Kurs instruktora rekreacji ruchowej ze specjalnością j.k.

Witam ponownie.
W okolicy Poznania już chyba nic nie będzie. Przynajmniej jak ja szukałam, to nic nie znalazłam.
Troszkę dalej od Pń, ale też nie jest strasznie daleko to Bydgoszcz. Kurs organizuje Ośrodek Rekreacji Konnej, zacząć ma się we wrześniu.

Ostatecznie do Rywala nie pojechałam, więc teraz zastanawiam się nad tą Bydgoszczą. Czy ktoś robił tam kurs lub może cokolwiek powiedzieć na temat jego poziomu?


Btw. gdyby kogoś interesowało to Rywal będzie organizował jeszcze kurs w sierpniu/wrześniu i stajnia KOŃAK z Niestępowa zbiera zgłoszenia 😉
TRATATA   Chcesz zmienić świat? -zacznij od siebie!
07 lipca 2011 10:59
grando_ we wrześniu bedzie kurs w Gałkowie (koszt kursu 2050zł), +wyżywienie na miejscu (śniadanie, obiad kolacja 40zł/dzień) +nocleg (też chyba 40zł/doba) to wyjdzie sporo ale jest tam bardzo fajnie a tańszy nocleg możesz w razie czego poszukać w okolicy.
Organizator kursu: www.peise.com.pl
TRATATA dziękuje ci bardzo 🙂 szukałam na ich stronie o tym kursie i nic nie moglam znaleźć. Dziękiii jeszcze raz  🏇
wyszukiwarka znowu nie widziała  :/
Jak myślicie, gdzie lepiej jechać na kurs IRR: do Toporzyska czy Lewady?  👀
Insomnia_90   equo ius civile
11 lipca 2011 20:43
Też się zastanawiałam rok temu- niestety wybrałam toporzysko 🙄 o Lewadzie słyszałam same dobre opinie.  W każdym razie toporzyska nie polecam 😉


e:lit.
Hermesiowa dlaczego nie polecasz Toporzyska? Ja słyszałam same pozytywne opinie
ash   Sukces jest koloru blond....
15 lipca 2011 13:33
Ja robiłam kurs w Gałkowie i bardzo polecam!
przed chwilą wpłaciłam zaliczkę i jade we wrześniu na kurs do Toporzyska już na 100% 😉
Insomnia_90   equo ius civile
19 lipca 2011 19:30
małaMi   nie będę publicznie się rozpisywać o ich niedbalstwie,chamstwie, niedociągnięciach, totalnym braku organizacji o ciężkim przepływie informacji nie wspominając. Zapraszam na pw 😉
W Sierpniu rozpoczyna się kurs w Stadninie Biały Bór 🏇
nie wybiera się ktoś we wrześniu do lalina z koniem z okolic warszawy?

(i miałby wolne miejsce w przyczepie dla wałaszka, lub chciałby jechać a brakuje mu "pary"😉
a ja polecam Toporzysko! Co prawda kurs robiłam w 2008 roku ale chyba aż tak się tam nie zmieniło od tego czasu...
opolanka   psychologiem przez przeszkody
10 sierpnia 2011 06:33
Czy na egzaminie do Lewady jest również próba skoków czy tylko ujeżdżenie? Czy jest tam do przejechania jakis program?
Hej !
Był ktoś albo ktoś słyszał o kursie instruktora w Nawojowej koło Nowego Sącz ? Jeśli tak to co myślicie ? jaki w ogóle poziom ?
zmieniłam plany, zamiast do Toporzyska jadę na Wolice od 1 września 😉 ktoś się wybiera?
Czy ktoś wybiera się we wrześniu do Zbrosławic?
TRATATA   Chcesz zmienić świat? -zacznij od siebie!
05 września 2011 17:53
Kto się wybiera na kurs do Gałkowa/lub już jest? Chciałabym się dowiedzieć pewnych rzeczy. Jak ktoś może niech się odezwie na PW.
florcia9   "Amicus optima vitae possessio"
05 września 2011 21:08
Możecie polecić jakieś dobre (i TANIE) kursy w okolicach Poznania?? Póki co tylko wstępnie się orientuję, bo kurs zamierzam robić na przełomie maj/czerwiec 2012, ale chyba warto już teraz zastanowić się gdzie najlepiej...
desire   Druhu nieoceniony...
05 września 2011 21:17
Donia Aleksandra a to w Zbrosławicach mają być w ogóle jeszcze kursy??  ja byłam w maju, było mnóstwo osób, bo ponoć w Zbrosach w wrześniu miało już nie być kursu..  🤔wirek:
hej ja zastanawiam się nad lalinem ale chciałabym znać jakiś opinie o tym  miejscu :] robił już tam ktoś kurs instruktora jazdy konnej?? jak tam jest?? wysoki próg tam jest??
A ja właśnie skończyłam kurs w Zbrosławicach i jestem zadowolona, polecam! 😉
A gdzie i kiedy będą najbliższe kursy? Są w ogóle organizowane w sezonie jesienno-zimowym?
ktoś wie czy teraz w Drzonkowie będzie kurs organizowany?
W Lalinie jest teraz od 15 pażdziernika
2800 zł za kurs z wyzywieniem i noclegiem.
Czy ktoś coś wie o jakim kursie w okolicy Ełku, Augustowa i Suwałk?
ktoś coś słyszał o jakiś kursach na mazowszu ?? najlepiej okolice warszawy??
esprit1228 kursu w Drzonkowie już na pewno nie będzie, skończyły się uprawnienia Instytutu, który to organizował.
witam mam pytanie gdzie i kiedy sa organizowane jakies kursy na instruktora rekreacji?czy po nowym roku bedą jeszcze organizowane czy juz nie?
A czy Krzyżowice k. Wroclawia organizuja jeszcze kursy?
amazonka* pewnie będzie wiosna/lato 2012, bo tym okresie zawsze był
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się