacyjne seriale??

Ogląd ktoś Haven? White Collar?
Ja znowu od początku oglądam Pamiętniki Wampirów. Jeden z nielicznych seriali, który mnie wciąga tak, że jak oglądam to czas mi szybko leci, nie chcę mi się nawet na chwilę pauzy robić. No i Ian. 😜
a ja mam teraz fazę na Third watch  😜
Strucelka, Mina Ci zrzednie przy 3 sezonie 😉


Ja nawet 3 i 4 obejrzałam i mimo tego, ze gorsze od 1 i 2 to nawet mi sie podobało 🙂 ale od 4 nie dałam rady


co polecacie w klimatach 'How I met your mother'? potrzebuje czegoś lekkiego 🙂
a ja mam teraz fazę na Third watch  😜


uwielbiam ten serial 🙂 Oglądałam go i w sieci w w tv 😀

Cricetidae a co już oglądałaś? I chcesz jakąś komedię czy po prostu serial nie wymagający mega skupienia?
Cricetidae a co już oglądałaś? I chcesz jakąś komedię czy po prostu serial nie wymagający mega skupienia?

Moze być i to i to 😉

Oglądam bardzo mało seriali, jeśli już to jakieś polecone przez znajomych. Próbuje skończyć 7 serie Housa, ale nie daje rady po pracy sie na tym skupic 😉 Z takim lekkich filmów i komedii to w sumie tylko HIMYM ;/
co polecacie w klimatach 'How I met your mother'? potrzebuje czegoś lekkiego 🙂

oczywiście 'FRIENDS' !!! ja obejrzałam wszystkie sezony już po kilka razy 😀 (tylko koniecznie bez lektora!)
Ja kończę oglądać 90210, na prawdę mnie wciągnęło. Później biore się za Supernatural'a. W między czasie, na bieżąco The Pretty Little Liars, no i czekam na Gotowe na Wszystko i Plotkarę. Ah  😀
Ja właśnie jestem w trakcie oglądania po kolei odcinków plotkary (Wcześniej widziałam kilka odcinków z różnych sezonów i nie wiedziałam o co chodzi), właśnie kończę drugi sezon  💃
Uwielbiam jeszcze Skinsów i Kyle XY  🙂
Cricetidae nie wiem czy lekkie ale ja osobiście uwielbiam Bones. Humor jest niesamowity, można się pośmiać 😀 Sprawy też ciekawe (przynajmniej dla mnie)

Ostatnio też bardzo spodobał mi się serial Switched at Birth. Wiele osób też poleca Glee ale ja jakoś nie mogę przebrnąć przez pilota.
Cricetidae nie wiem czy lekkie ale ja osobiście uwielbiam Bones. Humor jest niesamowity, można się pośmiać 😀 Sprawy też ciekawe (przynajmniej dla mnie)


O, to musze sie zainteresować, bo do tej pory myślałam ze to takie CSI, a ten typ mi sie przejadł. Dzieki, spróbuje Bones 🙂

oczywiście 'FRIENDS' !!! ja obejrzałam wszystkie sezony już po kilka razy 😀 (tylko koniecznie bez lektora!)


O faktycznie! Przypomniałas mi, oglądałam jak byłam młodsza 😀

A co powiecie o Plotkarze? to taki serial typowo dla nastolatek, podobne do Skins?
I czy oglądał ktoś Dwóch i pół? Czasem widze jakies urywki, ale nie wiem czy warto sie wkręcać 🙂?
Cricetidae ja bym nie porównywała plotkary do Skins. Plotkara to trochę taka moda na sukces dla młodszych. Skins kojarzy mi się bardziej z dość brutalnym ale realnym pokazaniem młodzieży.

JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
05 sierpnia 2011 17:04
Próbowałam kiedy Plotkarę oglądać, ale nie dałam rady, po 3 odcinkach odpuściłam. Teraz leci w tv, czasem rzucę okiem jak po pracy jem obiad, ale nadal dla mnie to jest niestrawialne.

Jesli szukasz czegoś w klimacie Skins to obejrzyj Shameless.
oti   Everybody lies...
05 sierpnia 2011 17:27
A co powiecie o Plotkarze? to taki serial typowo dla nastolatek, podobne do Skins?
I czy oglądał ktoś Dwóch i pół? Czasem widze jakies urywki, ale nie wiem czy warto sie wkręcać 🙂?


Ja "Plotkarę" uwielbiam! 😀 Od pierwszego odcinka! Ale do "Skins" to ona w ogóle podobna nie jest. Skinsów obejrzałam z nudów pierwszy sezon, ale to nie moje klimaty, dużo bliższe mi jest jednak to, co jest w Plotkarze. 😉 Ale wielu ludziom się podobają, spróbuj obejrzeć parę odcinków, może Cię wciągnie. Fenomenu "Dwóch i pół" trochę nie rozumiem, obejrzę czasem rano jak leci na tvn, ale jakoś specjalnie mnie nie wciągnęli. 😉
Wiwiana   szaman fanatyk
05 sierpnia 2011 22:57
a ja mam teraz fazę na Third watch

Nienawidzę limitów megavideo 😉

Co do limitów megavideo. Polecam program cacaoweb. Jest darmowy, służy do omijania limitów megavideo  :kwiatek:
Ja uwielbiam "Modern family", ktoś wie kiedy następny sezon wchodzi?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
09 sierpnia 2011 16:06
Akcja w nowym sezonie Housa będzie działa się 12 miesięcy od ostatniego zdarzenia czyli wjechania autem w dom Cuddy. House będzie siedział w więzieniu. Pojawi się nowa bohaterka, pracownik więzienia, którą zagra Odette Annable.
Scottie   Cicha obserwatorka
09 sierpnia 2011 17:05
O matko, jeszcze będą tego nieszczęsnego House'a ciągnąć? Myślałam, że to już ostatni sezon i on tam na tej plaży kipnie szczęśliwy.


Czy jak oglądaliście Grey's Anatomy to też Wam się tak chciało płakać? Ja właśnie dochodzę do połowy 5 sezonu i co chwila się wzruszam. Czuję się jak wariatka :P
Scottie, Ja się bardzo wczułam w całą tę historię. I też ryczałam. Ale o dziwo George'a mi nie żal, a wszyscy raczej za nim właśnie tak rozpaczają ... .
mam pytanie. kiedys ktos mi polecil tutaj serial i nie pamietam za nic jego nazwy 😉 probuje sobie przypomniec i nic. byl o dziewczynie, ktora postanawia odnalezc rodziców, udaje jej sie to i akcja toczy sie wokol calej trojki, ktora raz sie kocha a innym razem nienawidzi. jestem pewna, ze wiecie jaki jest tytul tego serialu 🙂 ?? ktos?
a czy ktoś może mi napisać co się stanie w serialu HOUSE? Niestety oglądam tylko w TV, wiem że był w szpitalu na odwyku, nic wiecej. Jestem koszmarnie ciekawa a nie mam czasu żeby oglądac. Moze ktoś napisać po krótce na PW co i jak?  :kwiatek:
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
09 sierpnia 2011 20:59
a czy ktoś może mi napisać co się stanie w serialu HOUSE? Niestety oglądam tylko w TV, wiem że był w szpitalu na odwyku, nic wiecej. Jestem koszmarnie ciekawa a nie mam czasu żeby oglądac. Moze ktoś napisać po krótce na PW co i jak?  :kwiatek:


SPOILER!

House trafia na odwyk, tam przestaje brać piguł. Wraca do szpitala, ale nie może leczyć przez jakiś tam okres. Postanawia leczyć przez internet 😀 Następuje kryzys w zwiazku 13 i Formana kiedy Eric próbuje wymusić na Cuddy by nominował go na szefa pod nieobecność Housa. Potem do szpitala trafia dyktator, ktorego Chase uśmierca. Po jakimś czasie Chase przyznaje się Cameron do zabicie dyktatora i ta od niego odchodzi. Cuddy zaczyna spotykać się z prywatnym detektywem, którego kiedyś wynajmował House. I w końcu House wraca do szpitala jako szef oddziału 🙂 Wilson zaczyna spotkać się ze swoją pierwszą żoną, co jest nie na rękę Housowi. No i na samym koncu sezonu House załamany, o krok od wziecia Vicodinu namiętnym pocałunkiem Cuddy powstrzymuje go i zostają parą ;D

7 sezon
Cuddy w koncu rozstaje się z Housem po tym jak zdiagnozowano u niej chorobe, a House najzwyczajniej zostawił ja sama sobie. Taub rozwodzi sie z zona i zamieszkuje z Formanem. Wilson rozstaje sie z pierwsza zona. Na końcu House zeni się z Czeszka i wjeżdża samochodem w dom Cuddy.
mery może Life Unexpected?
Dokładnie :kwiatek: to chyba było bez polskiego tłumaczenia, prawda?
Dziękuje 🙂 :kwiatek:
chyba tak, cieszę się, że trafiłam 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się